Február 2009 III.

xena22
22. jan 2009

Ja ja ja,,,, vytvorim 😉 No kuk podte sem teda 😉

zuzi26
23. feb 2009

dobre ranko maminy i kinderka, uz sa tesim kedy tu budeme vsetky preberat maminovske starosti..nasa Hanka prave spinka, baby odporucam zavinovacku Miracle blanket od Red castle - tam ma dieta aj ruky zaviazane dovnutra a nenormalne ho to upokujuje - my sme to dodatocne teraz objednali a fakt to funguje. Aj ked nasa mala je dobra, spinka aj 3-4 hod v noci 🙂 Gratulujem Janule aj Muriel, aj vsetkym maminam co uz porodili..pokusim sa hodit foto malej do albumu. Je to pokladik nas krasny.

krasuliak
23. feb 2009

cafte kocky, dostala som klystir 🙄 ale ten moj ten yal, jak som sa fajne vykadila po nom 😀 😀 😀 😀 teraz zaaaaas cakat, bolesti uz mam 🙂

krasuliak
23. feb 2009

pisem z muzovho nicku je tu a je prihlaseny 🙂

shupolienka
23. feb 2009

ahoj krasul: chudatenko, takto ta tam trapia? To su mantaci 😠 tak sa pekne sustred a opakuj si: uz idem rodit uz idem rodit uz idem rodit 😀
a ako casto mas bolesti?

zuzi26
23. feb 2009

krasulka drz sa, ver ze to pojde rychlo, je to aj o psychike a predstavuj si svoju malinku stale - uz budete o chvilu spolu 😉 myslime na vas!

ludika33
23. feb 2009

krasulka drz sa. myslime na teba obaja aj s malym Andrejkom

mounty
23. feb 2009

ahojte, ja sa hlasim tiez cela...........vcera som to dako vzdala, boli sme u kamosa na vysetreniach v Trnave, vsetko bolo v poriadku, len mala sa dako malo hybe.........a ked som ju pocula ako jej krasne bije srdiecko a ako si spokojne spinka, prislo mi luto ju vyhanat.........na poslednu chvilu som teda odmietla vyvolavacku a sme zase doma.........ale myslim ze je to tak spravne, ved termin mam az v piatok........len sa bojim ten Antolskej, mam z nej fest blby pocit po tom aky pristup som zazila v Trnave, je to asi fakt o doktorovi..........

mounty
23. feb 2009

zuzi, cakame na fotecky Hanky, tak sup, sup..........ja som pridal par zo zahrady ako sa v snehu vytesuje Niki

sue13
23. feb 2009

Ahojte. Karinka mi zaspinkala tak som na chvilku tu ze co je nove... 🙂
Krasulka drzim velmi palceky, aj Miruska je uz v porodnici. Nech mate rychlo svojich maznacikov pri sebe 😉
Clarissa a ty stale nic? Miriamke sa nechce do tohi snehu co? 🙂 Ale neboj, uz to pride kazdu chvilku. Citim to tak 😵
Marsella isla dnes tiez do porodnice??? 🙂
Mounty neboj, musis mysliet pozotivne. Vsetko bude ok a uz sa tesime na Johanku 😉

ludika33
23. feb 2009

ahojcek Sue.

babule nebojte sa deticky si urcia, kedy im uz bude u vas tesno a budu sa pytat von same. treba mysliet pozitivne. ved komu by sa teraz chcelo do toho necasu co je vonku. nebojte dockate sa.

mounty
23. feb 2009

sue, ved ja sa porodu nebojim ale ked zlyhavaju casto ludske faktory len preto ze nedostanu prachy do vrecka, tak ma to stve..........

mounty
23. feb 2009

inak keby to na mna prislo dnes v noci, tak sme dumali ze skor ako autom sa do nemocky dostaneme na bezkach🙂)))

clarissa
23. feb 2009

ahoj sue moja..no ja si stale hnijem doma a cakam..marsella sla do porodky uvidime ci ju otocia..ja idem stredu..boze tvoja mala karinecka je ako anjelik krasna..ju s mojou maminou obdivujeme=)
musi to byt sila uplne iny rezim uz sa na to tesiiim

mounty
23. feb 2009

no clarissa, ak si nocne vtaca tak sa pravom tesis, ale ja som spac, tak ja sa na to vstavanie v noci vobec netesim, dufam ze to bude lepsie ako pri prvom, to som bola kazde dve hodky hore........

clarissa
23. feb 2009

ja milujem spanok ale este vyse milujem babatka tak sa strasne teskam...mozno casom ked budem unavena z toho vsetkeho,nevyspata,tak budem ine hovorit ale koli malemu anjelickovi to vydrzim

sue13
23. feb 2009

Clarissa dakujem pekne 🙂 Aj my stale na nu pozerame a nechapeme ako sa nam nieco take krasne podarilo 😀
Mounty chapem, zial to tak vela krat je ale ja som si napr. nezajednavala vobec nikoho, ani tam nemam znamich a vsetko dopadlo perfektne. Verim ze aj ty budes mat take stastie 😉
Ludika ako sa mate? Natalka opatruje Andrejka? 🙂

clarissa
23. feb 2009

inak podla mna je uplna hlupost vyvolavat pred terminom pokial nejde o nejake vazne zdravotne dovody....
sue a ako mala papa dobre???boze ja neviem ako si na nieco take malicke peknucke zvyknem=)))taka novota...no som zvedava kedy sarozhodne ist na svet..dufam ze uz coskoro

ludika33
23. feb 2009

Sue Karinka je nadherne dievcatko. Vcetky deticky su tu nadherne. Juj, ale su to nase krasne februarove podarky 😉

Natalka sa pekne stara. Je podarena. Dnes pridam foto maleho na net, nech sa aj ja mozem trosilinku pochvalit mojim pokladikom

clarissa
23. feb 2009

ludika,veru pridaj..uz sa tesime na maleho drobceka=)

ludika33
23. feb 2009

idem na tom pracovat. kto aktualizuje nasu februarovu tabulku?

clarissa
23. feb 2009

sue=)len teraz ma asi dost starosti okolo malej,,,

marsela77
23. feb 2009

No tak Vás zdravím dievčence 😀 😀 😀 už sme aj doma,teda u svokry na obede 😉
clarissa v stredu nsa vidíme v nemocnici... 😀 😀 😀
teraz len tolko,potom sa ozvem z domu...papa

clarissa
23. feb 2009

juj marsel uz sa tesim kedy podas blizsie info

lulusy
23. feb 2009

ahojte mamicky a kinderka 😵 ako sa vam vodi?
GRATULUJEM NOVYM MAMICKAM A PRAJEM VELA ZDRAVICKA BABATKAM !

My sme uz s Dominikou od vcera domka, mame sa vyborne, papame o 106 a spinkame niekedy az vyse 4roch hodin vkuse 😵
Mliecka mame hojne - mozem dojcit celu porodnicu 😀, jedine co je na tom minus, je to, ze skoro kazdu hodinku dve odsavam 😖 uz litre mliecka islo dole kanalom ...

Claris ty si uz tiez chod pre uzlicek 😉

Pridam nejake foto Dominiky

lulusy
23. feb 2009

krasulienka
DRZIM SILNO PASTE ! 😵

mounty
23. feb 2009

lulusy, nevylievaj mliecko!!! Ak si ho nechces mrazit, tak si zisti najblizsie laktarium, v porodnici Ti urcite povedia, mne takto chodili domov dva krat do tyzdna po mliecko, kazdy den som mala az 800ml navyse, niekedy aj liter!! Velmi sa to zide detom co su v inkubatoroch, navyse Ti za to zaplatia, ja som takto "zarobila" az 14 tisic sk.

marrrka
23. feb 2009

jak vam zavidim tie litre mliecka 🙂

ludika33
23. feb 2009

babule uz som pridala fotky maleho, ak budete mat zaujem, tak kuknite

mamamima
23. feb 2009

Ahojte maminky a kinderka 🙂

Ja nestiham konikovat, aj ked Miska je zlatucka a spinka ako ma, ale vzdy si vtedy nieco robim...Natalka je z nej hotova, stale sa stera ako velka sestricka, ked zaplace uz aj uteka 🙂 fakt som necakala ze az tak sa bude starat 🙂

lulusy to mliecko je skoda vylievat ☹ fakt si zisti ci v nemocnici beru, oni si pre to budu aj chodit, to je skoda vylievat...uz mam aj ja tolko mlieka ze az, ale stalo ma to namahy, ale su take plne ze malu musim budit, ale odsavacku mam len ju, nepotrebujem si odsavat nastastie...

Janula mi poslala mms, maly je cely na nu 😵 a vsetky pozdravuje, ale to mi pisala uz davno, len nemam kedy odovzdat 😉

mamamima
23. feb 2009

jej ludi, andrejko je krasny 🙂

uz ste boli na klbikoch amminky a v poradni prvej? my ideme vo stvrtok, som zvedava kolko vazime, z nemocky sme isli s vahou 3,6 kg, tak som zvedava 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre