Február 2009 III.

xena22
22. jan 2009

Ja ja ja,,,, vytvorim 😉 No kuk podte sem teda 😉

katulikzlatulik
27. feb 2009

mounty, clarissa... DRZIME PRSTEKY!!!

marsela... neboj, VSETKO BUDE DOBRE!!! to je jedno, ci bude februarca alebo marca, hlavna vec, aby ste boli obe zdrave ako rykby!!!

pocujte, dokedy treba ist na Urad prace, soc. veci a rodiny odovzdat tie ziadosti?

a ake su priznaky koliky? nas maly uz stvrty den by nic nerobil iba papal a papal a ked nepapa, tak sa velmi puci... ale zaujimave je to, ze v noci nam pekne spinka, iba cez den vystraja... neviete mi poradit?

vanilka2612
27. feb 2009

Ahojte, tak sme doma.Petra sa narodila 20.02.2009 o 18.00, 49 cm,3200 g. Porod bol tazky a dlhy 9 hod. Ale mala som vyvolavacku,tak to asi preto.

krasulka
27. feb 2009

mounty, clariss, myslim na vas, nech to mate rychlo za sebou! 🙂

my sme mali ist dnes domov ale mala ma zltacku tak nas nepustili..A teraz najblizsie asi az v pondelok, lebo pochybujem ze cez vikend tu bude niekto kto jej skontroluje krvicku...l ☹ ☹ ☹ ☹ Michal uz v nedelu leti zas prec...ja mam nejaku depku,,mlieko nikde, uz som si aj poplakala dnes...tak mi je luto malej ze ma tu zltacku..dostala nejaky liecik na to a este caj s ciernym uhlim rozpustenym, ktory jej davam striakckou.

marsela77
27. feb 2009

katulikzlatulik dakujem 🙂

bambulla
27. feb 2009

ahojte babule gratlujen k babatkam
🙂 🙂 🙂

sue13
27. feb 2009

Baby mam nove info od Clarissy.
Ma uplne nervy, nechali ju v nemocnici s tym ze ma termin 14.2. a ze uz velmi dlho prenasa ze musi porodit. Ked sa poprezliekala, prisla na izbu tak isla na vstupne vysetrenie aj na monitor a tam zistili ze sa doky pomylil a ze ma termin urceny spravne. Tak ju hned aj prepustili 😝 Bola tam asi 10min v porodnici 😅
To je aka komedia ti nasi lekari 😅
Nechala Vas pozdravovat, PC ma v oprave takze keby cosi dam Vam vediet 😉
A povedali jej ze ak sa do utorka nic neudeje tak budu vyvolavat. 🙂

A este sa Vam pochvalim. My sa dnes chystame na prvu kratku prechadzku 😵 Krasne nam svieti slniecko 😎

xena22
autor
27. feb 2009

No to je fakt s tymi lekarmi na slovensku 😉 ,chudiatko Clarissa...

Krasulka nezufaj,kym si v nemocnici mas sancu ze budes uspesne kojit,nakoniec je este mozno dobre,ze zostanes dlhsie,uvidis...
Inak mala je hrozne zlata,tusim ma nos po tatinovi 😀 ci nie?Zlata je ta to haro vam zavidim... idem pridat nejake fotos,Anicka mala premieru v sukni 😉

A gratulujem k novym babatkam!!!

sacrifices
27. feb 2009

ahojte zienky.

sacrifices
27. feb 2009

bambulla:
aj ty mas filipka? aj ja. no moj je kusok starsi.

andrea142
27. feb 2009

ahojte

krasulka : nezúfaj kvôli mlieku. ani ja som ešte na štvrtý deň nemala. začalo sa mi tvoriť až na piaty deň 1-2 kvapky 🙂 . až doma sa mi to ako tak rozbehlo.

krasulka
27. feb 2009

joj zienky dakujem vam za podporu. Fakt to je na nervy, to je aj psychika jedno s druhym. nechaju tu zene babetko hned od porodu a na staraj sa. Nikto mi ani nic nevysvetli, neporadi, vsetko robim len tak ako si myslim ze je spravne..Akoby som ani v nemocnici nebola..by ste valili oci aky je tu nezaujem tych novorodeneckych sestriciek...

xena neboj, za chvilku bude vlasata aj Anicka 😵 😵

teda s tou Clarisou..to musi byt na drbnutie..chudatko, sa tesila ze uz bude mat po..a zas cakat..

baby este sa chcem spytat: mala ako ma to UM tak dost spi, aj z tej zltacky je spava, tak vobec jej nechyba cicik ani nehlada...michal mi doniesol odsavacku, mozem sa zatial stimulovat s nou? Ale ako dlho? Ako casto?

xarah1
27. feb 2009

krasulka-tebe ju aspom dali hned od zaciatku ale mna po porode previezli na rooming a malu som pri sebe nemala vobec az po piatich dnoch ma zavolali sa pozriet ako sa babo kupe bolo to take sup,sup a bola okupana prebalena aj oblecena nakojili sme a prepustame vas domov ,takto mas moznost sa na nieco spytat a tak

xarah1
27. feb 2009

teda ak to tam je taka ochota ako u nas tak zbohom

janula10
27. feb 2009

caute
xeni tak dik 😉 😀

my sa mame s maximkom dobre az na to ze kojim ako prcek chce bud o hodinu alebo o 3hod vnoci aj 4hod....snad si zvykne na rezim nejaky....nevie mi odgrgnut iba sem tam malinko sa mu podari...a niekedy mu vide mliecko.... 😒

idem pridat do alba foto maleho este ho nejako nefotim no mam par fotiek

krasul ako???
pisala som ti na skype no pisala som s krasuliakom 😀 😀 😀 😀

shupolienka
27. feb 2009

cafte babule, uz mam fakt nervy na tento net moj, furt ma to odpaja, uz som sem tri krat pisala take dlhe, dam ze odoslat a odpoji ma to. Tak serem na to, nechce sa mi to pisat znova 🙂))
Janul: malinky je na zjedenie 😀

xeni: no ta tvoja bambulka je krasnucka v tej suknicke, uplna paradnica 😎

krasul: neboj, mliecko sa ti rozbehne, len ho musis casto prikladat, alebo si odsavaj aj kazdu hodku ak mozes. Nech sa ti to spusti.
A to naco mu davaju caj so zivocisnym uhlim? 😕

miskelka
27. feb 2009

Ahojte...sme doma... Pozdravujem všetky! Máme tu ešte nejaké kinderká vôbec? 🙂

sue13
27. feb 2009

😀 Mame za sebou prvu prechadzku 😀 Strasne sme si to uzivali. Konecne aj ja som bola na vzduchu 😀
Hned je mi lepsie.
Miskelka vitajte doma 😉 Clarissa a Marsella su este 2v1. Ale dufame ze uz nie dlho 😵

sue13
27. feb 2009

Krasulka Ami je prefektna 😉 Dakujeme za boztek 🙂 A nebud smutna, aj my sme mali zltacku. O chvilku budes domka 😉 Nemozes byt smutna lebo babatko to vsetko citi. A co sa tyka mliecka mne zacalo ist az na 5.den. A teraz je to uz v poriadku. Akurat ze pokial najdeme nejaku vyhovujucu polohu pre obe tak sa narobime 😝

lenk30
27. feb 2009

krasul ak my sme mali žltačku

lenkahrehusova
27. feb 2009

ahojte, ako sa mávate 🙂

lenkahrehusova
27. feb 2009

ja sa tiež v nedeľu aj s drahým chystám na prechádzku 🙂 konečne von 😀 už ma to doma nebaví

lenkahrehusova
27. feb 2009

Krasul, malá je zlatučká, taká vlasatučká 😉

lulusy
27. feb 2009

Ahojte ´maminky
mam otazocku, hlavne uz na viacnasobne mamicky,
myslite si ze mozem papat spenat? konkretne spenatovu polievocku ked kojim?
Vlastne ja celkovo si davam velky pozor co zjem a nikdy neviem co mozem a co nie ... asi som az prislis opatrna 😨

krasulka
27. feb 2009

baby tot sem krasuliak hodil cezomna video 😀 😀 😀

no ja som akurat odsala a dala som to malej vypit zmiesane s umelym mliekom, ale z flasky pije..hadam to neovplyvni potom prisatie na cici ked sa mlieko rozbehne.

krasulka
27. feb 2009

ozaj baby neuverite, neviem kto tu robi jedalnicek ale je to otras...na veceru leco!!!!, na obed cibulovy salat!!! a kazdy den len bravcove maso..na obed, na veceru...Otrasne..

hanuk
27. feb 2009

Krasul, to si este nebola vo fr nemocke - vyprazana ryba, stiplava klobasa, jaternica...skoro ma porazilo! Ale aspon som schudla tych 7 kg.
Lulusy, spenat urcite mozes, len take veci nie co nafukuju - kapusta, hrach, sosovica atd...teda aspon ja mam odskusane, ze hrach urcite nie, dali nam v nemocke a mala tak revala ze az chuda.
Katulik, pri kolike ma babo tvrde brusko a plac taky bolestivy, tiez mi niekedy nie je jasne, ci je to ono, lebo nasej to trva vzdy dost kratko, mal by to byt plac medzi 15 min az do niekolkych hodin, ale mozno to ma tak kratko lebo poctivo masirujeme brusko teplou rukou a nechame aj pol hodky odgrgovat.
Dnes bola nasa mala totalne ciperna, ja uz neviem, ci ani cokoladu nemam jest aby ju to nenabudilo, no proste niekedy ma take dni, ze vobec nespi.

muriel293
27. feb 2009

ahojte konečne mám chvíľu na seba! 😠 Malý má dneska zase koliku,aj teraz práve chudáčik plače ale Peťo si ho zobral na paškál,ja už padám na nos... 😖

My sme už dneska boli tretí raz vonku,aspoń tam mi spinká v tom kočíku lebo cez deň spí hrozne,skoro vôbec by som povedala a nič si pri ňom nemôžem porobiť ale zas v noci tých päť až sedem hodín potiahne...baby keď ho dám na bruško tak si tak krásne dvíha hlavičku a vydrží dosť dlho ju mať hore a to som sa bála že bude z toho pôrodu aj z toho ako mi to o ňom podávali nejaký neschopný.... 🙂

Neviem či som spomínala ale už na mňa skúša falošný plač aby bol na rukách

Krasul a vám ako to ide? Nestíham čítať strany pred len aktuálnu... 😖

krasulka
27. feb 2009

baby malu mi zobrali na infuziu teraz..ze jej zas stupla ta zltacka, brali jej vecer krv... ☹ ☹ ☹

evkastipka
27. feb 2009

Ahojte babulky,
muriel...jeej gratulujem 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre