Február 2009 III.

xena22
22. jan 2009

Ja ja ja,,,, vytvorim 😉 No kuk podte sem teda 😉

zuzi26
12. mar 2009

uz to mate niektora vybavene? napiste please postup ako vybavit ten prispevok, mam sice knizku z porodnice kde je to ale velmi zhruba popisane..

marya
12. mar 2009

Ahojte baby 🙂

My mame tiez vzdy vecer zabavu 😀 Od takej 8 do 12 je Petko velmi aktivny, ale cumlik ho dokaze ukludnit 😅

K tym tlacivam...to zaujima aj mna ohladne toho prispevku...este hned po porode bol manzel v socialnej poistovni a tam dostal nejaky papier na potvrdenie, ale len jeden...

lenk30
12. mar 2009

babule, poradíte mi???????????
celú noc zas zle spinkal, ale je taký iný..........aj zle papkal - môj papkoš, aj teraz ráno poťahal 2 minútky a hodil grcku, čo nezvykne. a robí divné grimasy. soplík nemá, ale nemôže to byť hrdielko? ako to mám vedieť?

marya
12. mar 2009

Zuzi, my sme boli s klbikmi na Antolskej, cakala som asi 10 minut, takze uplne v pohode, ale ako pise Lusil, je dost blbe, ze musis babo vyzliect na chodbe 🙄 ale inak to bolo rychle 🙂

marya
12. mar 2009

Leni, ak nema teplotu, ja by som este asi pockala na dalsie papanie, ze ako bude, a ak by mu stale nechutilo, tak by som pre istotu volala lekarke, ze co to moze byt...

xarah1
12. mar 2009

treba ist na urad prace pre tie dve tlaciva a tie si date potvrdit jeden u gynekologa a druhy u pediatra a potom to tam zanesiete naspat

nada.hope
12. mar 2009

Ahojte tak ak niektorá chcete mohla by som vám poslať aj žiadosť k príspevku pri narodení dieťaťa aj potvrdenie lekára na účely posúdenia nároku na príspevok. 😉
My sme to dostali na matrike, ked sme boli vybavovať rodný list Ninky. 😵

kvietok23
12. mar 2009

nadka - posli mi to prosim 🙂

nada.hope
12. mar 2009

už to máš 😉

lenk30
12. mar 2009

ani ja som nevedela, či treba potvrdenie z gyndy, ale je na tej žiadosti je aj kolonka na to.
zuzi, žiadosť si stiahni z internetu, alebo priamo zo socky. mne ju dali automaticky pri vybavovani rodneho cistla.

no filipko teplotku nemá, doktorka nedvíha, tak uvidím do zajtra.

krasulka
12. mar 2009

ahojte, mne mala nespala od stvrt na styri do siestej rana..uz som bola dost unavena..neviem co jej bolo,...som videla ze chce spat ale nedalo sa jej..len sa krutil a a tak... ☹ som poriadne ptapena teraz aka som nevyspata, snad sa podari poobede si schrupnut.

lenka, mozno mu len nezapasovalo, uvidis ako to bude dalej, ak by aj neskor nechcel papat, alebo bol taky nepokojny tak zajtra behni radsej doktorke, ved za to nic nedas ked ho pozrie. 🙂 Ale dufam ze to bol len taky chvilkovy neklud a ze bude dobre.

shupolienka
12. mar 2009

ahojte maminy
tie co ste uz boli na klbiky na antolskej, treba sa tam objednat? alebo staci hocikedy dojst a vezmu nas? kde to tam je? dikes 😀

molly28
12. mar 2009

..ahojte všetky....

clarisa vitaj doma a vela zdravička vám prajem....

lenka, možnože filipkovi fakt to mliečko nezapasovalo, ale keby ti to spravil viac krát, uričte treba navštíviť doktora...istota je istota...

babule, ako vás tu čiitam, tak ja vám mám zlaté dieťa 😀 len dokedy 😀 😀 😀 😀 my sme zatiaľ, podotykam zatiaľ, problémy so spanim nemali....spavala vždy tak 3 hodinky....a posledné dva dni mi prespala celuuu noc 😀 😀 😀 faaakt 🙂 večer som ju nakojila, zaspala o 21.30 a prvykrát sa zobudia o 05.45 a dnes o 05.10 🙂 🙂 🙂 suuuper....potom ju nakojim a pobuvame si do osmej deviatej.....potom je hodku - dve hore, potom zase zaspi...cez den sice vela nepospi, ale v noci....ved uvidime, či to takto pojde dalej...duuuufam, že ano....

marya
12. mar 2009

Shupolienka, na Antolsku sa objednavat netreba, len prides rano na 8 ( alebo kratko po 8 ) a vezmu vas 🙂 je to na poliklinike c. dveri 5 😉 ( v pripade potreby Ti ujo informator ochotne pomoze 😅 )

marya
12. mar 2009

Molly, wzw, tak to je parada ze Ti malicka prespinka celu noc, aspon sa dobre aj Ty vyspis 🙂

Nas Petko tiez v noci pekne spinka, ale pyta papkat priblizne kazde 3 hodinky, je to maly zrutik 😅 a cez den papa aj kazde dve hodiny, ale som rada, ze mu chuti a ze pekne rastie 🙂 😵

shupolienka
12. mar 2009

marya: diky tak tam nabehnem 😎
aj my pekne spinkame. Vecer zaspi okolo pol osmej zobudi sa okolo pol noci jednej, a potom tak nad ranom.
A aj cez den spinkame ze take dve hodky sme hore, a potom dve tri hodky spime a tak dookola. A zvykla som ho davat spavat cez den na balkon kazde spanie 😀 Len vecer pred nocnym spanim trochu vyvadza z prdmi ale tak max hodinku a potom zaspi. Takze v celku je anjelik 😝

marya
12. mar 2009

Shupolienka, zabudla som dodat, ze je to v pondelok a vo stvrtok 🙂

shupolienka
12. mar 2009

marya: aha vidis a to som tam uz chcela ist zajtra hehehe 😀 este ze si mi to napisala 😝
tak vybehnem v pondelok.
a vy ste mali dobre klbiky? uz nemusis balit s postolkami?

molly28
12. mar 2009

...chcem sa spýtať, máte doma niekto prenosné postieľky?chcela by som kupiť, len neviem aku....

krasulka
12. mar 2009

Cafte akurat kojim...som zvedava ci mala zaspi...ja uz by som aj spala 😒

a2303
12. mar 2009

Ahojte,
dnes som Vás nestíhala 😒
Trocha som žehlila, varila a tak... Prajem Vám a drobčekom dobrú noc!!!
Idem už aj ja zalahnem k malej 😵

krasulka
12. mar 2009

anit bru nocku aj vam, my est enespime...

shupolienka
13. mar 2009

dobre ranko maminy
tak maly vecer zaspal o osmej, zobudil sa o pol druhej dala som mu obidve didky, papal do druhej, a potom sa zobudil az pred siedmou rano 😝

a2303
13. mar 2009

Ahojte, idem vás pozdraviť a letím, lebo tu mám maminu.
Krasulka, tak Ty si bola ešte dlhšie hore ako ja 😕

Majte sa krásne a dávajte si dnes pozor, je piatok 13 😨
Sice, pre môjho ocina je to šťastný deň, on sa v Piatok 13 narodil 😵

Ahoooooojte

zuzi26
13. mar 2009

my dnes oslavujeme mesiac od narodenia, tiez na piatok 13 😀 😀 myslim ze aj Sue vtedy oslavuje narodenie svojej dcerky - tak gratulujem!!! 😉

sue13
13. mar 2009

Ahojte 🙂
Zuzi presne tak aj my mame dnes 1. mesiac 😵 😵 😵
Dakujeme a tiez Hanke zeláme všetko najlepšiéééé 😉
Ako sa mavate maminky? Ja vobec nestiham Vas citat a uz vobec nie pisat 😀 😀 😀
Cas leti ako voda ani sa mi nechce verit ze uz presiel mesiac od porodu. 😅

zuzi26
13. mar 2009

sue dakujeme!! 😉 este ze sme vyvratili vsetky povery, pre nas budu piatky 13 uz len stastne.. 😀 ja tiez moc nestiham, lebo mala ma koliky a tak ju musim vela nosit na rukach a vymyslat vselico aby neplakala..ale teraz spinka, tak mam chvilku pre seba. idem sa rychlo najest..

molly28
13. mar 2009

maminky ahojte....tak máme za sebou ďalšiu úspešnu noc...od 21.10 do 04,58 😀 😀 😀 úžasné....

maminky, pýtala som sa vás či máte doma niekto prenosné postieľky?chcela by som kupiť, lepšie povedané potrebujeme kúpiť, len neviem aku.... prosím poraďte ak máte skúsenosti.... 🙂

molly28
13. mar 2009

...sue a zuzi - Karinke a Hanke prajem všeeetko len to naj naj naj ... 😀 😀 😀

sue13
13. mar 2009

Molly dakujeme 😵
Aj moja Karinka v noci tak krasne spinka 😵 Je to perfektne 🙂 Za to cez den by sa len nosila a pozera ako taka mala sova 😵 😵 😵
Ja tu prenosnu postielku este nemam ale chystam sa ju tiez kupit 🙂 Takze moc neporadim este 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre