Február 2009 III.

xena22
22. jan 2009

Ja ja ja,,,, vytvorim 😉 No kuk podte sem teda 😉

sisa29
25. jan 2009

no ja uz by som 3 nechcela asi alebo ked tak tak za 10 rokov.nasa ninka sa strasne zas tesila na braceka a je to sestricka ale povedala ze nevadi babo ako babo.ona teraz vsade tvrdi ze ja cakam dievcatko a ona braceka

lenk30
25. jan 2009

no my sme tiež plánovali, že jedno nám stačí. a od začiatku tehotenstva môj drahý rozpráva o druhom a o princezničke............ čo som hruška? tak odhodláme sa po 13 rokoch a teraz idem rodiť každý rok 😀

bubatenko
25. jan 2009

dobré ráno,

tak trocha pridíam... do postele som sa dostala o 2,00 lebo okolo 1,00 mi začali taký mierny poslíčkovia, malý tancoval v bfuchu ja zmyslov zbavený, potom som okolo 3 zaspala a o 5 som bola hore a nevedela odvtedy, čo so sebou, mna už aj uši bolia z toho ležania na boku... je mi strašne teplo, manžel mi lezie na nervy v posteli, normálne som alergická už na jeho dýchanie a keď vidím ten krásny ksichtík,ako si spokojne spí, tak ma to len vytáča.... tak som od 6 do 10 pozerala telku , kým na nezlomilo a teraz som vstala .....a prvé čo so mna vyliezlo , že som unavená ako pes......

no pôjdem sa dať dokopy a k našim na obed, nech aspoň na chvíľu vyleziem von a ako sa poznám u nich si dám tretie kolo spánku....... 😠

sisa29
25. jan 2009

ludika dalo sa to prezit vsak to bolo moje prve vysnivane ja som sa tak strasne tesila na malu ze som nato niak ani nemyslela.no ale klamat nebudem bolelo to ale teraz si to predstavujem tak ze 3x kontrakcia 2x potlacim a je vonku. 😀 😀 😀 😀

ludika33
25. jan 2009

my az sa odhodlame na tretie tak v kratkom case, ale to az po odporucani od internistky. nemam v plane riskovat.

sisa29
25. jan 2009

bubatenko viem o com hovoris mne vadi ze manzel aj dycha nebodaj zakasle uz ho budim nech s tym prestane uz je chudak zomna dost unaveny

lenk30
25. jan 2009

bubatenko, že vytáča ako si spí.............to aj mňa a ešte ako si odfunkuje a mľaská.

Ja už by som najradšej tancovala, nech to ide, lebo už si leziem sama na nervy. Veď drobcovi už nemôže nič chýbať a viem, že je veľký

sisa29
25. jan 2009

ludika a ked sa mozem spytat tak co sa deje?

ludika33
25. jan 2009

tak tu "alergiu" na manzela mam aj ja. normalne v noci robi, ale teraz, ked je dochramany je doma a sladucko spinka vedla mna a este aj cez den si pochrapkava obcas a z druhej strany sladucko spinka moje slniecko Natalka a ja pocitam celu noc ovecky. je to des a ta noc ide tak strasne pomalicky.

sisa29
25. jan 2009

tak presne tento problem mam aj ja a ninka si zvykne namna polozit nohu manzel ruku a ja idem umret od nervou.

bubatenko
25. jan 2009

sisa presne.... on je tiež so mňa hotový, najhoršie je, že chudák príde po 12-ke v práci domov, ako včera okolo polnoci,potom so mnou ešte kukučkoval do druhej a potom som celú noc doňho búchala akonáhle začal dýchať trocha hlasnejšie, čo mi už vadilo, on vždy vyskočil, pozrel na hodinky, či zaspal do roboty, lebo dnes zase vstával na ďalšiu 12, ale zatiaľ je ticho.... 😀

sisa29
25. jan 2009

ludika akurat pozeram ze ty to uz mas za par.8 je tu ako na koni.ja este do 23 bleee

ludika33
25. jan 2009

sisus zistili mi este na poradni zlu zrazanlivost, tak mi nasadil zelezo. bola som u intirnistky a znovu mi zistila zlu zrazanlivost a pritom zelezo stale beriem a povedala , ze keby neberiem tak su vysledky urcite este horsie a do toho mi zistila este aj trombozu. a teda tou trombozou ma vobec nepotesila. normalne sa bojim, ze ako ja vlastne pojdem rodit ak ma to chyti skor ako ma ona prelieci. v stredu idem na opakovane odbery a ked sa to znovu potvrdi, tak budem chodit na nejake injekcie, ze nech sa to upravi, len sa bojim toho, ze ich nestihnem vybrat vsetky. ved mam uz tt dost vysoky a to moze prist hocikedy

sisa29
25. jan 2009

bubatenko u nas je to iste.ale ja uz si myslim ze moj manzel si naschval berie tolko roboty aby nemusel byt somnou doma budeme im to musiet pootom niak vynahradit.chudatka nase.

ludika33
25. jan 2009

sisus ja mam dva terminy, jeden podla menzesu 9.2. a druhy podla ultrazvuku 17.2. tak je to na drobcovi kedy sa zacne pytat sam.

sisa29
25. jan 2009

ludika tak to ti nezavidim chudatko no dufam ze to uz bude lepsie a ze vsetko stihnes a zvladnes bez komplikacii

bubatenko
25. jan 2009

jeeee mne dnes nabehla 40- tka o tom som vždy snívala, ešte keď som nebola tehotná, len som koníkovala, že kedy ja budem mať 40 vedľa mena a je to tu.... no v podstate presne o týždeň mám termín.... tak som zvedavá ako dlho ešte potiahneme v kope 😉

lenk30
25. jan 2009

no sa im spí........... a ešte ma šve tým, že ja ráno, keď konečne dospávam tú noc, tak on aj cez víkend vstane medzi 7-8 a že ideme kukať rozprávky. ved rozprávky už ani nebývajú............... a medzi tým pošúch brúško, že ako sa malý vyspal. malý dobre, ale ja na p..............

bubatenko
25. jan 2009

ludik tak to držím palce.... keď máš zlú zrážanlivosť, ti moc neodporúčaju cisárksky , že? Čo ti vlastne vraveli, museli sa nejak vyjadriť k spôsobu pôrodu?

ludika33
25. jan 2009

hadam hej, nic ine mi neostava. len dufam, ze sa ta tromboza nepotvrdi, lebo je to ze vraj aj dedicne a moja babka to mala a to bol iny strach ked bola v nemocnici. radsej na to nechcem ani mysliet. normalne sa utesujem, ze mi vymenili s dakym krv a basta a ze ja som zdravucka ako rybicka.

sisa29
25. jan 2009

baby uz musime vydrzat no ale ja mam pocit ze moj manzel uz moc nevidrzi a to je salamista jak hovado.

bubatenko kde ti nabehuje ten tt?uz to tu pisu viacere ja take nic nemam 😢

bubatenko
25. jan 2009

jak nemáš... však máš napísané sisa29,1d,37tt - to sú tie info , hneď vedľa foto 😉

ludika33
25. jan 2009

bubatenko zatial sa nevyjadrili. v utorok idem za primarom a v stredu za internistkou a som teda zvedava co ktory povie. internistka mi neoporucala ani normalny ani cisarak v tomto stave, tak som sa jej spytala, ze ci mam byt slonicou a nosit maleho 24 mesiacov. v tomto momente by bol aj jeden aj druhy porod velmi rizikovy

lenk30
25. jan 2009

bubatenko, to máš super týždeň. to už si myslím, že dovtedy ani nevydržím
akú trombózu, čo za trombózu?

sisa29
25. jan 2009

ja to tam nevidim

ludika33
25. jan 2009

presne tak bubatenko. info vedla foto, akurat ja mam pocit, ze je to o tyzden posunute.

bubatenko
25. jan 2009

😒 tak len držať palce k dobrým výsledkom...... a že všetko dopadne ako má 😉

sisa29
25. jan 2009

vsak co mas tu vizitku tak tam je len meno kedy mas termin ci uz mas dieta a to je vsetko ja tam nic ine nemam 😖 😖 😖

bubatenko
25. jan 2009

sisa pozri si napr. môj príspevok---- mám fotku, vedľa meno , gulička a 40tt, dnes o 11:06... to máš tu priamo v diskusnom fóre, nie v profile.....

ono ja som dnes v podstate 39+0 , čiže ukončený 39tt a nabieha mi 40tt ... mne to sedí

ludika33
25. jan 2009

dakujem, hadam bude dobre, ved vela robi aj pozitivne myslenie, tak sa snazim na to nemysliet a basta

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre