Február 2009 III.

xena22
22. jan 2009

Ja ja ja,,,, vytvorim 😉 No kuk podte sem teda 😉

hanuk
28. jan 2009

Jeej baby, ten link na riekanky a pesnicky je perfektny! Hned som si ich okopirovala, nech mala pozna poriadne rodnu rec 🙂

marya
28. jan 2009

Caute baby 🙂

Tak sa hlasim z poradne...a mam uzasnu novinkuuuu...zajtra rodiiiim 😵 😵 😅 😅 Vsetko je v poriadku, krpec skoro vypadnuty, porodne cesty pripravene, krcok makky...a kedze uz mam toho cakania a natahovania plne zuby a termin podla uzv mam zajtra, tak sme sa s dokim dohodli, ze to aj zajtra spachame 😅 😅 joj tak sa tesim 😅 😅

bubatenko
28. jan 2009

marya....... super, super, super.... a ja chcééééééééééééééééééééééééééééém.... takže zajtra ráno nástup a pichajú vyvolávačku?

katulikzlatulik
28. jan 2009

marya... SUPEEEEEEEEEEEEEEEER!!! DRZIIIIM PRSTEKY A BUDEM NA TEBA MYSLIET!!! WAAAAAAAAAW
no ja idem zajtra do poradne, tak som zvedava, co povedia mne, kedze uz mesiac sa mi skracuje krcek a od dnes citim viac predporodnych priznakov 🙂

sisa29
28. jan 2009

maryaa super tak sa drz a ozvi sa co najskor.

ja som mala tiez dneska poradnu doki povedal ze to vidi tak este na tyzden len mi zistil s tej kultivacie niakeho stafilokoka a este nieco tak som vyfasovala antibiotika,niake vaginalne lieky a este masticku.

patkao
28. jan 2009

marya to je super sprava..zajtra mame februarovciatko 😵 ..budeme na teba myslieta drzat palceky, nech vsetko dobre dopadne 😉 ..bubu a my si este pockame 😅

katulikzlatulik
28. jan 2009

patkao... clovek nikdy nevie... mozno aj Ty aj Bubatenko poidete zajtra 😉 a mozno aj ja 😀

patkao
28. jan 2009

katulik ja zajtra pojdem..ale len na poradnu 😀

sue13
28. jan 2009

Marya supeeeeeeer, tesim sa s Tebou. Tak zajtra budu dve babatka 😵 Aj Molly zajtra rodi 😵 😵 😵
Juj parada, uz sa to iste rozbehne... 😵
Idem teraz von, majte sa zatial. Vecer nakuknem 🙂

marya
28. jan 2009

Dakujem baby, ste zlate 😵 😵 😵

Bubatenko, nastup zajtra rano na porodnicu 😅 a vraj vyvolavacku netreba, tak mi povedal doki, ze to vyzera tak ze staci aby mi odtiekla voda a malo by to ist aj bez vyvolavacky....no ale ak sa nieco skomplikuje, tak sa uvidi, ale to sa moze skomplikovat vzdy, aj keby som rodila o dva tyzdne...tak verim, ze topojde hladko a Petko nebude robit drahoty a pekne sa odtial vyplazi 😀 😵

Patka veru, mozno aj Ty zajtra pojdes, teda Ninka 😅

Katulik, drzim palceky zajtra na poradni 😉 a ake citis predporodne priznaky ?

Sisa, tak to do porodu este stihnes tie potvory odstranit, neboj 😉

katulikzlatulik
28. jan 2009

patkao... ved to, ze som nenapisala kde 🙂 ja tiez poidem zajtra na poradnu 😀

katulikzlatulik
28. jan 2009

marya... no tie predmenstruacne citim intenzivnejsie nez inokedy... a dnes ma chytili krize a stehna... a dokonca uz konecne viem, co znamena tvrdnutie bruska... mam take zvlastne pocity na vrchu bruska... tak kto vie... som zvedava, co mi povie moj porodnik zajtra... mozno si ma tam rovno nechaaaaa... ale ja verim, ze nas drobcek to so mou potiahne do 3.2. ako ten najkrajsi darcek na svete pre maminku 😉

katulikzlatulik
28. jan 2009

idem robit palacinky... juuuj tesim sa na ne... len ma netesi, ze clovek stravi hodinu, kym ich upecie a papanie mu trva max. 5 min. 😵

nadzieja
28. jan 2009

caute baby, aky mate krvny tlak? ja som bola v pondelok na poradni talk 130/80 doktor nic nevravel ale sestricka na predpor. priprave ma vystrasila........

nadzieja
28. jan 2009

marya: drzte sa...nech vam to vsetko dobre dopadne 😉

bubatenko
28. jan 2009

nadzieja... prečo ťa vystrašila... ja mam taký tlak posledné tri týždne....naposledy včera a môj doki nerobil vôbec žiadnu paniku... povedal , že je v poriadku .......a je všetko ako má byť 😉

caly8
28. jan 2009

katulik...ja som tiež robila palacinky 😀 a brokoličkovú polievku kým môžem 😉

inak s tým tlakom, ja som mala 120/85 a doky mi kázal v piatok si zmerať aby mi náhodou nestúpal, nach sa predíde gestóze..no ani sa nedivím ked ma videl včera lebo som naliata až tak, že na váhe mi to urobilo 2 kg 😒 a je to viditeľné...takže mám spať na ľavej strane a čo najmenej stáť na nohách...aby sa nezaťažovali obličky..

nadzieja
28. jan 2009

bubatenko: ze vraj ona to vidi na gestozu....tak som utekala k lekarovia a ten, ze vraj vsetko ok .... tak sa pytam, ako ste na tom vy......

marya
28. jan 2009

Nadzieja dakujem 🙂 Ten tlak je este dobry podla mna, za hranicny sa povazuje 140/90...

Katulik dobru chut 😅 mnam palacinky 😀 😀

marya
28. jan 2009

Nadzieja, a mas moc v poriadku ? A opuchy ? Ak by si mala bielkoviny v moci a opuchy, tak vtedy to moze byt gestoza...

nadzieja
28. jan 2009

caly8: ja mam ten tlak 130/80, stopy bielkoviny v moci ... ale to uz mam 3 mesiace a doky nestresuje, ze vsetko ok, len ta blba sestricka ma strasi .... zdalo sa mi, ze aj nohy mi trocha opuchaju,ale doky povedal, ze to nie su opuchy ... len som dost pribrala........uf

nadzieja
28. jan 2009

marya: uz by som chcela s tebou menit 😎 ... nech to mam za sebou .. vela stastia

nadzieja
28. jan 2009

marya: lekar kontrolovla, opuchy vraj nemam, iba stopy bilekoviny v moci .... ale to uz mam 3 mesiace tie stopy...

bubatenko
28. jan 2009

ok, a teraz pre nás neznalých... čo je to tá gestóza?

nadzieja
28. jan 2009

bubatenko: ved to ani ja poriadne neviem ...... snad vie niekto o tom nieco viac

caly8
28. jan 2009

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

tu som o tom včera niečo prečítala

mirea
28. jan 2009

ahojte,
Marya a Molly, držte sa zajtra, nech všetko dobre dopadne a nech ste vy aj bábená OK 😉

marya
28. jan 2009

Nadzieja, podla mna v tomto pripade ta gastoza znamena preeklampsiu...

Mirea dakujeme 😵 😵

marya
28. jan 2009

Gestoza, a nie gastoza...

nada.hope
28. jan 2009

marya 😵 😵 😵 😵 😵 ....... super,takze zajtra tu budu dvaja novi mali ludkovia, hlavne aby Vám to vsetko aj tebe aj molly dopadlo co najlepsie, neboli ziadne komplikacie a boli vsetci zdravucki.
Hadam sa to tu teraz pohne, ved babenky, trochu sa to tu vlecie, nezda sa vam to? 😀 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre