Február 2009 III.

xena22
22. jan 2009

Ja ja ja,,,, vytvorim 😉 No kuk podte sem teda 😉

clarissa
9. feb 2009

muriel ani ja neviem uplne na sto percent ci je to ten atopicky ale na nete som nasla prejavy a ja mam to iste..mozno ze to nemas ono...mozno mas nieco ine len nejake podrazdenie na nieco 😕 ved sleduj co sa stym bude diat..moja svokra zdravotacka vravi ze to mala tiez nejaky ekzem ako ja a ze najlepsie co jej poradil doktor je-vandlik z teplou vodu (co najteplejsiu aku zneses) a do toho ocot..len uz neviem ten pomer ci deci octu alebo ako...ale zsitism to..zevraj to je super na ekzemy

muriel293
9. feb 2009

clariss ocoooot? waaaa však to mi nevyžere ruky celé? 😅 Už cítim ako to štípe teraz a nie ešte keby to spravím! Mne sa to vieš kedy zhoršilo? Ke´d som čistila škrečkovi-má taký umelohmotný domček a používa ho ako hajzel tak to vždy musím extra vyčistiť a musela som do buchnúť do sava lebo ten smrad bol nehorázny a potom som tam strkala ruky bez rukavíc do tej savovej vody a sa mi to zhoršilo... 😅

krasulka
9. feb 2009

no co fesandy? Rodime? Rodime?.. ja sa brutal nudim..po spanku ani chyru....ach jo..

muriel293
10. feb 2009

dobré ránko,
jeeeej dneska tu ja prvá srašííím? No pekne pekne! Zobudil ma hlad tak už pobehujem
ale ale už sa iba dva razy vyspím a potom budeme mesiac sami s mužom bačovaaaať! 😀 😀 😀 😀
Krasul,ja ešte ako tak zaspím ale noci bývajú príšerné,už sa cítim ako totálny neschopný tuleň,ani obrátiť,len funím no des! 😀

skybaby
10. feb 2009

ahojte babulky 🙂 chcem len pogratulovat mamickam a zazelat rychly pohodovy porod tym co to este nestihli 🙂

mounty
10. feb 2009

ahoj sky 🙂 som rada ze si sem zavitala 😉 dakujeme za prianie...........Ty ako s vysetreniami krvi, bola si na genetike so zrazanlivostou?

co sa tyka ekzemov, tak ziadna tepla voda, baby neexperimentujte.........moj syn ma atopicky ekzem a teda ziadna sranda, treba to riadne vysetrit a s mastami a receptami opatrne aby ste si este nepohorsili......papa

muriel293
10. feb 2009

jeeej skybaby a ty ako sa máááááš? 😉

bambulla
10. feb 2009

ahojte babule vcera ma chytili take bolesti vecer som si myslela ze uz konecne pojdem ale este som stale tu 🙂 🙂 🙂

clarissa
10. feb 2009

dobre ranko
muriel,no vraj to pomaha 😕 -....inacja mam zajacika ale ja ho cistit nechodim,vzdy niekoho poslem,lebo savyhovaram zeto by mi mohlo uskodit keby dostanem nejaku infekciu...az mi ho je luto odkedysom tehu som ho videla len parkrat 😅

skybaby,vcera som na teba akurat myslela 🙂 dufam ze sa mas dobre 🙂

sue13
10. feb 2009

Skybaby ahoj. 🙂 Dakujeme velmi pekne 🙂
Bambulla mna to tak chytilo o 1nej v noci, trvalo to do 5tej a tiez to preslo 😠 🙂

heidy26
10. feb 2009

ahojte baby. bambulla mne včera odišla aj zátka a od vtedy mám nepavidelne menzesové bolesti. celú noc som nespala. a špiním na hnedo od včera. tak som zvedavá čo toznamená. to špinenie na trocha znepokojuje.

skybaby
10. feb 2009

mam sa celkom fajn 😉 tu zrazanlivost my nakoniec nerobili, lekar tvrdil ze nic nenasvedcuje tomu, ze by bol problem tam a ze moje telo proste len nezvladlo dvojicky ...
tak teraz pomalicky snazilkujeme, ale celkom mam z toho paniku, aj by som chcela byt tehu a aj sa bojim ...
tak teda drzim palce a pekne referujte o porodoch a babatkach 🙂
na teba mounty myslim specialne a verim ze vsetko bude super 😉

clarissa
10. feb 2009

no mna tiez v noci bolelo brucho..ale aj tak nic a desne ma palila zaha z coho som usudila ze mala este tlaci na zaludok cize este neni uplne dole----takze ja asi potahnem az do terminu.....jedine ze by nahle urobila velky bum dolu 🙂

bambulla
10. feb 2009

heidy26 mne uz zatka odysla aj druhy krat ale take spinenie som nemala 😒 tie nase deturence asi cakaju ozaj na toho valentina asi nam chcu dat darcek

heidy26
10. feb 2009

clariss ja mam brucho padnuté asi 4-5 dni, ale fest už ho mám dole.

muriel293
10. feb 2009

skybaby držím palce aby sa to podarilo a neboj sa,nič netreba siliť ani náhliť príde to keď bude mať prísť.....fakt držím palčeky 😉

clariss
ja toho svojho škrečka naťahujem stále,ani som ho nedala preč z izby že kôli malému však hádam také malé furt zatvorené zvieratko nič nešíri... 😕

heidy26
10. feb 2009

no dúfam že to nebude trvať až do toho valentína! aj teraz som mala zase tie boletsi ale len také krátke, tak snááááááááád sa to rozbehne dnes. Bambulla a ty už nemáš teraz bolesti?

clarissa
10. feb 2009

ja ho mam nizsie..no aleeste uplne dole nie...takze parada ☹
muriel,ja si vravim ze ked sa mala narodi ze sa s nim uz zacnem vyse kamaratit 😀
ozaj muriel,ty uz mas brusko dolu?

bambulla
10. feb 2009

heidy-mam ale tiez len take slabe ale vcera mi to islo cez brusko do krizov a od krizov do bruska a mali sa strasne mrvil a islo mi to do stehien ledva som presla na WC

sue13
10. feb 2009

Skybaby tak drzim palce aby sa Vam to pekne podario a aby bolo vsetko v poriadku. 🙂
Clarissa dohovor tej Miriamke, lebo moja Karinka uz tam myslim dlho nebude 😵

mirea
10. feb 2009

ahojte maminečky 😉
Mám za sebou hroznú noc, už niekoľkú, neviem ako dnes budem pri Samkovi fungovať ☹
A ešte som v polospánku celú noc dokupovala nejaké veci - ale neviem čo, lebo všetko už mám nachystané..

Inak aj mne už kleslo bruško, ale tiež nie úplne dole

krasulka
10. feb 2009

Ahojte, iadne nove mimi do rana? 😕

Ja idem o pol dvanastej na tie predoperacne. Sa mi nechce zas trepat tam, ale co uz. Inak ma svrbi hrdlo, mandle a nejaky soplik sa mi pustil takze upln euzas 🙄 🙄 asi na mna nieco lezie lebo som aj total taka unavena nejaka.

heidy26
10. feb 2009

no tak uvidíme, čo to je to pravé orechové a za chvilu sa rozbehneme do pôrodnice 😀 😀 😀 😀 😀 😀 , mne sa malinka mrvila v noci veľmi, teraz už menej.

clarissa
10. feb 2009

Sue,,,co mam robit do kelu skakat na svihadle ☹ ???ja som s toho hotova..lebo isto sa tamnestretneme a ja tam budem trpiet sama...marsella sa sice otvrara pomalsie ako ja ale ona uz ma pupik pekne dolu....ja musim tej malej dnes prehovorit do duse 😀
Misiak dnes odchadzal do Nemecka rano,taky bol zlaty ze:miriamka pekne posluchaj maminku a nieze pojdes von kym tu nebudem! 😀

sue13
10. feb 2009

Baby Ludika este stale nic ale vraj dnes by uz mala drzat Andrejka v naruci. 😵 Jej muzik nas bude informovat 🙂

krasulka
10. feb 2009

boe, chudatko ludika, to musi byt na nervy..uz tolko dni je v nemocke a nic 😠 😠 Nech uz je maly vonku, tak sa jej ulavi, aaach..

sue no neboj, do vecera ides..podla tych tvojich symptomov...

clariss len si ty pekne pockaj do valenitna! Aj ja pojdem, aj janula 🙂

clarissa
10. feb 2009

ta sa ma....ale sak si to zasluzi ved kolko uz tam tvrdne v tom spitali chudatko

mirea
10. feb 2009

Krasulka, aj ja ceeeem na Valentína 😀

clarissa
10. feb 2009

no veru krasul..tak znela dohoda..sue tak kde sa hrabkas...pekne cakas s nami do soboty 😀 😀 😀

sue13
10. feb 2009

Clarissa takze uz ste same. A co tam isiel? Ako pekne Vam povedal 😉 Musite cakat kym sa vrati 😵
Krasulka v noci to tak veru vyzeralo ale teraz to preslo. Inak ja si myslim ze ked budeme rodit tak to iste bude v noci lebo vtedy mi byva najhorsie. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre