Február 2009 III.

xena22
22. jan 2009

Ja ja ja,,,, vytvorim 😉 No kuk podte sem teda 😉

clarissa
23. feb 2009

ludika ake nadherne mas deturence!!!to je krasne ako sa natalka stara o maleho,musi byt na neho strasne pysna,na takeho fesaka..no krasne fotecky

clarissa
23. feb 2009

lulusy...rada by som dufam ze to bude uz coskoro....super ze ste doma aze mas velamliecka,tak nech malinka pekne papka=)

ludika33
23. feb 2009

babule dakujem. ked si odsajem mliecko, tak ho moze len ona krmit. je zlata. tiez ako mima som necakala, ze ju to az tak chyti. mala sa vsetkym chvali s malym.

ma sme tiez isli s vahou 3,6 kf z porodnice. v poradni sme boli hned v stredu a zase ideme zajtra. na klbky az v 4. tyzdni mame ist.

lenk30
23. feb 2009

ahojte maminky aj kinderká.
lulusy, alebo si zmrazuj mličko na neskôr..........do školy na desiatu môžeš dávať 😀 , vylievať je to určite škoda.
Môj miláčik má také koliky, že som z toho zúfalá. To tí chlapci............ včera už som mu dávala aj kvapky a tie dosť zabrali, tak aspoň viem, že keď budem v koncoch, kvapnem mu a tie črievka sa mu uvolnia. Chúďatenko maličké, to tak plačká a nič ho vtedy neupokojí. ho tu natriasame a on si plačká. našťastie mu to netrvá dlho, ale aj tak mi ide srdce puknúť.
Ako sa pridávajú fokty do toho albumu februároviek?

clarissa
23. feb 2009

lenk..no vacsinou same maminky..az na nas par kuskov kinderiekale tych je uz minimum...
krasul dufam ze uz tlacis malu Aimee von=)

ludika33
23. feb 2009

babule nebojte dockate sa uz coskoro 😵

muriel293
23. feb 2009

ahojte babulky ja tiež dáko nestíham koníkovať
malý je raz ako anjlelik a potom ako satánek,večer mal koliku plakal hodinu a pol vkuse ale potom sa stal zázrak a nechal nás spať päť hodín!
Strašne ma mrzí že nekojím,všemožne sa snažím ale nejde to,aj ho zvykli na cumel aj mám stále málo mlieka už sa začínam zmierovať s tým že bude stále na nutrilone... 😖 Baby je to teda riadna fuška to bábo,pôrod je ozaj nič v porovnaní so starostlivosťou o toho krpca 😀 Keby som nemala takého zlatého muža ako mám tak už som asi hotová,on večer pravidelne hlavne ke´d má tie koliky sa mu venuje,spieva,tíši aj cez deŃ mi pomáha je to poklad,prebaloval hneď v ten deň ako sme sa vrátili z nemocky....je to veľká pomoc

Molly hej s tými krušnými krásnymi chvíľami je to teda fakt,ale stojí to za to všaaak? 😉

Paťka tak ja mám jamku na brade ale nemyslím že až takú deravúúúú....netuším po kom to dieťa je! 😀 😀 😀

clarissa
23. feb 2009

muriel toto budem muset dat precitat mojmu nech sa inspiruje=)

marsela77
23. feb 2009

tak sa hlásim už z domu 😉
clarissa: takže vyšetrili mi moč,zmerali tlak a natočili cca 20min.ctg,potom som čakala kým prídem na radu.Bol tam Dr.Kopčan-inak bol zlatý,vtipný 😀 ani ma nevyšetril od spodu,len mi spravil prietoky a oznámil mi,že ked nemám žiadne problémy,tak 7 dní po termíne nič nerobia až potom...takže tolko odomňa 😔 čakáme ďalej...

clarissa
23. feb 2009

ajoj marsel..no parada....takze ides Aj ty stredu???sa tam mozme stretnut..o kolkej tm pojdete???ja som cakala teda ze vysetruju aj zo spodu...no uvidime co sa dozvieme stredu

clarissa
23. feb 2009

ozaj a moc si si doniesla ci to tam??aj suknu si si brala ci ti dali ten sexi plast?

marsela77
23. feb 2009

oni vyšetrujú aj zo spodu,len mne povedal že ked som bola vo štvrtok u svojho,tak ma pozrú až v stredu...pojdeme asi na 8:00,ked som sa pýtala sestrička mi povedala že medzi 8:00-12:00,moč si zober z domu ako na poradnu a ja som si brala aj suknu,ale majú tam tie sexi plášte v kabínke 😀

xena22
autor
23. feb 2009

Ahojte... mrzi ma ,ze vas zanedbavam 😀 nestiham vas ani citat,a malokedy sa mi podari cosi napisat ... jej Muriel,maly je krasny a z kojenia si nic nerob,ked sa neda tak sa neda,aj moja je na umelom mlieku,tak isto ako boli aj chlapci a tu su zivi a zdravi,hlavne aby si ty bola v pohode.
Zatial si nazivame v pohodicke,ale je to taky vecny kolotoc okolo krmenia a prebalovania 😉 aj moj muz pomaha,ked je doma,tak ju neda z ruky a v noci tiez vyskoci prvy ked place,je to velka pomoc...

Babenky vy co ste este 2v1 a prenasate,uprimne mi vas je luto,ja sa konecne zacinam citit naspat ako clovek - ale este to nie je celkom ono 😒 a chcelo by to hlavne poriadne zhodit a odlahcit kostru,vsetko mi je male a co mi je dobre v tom vyzeram 😝 😝 😝

Dnes som bola na poradni s malou,vsetko je ok ako ma byt...
Muriel - a kolko ti vypije toho nutrilonu? Nasa uz stiahne 120 len taky fukot...ale zas potom dlhsie vydrzi...davas malemu aj caj,alebo len prevarenu vodu???

mounty
23. feb 2009

maminky a kto zalozi temu februarove babatka? Uz by sa aj zislo, nas tehuliek je len zopar........

marsela77
23. feb 2009

no veru,aby ste nečakali až do marca 😉

lenkahrehusova
23. feb 2009

ahojte mamičky a čakateľky - kinderká 😉

Gratulujem všetkým novým mamičkám 🙂 a čakataľky - vydržte 🙂

lusilia
23. feb 2009

ahojte mamicky a buduce mamicky 😀 ja tiez nestiham, ale gratulujem vsetkym...
Mam taku jednu odveci otazku, je vobec nutne ist na socialku? stale som tam nebola a co ciam na mama a ja, tak tam ide len o druhy piler a dvochodkove, ale to asi len, ked by som bola nezamestnana, nie? Dakujem za odpovede....
A buduce mamicky, drzte sa 😉

patkao
23. feb 2009

ahojte,no my sme uz boli min.tyzden uz na klbiky,mala spala cely cas co ju prehliadali..a dnes sme boli 1.x von kocikom,super to je,clovek sa vyvetra,a ako pise xena,zacinam sa aj ja citit ako clovek.sice nosim este tehu nohavice(uz nie pre brusko,ale pre tie stehna a zadok co mi zostali) ale uz je to paraaada..a maminy kedy asi budete krstit drobcov,teda tie co sa chystate..

snehulienka
23. feb 2009

gratulujeme vsetkym februarovkam k mimi. januarovky...

klementina
23. feb 2009

ahojte, my kocikujeme od soboty, mohli sme aj skor, ale kvoli tomu zapalenemu ocku sme radcsej nesli. ale teraz je to uz super, ked mozme ist aj von, uz som sa doma citila ako vazen. dnes bolo aj celkom pekne. uz sa tesim na jar 🙂 a ja stale nosim tehu nohavice kvoli bruchu ☹ vyzera ze asi aj dlho budem ,alebo si budem musiet pokupovat nove nohavice. ☹ dokonca aj jednu bundu zimnu, co mam taku zuzenu v pase nezapnem. a to mi zostalo "len" 5kg navyse. vy ste niektora uz na povodnej vahe?

patkao
23. feb 2009

😎 😀 klem ze povodna hmotnost,to je coo?ja mam este +7,ale brucho uz je skoro cele het,len ovisnuta koza na nom ostala..ja myslim ze tak skoro sa na povodnu ani nedostanem

mamamima
23. feb 2009

januarovkam dakujeme 🙂

baby , moja mala ma hrozne suchu kozicku, kremujete s niecim? aj vase maju este supinky?

patkao
23. feb 2009

mima vitaj, aj vy spinkate?? Ninka mala uplne suchu kozu, cela sa skoro olupala..natierala som oliv.olejom, ale neako to nepomahalo, tak som natierala telovým mliekom sebamed a za 3dni to preslo..a ake supinky??

sue13
23. feb 2009

Januarovkam dakujeme 😉
Mamamima ja Karinku natieram cistym olivovym olejom z lekarne. 🙂 Supinky nemala ani ked sa narodila, iba na nozickach a rucickach a aj tie uz zmizli 🙂

mamamima
23. feb 2009

pati ahoj 🙂 ja som do kupela davala olej ale nelepsi sa to, to musi asi zliezt same tie supinky...
no mala spinka cez den aj 5 hodin, potom si cecne a spi dalej, klop klop, zatial je zlata, vecer zvykne ociska vyvalit a cumakuje aj dve hodky, ale neplace...vy ako? 🙂

mamamima
23. feb 2009

sue aj my len na nozickach, prstekoch, tam dolu a rucicky...a ma to dost hrozne, tak neviem, ci natierat, ci nie...kazdy inakj hovori...

patkao
23. feb 2009

ze 5h 😀 ..za 5 h skoro 3x papame..my mame obdobie ze skoro stale papame, mlieka mam uz zasa aj pre 3 deti..mne najviac spala za cele 3 týždne 3h vkuse a to som chcela oslavovat..my aj dost plackame veru, ked tlacime do plienky, to sa jej vobec nepaci..ale inak je strasne zlata, som zvedava kolko pribrala, stvrtok ideme na poradnu..inak som poslala draheho k tej dokyne ze co je s tými kvapkami, tak mu hned dala recept a uz kvapkame aj my...natalka sa ako tvarila ked Misku 1x videla??

mamamima
23. feb 2009

no aj miska najprv visela na mne kazdu pol hodku, ale to som startovala mlieko, som ju nutila a teraz ho mam uz to zrele po 2 tyzdnoch co sa tvori a od toho takto spinka 🙂

no natalka prisla kvoli kiahnam domov az po 10 dnoch, takze az tak ju videla, ale bola unesena, aj teraz je, tak sa stara, nedovoli ani aby plakala 🙂

zuzi26
23. feb 2009

patkao ja tiez som to riesila olivovym olejom, nic ine z kozmetiky som nechcela pouzivat, ale nepresli tie supinky, tak dnes nam pediatricka odporucila nejaky olej do kupela z lekarne - muz ho ide zobrat do lekarne, tak potom napisem znacku..inak pouzivame len mydlo sebamed, aj to ak sme riadne dokakany 🙂 inak k vahe, ja mam od povodnej dost daleko. Porodom som zhodila 9, este musim dat 9 dole, aby som mala povodnu ☹ 😠 ale zistujem ze kazde dva dni idem o pol kila dole zatial, asi kojenim..tak dufam, ze do leta budem moct nosit stare veci..tiez nosim tehu rifle. Nosite niekto stahovacie nohavicky? Ja si to neviem predstavit po nastrihu ☹

zuzi26
23. feb 2009

sue inak my sme rodili skoro v rovnaky cas - mala sa nam narodila 13. 2 o 9.12

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre