Február 2009 III.

xena22
22. jan 2009

Ja ja ja,,,, vytvorim 😉 No kuk podte sem teda 😉

sue13
28. jan 2009

Mima som to niekde citala ze je dobre citat uz teraz 😵 A ja sa z toho strasne tesim 😵
Aj ked niekedy riadne funum pri tom ked je dlha veta 😀 😀 😀
Verim ze Karinke to nevadi 😀

janula10
28. jan 2009

no take aj ja kupim nieco ze slovenske rozpravky taka klasika....kuknem som zvedava vsak 2-3 stacia na zaciatok 😀

mamamima
28. jan 2009

ja citam natalke, tak snad aj miska z toho nieco ma 😅 cez den ked sme same, tak jej rozpravam akurat 😵

mamamima
28. jan 2009
janula10
28. jan 2009

mima dik 😉

katulikzlatulik
28. jan 2009

fiiiha... tak ste ma nakazili tymi riekankami, ze mam chut ist uz teraz do knihkupectva a kupit nejaku aj nasmu drobcovi aj mojmu rocnemu krstniatku Alexovi 🙂 😉

sue13
28. jan 2009

Baby nemate nahodou niekto doma Avent babysitter??? Alebo skusenosti s tym???
http://www.anjelikobchod.sk/popup_image.php?pID...

Ja mam tento doma a pisu tam ze su vidiet hviezdicky vecer na stene z toho a mne to nejde...

janula10
28. jan 2009

sue nepoznam no kukni dobre navod..... 😉

mamamima
28. jan 2009

katulik aj ja pojdem zajtra do panty tie kozliatka ci nemaju, to je super rozpravka 😅

sue13
28. jan 2009

Januli dik za radu 😀 Som kukla a pisu tam ze staci zapnut svetlo, ale mne to sice svieti no nevidim nic na stene... 😠
Musim si to overit asi v tom obchode. 🙂

lulusy
28. jan 2009

baby ako riešite zdravotnu poistovnu pre babo?
Do ktorej zdravotky ho davate? Alebo musi byt malicke v tej zdrav. poistovni kde aj mama?

katulikzlatulik
28. jan 2009

mima... mne sa pozdava ta knizka MOJ MACIK, lebo tam su tie najlahsie riekanky pre najmensie deticky... no uvidime, co budu mat, ale urcite poidem zajtra kupit.. lebo dnes tu fuuuha o dusu!!!

mamamima
28. jan 2009

sue a skusala si to po tme? viem ze si neni blondinka, ale pytam sa 😀 😀

mamamima
28. jan 2009

katulik no moj macik je super, ale tu uz mame, viem ju aj ja naspamat 😀

katulikzlatulik
28. jan 2009

lulusy... my sme vo VsZP, takze aj babo tam davame.. zevraj je dobre, ak mamina aj dieta su v jednej poistovni... tak ktoho vie, no nie?! 😎

sue13
28. jan 2009

😀 skusala som to 😀 este je mozno moznost ze to bolo malo nabite alebo co. Uvidim dnes vecer.

katulikzlatulik
28. jan 2009

mima... tak to si ma potesila, takze urcite ju kupim!!! DIIIK ZA TIP 😉

mamamima
28. jan 2009

lulusy my sme malu automaticky akosi dali do Vszp, neviem preco...asi aj tuto malu dame...zatial nebolo nic take s cim by som nebola spokojna...a k lekarovi ani nechodiume...co sa tyka ockovania a takeho, neviem ktora co preplaca...pri klasickom neplatis nic...

mamamima
28. jan 2009

sue veru to moze byt tym ze to bolo malo nabite...aj hracky by si sa divila ...nasa anabelka nechce napr. pit ked su len trosku slabsie baterky, alebo slzy jej netecu...to bude asi len tym 😉

sue13
28. jan 2009

Anabelka??? 😀 😀 😀 Pit sa musi! Vysvetli jej to 😀
Uvidim vyskusam to vecer este a potom sa pojdem stazovat ked to nepojde 🙂
Ja mam SZP a tam dam aj malu. Som s nou spokojna uz dlho tak nemam dovod vymyslat 🙂

janula10
28. jan 2009

veru to ako ja ten kolotoc co mam len po tme to vvidiet chod na wc a zavri sa a pusti to 😀

mamamima
28. jan 2009

hej baby anabell 🙂

aj ja mam SZP, robim v statnom sekt., tak to bola povinnost, tiez sa nestazujem...ale ani s vseob. som nemala probl. zatial...

no idem ja pre celu bandu do skolky...a zistit ci sa vojdem za volant, ci cez noc nepodrastol moj mupik 😀

lulusy
28. jan 2009

aj ja som VsZP .. tak asi tam dam .. ved to mozem potom v septembri zmenit, ked nebudm spokojna, vsak?

lulusy
28. jan 2009

mima: davaj pozor ! 😉

lulusy
28. jan 2009

a aky je postup? kedy mam malicke nahlasit do poistovne?

janula10
28. jan 2009

baby ja tiez idem do auparku a pre kocik
tak vecer
papa

lulusy
28. jan 2009

janula, mimka: paaaa

sue13
28. jan 2009

Ahojte a opatrne za tym volantom!!!!! 😉

Lulu do 30 dni po narodeni myslim musis nahlasit dietatko v poistovni. Ale nie som si 100% ista... 😅

sue13
28. jan 2009

Ja sa tiez idem poobliekat, za chvilku je tu moj drahy a ideme niekam na vzduch 🙂
Zatial papa

nikuska22
28. jan 2009

ahojte,

krasulka - som sa riadne zlakla, ked som citala tvoj prispevok, som na teba myslela, hlavne ze je vsetko o.k., ja mam totiz podobne problemy, tiez je obdobie, kedy sa mi zda, ze sa vobec nehybe, ze sa jej nieco stalo, ked sa zase hybe vela, tak si myslim, ze ci sa nahodou nedusi, kedze nemam dost tej plodovej vody, no proste stresujeme 😀

inak, mne sa nepozdavaju tie prietoky, naposlledy ked som bola mi povedal, ze mam prietok nejakych 58, ale janula, teda myslim, ze to bola ona, tu davala nejaku tabulku, podla ktorej mi to nejako nesedi ☹

som konecne vytvorila album aj pre laurinku, bolo na case 😉 a ako pozeram tak mame s nadou hope podobny vkus, niektore veci mame podobne alebo rovnake 😉 , inak nadi, ten kociar je super, ja som ho kupovala uz predrokom a sportovu cast rok vyuzivala sarinka, je super pohodlny, uz sa tesim ako vyskusam aj tu hlboku vanicku, este to nemam vymenene, takze ani som ho nazivo hlboky nevidela, ale snad tento vikend 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre