Február 2009 III.

xena22
22. jan 2009

Ja ja ja,,,, vytvorim 😉 No kuk podte sem teda 😉

ludika33
1. feb 2009

xeni juj zapcha. trpim nou cely zivot, ale teraz ako beriem magnezium so zelezom ma stale prehana. to je u mna novy stav, ten moc nepoznam.

xena22
autor
1. feb 2009

No ved aj ja cely zivot,ale teraz este viac,,, idem povesat pradlo a na tu polievku,,,, neskor nakuknem,,,, inak nikto dneska nerodi??? Mame nejaku tabulku s babatkami??? Prestavam mat prehlad... fuj zas mam tu zahu,paradox je,ze ma nepali po jedle,ale ked som hladna 😉

katulikzlatulik
1. feb 2009

patkao... jeeeeeeeeeej BLAHOZELAAAAAAAAAAAAAAAAAM!!! SUPEEEEEEEEEEEEEEEER!!! SI SIKULKA!!! Prajem Ninke aj tebe vela prevela zdravicka a aby ste boli coskoro doma pri cerstvom oteckovi 😉

katulikzlatulik
1. feb 2009

a co s tymi poporodnymi gatkami? neporadi mi nik? ☹

ludika33
1. feb 2009

katulik ja som si kupila taky set 4 ks v krabici v detskom obchode, su bavlnene jednorazove antistresove a su od chicca. stali cca 100 - 120 Sk, krabica, neviem uz presne, lebo som ich uz davnejsie kupila

fodorka33
1. feb 2009

patkao obrovitanska GRATULACIA!!!!
ninka mala krasne miery len sa drzte a uprimne uz ti zavidm ze mas malinku pri sebe🙂

sue13
1. feb 2009

Patkao GRATULUJEM!!!!!!!! 🙂 Prajem Vam obom vela zdravicka a nech ste cim skor pekne doma 😵
Uz som sa bala ze cely vikend nebudeme mat ziadne babatko 🙂

klementina
1. feb 2009

ahojte, katulik, ja som si tiez kupila v detskom obchode, ale asi ich maju aj v lekarni, vypytaj si jednorazove gatky pri porode a oni ti uz poradia. ja som zobrala ake mali, je to asi jedno.
patkao BLAHOTELAM k Ninuske -ty mas notebook so sebou? od kedy bola patkao v porodke? som si to ani nevsimla. .
ja nastupujem zajtra do porodky, tak som zvedava a uz sa teda aj trosku bojim, som zvedava kedy porodim. bubatenko, kvietok - napisem vam mobil od IP, keby ste rodili tento tyzden tak sa ozvite 😉

janula10
1. feb 2009

ahojte
juj pati som v prjemnom soku 😵 😀 gratulujem k Ninke miery super, prajem vela zdravicka......a z toho potrhania si nic nerob..... 😉 😉 to je to posledne nad cim clovek uvazuje a kamaratky mi povedali ze sa to hoji rychlo 😉

klem juj drzim ti hrozne palcek neboj vsetko dobre dopadne 😉 a Žofinku uz budes coskoro drzat v rucickach 😵

nada.hope
1. feb 2009

Ajojte som sa rozplakala, ked som citala spravu od patky, gratulujem z celeho srdiecka a zelam malej Ninuske aj Tebe Patka veeeeeeeela zdravicka 😵 😵 😵 😵
Babulky aj ja xcem 😉 😉 😉 😵 😵 😵

ludika33
1. feb 2009

babule a ktora idete do ruzinova? to tam budem faktik samucka ako prst?

janula10
1. feb 2009

nadi mas cas este ty 😉 😵 😅

ludika neboj si myslim ze bude tam niekto aj ked nie z kona 😀

bubatenko
1. feb 2009

ahojte,

patka táááááááááááááák strašne gratulujem k neskutočne rýchlemu pôrodu a krááááásnej, zdravej bambuľke 😉

klem viac v IP, ale taaaaaaaaaaaaaaak držím palce a budem na teba myslieť... a idem dohovárať tomu nášmu krpcovi , nech ide von, aby spoznal svoju prvú kamarátku Žofku ešte v nemocnici 😉

janula10
1. feb 2009

bubu ty co tu este strasis?????? 😠 😕 😕 😕 😀

bubatenko
1. feb 2009

nadi nebud nedočkavá... pozri, čo mne už svieti v pase, že včera čakáme chlapčeka... a chlapček ma nás na háku... spokojný v brušku a necháva nás v napätí 😉 Ja vám vravím, že sa dočkám aj toho, že mi tam bude svietiť 42... 😠

bubatenko
1. feb 2009

janul ja čakám na Vás , čo ste v 38tt ... mne je tu s Vami tak dobre, že aj malý sa stal závisly na koňovi a nevie si predstaviť, že by sme nechatovali... mal by asi absťák 😀

janula10
1. feb 2009

😀 😀 😀 😀 😀
tak to bude spravny kamos ze caka na kamosov 😀 😀 😀 😀

mam pocit ze u teba to bude rychly spad inak 😉 😉 😵

bubatenko
1. feb 2009

no bodaj by si bola vyslišanáááá.....

najlepšie bolo včera, keď som bola na Kramároch,, tam je novorodenecké na 9 poschodí , tak som si povedala, že si to vyšlapem hore, prišla som tam upachtená jak hovädo a sestrička mi hovorí, že či mám bolesti keď tak dychčím... tak som jej povedala z čoho a ona , že moja aj keby ste to vyšlapali 10 krát , tak mi to nepomôže, že to je v hlave.... že pokiaľ moja hlava nespracuje hormóny , ktoré hovoria, že treba rodiť, tak nezačnem rodiť..... ☹

ludika33
1. feb 2009

no teda bubatenko, klobuk dolu, ze peso na 9 poschodie. ja mam problem vytrepat sa na druhe. uz vtedy funim ako lokomotiva a na 9 by mi museli asi rovno davat kyslik.

janula, jaska , ze tam budu baby, ze nebudem sama na celom sestonedeli. julibe ide do ruzinovat, teda aspon o tej viem a bola by to fakt nahoda, keby sme sa tam stretli

janula10
1. feb 2009

bubu urcite to tak u teba bude zato cakanie a uvidis do tyzdna je Adamcek vonku 😀

janula10
1. feb 2009

ludi aj ja mam problem na 2pos a uz fucim neviem ci by som neporodila na 9posch...ten Adamcek sa tam drzia riadne teda 😅

klementina
1. feb 2009

inak bola patkao uz dlhsie v nemocke ci nie?

ludika33
1. feb 2009

klem bola uz nejaku dobu a keby dnes neporodila, tak zajtra jej mali dat vyvolavacku. nastastie to ninka zariadila aj bez vyvolavacky.

bubatenko
1. feb 2009

vidíte..... som myslela ako vy, vyšľapem hore a rodím na sto percent... a výsledok... ukážkový kardiograf, bez zvýšených hodnôt a môj synček spokojní, najspokojnejší na svete 😉

bubatenko
1. feb 2009

klem od štvrtka ležala.... bola na kontrole a povedali, že sa má vrátiť späť... takže do 3 dní porodila našťastie a dnes sa rodia šťastné deti... pondeľňajšie sú aké, neviete?

klementina
1. feb 2009

pondelnajsie budu pracovite 😉

bubatenko
1. feb 2009

klem... sobotňajšie deti sú pracovité.... sa vraví, lebo moja mama mi vraví, že len neporod v sobotu, že tie detí sú zrodené len pre prácu, že mám pozrieť na ňu 😀

klementina
1. feb 2009

my tu z toho robime taku vedu a ine zeny si odrodia bez obav, sa mi teraz muz smeje

klementina
1. feb 2009

aha, tak to som nevedela, a na kazdy den v tyzdni je nejaky predurceny? lebo ja som to pocula len na tu nedelu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre