Február 2009 III.

xena22
22. jan 2009

Ja ja ja,,,, vytvorim 😉 No kuk podte sem teda 😉

nikollette
7. feb 2009

Dneska sa pojdeme vsetyk prechadzata a do zajtra porodíme, nie 😀 😀 😀 😀
To by bolo 😀 😀
ja na to az tak neverim, aj ked niektorym sa to ze fakt osvedcilo, ale nic zato nedam, tak poletím na prechadzku, dlhuuuuu 😉

krasulka
7. feb 2009

zifka, no teda, gratulujem! A o kolko skor si rodia? Mala si prirodzeny? 🙂

nikollette, ja som pozerala suinu tabulku a som zistila ze 5.2. sa nam tu narodila 5 deti 😀 tobola nejaka vlna 😕

avuska19
7. feb 2009

poznate niektorá tie hodnoty na prietoky na 38tt?ja som mala 0,56 tuším.
A ak môžete poradte, lebo na tom poslednom vyšetrení čo mi brali ster, zistili mi tú baktériu ☹ 😒

zifka
7. feb 2009

Rodila som v 38. tt, rano mi odtiekla plodovka a do 6 hodin bol maly na svete. Prirodzene...

nikollette
7. feb 2009

avuska a preco, mas podozrenie ze nie co je v poriadku???
Lekar by ta urcite oboznamil.. jeho sa treba pytat... ak by sa im nieco nezdalo, aj by si ta tam hned nehali..

krasulka
7. feb 2009

zifka tak to si mala aku rychlovku! aj si sa citila tie dni predtym nejako inak? Nemala si nejake bolesti?

avuska, myslim ze to mas hodnotu v norme. A co ti zistili zo steru streptokoka?Aj ja som to mala.

zifka
7. feb 2009

avuska19, ja som mala tiez toho streptococca, dostala som antibiotika, ktore som akurat den pred porodom douzivala. Hned ked som prisla do nemocky mi dali do zily znova antibiotika, ktore sa potom davaju kazde styri hodiny. Mne ale nestihli zaucinkovat, kedze porod bol skor ako tie styri hodiny... Tak malemu potom brali krv, ci toho streptokoka nema... Ale nemal...

mojsejovka
7. feb 2009

ahojte.. 🙂
tak už sme doma z pôrodnice, ja aj Tamarka sme boli v poriadku, tak nás pustili na štvrtý deň..
😵 malinká je celá po ocinkovi a dobručká ako anjelik..
😵 😵 😵 aké nové bábätká máme od utorka?

idem pridať nejaké foto do albumu..

avuska19
7. feb 2009

dakujem vám, ano toho streptokoka sa obávam, zatiaľ mi na to nič nedali.

krasulka
7. feb 2009

jeeej mojsejovka vitajteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😵 😵 😵 😵 a sup pekne krasne nam opisat cely porod. TEsim sa na fotky.!!

avuska nedali?ja som tiez brala na to antibiotika aj take vaginalne gulky

zifka
7. feb 2009

krasulka, ja som mala vlastne cele tehu rizikove, len som lezala... Nemala som ziadnu predzvest porodu... Par tyzdnov som sice mala nepravidelne nebolestive kontrakcie, ale dr. vraveli, ze nech sa telo pripravuje... Tak sa pripravilo... 😀

zifka
7. feb 2009

v podstate je zbytocne davat na toho streptokoka globule, ked aj tak v nemocnici pichnu penicilin...

zifka
7. feb 2009

Majte sa pekne, nech mate pekne porody, ja sa odpajam od netu... 🙂

avuska19
7. feb 2009

no nedali mi nič, tak asi až tesne pred sekciou, ale mám z toho obavy, aby sa bambulke nič nestalo.

mojsejovka
7. feb 2009

no fotky pridané.. pôjdem si asi trošku zdriemnuť, mali sme ťažkú noc, Tamarka je malý hladoško, tak sme kojili každú chvíľku.. 🙂

krasul.. ja nie som dobrý príklad na opisovanie pôrodu.. na to, že som druhorodička to išlo dosť na figu.. 😝

avuska19
7. feb 2009

krásne dieťatko mojsej, blahoželáme

terina25
7. feb 2009

Ahojte .
písala mi Katulikzlatulik:Posielame celemu svetu pre nas tu najkrajsiu vetu:uzsme traja!volam sa Jakub, mám 3190g,49 cm.Ja a mamina sme zdravi, ocino bol celu dobu s nami. 🙂 6.2.o 23.25

sue13
7. feb 2009

Katulik uz ma Jakubka na svete???? 😵 Jeeeej tak to je uzasne! Katulik z celeho srdiecka Vam blahozelam a zelam vela zdravicka aby ste sli rychlo domkov 😉
Mojsejovka Tamarka je krasnuckaaaa 😵 😵 😵 😵

muriel293
7. feb 2009

ahojte ako sa tu máte?
vidím že máme zas bábatká nejaké tak gratulujem! Fíha už väčšina ste doma z nemocníc ako vám je fajne,ja som mala otrasnú noc,celý čas bolesti v brušku aj v krížoch,puchli mi nohy,brucho ma bolelo dlho ešte aj cez deň teraz ale už to ustupuje zato ruky mám tiež úchvatne opuchnuté! 🙄

Idem urobiť kuk mojsejovke do alba! 😀

muriel293
7. feb 2009

Jeeej mojsejovka aká si bola hneďka po pôrode peknučkáááá! Dúfam že ja nebudem bez farby abo čo! 😀

krasulka
7. feb 2009

katulik, gratulujeeeeeeeeeeeeeem, konecne to mas za sebou aj ty! 🙂

muriel mi tu zkysneme moja 🙄 🙄 🙄 pockaj janula dnes pobeha po rakusku a do rana bude rodit 🙂

patkao
7. feb 2009

no konecne sa mozem venovat konikovi..mala nakrmena, tatino vyfasoval zoznam a siel na nakup 🙂 ..pozeram ze same krasne babatka tu mame, idem aj ja ninkine foto neake pridat..muriel ty sa bojis aby si nebola bez farby po porode..ja som zasa mala farby az vela, fialovy skoro celý krk a fliaciky po tvari..tak som zle tlacila ☹

muriel293
7. feb 2009

Paťka a ako si vedela že tlačíš zle??? To ti oni povedali? Ako sa má teda tlačiť dobre? 😅 Ja mám o tom takú predstavu že nádych,zadržať dych,potlačiť,výdych...či ináč??? 😅 😅 😅

Krasul,vyzerá to tak že áno skysneme tu! Ma to rozlaďuje!

muriel293
7. feb 2009

Jeeej Paťka,malinká je aká zlatááá aj ja už ceeeeeM!!!!

patkao
7. feb 2009

muriel vedela som ze zle tlacim, lebo mi vraveli ze netlacit do tvare ale do brucha, ale vtedy mi to bolo vsetko jedno..na mojom porode boli pozitivne len dve veci..Ninka a to ze som sa rýchlo otvarala..inak nic..uz nikdy viac bez EPI..

muriel293
7. feb 2009

No tak to ma mrzí Paťka ale tak hlavné je že už to máš za sebou,som zvedavá čo tam povystrájam ja! A hlavne kedy! 😅 Aké je to byť maminouuu?

patkao
7. feb 2009

je to super, ved uvidis uz o chvilku 😉 ..martinko tam nebude vecne.. 😉 ..len treaz pekne oddychujte a spite, potom to uz moc nepojde 😅 ..som s avcera smiala tu na tých tehu chutiach na slahackove veci..ja ako som porodila nemam vobec na nic chut..az mi je to divne, ze predtým som zjedla vsetko naokolo...

muriel293
7. feb 2009

No tak to bu´d len rada xixi aspoň už nebudeš tak priberať ako my tu pozostalé! 😀 😀 😀 Mne teraz nejako extrémne chutí alebo lepšie povedané,nejaká som rozožratá a stále hladná! 😀

patkao
7. feb 2009

vy tam pozostale, to je dobreee 😀 😀 ..ja dufam ze uz vobec nebudem priberat, len chudnut..sak to telo po porode je inak zdevastovane 😎

mirea
7. feb 2009

Jeeej, baby, krasne bábätká. Blahoželám z celého srdca 😉

Dúfam že aj my z klubu lenivých bábätiek už čoskoro pôjdeme, však Muriel?
Ale zase ešte nemáme termíny, tak sa veľmi sťažovať nemôžeme, akurát tak čakať.. 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre