Február 2009 III.

xena22
22. jan 2009

Ja ja ja,,,, vytvorim 😉 No kuk podte sem teda 😉

mimulienka
24. jún 2010

@andrea142 to akoby som o našej Eliške čítala - čipsy, lentilky, mačky a ešte psy... tiež sa tak bojí cudzích chlapov? lebo moja musí hneď na ruky, otočí hlavu a mrnčí alebo kričí ne, ne, ne 🙂

bambulla
24. jún 2010

ahojte maminky tak najprv drzim terine palce nech jej vsetko dobre dopadne a aby ste boli zdravucky,a k tomu jedlu ja davam filipkovi to co papame my,najviac zboznuje parky,chlebik zo salamkou polievocky my spapka pri rozpravkach jogurtiky kupujeme activiu,pribinacika a aj vyzivku papkame,jahody a maliny zboznuje.

terina25
24. jún 2010

Ďakujem baby za držanie palcov,budem to potrebovať 😉 Už sa bojím jak čert 😖
Dnes bol manžel po výsledky krvi kvoli tej epi,ale neviem,či mi ju vobec budú mocť pichnúť,lebo všetky mám buď mierne pod normou alebo nad 😒 Nie som síce rozhodnutá,že si ju 100% dám,ale aspoň pre moj lepší pocit,že čo ak náhodou...ale pri tých výsledkoch neviem,či mi ju vobec dajú ☹

Ja sladkosti tiež malej nedávam ,teda aspoň sa snažím nedávať.dávam len brumíka a kinder mliečny rez,sem tam piškoty.a občas ešte soletky,ale tie bez soli.

ovocie veľmi nedávam.občas jablko.banán predtým jedla,ale teraz jej veľmi ,,nešmakuje,, a ešte ju aj upcháva,tak nedávam.jahody vobec nejedla,len v jogurte.

ja dávam väčšinou mliečne výrobky-mlieko a jogurty.a ešte pečivko.veď papá aj 6x denne,tak neviem,kedy by som stíhala dávať aj zeleninu a ovocie.to by potom už bola ako sud 😀 A zeleninu surovú ešte vobec nejedla.

Jogurty dávam pribináčik,mráčik,mlsnáčik,dobrá mama,danette.

andrea142
25. jún 2010

ahojte

tak mi zajtra ráno odchádzame na dovolenku. ideme o 2:00 😀

@terina25 :držím palce 😀 ...........3.7 sa vraciame tak možno ešte stihnem ,že tu ešte budeš 😀

martinka17
25. jún 2010

@andrea142
tak si to poriadne užite, hlavne nech je dobré počasie 😀 😀 😀

andrea142
25. jún 2010

@martinka17 díky 😀 .dojem obed a idem baliť ,lebo čo som doteraz pobalila mi malá povyberala 🙄 😀

martinka17
25. jún 2010

@andrea142
asi sa jej na dovču nechce, alebo skôr sa jej nepáči, čo jej to tam balíš, v tom nie je kočka 😵 😅

lenkahrehusova
25. jún 2010

@andrea142 príjemnú dovolenku želáme, nech sa vrátite s krásnymi zážitkami 🙂

lenkahrehusova
25. jún 2010

tak to my ovocia spapáme na kilá. Sme totižto na ovocí "závislí" 😀 😀 😀 Jeme každý deň a niekedy aj viac x za deň všetky druhy ovocia.
Zeleninu papá iba uvarenú, surovú jej ani nedávam. A jogurty to sú naše maškrty 😉
Sladkosti iba občas, a to len slané paličky a praclíky by jedla.

Teri držte sa 🙂 nech všetko dopadne tak ako má 😉 🙂

lenkahrehusova
25. jún 2010

@zuzi26 gratulujeme k dievčatku a tešíme sa s tebou 🙂

alline
25. jún 2010

@andrea142 uzite si dovolenku a potom budeme cakat ako budes pisat o dovolenke, co ste zazili ako to malicka zvladala ako sa jej pacilo a taaak :o) Hlavne vela slniecka prajem

terina25
25. jún 2010

@andrea142 aj my želáme príjemnú dovolenku.a určite to ešte stihneš,kým budem ešte 2v1,lebo väčšinou som chalaniskom skor na svet nechce.aj keď ja by som nebola proti,už to chcem mať za sebou 😒

mounty
25. jún 2010

Ahojte, my tiez dnes v noci o 2h frcime na dovcu, ideme do kempingu na Istrii, tak som naaaaaaaaramne zvedava ako to zvladneme varit na bombe, spat na karimatkach s dvoma detmi, bude to asi adrenalin.......ale ked to zvladli nasi rodicia s nami a sli az do Bulharska bez klimy tri dni, tak to musime aj my 😅

ku strave: nasa Johanka zje co vidi, pocnuc pieskom a kamienkami 😀 miluje kysle uhorky, salatove cerstve, paradajky, salat...ovocie total vsetko okrem malin, najma dyna a jahody su prim...........len tie zuby nist, ma iba jednotky vonku, hroza. Vsetko ohryza ako taky bobor ale zuby nikde........

zuzka, tak to mas uz asi aj brusko........a gratulujem k babenke. My mame doma taku tyzdnovu, sestre sa narodila v piatok. Nasa Johanka ju chodi stale pozerat a kradne jej cumel 😀

No, idem uz do spisa, lebo moc toho nenaspime, majte sa krasne,papa

alline
28. jún 2010

Konecne teplooooooooo, huraaaaaaaa 😎

martinka17
28. jún 2010

ááno, slniečko sa ukázalo, začína hic a ja som chorá 😠

alline
28. jún 2010

@martinka17 Joooj to sa rychlo vyzdrav, konecne tu mame letoooo :O))))

lenkahrehusova
28. jún 2010

aj ja sa teším, že máme krásne počasie 🙂

martinka17
28. jún 2010

sa snažím, ale nádchu neoklamem, sa ma chytila už zase a teraz asi soplí aj Samko 😢

alline
28. jún 2010

@martinka17 drzim prstiky nech sa rychlo, rychlo vyzdravite 🙂

martinka17
28. jún 2010

joj, veď ma to tak štve, asi sme to v piatok chytili v čakárni u doky, bolo tam dosť chorých detí, škoda reči 😝
Aspoň že je teplo a môžeme chodiť von, doma by som sa zjančila pri vysávači s odsávačkou 😀

alline
28. jún 2010

@martinka17 no tak aspon tak, my sme boli dnes vonku rano a poobede na balkoniku, lebo mi mame velky balkon tak sme sa tam hrali. Zajtra tiez pojdeme rano kupit rohlicky a potom na ihrisko a sup domov spinkat.
A inak ako Vam spinkavaju deticky poobede, my od cca 10tej cize to nie je az tak poobede a vecer okolo 19-20tej chodime spinkavat a rano sa nam to trosku upravilo tak vstavame okolo 5.30-6.00h

martinka17
28. jún 2010

Samko spí na obed od tej 11.30 asi hodinku, dve, a večer potom chodí spať o 20. Ale ráno, raz vstáva o 6 potom o 7 😕 😀

alline
28. jún 2010

@martinka17 mne vcera prespala mala v kuse 8 hodin, ale uvidime co dnes, lebo to bola asi nahoda, vzdy sa zobudi tak po 3 hodinkach, prehodim ju do nasej postele a spinka dalej... No nieco sa jej zjavne nepaci na postielke 🙂

martinka17
28. jún 2010

@alline
presne to isté samko, zaspí na mojej posteli, okolo 9 ho dám do postielky a o polnoci už plače a je u mňa, a ani ma nesmie napadnúť niečo také ako WC 😀

alline
28. jún 2010

@martinka17 u nas uz nastastie wc v pohode, lebo uz nekojim, ale ked som kojila, uff to som sa ani trosku dalej od nej dat nemohla hned plac a chcela papat.

martinka17
28. jún 2010

no v noci sme kojenie zrušili,,,teda asi týždeň, čo som mu v noci nedala, tak neviem.
On je teraz celkovo taký umojkaný, len stále by ho niekto mal strážiť, mojkať, a len by telefonoval, raz dedo, potom baba, potom teta

alline
28. jún 2010

aj u nas to tak bolo ze bola este viac na mna naviazana ako sme presli na UM, ale isli jej aj tie nestastne zubky tak aj z toho mozno, neviem. teraz je umojkana ked je unavena a chce ist spinkat, to vtedy len mama-mama-mama nikto iny...

vanilka2612
28. jún 2010

Baby, poradte mi dobry hrncek na pitie..Ja uz som zufala,najradsej pije s flase,kde je cumel..ale to ja nechcem aby tak pila....Mame doma asi neprehanam 10 roznych druhov a ani jeden jej nevyhovuje..Najradsej teraz pije len z pohara,ked jej ho drzim pri ustach,ale ked sme vonku napr.alebo ked chcem aby sa sama napila, tak stale hladam nieco ,co jej bude vyhovovat..aby netiekol a lahko by sa z neho pilo..

alline
28. jún 2010

@vanilka2612 ahoj my mame jeden tento len v ruzovom http://www.docsimon.sk/tovar/avent-kuzelny-hrnc... a tento v oranzovom http://www.avent.sk/products/kuzelny-termo-hrnc... ten prvy pouzivame bez tych drzadiel a su super, teda mala z nich rada pije vodicku.

martinka17
28. jún 2010

u nás dobre funguje fľaša so slamkou od Campol....hrnčeky som odložila 😀 A kámoškina malá má najradšej klasickú fľašu s cucákom z obchodu, ako sú tie jupi fľaše a športové fľaše od mitickej 😅

@alline
keď Samko má stále nejaké zuby na ceste, stolička sa tlačí už mesiac a už sa začínajú nafukovať očné 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre