Február 2009 III.

xena22
22. jan 2009

Ja ja ja,,,, vytvorim 😉 No kuk podte sem teda 😉

martinka17
6. okt 2010

@terina25 tak škoda, ono kojiť je niekedy ťažké, na druhej strane ako píšeš, kooopec bnubákov som vďaka tomu ušetrila a aj tie zápaly a atop a to všetko okolo toho stálo zato, no nie🙂)
Dnes som grogy, idem na tv a do hajan🙂

darmka
6. okt 2010

Ahoj dievcata, mala by som taku otazocku. Sama som nikdy nebola zvyknuta jest nic rybacie, max. rybie file na Vianoce. Kedze su ale velmi zdrave, chcela by som ich malemu drobcovi ponukat. Ake ryby vlastne mozu a keby ste mi mohli dat nejake inspiracie ako ich pripravit, nejake pomazanky. Doteraz som mu davala len uduseneho pangasa a lososa na masle.

martinka17
7. okt 2010

@darmka teraz už asi môže všetky druhy. Ináč ten pangas je síce ospevovaný,ale bacha, je to strašne šoinavá ryba, plná humusu čínskeho priemyslu. Ja som ju prestrala preto kupovať ☹

Ja poznám dobrú nátierku z tuniaka v konzerve. Dáš asi 50g. maslo, 50gtavený syr, tuniaka, podľa toho nakoľko intenzívna chuť má byť,ale kľudne calú konzervu. Pridáš trošku horčice, trošinku soľ, korenie.....a ešte tam ide jedna kyslá uhorka a cibuľka. Všetko dohladka rozmixuj, mňam.

andrea142
7. okt 2010

@darmka : tiež si myslím ,že už môžu asi všetky ryby. ja zvyknem toho pangasiusa buď iba na masle alebo so zeleninou........... v Tescu predávajú mrazenú hrášok a baby karotka to je vynikajúce. podusíš na oleji a pridáš trošku vody a hotovo 😀 ... potom ešte zvykneme tresku klasicky vyprážané. z lososa sa mi minule vyhádzala tak teraz ešte čakám a skúsim jej neskôr znova ponúknuť. tuniaka zbožňuje s chlebom. tá nátierka čo písala @martinka17 je výborná a potom my ešte zvykneme iba tuniaka,cibuľu a maslo to sa všetko pomieša a troška osolí. to je taká jednoduchšia. 😉 😀 ................ a ešte som zabudla jedla už aj Heika ( alebo ako sa to píše 😅 ) ...... u nás to robia každý piatok v krčme je to obalené do múky plus paprika a upečené v oleji........... je v nej ba jedna kosť v strede.

včera sme sa boli s manželom a malou flákať kukáme jej posteľ do izby a nejakú skriňu na hračky. no strašný výber ponúkajú. iné nevidno len poschodové postele alebo také zdvihnuté so šmykľavkou ( tá sa Lili strašne páčila ale to by mi potom nespala ale sa šmýkala od rána do večera 😀 ).klasické postele nič. zatiaľ iba jedna čo sa mi páčila v Asku tú asi aj potom kúpime.

martinka17
7. okt 2010

@andrea142 tak hlavne aby ste niečo poriadne našli 😉 Som mrkala 19tt, ale ti to beží. O týždeň budeš vedieť pohlavie, n ie?

terina25
7. okt 2010

@martinka17 Mati,si písala,že ty kupuješ v DM na toho žolíka.Ale to je zľava 25% iba na jeden výrobok nie?to sa mi potom neoplatí.som myslela,žeby som tam šla kúpiť nutrilon 4 ks,ale dajú zľavu len na 1 kus keď som dobre pochopila.a na celý nákup len 5% 😖

terina25
7. okt 2010

ešte som sa vás chcela spýtať baby...Sofinka mi otvára skrinky a šuplíky z kuch.linky a stále si niečo odtiaľ vyberie.sú tam aj také veci čo nemože-napr.v hornom šuplíku nože,mixér,fľaše... 😒 ako to riešite vy,aby vám deti nevyberali odtiaľ veci?niečo som dala aj do vrchných skriniek,ale všetko sa tam nedá dať.

martinka17
7. okt 2010

@terina25 to je pravda, zľava na jedne výrobok, ale tak balenie plenok má 84 ks, to mám plienky na 2 týždne 😉
a tie zásuvky, niečo som mala prelepené , ale už vie odlepiť pásku. Nože a nebezpečné veci sú mimo dosah, aj dózy na poličkách...nie je to kde dávať, ale na dosah mu to nenechávam , pokiaľ sa dá. Radšej neporiadok ako nebezpečenstvo 😀

terina25
7. okt 2010

@martinka17 ja teraz plienky mám,ale som chcela kúpiť nutrilon.a jedno balenie mu vydrží tak na 5 dní 😒 a ja DM nemám blízko a chodiť tam stále autom je na figu.a 50 bodov mám tak raz za mesiac 😖

terina25
7. okt 2010

@martinka17 inak som pozerala,že ty niekde súťažíš?daj nejaký link,nech aj ja niečo vyhrám 😉 aj keď neviem,či budem mať čas...

martinka17
7. okt 2010

@terina25 to hej, autom sa to neoplatí dookola
súťaže, teraz už nič nie je. Teda je to Bueno, ale to už končí, to by si nestihla. nabudúce pošlem🙂

darmka
7. okt 2010

Martinka, Andrea dakujem za rybie receptiky
Terina, existuju take detske poistky, ci uz do zasuviek alebo na rozne druhy skriniek. Ja som to kupila v Lidl, ale myslim, ze dostatelne v detskych obchodoch napr. Ja tak mam riesene skrinky v kupelni. Ale uz dociahne aj v kuchyni kde su noze, takze musim poriesit aj to. Uz nie je kam odkladat tie veci. Zatial tie poistky este nevie otvorit ale myslim si, ze aj na to raz pride.

andrea142
7. okt 2010

@terina25 : tie detské poistky to istia. ja síce nemám u nás Lili neotvára ...................našťastie 😅 ..akúrat otvára len skrinku kde šuflík kde sú lyžičky a vybrakuje odtiaľ všetky a rozhádže po dome 🙄 🙄 🙄 .
@martinka17 : no mala by som vedieť ale na poradňu idem až 20.10 tak až vtedy. ..a mne sa to zatiaľ strašne vlečie 😅 😀 😀 ..........

patkao
8. okt 2010

baby tak mne dokyna odporucala ryby az od 2rokov sladkovodne a od 3rokov aj morske..ja planujem uz ale zacat a kupila som v tescu pstruha v akcii teraz,tak uvidime co ninka na to..inak co davate na ranajky?lebo my dookola maslo,maslo+dzem,syr,sunka..uz fakt neviem co..

martinka17
8. okt 2010

@patkao buď rada, Samko ešte chlieb neje, stále len jogurt a pribinák na striedačku, ani len tie guličky do mlieka nechce ☹

mamamima
8. okt 2010

Ahojte kocky 🙂

Teri, aj moje boli obidve zvedave a vsetko otvarali, ale ako preskumali, tak ich to aj prestalo bavit...podla mna aj o tp ide, svagrina ta mala snurky na dvierkach pouvazovane a varesky tam a neviem co aby to maly neotvoril, ale to nie je riestenie, lebo zakazane ovocie...a oni su mali zvedavci a vymyselnici, takze aj ja mam noze a take veci v hornom supli a ostatne ze taniere ani ich nikdy nenapadlo vyberat...ale kebyze to schovavam, tak by ich to lakalo...my momentalne hnackujeme, Miska je uzasna momentalne najkrajsie obdobie, ona jak bola zla ked bola babo, tak je teraz dobra, klop klop...ale cecka stale...najnovsie si pyta mamina cecáka stem :D vsetko hovori...na zachod pekne chodi, pyta sa...a vyberali jej z rucicky materske znamienko, tak sme mali trosku soky, ale nakoniec vsetko dobre dopadlo a aj vysledky nastastie a uz ani nevie ze to mala...tak sa majte zatial a odem precitat co mate nove 🙂

mamamima
8. okt 2010

Pati a my na ranajky ...no Miska jasne ze musi mat to co natalka, tak gulicky, alebo ciniminis s mlieckom...a hrozne jej to chuti...

patkao
8. okt 2010

fiha, super ze ste to mali OK..mne ninka tie gulicky je len same, nasypem jej do misky a ona to hloda a pozera bambulku..aj ja si myslim ze najkrajsie je to teraz, sa nasmejem, chodime kade tade, super obdobie..uz sa aj zahra sama, kazdemu kavu vari..seba v zrkadle sa vcera pyta ze : Ahoj Nana, ces kavu? netem, dakujem..som sa len za rohom smiala 🙂

mamamima
8. okt 2010

@patkao 🙂)))))) super ninka ma teda kamaratku :D

terina25
10. okt 2010

@mamamima nože mám v najvyššom šuplíku,lenže Sofi tam dotiahne 😒 A dávať ich zase do vrchnej kuch.linky je o ničom,lebo tiež može prísť niekto k úrazu...

terina25
10. okt 2010

inak aj my máme asi najkrajšie obdobie.všetko Sofi opakuje.minule ma vonku nazlostila a hovorím jej,že :Si ty normálna??,, a potom šiel po ulici jeden chalan a ona mu hovorí:Si normálny?? 😀 😀 alebo Sebinko plakal a ja mu hovorím,,Keď budeš zlý,tak ťa predám a kúpim si novú vaňu,, a Sofi na to: Aj umývadlo!!! 😀 😀

zaba2707
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
martinka17
11. okt 2010

@zaba2707 nemáš veľkosti ceny nič....ako sa tam trreba orientovať? Náhodne?

zaba2707
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
martinka17
11. okt 2010

@zaba2707 sorry, ale nie pri všetkých, už som aj otvárala fotky, nič to. Som slepá, tak mrknem inde 😉

zaba2707
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
avuska19
11. okt 2010

...ahojte.Baby, fakt poraďte čo máte nové v jedálničku, lebo usudzujem, že by to chcelo zmenu... 😅

janula10
11. okt 2010

ahojte tu to frci teda.... 😀 😀

andrea142
11. okt 2010

@terina25 : to je dobré 😀 😀 😀 ............... som sa nasmiala

@patkao no my jeme všelico 🙂 .......... takže chlieb s maslom,džemom, rôzne nátierky, šunka,syr, tuniak v konzerve , je aj tie guličky, chocapic, s mliekom aj bez, párky ,paštéty, ak jej dám ku chlebu paradajky tak zje najprv paradajky a potom ostatné alebo takisto pri paprike. alebo niekedy rohlík ten nakrájam na kolieska a tie kolieska ešte rozrežem na 4 . ........ a ešte som zabudla má rada aj hemendex ,praženicu alebo iba vajíčko na tvrdo ,maslo na chlieb a na to to vajíčko

aj Lili všetko opakuje. nové slovíčka čo pochytila sú ...... "nemá rozum", ak niečo chcem od nej chcem tak sa vyhovorí ,"že je malá ", alebo sama seba pochváli aká je "šikovná",

andrea142
13. okt 2010

otrasná noc za nami. Lili iba mrnčala a bola viac krát hore. nakoniec dnes po obede som zbadala ,že sa prerezal 4.očný zub .tak asi preto tá nekľudná noc.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre