Február 2009 III.

xena22
22. jan 2009

Ja ja ja,,,, vytvorim 😉 No kuk podte sem teda 😉

shupolienka
2. feb 2009

nie, oni mi vratili obidve zmluvy, a s obidvoma idem na pokladnu, s tym ze oni si jednu nechaju. No jasne ze som to este neplatila..hlavne ze a nenechavajte si to na poslednu chvlilu, 😀 uz to vidim ze ma to chyti a budeme este zhanat bankomat hehehe 😀

jasne viem co myslis. supis tak som zvedava 😎

janula10
2. feb 2009

shupol aj mi dnes povedala doktorka ked sme boli na 5tom na uzv ze dolezite su podpisy a nie uhrada ze da sa to aj dodatocne 😵 😀 preto idem pre nu stvrtok ak nahodou ze by......ale nemyslim si.....ja sa nepredbieham 😀 😀 😀 😀 a ani nechcem este teraz nech si este pribera prcek jeden sa natahuje stale si mysli ze maminka ma gumove brusko asi 😀

vanilka2612
2. feb 2009

Ahojte, tak ja som bola dnes na poradni,zatial sa nic nedeje so mnou,ale vsetko je ok.Este nie som otvorena vobec, tak tu strasim zatial s Vami.Hoci vela nepisem, ale citam xixi 😉 .

janula10
2. feb 2009

vanilka tak to sme na tom rovnako 😀

vanilka2612
2. feb 2009

Janula, ja by som uz isla aj dnes najradsej 😉 , tak ma boli chrbat neskutocne 😒

janula10
2. feb 2009

hej? ja nie ja tak ked tyzden pred terminom nech si polezka este mna neboli nic.....
tak oddychuj...a mas aj poslickov? tie take prve kontrakcie? alebo len ten chrbat?

vanilka2612
2. feb 2009

Ja som poslickov vobec este nemala, ani neviem, ze ako by mali vyzerat. Len ten chrbat a nohy, ale to po dnesnej 3 hodinovej prechadzke.

janula10
2. feb 2009

to su tie take ako kontrakcie prve slabe to je ako pred kramami.....to nemusis ani mat....no ja ja nohy som mala cez week teraz uz nic nemam......

bubatenko
2. feb 2009

čau janul,

gratulujem k super výsledkom....takže maximko sa má dobre.... no super...... tak ešte týždeň a môžeš ísť na to.....

vôbec nie si otvorená? Takže si ako konzerva, tak ako ja..... no hlavne je, že sa más fajn . Pozri na môj týždeň a tiež nemam moc poslíčkov, tuším dva-tri krát so ich mala, ale to je všetko.......

vanilka2612
2. feb 2009

Hm, tak mna zatial poslickovia nechytili, mozno ma to este len caka. A to som este chcela cely Januar pracovat,hrdinka. Teraz uz nic nevladzem.Mala som sice sedavu pracu 8 hod. za PC v cestovke, ale vidim,ze by som nezvladala. Teraz je to uz najtazsie.

avuska19
2. feb 2009

ahojte,držím všetkým palce!
Lusilia, teším sa, že sa vám tak darí, su to super správy.
Aj my sme dnes mali poradnu:protilátky negatív, moč ok, tlak tiež, trošku menej plodovej vodičky,ale zatiaľ v norme.A zmena termínu:ak to nepríde skor same, tak 18.nástup do nemocky a 19.2. SC.Takže tu straším s vami.xixi.
V stredu idme k internej na predoperačné a v piatok znova kontola, no čo už, stále po doktoroch.

janula10
2. feb 2009

cau bubu

no idem v tvojich slapajach asi 😀 😀
niesom otvorena nic, maximkovi je tam asi dobre.....ako tvojmu adamcekovi 😅
uvidime co a ako dalej teraz idem stvrtok len pre zmluvu ak by nahodou nech ju mam, a buduci stvrtok poradna....
ty kedy ides teraz najblizsie?
ja stale tvrdim ze my asi neotvorene to bude tak ze praaask H2O a ideme 😀 😀 😀

vanilka tak oddychuj a bud rada ze ich nemas k tej chrbtici by ti asi nepridali moc.....

janula10
2. feb 2009

avus tak super aspon nas tu bude viac 😀

bubu a citala si o tych ociach nic netreba pokial je to len take mensie..... 😵

avuska19
2. feb 2009

dúfam, že teraz už častejšie hodíme reč, aj tak som už takmer stále doma, 😖 iba ob deň u doktorov.

bubatenko
2. feb 2009

ja idem zajtra....... uvidíme, čo bude... ale predpokladám, že nič.... lebo mne okrem tých menších bolesti lonovej kosti nič nie je.... ale šlapem poschodoch, kde sa len dá....no ja vám podám info.......

moje zmluvy podpísané si nechal doktor, že presne ako píšeš najdôležitejšie sú podpisy a platiť budeme až potom.....
Som zvedavá, ako dopadla klem, dúfam že sa ozve , dnes by mohla ešte caly porodiť... no každý deň niekto to by bolo fajn... tak postupne, aby tu bola každý deň pozitívna správa
😉

bubatenko
2. feb 2009

čítala to je fajn.... som si aj myslela..... super.... vieš ono je to tak, že človek chce mať radšej istotu... tak preveruje všetko.... 😉

vanilka2612
2. feb 2009

baby a priberate este v tomto obdobi?

avuska19
2. feb 2009

no, ja teda už moc nepriberám.

janula10
2. feb 2009

bubu no veru klem ta mala dnes nastup tiez.....vsak daju snad vediet sme tu uz nejako tymi cislami poparene 😀

vanilka ja ano ja priberam riadne 😠 😀

vanilka2612
2. feb 2009

Ja sa len bojim tych kg navyse , aby isli rychlo dolu.Lebo leto sa blizi a katastrofa so mnou. 😝

janula10
2. feb 2009

vanilka kasli na to ja mam 23kg naviac a neriesim to nieco necham v porodke a ked budes chodit na prechadzky neprejedat sa pojde to dole do leta mame cas..... 😉

janula10
2. feb 2009

bubu ozaj volala si do BM??? za nanoznik?

vanilka2612
2. feb 2009

Ja mam 14 kg navyse, mne neslo ani tak do brucha ako do stehien a zadku 😠 😢 , fuj ani sa nemozem pozriet na seba v zrkadle. Ale toto leto sa nechystame nikam k moru, tak do buduceho leta snad zhodim 😀

janula10
2. feb 2009

vanilka ja mam tiez v zadku a v stehnach no kazdy mi hovori ze kde mam tych 23kg asi som naliata a v bruchu mam velmi vela neviem uvidim po porode aka postava bude 😖 😖 😖

ja sa chystam od polky augusta k moru 😵 😵 😵

muriel293
2. feb 2009

ahooojte tak som už konečne doma aj ja z poradne a z prietokov,to bol dlhý deň,unavený som ako kôň!
Doktor ma zase nechcel pozrieť,povedal že ááá nabudúce a ja že čooo? Ani minule ani teraz? veď ja chcem aj vedieť či som ok a či sa malý nechystá tak on že no dobre tak pozrem! 😠 😅 Ešte dobre že kukol lebo mám stále zápal už neviem ako dlho tak mi aspoň dačo predpísal a napísal mi aj dáke lieky na ten "mizerný" krvný obraz..tak dneska ma neodflákol čo som veľmi rada...a inak že malý sa tento týždeň určite von nechystá,takže Peťovi sa prianie k narodkám nesplní.... 😔

Na ctg všetko ok,plodovej vody mám pomenej lebo "bábo je veľké",vážime cca 3300g a vraj bude Martinko dlháň!Dneska som mu ináč ja prvý raz počula klopotať srdiečko na celú ambulanciu a priznám sa aj slza dojatia mi vybehla-super pocit! Otočený je pekne dolu hlavičkou tak som rada

Takže babule,budeme tu zrejme ešte spolu strašiť viaceré,čo už narobíme,ten môj lenivec ešte nakoniec vylezie presne na termín ak nie aj neskôr! asi mu je tam dobre...

Vám čo ide "na TO" držím palčeky nech to dobre dopadne,aj dneska tam jedna prišla rodiť tak som jej aj závidela! 😝

Oooo a moja váha-kilo menej ako naposledy xixi,takže fajn..

vanilka2612
2. feb 2009

Mne zas kazdy hovori,ze mam male brucho, ale tie stehna 😝 .Oni si snad zobrali viac ako mala v brusku.....Ale zas ked tie sladkosti su pre mna neodolatelne,,No potom zacinam s delenou stravou, ta mi pomohla pred tehotenstvom zhodit 5 kg za 2 mesiace.

janula10
2. feb 2009

muriel tak super vaha ako maximko 😀 😀
my dve este mozno aj k marcovkam prestupime 😀 😀

muriel293
2. feb 2009

vanilka
tak u mňa akože diety nehrozia! ja neviem čo ja budem robiť....eee

Bože,píšem ako maďar,tuším som fakt unavená! 😀

janula10
2. feb 2009

vanilka jasne...neboj nejako zhodis len ked budes kojit moc nedietuj delenie stravy moze byt si myslim.....a nejaky ten cukor dat treba ja ho mam kazdy den aj 2-3x 😀 😀

muriel293
2. feb 2009

čaw Janulííík nooo som pozerala že máme také "rovnaké" váhy,no ale ti poviem,že tak to nemusí znamenať že budeme mať sloníkov dovtedy hádam toľko nepriberú zas a do apríla ich nosiť hádam nebudeme! 😀 😀 😀 Ale ináč som hrozne rada že ma henten kukol! Vidíš,keby mu nepoviem tak sa na to vyprdne!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre