Február 2009 III.

xena22
22. jan 2009

Ja ja ja,,,, vytvorim 😉 No kuk podte sem teda 😉

lenk30
23. jan 2009

už som zasa tu 🙂 baby strašne mi posledné dni začali tŕpnuť ruky, teda prsty. to má nejaký súvis s tehu?

clarissa
23. jan 2009

uz som spat....mna zas vsetko straaasne svrbii...brucho,ruky...

xena22
autor
23. jan 2009

Ahojte ja len tak na skok...

Clariss a ty mas kolko rokov??? Bud rada,ze mas doma mladeho aktivneho cloveka 😉 aj moj bol taky nevybureny,,, bohuzial sa usadil a ustalil az tesne pred 30kou,,,dovtedy som mala taketo scenare doma aj ja,,,mozno je to trochu na nervy,ale raz to skonci,neboj 😉

clarissa
23. jan 2009

sak aj ja mam len 21..ale asi to beriem trochu vaznejsie..on ma vsetko slobodnych mladych kamaratov...to je tazko..kiezby bolo ako vravis 😵 sak ja dufam ze sa opamata 🙂

andrea142
23. jan 2009

no asi až pri pôrode 😀 , k tým trom sme sa teraz dopracovali. tak som rada ,lebo manžel mal strašné nápady ohľadne mien. keď som si predstavila malú a s tými menami tak to by bolo . . . 😒 tak som napísala sedem mien a dala mu ich prečítať. spýtal sa ,ktoré sa mi páčia tak som mu povedala tieto tri a on ,že dobre. tak nechám na tatinovi nech vybere.

mne tiež zvyknú tŕpnuť ruky. večer keď si lahnem. ale neviem z čoho to je. aj sestre tŕpli keď bola tehotná

xena22
autor
23. jan 2009

Lenk30 take trpnutie ruk mala v tehu moja suseda,do porodu sa jej to dost zhorsovalo a po porode s tym chodila na masaze,vraj je to ked babo tlaci na urcitu cast chrbtice...mozno by sa to dalo rozmasirovat aj v sede,nemas znamu maserku,alebo sa porad s dr,urcite to je neprijemne...

sue13
23. jan 2009

Lenka ma to suvis urcite, zle prekrvuje asi. Mne sa to tiez stava 😝 Aj opuchnute nohy mam teraz riadne, lytka mam ako vrcholova sportovkyna 🙄 Tvrde ako skala 😝

lenk30
23. jan 2009

clarissa, nečítala som moc dozadu, tak neviem čo ťa nahnevalo................ale keď pred 30tkou/ako píše xena/ dostane rozum a stane sa z neho domasedko najmúdrejší, tak budeš happy z každého úletu. Nie že by som sa sťažovala, že máme nudný žívot, to určite nie - ale nedá sa to porovnať pár rôčkov dozadu, teraz väčšinu vecí organizujem ja.

xena22
autor
23. jan 2009

Clariss aj ja som mala 21 ked som bola prvy krat tehu a zdalo sa mi vsetko take normalne aj ja som bola normalna seriozna mlada dama 🙂 aj muzo bol ok mal 24 ale obcas mu tiez preplo 😀 PReto hovorim,ze mas nadej,ze to tak nebude navzdy,,, 😉

clarissa
23. jan 2009

sue..veru este ze je ten internet 🙂
ja sa aj nerada s tymto niekomu stazujem..ja to radsej dusim v sebe a poviem si ze sak bude lepsie....aj ked som polku tehu preplakala tak vidim vdialke svetlo a to je moja malicka...a on vzdyked pride domov tak ma to nejako prejde 😅 ja sa jedujem len ked nebere ten telefon.....

ked pisete o tom trpnuti..napadlo ma ze dnes ked som bola u segry,jej maly spal asi taku hodinku a zacula som plac z izby a ked som prisla za nim,tak vylakane plakal a drzal si ruku..asi si na nej lezal a strpla mu a chudatko nevedel co sa deje 😀 tak mi to bolo smiesne aj luto zaroven 😅

xena22
autor
23. jan 2009

Veru moj bude mat 34 a najradsej by teraz uz len doma sedel s misou kolacou pred sebou a cumel na tv 😀

clarissa
23. jan 2009

xeni jak si to pekne napisala 🙂
baby..no veru uz nech ma tych tridsat 😀
ja viem ze mate pravdu...len mna uz to niekedy nebavi starat sa o neho ako o male babo a mat pri tom pocit ze si prd s toho robi...fakt niekedy mam pocit ze on ma 14 rokov..fakt by som ho niekedy vybila ako male dieta..dufam ze s toho coskoro vyrastie....
ale som rada ze mi takto napisete..ja si vzdy necham poradit od starsich a skusenejsicch 😵

andrea142
23. jan 2009

clarissa: ja som s tým teraz bola u lekárky. zobrala mi krv a hovorila ,že to má niečo s pečeňou. mama mala podobné keď nás so setrou čakala. ževraj sme jej ležali na pečeni. ona mala aj vyrážky aj ja tam mám niečo podobné a škrabem sa akokeby som mala blchy. 😠 dnes som bola pre výsledky lebo keď som ohľadne toho volala lekárke(obvodná) tak mi povedala nech sa zastavím a tie výsledky ukážem môjmu lekárovy. aj mi niečo hovorila ale asi mám sklerózu 😀 lebo som si zapamätala že tam mám niečo zvýšené a preto ma to svrbí. pondelok idem k Dr. na poradnu tak budem múdrejšia.

lenk30
23. jan 2009

a môj akurát navaril údené kolienko a dovára kapusničku v 10 l hrnci. to potom k nám chodia všetci známi papkať.
clarissa, a prečo neberie telefon? tak mu to rob aj ty, aký bude nervný

no tie ruky sú fakt nepríjemné, ráno sa s tým budím a celý večer, ale to asi 3. deň. Je to možné, že to tlači bábo na nejaký nerv. Ináč mojej svokre, ked čakala manželíka jej pritlačil na nejaký nerv a jej to narušilo videnie. normálne potom z ničoho nič začala nosiť tie popolníky. Asi pred 7 rokmi bola na operácii očí, kde jej to urobili.................. blbé, že?

sue13
23. jan 2009

Moj ma 33 a vidim ze je pre neho akoro "utrpenie" ze sme teraz stale uz doma. Pred tym sme boli ako utrhnutí 😅 Stale nejake chaty, zury, oslavy a pod... Ale obaja vieme preco to robime a vsetko bude ine ked uz budeme mat babatka doma si myslim.... 🙂
Viem ze aj ja som teraz dost precitlivena a podrazdena zo vsetkeho a tym mu moc nepomaham 😅
Ale co sa zabijem ked mam pocit ze je mi uplne vsetko uz 😝 😝 😝 😀

clarissa
23. jan 2009

adi aj ja som o tom cosi pocula,ze to ma suvis s pecenou..no dufam ze to bude ok...

inak citite este pohyby tak ako predtym??lebo sa pisava ze babatko uz nema tolko miesta tak sa hybe menej..ale ja mam pocit ze prave teraz sa rozbieha 😀

clarissa
23. jan 2009

lenk...ja to budem robit ale az po porode...teraz som vkuse doma takze vie kde ma ma hladat 😀 ale ja mu to setko vratim..on bude sedet s babkom doma na ritke a my zo Sue pojdeme do mesta na drink..a aby som ho vytocila uplne,zobereme aj Patrika 😀
zas musim uznat ze je krotkejsi ako predtym ked sme neboli zobrati...ale este stale to neni ono...nevadi vyckam 😉

lenk30
23. jan 2009

ja s pohybmi tak isto. a v noci pred tým, aj ked sa mrvil, tak aspoň jemnejšie, že sa dalo spať - a teraz ma to budí. Len dnes večer je nejaký kľudný a už som z toho nekľudná. už tu mením polohy, robím mu zle........

clarissa
23. jan 2009

lenk....ja presne tak isto...teraz tie pohyby je tak vyse citit...dnes som poprvy krat zacitila ze ma stikutku..aletaku ze mi az bolo luto,ze chudatko moje...napi sa tej plodovky nech ta to prejde..no inac mi brucho hopkalo 😀

clarissa
23. jan 2009

inac s tym udenym kolienkom tu neprovokuj takto navecer 😀 😀 😀 😀 😀 mnamky 😝

sue13
23. jan 2009

Ja som v 36tt normalne nechapala ake aktivne babatko mam v brusku 😵 Ale teraz v 37tt absolutne naopak, len sem tam sa pohne a aj to citim taky tlak ze mam pocit ze chce vist von cez pupok 😀 😀 😀

Clarissa presne, vratime mu to potom. 😉 Aj s urokami. 😀 Sa bude az cudovat. A aj s nasimi princeznickami ked vyrazime tak budu mat co robit aby nas nasli 😀

andrea142
23. jan 2009

ja asi necítim pravý bok. mám pocit akokeby odtial by chcela vyjsť 😀 aje je to lepšie doteraz mi tlačila na rebrá až som si myslela že mi ich poláme 😀

lenk30
23. jan 2009

Ono by sa nemalo robiť napriek, ale ja kým som takto neriešila náš vzťah, tak nepochopil, čo mi mohlo vadiť.........
sue, aj môj má 33. Ale my sme zas dosť vyhýrení. Teraz asi dva roky do zadu sme dosť chodili spolu. pred tým len na akcošky, do baru, chaty, ale na diskotéky som chodila len s kamoškami. a o 7 ráno s rožkami domov. divím sa, že ma v to obdobie nezabil. A potom sme začali aj diskotéky spolu vymetať - nejaká puberta na nás prišla, ale tie hýrenice sa tak stupňovali a to fernetovanie..............že dieťatko prišlo v pravý čas, lebo neviem ako by sme skončili 😀

clarissa
23. jan 2009

😀 😀 😀 sue..no takto ano...to si nenechame ujst damsku jazdu 😉

inacja uz mam teraz take tlaky juj....a tvrdne mi pupik vkuse...to je take neprijemne..

xena22
autor
23. jan 2009

Baby vy ste ale pomstychtive,,,, len aby to zaberalo,,, mojemu to bolo jedno,bol rad ze aj ja vypadnem raz za cas a neprudim furt doma,,, aj tak si nasiel na povyrazenie viac moznosti ako ja,,, 😉 takze pomsta nebola dokonala 😀 ale hovorim,teraz je to uz par rokov uplne inak a som rada,ked ho vydurim na jedno a vydrzi tam aspon dve hodky vkuse 😀

clarissa
23. jan 2009

boze xena..tohto sa chcem dozit 😵

lenk30
23. jan 2009

clarissa , to keď čká, tak sa práve napila veľa vody.......a ty jej chceš ešte pridávať

xena22
autor
23. jan 2009

Neboj clariss aj to bude... alebo budes chodievat s nim....

andrea142
23. jan 2009

manželík dorazil a doniesol niečo sladké tak sa idem na to vrhnúť. a vidím že aj postel rozobral a už mi tu behá v pyžame tak sa idem presunúť do spálne a pod sprchu kilo krému na seba aby som sa neškrabala 😀 a hajať . som zvedavá kedy zaspím vypila som celú lucku takže budem chodiť na WC každých 5 minút 😠

majte sa dobrú noc

lenk30
23. jan 2009

ale ja už by som veru niekde išla dancing. 😀 Na kávičky ešte chodím, aj večer si chodíme sadnúť, ale to nie je ono............
Naposledy sme mali ísť v auguste, to boli u nás v amfiku nejaké skupiny a potom, že pôjdeme sa zabaviť, ale keď mi vadil dym z cigariet na otvorenom priestranstve - tak som to vzdala 😒 Ale my to dobehneme

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre