Február 2009 III.

xena22
22. jan 2009

Ja ja ja,,,, vytvorim 😉 No kuk podte sem teda 😉

krasulka
6. feb 2009

idem si asi spravit malinik, inak neviem ci som tu spominala ale odkedy ho pijem tak nemavam zahu 😵 😵 😵

baby ja by som si dala nejaku fajnovu tortu, taku co byvaju na oslavach, jooooooj.

xena22
autor
6. feb 2009

Krasulka ja som si minule dala tu Pavlovu,ci Pavlovovu,,,, tortu myslim, mnam to je nieco podla mojho gusta,sladke,velke... slahackove... 😀

krasulka
6. feb 2009

xena ako stravis posledny vikend pred porodom? Aj date nejaku romantiku s muzom po veceroch?

krasulka
6. feb 2009

ja by som zniesla aj taky nejaky slahackovy pohar, mnaaaam, ako v tych starsich filmoch vydavat v takych klasickych poharoch 😀 😀 😀 a nastruhana coko na vrchu. Boze co to ake zranie na mna zas leze?

mirea
6. feb 2009

krasulka, tak to je super že ťa z toho čaju prešla záha.
Ja stále neviem či pijem dobrý - má to byť ostružina malinová - list. hej? 😅

inak, ja by som si dala taký koláč ako si ty minule písala že si robila, ten že piškótové cesto, potom tam boli pudingy a kyslá smotana.. či tak dáko -už neviem presne, ale ten môže byť dobrýý 😉

Xeni, ale ty teraz ideš už rovno na cisarák, však?

krasulka
6. feb 2009

mirea ano ostruzina malinova je to 🙂 🙂

no a ten kolac musim potvrdit ze je fakt vynikos, len tak sa po nom zaprasilo. A on sa drzi v chladnicke a je taky strasne sviezi, mnam!

xena22
autor
6. feb 2009

mirea ano na cisarak,hned v pondelok rano

Krasulka a teraz byvas sama? Ze si tak vypekas 😀

Jej taky pohar to je nieco... jahody,slahacka,cokolada....

Co planujem cez vikend?Ani neviem - nic svetoborne,romantika nebude,este by mi cvrklo 😀 a v nedelu uz mam dietu,,,, tak sa chcem este dneska zajtra dobre obzrat niecoho dobreho,co potom nebudem dlho moct... 😀 cakam na muza ci niekam nevypadneme... ale ked mi neodpisuje na sms asi so mnou nezdiela moj nazor... 😀

mirea
6. feb 2009

oukej, tak dobrý pijem 😉

krasul, ak by sa ti chcelo, napíš mi prosím recept na ten koláč, aj by som ho cez víkend vyskúšala 😵

janula10
6. feb 2009

baby ja mam od vcera co mato robil ten smotanovy co robieva aj v restike taky 2farebny s ovocim mnam inak to je lahke mne robi aj domacich milacikov
napisem vam recept???

mirea
6. feb 2009

juuj, Xeni, tak budem na teba myslieť v pondelok, nech to máš už šťastne za sebou 😉
Hlavne nech sa rýchlo zotavíš

mirea
6. feb 2009

Jani, jasné, napíš,také lahké smotanové ja môžem 😀

janula10
6. feb 2009

mato spi este hned pisem ked sa zobudi nech to nepopletiem ale je to jednoduche co som videla.....ako to robil velmi a dobre 😝

mirea
6. feb 2009

oukej 😉

facovka
6. feb 2009

tak blizsie info, nakoniec kvietok mala akutny cisarak ☹ malemu zacali sa stracat ozvy..ale nastastie to vsetko dobre dopadlo, teraz sa prebera z narkozy tak nic moc ☹ ale zo dna na den hadam bude lepsie, viem ake je to po ciasaraku 😒 iste napise ona potom viac....poslu mi aj foto, ak otecko dovoli, hodim potom ku mne do albumu 😉 napisem vam potom

janula10
6. feb 2009

xeni ja som len zvedava ci to nakoniec bude ta pisulka alebo do tretice pipik 😀 😀 😀 😀 😀

janula10
6. feb 2009

facovka no a to ze vybavena doktorka tudle nudle by som im tam narobila coro moro.....mala si zaplatit teda...ale hlavne ze je misko tu uz a je vsetko ok ale to predtym stres a podobne teda otras mam na kramare uz svoj nazor.....chudatko si podla mna vytrpela.... ☹

clarissa
6. feb 2009

janul,nevies ako pokracuje bubu??a ludika???
ty si taky nas informator 😵
uz by to ale mohlo aj nas nas prist nie??? 😉

facovka
6. feb 2009

aj podla mna, ju nemali tak natahovat 3dni, mozno by pekne prirodzen ☹e odrodila, bo ze ked jej dali rano vyvolavacku, tak ze sa super otvarala, uz chcela pomaly volat ocinka, ze nech dojde, a nestihol ani dojst, uz mala po cisarskom ☹ ze maleho ani nevidela este, ze az vecer ☹ asi len na foto od ocina

janula10
6. feb 2009

ahoj clariss
bubu nic vcera napisala ze nic zatial ona sa ozve 100%......ale mam az blby pocit aj z nej ked je na tych posranych kramaroch vies co len zle odtial pocuvam a ked mi aj zuzi kvietok pisala ako tam ju nechavaju ze pocuva tie kriky a tak a ze pekne po porade beru porody tak je mi zle z tych kramarov.....
ludika vcera jej dali vyvolavacku tak snad dnes uz bude andrejko tu este nepisala ani ona....

no claris my nastupujeme vsetky v piatok a rodime na valentina nie??? aj ked ja by som radsej 20feb ako mam termin na vyrocie nase s matom 12te 😵

facovka chudatko vies co?! nemam slov ale este ze to ma za sebou..... 😵

facovka
6. feb 2009

ja som hned vravela ze kramare eeeeeeee ☹

clarissa
6. feb 2009

jasne..duafm ze nam to vyjde na toho valentina 😵
fuuha tak na tych kramaroch je to fakt huste a clovek by povedal ze taka znama nemocka ze tam musi byt vsetko prvotriedne....
no dufam ze bude mat dobry porod aj ona aj ludika...

janula10
6. feb 2009

tam jedine zaplatit doktora na kramaroch....

ludika je v ruzinove tam je to pohoda jahoda tiez si myslim

clariss a sue ako?? kedy pride zaktualizovat tabulku?? 😀 😀 😀

xena22
autor
6. feb 2009

Janula to som aj ja zvedava,ci to bude baba nakoniec,,, no nic kocky idem do mesta asi posledny vyjazd s bruchom 😉

Hm tie Kramare to asi ozaj nic moc,ked jej ani maleho nepriniesli ukazat to je sila,ja som pri prvom tiez musela cakat dva dni,kym sa im uracilo,ale to bolo 9 rokov dozadu a este pozostatky komunizmu asi 😀

clarissa
6. feb 2009

janul 😀 😀 😀 😀
ze pohoda jahoda 😀 to je pekne spojenie 😉
sak dnes mi ma volat nasa susána..ale asi pojde domkov pekne a bude tu dalej strasit s nami..

janula10
6. feb 2009

clariss tak ju pozdrav a povec jej ze do valentina ma cas ze jej odkazujem 😀 😅

clarissa
6. feb 2009

idem si hodit sprchu a fest teplu 😀 a umyt si vlasy lebo uz sa nemozem pozerat na seba 😀
sak ja este pridem 😉

janula10
6. feb 2009

xeni papa a vychutnaj si to este a pekne sa pííííš tym bruskom po meste 😀 😀 😀

clariss tak nieze sa poplais 😀

mirea
6. feb 2009

Xeni, tak si to uži 😉
Ja cez víkend asi nemám šancu sem nakuknúť, tak ešte raz, v pondelok sa drž 😵

mirea
6. feb 2009

aká som ja brzda.
Som si na bábetkove objednávala návleky na kolesá - na kočík a objednala som len jeden. Som myslela že sú po štyri balené, tak že budem mať ešte aj navyše. A práve mi volala tá pani že koľko ich chcem, lebo že to je po jednom balené.. 😅 Mi mohlo dojsť že tá cena bude len za jeden.. 😀

janula10
6. feb 2009

mirea tak sup sup objednaj nech to este dorazi 😉
a to su ake navleky???? nebodaj ako papuce 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre