Február 2009 III.

xena22
22. jan 2009

Ja ja ja,,,, vytvorim 😉 No kuk podte sem teda 😉

krasulka
10. feb 2009

mirea, jasne kludne sa pridaj! Pockajte uz to vidim ako z piatka na sobotu budeme vsetky skakat na fitloptach a parit brucha v horucich vanach 😀 😀 😀

Ale uz nas nieje tak vela co sme cele ze? Na to ze este nieje ani polka mesiaca..

mirea
10. feb 2009

No, to by bola pecka keby nám to aj vyšlo.
Ale ja s tým moc nepočítam, no uvidím čo dneska na pásoch a sone povedia. 😝

candy9
10. feb 2009

Ahojte, pisem v mene Lucy 78, 8.2.2009 sa jej narodil Martinko, prisiel na svet spontanne s mierami 53cm a 3620g, obidvaja su v poriadku 🙂
kuk posledna fotka v mojom albume 🙂

krasulka
10. feb 2009

tak daj vediet potom mirea.

No kocky idem sa ja poobliekat a frcim do nemocky, majte sa zatial.

mirea
10. feb 2009

ok, Krasul

Tak nech prídeš s dobrými správami 😉

sue13
10. feb 2009

Jeej mame nove babatko 😵 Lucy pozdravujeme a gratulujeme!!!!!!!! 😵

muriel293
10. feb 2009

clariss
mne bruško trochu kleslo ale zatiaľ nie bohvieako veľmi...ale zato ten pokles mi urobil nádherné strie na spodku bruška! 😠

mirea
10. feb 2009

Lucy, blahoželám, Martinko je kráásny. Veľa zdravia obom! 😉

lulusy
10. feb 2009

ahojte mamulky,
som po poradni, dnes mam termin a nic sa nedeje.
Na monitore mi raz stvrdlo brusko, aj na grafe sa to ukazalo, dr. povedal, ze je to v poriadku, ze zatial to nic neznamena, kedze to nie je intenzivnejsie a pravidelne...
Tlak je pohoda 110/75, prietoky tiez OK a zo spodu ked pozeral, tak povedal, ze som otvorena na necely prst..
Povedal, ze je cas este take 3-4 dni, takze moze byt ze bude male valentinciatko 😵
Tiez mi odporucal cviky na fitlopte.
Mam sa prist ukazat este v nedelu rano do porodnice, tak dufam, ze dovtedy uz budeme traja, lebo v opacnom pripade si ma tam asi nechaju ☹

clarissa
10. feb 2009

nadherne babatenko..gratulujeme..ale vobec neviem...lucy je od nas???
Sue-isiel kamaratovi pre veci kdesi za Minichov,lebo ze sa vracia domov...dnes okolo 3-4 ze pridetam a zajtra rano bude doma a aj celyden ostane ta sa tesiiiim 😵
muriel- s tymi striami napodobne 😉

janula10
10. feb 2009

ahojte tak ja som s aprave zobudila a co to tu citam heidy tebe odisla zatka? nestras cakaj na mna 😀 😀 😀

lucy maly je krasny naozaj nadherny vyzera ako keby nebol ani po porode neni potlaceny nic....krasnucky a ta gombicka nostek 😵 😵 😵 vela zdravicka prajem 😉

lulusy
10. feb 2009

Lucy .. GRATULUJEM !!! A PRAJEM VELA ZDRAVICKA A LASKY !!!!

fodorka33
10. feb 2009

jejjjjj lucy GRATULUJEM!!!maly martinko je ozaj prekrasny 🙂 🙂
vam tu zatky a kadeco odchadza a mne este nic 😠
dalsia hrozna noc je za mnou no ja fakt uz neviem este par takychto noci a ja to uz neprezijem...tie tlaky sustavne prehadzovanie no aspom u mna hroza a navyse za chvilu si budem po tom mojom brusku asi stupat 😀

lulusy
10. feb 2009

CLARIS MURIEL

janula10
10. feb 2009

fodorka ani mne neboj ja nic nemam tiez 😀

janula10
10. feb 2009

ja este nemam strie nic take ale podla mna sa to moze aj v den porodu ked dojdem do porodky ukazat 😠 😠 este som nevyhrala no uvidime.....

fodorka33
10. feb 2009

ale tak niektore baby hovoria ze ta zatka im odisla az na porodnom stole...a sak uvidime...

muriel293
10. feb 2009

lulusy
čo s nami? 😀

mirea
10. feb 2009

no, ja už mám slušné strie, môžem si to mastiť koľko chcem 😠

Inak práve mi kuriér doniesol tie návleky na kolesá. Na moje kolesá pasujú perfektne. Až na to predné mi to poriadne nejde navliecť, mám tam konštrukciu z obidvoch strán. Ale účel to splní tak či tak 😉
Materiál je taký šuštiak, takže sa to v poho bude dať prať.

sue13
10. feb 2009

Lulusy neboj to sa iste rozbehne 😉
Fodorka akurat som na teba myslela ze ci uz nie si po. Ked Ta vcera ten chrbatik tak bolel.. 🙂
Takze este si tu, pojdeme mozno naraz 😵

fodorka33
10. feb 2009

ja na brusku nemam vobec ziadne strie no na stehnach hej ☹
ale tak to preto ze do noh som tiez dost pribrala tak mi popraskali...takze asi toto leto sa v plavkach ani v kratkych gatiach neukazem 😀

heidy26
10. feb 2009

Ahoj Janula, hej včera odišla 😀 😀 😀 😀 😀 !!!!!!!!! aj som myslela že do rána pôjdem, ale nič. len mám staále bolesti, brucho mi tvrdne. snád do večera to príde.
to váž 😀 ne ty nemáš žiadne príznaky, boletsi? však dočkaj len ti praskne voda a pôjdeš.

janula10
10. feb 2009

mirea a ake mas kolesa? velke??? lebo ja mam velke....

muriel293
10. feb 2009

ja už mám úplne v paži celú zátku aj celé kontrakcie aj všetko mi to už je jedno keď sa mu raz nechce tak sa nebudem zabíjať preto ani rozčulovať akurát že fakt tie noci sú otrasné .....mňa už nebaví sa rozčulovať že ho mám stále ešte v bruchu len najhoršie je a to iste poznáte úplne každá hocikoho stretnem tak sa čuduje že som ešte celá a vypytujú sa kedy už pôjdem ako keby som to ja vedela... 😖

lulusy
10. feb 2009

CLARIS a MURIEL
ja mam atopicky ekzem od 3 rokov, viem co to je, po puberte sa mi stav ovela zlepsil - potlaceny, nemala som nic a teraz sa mi v tehu opat zhorsil - opat sa mi objavil. Mam ho na rukach na prstoch, riady a vsetko co sa tyka kontaktu ruk s chemickou vodou, tak pouzivam rukavice, nie je to ono ale zvykla som si.
Mne skodi este aj lupanie zemiakov a zeleniny, na to tiez pouzivam rukavice - tenke chirurgicke.
Co vam chcem poradit, je to, ze vziadnom pripade si na ekzem nepustajte horucu vodu, tym dochadza k rozsirovaniu ciev a tym padom aj k rozsirovaniu loziska ekzemu, scervenaniu, svrbeniu a zapalu. Viem o com pisem!
Dermatologicka mi na teraz odporucila krem lipobaze. A velmi dobre mi robi mydlo na intimnu hygienu, konkretne intima gel.

lulusy
10. feb 2009

muriel
vrela mi voda na spagety a omylom som odoslala spravu 😀

fodorka33
10. feb 2009

jej ahoj sue....no este som cela,tie noci su fakt hrozne.... ☹ ale ked ono to stale prejde aj ma vsetko zacne boliet a potom aj vsetko prestane no takto pred tyzdnom ked som bola v poradni tak nic mi nebolo cely tyzden....ani tlaky ani nic a teraz od soboty kazdy den....☹uz som cela dolamana..

heidy pockaj na nas.... 😠

lulusy
10. feb 2009

sue
dufam, mozno ze este aj ty ma predbehnes .... 😅

muriel293
10. feb 2009

lulusy
no a ako sa ti to prejavuje? Sú to tie krpaté zasrané malé pluzgieriky na rukách čo tak hrozne svrbia??? Ja som to práveže predtým nemala ale začínam si spomínať na jednu tehotnú kočku čo bola somnou na kožnom keď som tam ksichtila s vyhádzaným ksichtom tak ona mala poviazané celé ruky tiež! 😖

fodorka33
10. feb 2009

no dobre bambulky idem sa s muzikom trosku prejst mozno maleho podporim nech uz ide von 😀 😀
a ked nie tak potom hodim kupel...a ked ani potom nie tak budem cakat este tyzden... ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre