Február 2009 III.

xena22
22. jan 2009

Ja ja ja,,,, vytvorim 😉 No kuk podte sem teda 😉

lulusy
10. feb 2009

clarisa
tak som rada, dali Ti ho bez receptu? kolko si platila? ked to mas velmi mokvave, tak si ho velmi nedavaj ... nechaj nech sa Ti to trosku presusi ....

molly28
10. feb 2009

lenka tak aj vy dve s Lenočkou to mate za sebou.... 😀 😀 😀 tak vám prajem hoooodne zdravíčka 😉 😉 😉 je to úžasný pocit, že???? 😀 😀 😀
Leni ja na pranie používam Lovelu - bola mi doporučená že vraj je menej alergena ako batole, ale ak ste v rodine nemali ekzémistov, tak môžeš požívať aj batole 😉

janula10
10. feb 2009

ahojte

jaj moj boze chudatko ludika ja som na nervy uz z toho za nu asi........chudatko.....neviem co jej neurobia sekciu ako mali boze.....snad uz zajtra bude andrejko medzi nami 😉

clarissa
10. feb 2009

lulu..pravezemne to uplne ustupilo,vyliecilo sa to..ale po par dnoch kukam ze zas malinke pluzgieriky ako keby to slo odznova..alekoza je zacelena tak kremujem=)stalo to nejake 4eura aj par drobnych,bez receptu 😉

clarissa
10. feb 2009

inac ludika mala byt este doma a tu s nami konikovat..podlamna zbytocne skoro isla do nemocky teraz sa tam len trapi a ako dlho uz..juuuj sak co jej nespravia sekciu nech ma pokoj..

lulusy
10. feb 2009

clarisa
mozno Ti nieco opat poskodilo ....hmmm, ale kremik ma aj ukludnujuce ucinky na kozu, tak svrbenie by malo ustupovat.
Dufam, ze Ti pomoze.

janula pozdravuj od nas Ludiku, ze na nu myslime a ze dufame, ze netrpi !

Idem babulky do sprchy a potom ku panelaciku, tak pa zajtra a dobru noc, prajem vam nech sa vsetky poriadne vyspinkate

molly28
10. feb 2009

...bože ako to tak čiiitam, tak tu Ludiku lutujem.... 😢 je to fakt hroozné, v takomto napäti byť...mne stačilo čakať 24hodin ☹ a už som bola z toho na nery...

pozdravujem ju----

clarissa
10. feb 2009

aj ja idem asi uz off...radsej zabuvam nech je rano a nech uz tu mam moje trdielko..ajojte

janula10
10. feb 2009

hej jasne ja jej napisem ked napise ze ma andrejka dnes pisala sue ja napisem zajtra ked tak.....

clariss snad ta to nechyti teraz ked manzelik je mimo...kedy ma prist spat...??
moj otec ten v noci odchadza do prahy a dojde v sobotu tak sa boji o mna ze co ked to na mna pride a nebude on tu pri mne a tak.....jemu sa aj sniva so mnou akurat tuto noc vstal o 3h vnoci a kukal ci som mu nevolala 😀 😀 😀 to je tak vztah otec dcera 😵 😵

janula10
10. feb 2009

molly no povec 3x vyvolavacka a ze ked nic tak sekcia a sekcia nic.....uznaj!!!!!!!
chudatko 😢 😢 😢 😢

clarissa
10. feb 2009

janul..moj tatino je podobne starostlivy 😵
misi ma prist zajtra rano

clarissa
10. feb 2009

janul..sak bude mato pri tebe,ten sa o teba dobrepostara keby cosi prislo tuto noc 😵

janula10
10. feb 2009

hejhej ale oco to preziva tak horsie si myslim ten zle spi uz teraz......vsak to poznas 😅

clarissa
10. feb 2009

sak jasne..poznam veru

janula10
10. feb 2009

moj ocino ked som mu ako prvemu oznamila s mamou ze cakame tak prvu noc nespal vobec a budil mamu ze ako mozes len tak spat????? 😀 😀 😀 😀 😀

shupolienka
10. feb 2009

ahojte kukulienky
tak uz sme doma z porodky
ako sa mi mate? idem vas troska pocitat, ake babatka pribudli. 😎

janula10
10. feb 2009

ahoj mamina ja stale nic nove....vcera som pisala s tatinkom hovoril ti??? 😀

shupolienka
10. feb 2009

jeeeezis vy ste toho popisali 😀 to nedocitam ani do rana 😀 jani vies mi to nejako zosumarizovat ? ja viem naposledy o mamamine ze porodila. 😖

lenkahrehusova
10. feb 2009

ďakujem za gratulácie 🙂

práve som Lenulku prrebalila, napapaôa sa a spinká ako anjelik 🙂

molly28
10. feb 2009

....janula a ludika si tu sekciu nemôže vyžiadať?

molly28
10. feb 2009

leni a ako to máš z mliečkom?všetko oki?

lenkahrehusova
10. feb 2009

ja som prala v batole, ale zdá sa mi, že akosi málo voní 😉 Mám aj aviváž batole. Neviem to porovnať.

Lovela je vprášok aj spolu s avivážou alebo ju treba dať zvlášť?

lenkahrehusova
10. feb 2009

mliečko mám, malá ťahá až až. Ale zdá sa mi, že je ho málo 😒
je stále hladná 🙂 neviem...

lenkahrehusova
10. feb 2009

ale v pôrodke mi povedali, že to stačí. Že to sa ešte priebežne tvorí 🙂

molly28
10. feb 2009

...lovela je aj aviváž...ale ja ho nemôžem davať, kvoli alergii..

janula10
10. feb 2009

molly neviem ale akoze nechapem mam dost mala ist sekciou potom ze 3 vyvolavacky a ked nezabere co nezabralo mala byt poobedie sekcia a nebolo.....

leni avivaz tu baby nepouzivaju co viem ale ja pouzivam.....vsetky detske som v tom oprala....

shupol

no kukni tabulku vo februarovkach 2009 😵
naposledy mi pisala bubatenko a xena ze porodili a mamamima a anit 😉

molly28
10. feb 2009

...leni a s tym mliečkom...aj mna mala cucka jak blazniva, ale ja mam malo mlieka....pretoju musim aj ked straaaaaaaaaaaasne nerada ☹ ☹ ☹ prikrmovať....

lenkahrehusova
10. feb 2009

Jani a aký prášok a aviváž?

lenkahrehusova
10. feb 2009

no keď bude stále hladná, začneme aj mi, veď v noci by som musela stávať každú hoďku 😒

janula10
10. feb 2009

ja pouzivam prasok aj avivaz z rakuska prasom omo sensitive a quanto baby avivaz.....krasne to voni no nie moc tak normal detsky....detske nemoze byt parfumovane.....
ja nepouzivam ani pre nas prasky zo slovenska preto som si nekupila ani lovelu ani batole ale viem ze chvalia baby.....

baby pijete vineu na mliecko??? 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre