Február 2009 III.

xena22
22. jan 2009

Ja ja ja,,,, vytvorim 😉 No kuk podte sem teda 😉

mirea
13. feb 2009

Krasulka, mňaaam tu Jasenku by som si dala... aj bábovku.
No vidíš, aká si šikovnica, si hovorila že sa ti nechce variť a ty ešte aj vypekáš.. 😀

krasulka
13. feb 2009

cha ale babovka je rychlovka 😀

a nejak to tu stihlo, ktovie co fodorka na poradni 😕

mirea
13. feb 2009

ja neviem, nepečiem, mám na to ludí 😀 Kým svokra vypeká, alebo mamina, tak ja sa nehrniem. Možno keď decká podrastú

no, možno fodorka už aj rodí rovno, to by bolo super 😉

mounty
13. feb 2009

ahojte, pridavam podrobnejsie spravu o Zuzke, pise: " Mala som rychly porod. Od 2 v noci kontrakcie kazde 3minuty, o 4 sme boli v nemocke, pred 7h. prepichol vodu a dali mi epidural. To bol teda rozdiel, super vynalez a pred 10h. uz bola mala na sieste potlacenie na svete. Tie kontrakcie ale boli riadne bolestive. Ale mame to za sebou....nastrih bol a boliiiiiiii. Mala je vlasatucka a zlata......"

Tolko spravodajstvo z Ruzinova 😉 , som zvedava kto sa este bude takto ponahlat, ci ma ozaj vsetky predbehnete.........s mojim terminom mozem byt este aj marcovka ☹

mirea
13. feb 2009

ahoj Mounty,
dík za info.
neboj, nebudeš sama, lebo mne dneska doktor povedal že moja maternica sa ešte na pôrod nepripravuje, termín podľa poslednej MS mám 25.2., a dosť možné že to bude až po tebe.. 😉

mirea
13. feb 2009
mirea
13. feb 2009

maličký vyzerá že nevie do 5 narátať a už sa mu podarilo splodiť dieťa! 😲

krasulka
13. feb 2009

jeeej no teda Zuzka to mala super rychlo, fakt zlate epiduralky 🙂

tak to je sila s tym chlapcom..sak vyzera tak na 9..ja neviem co uz take deti kde to zasuvaju...a v 13 som fakt na sex este ani nepomyslela..

bubatenko
13. feb 2009

ahojte,

tak sme konečne doma, celé dve hodiny..... tak len tak pre info.... ideme kojiť, lebo ma roztrhá asi.... zatiaľ sme obaja ok.... dúfam, že aj tu všetko fičí ako má...... foto dodáme, keď bude čas...

papa žienky moje 😉

krasulka
13. feb 2009

bubu vitaaajte 🙂 tesime sa na fotky a hlavne na zazitok z porodu 😉

clarissa
13. feb 2009

bubu no super ze ste doma 😵
inac uz nam to forum riadne redne 🙂 ...chcelo by s tym volaco urobit 😉
na mna ide nejaka choroba,ale ani sa nedivim kedtu mam choreho synovceka a choreho manzela ☹ vsetci chripkuju 😔

krasulka
13. feb 2009

clariss tak sme dve..ja uz sa tiez liecim..

molly28
13. feb 2009

...gratulujem všetkým maminkam a ich dietkam 😀 😀 pre doplnenie k SUE a Karinke - narodila sa dnes o 7.14hod 😀 😀 😀

clarissa
13. feb 2009

ano krasul??ja este okrem toho vyvaram a staram sao tych mojich dvoch pacientov..teda maly zrovna buva..ale aj tak mi to dava zabrat..vkuse vyvaram cajiky,kvapky,v lekarni som bola,obed varit..kurnik este teraz dovaram druhe 😀 a este sama zo sebou mam co robit sak ledva sa hybem a este sa aj naprd citim ☹ ..takze aspon vidimmco ma caka pri babatku 😅

kvietok23
13. feb 2009

cauteeeeeeeeeee 😉

molly28
13. feb 2009

..kvietok ako sa dari s Miškom? 😀

kvietok23
13. feb 2009

bubu, vitaj doma , dufam, ze budes mat tiez take dobre noci, ako my 😵

kvietok23
13. feb 2009

vyborne, len akurat sme mali poplach - zacal nam pipat angel care 😒 neviem, co tam zblblo..
maly spi, papa, v noci ako kedy, ale min. 2 hodky prespinka, dneska napr, spal od 4.30 do 8.40 😅
a tebe?

molly28
13. feb 2009

...tak to je fajn..mne malinka spinkava tak 2-3hodinky...tiež ako kedy...dnes sme boli na očkovaní proti TBC tak som zvedava aku noc budeme mať, bo den nebol najlepši... ☹ ☹ ☹ je dosť umrnkaná...

a mliečka máš dosť?ja teda nie..ale stále ju kojim ako to len idem, lenže musim ju aj prikrmovať ☹

kvietok23
13. feb 2009

ja mam mlieka strasne moc, musim mat tampony, inac mi mlieko tecie po bruchu a som cela mokra ...
maly ak chce papat kazdu hodinu , tak moze 😵
ty si mala tiez cisarsky, vsak?

kvietok23
13. feb 2009

ozaj, my este nemame zalozenu temu februarove babatka 2009? zalozim ju? 😉

krasulka
13. feb 2009

kvietok vitajte doma 🙂

nezakladajte baby este..pockajte na nas ved nas uz neni vela..lebo ked vy odidete z tadeto tak mi sa tu aj ususime ☹ ☹ ☹ ☹

kvietok23
13. feb 2009

no dobre krasul, tak tu budeme s vami a aspon budete vediet, co vas caka 😀

molly28
13. feb 2009

.veru ja som mala cisársky tiež.....tak to ti faaakt závidim, že máš toooolko mliečka.... 😉 ja nech robim hocičo, to mlieko sa mi dako nie a nie vytvárať...tvori sa sice ale minimum, ktoré už nojej babulke nestači ☹

kvietok23
13. feb 2009

no, ja neviem, ja som mala dost hned, ale co je, nemusi byt zajtra 😉 ale zatial som rada...
bala som sa, ze po cisarskom nebudem mat tolko, ale super - pijes dost? lebo ja som stale strasne smadna a hlavne jablkovy dzus treba 😉

kvietok23
13. feb 2009

pozrite si fotky maleho tu 😉
http://picasaweb.google.sk/mtruchly.ba/Misko#

kvietok23
13. feb 2009

idem ja dopozerat panelak, lebo nestiham kukat nazivo 😉
ahojte zatial.

molly28
13. feb 2009

..kvietok maly je fakt zlatunky 😀 😀 😀

ano pijem vela - vodu, čaje na mlieko, jedávam každý den pudingy a jogurty ☹ ☹ ☹ kyslé polievky ☹ ☹ ☹ ale neva....už si takú velku hlavu z toho nerobím, bo ma to ubijalo....je ako je, bude ako bude 😉

molly28
13. feb 2009

..idem si ja nachvilu k malej lahnuť - daka som ospala...ja sa tu však ešte dnes hadam objavim 😀

fodorka33
13. feb 2009

ahojte ja len na skok...na poradni som sa dozvedela ze je maly v poriadku,doki ma nepozeral takze viacej neviem.pondelok idem na ctg do nemocky a utorok zase dokimu a tak uvidim...no hadam dovtedy porodim....
idem sa napapat tak zatial papa🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre