Február 2009 III.

xena22
22. jan 2009

Ja ja ja,,,, vytvorim 😉 No kuk podte sem teda 😉

xena22
autor
27. jan 2009

No ja chcem urobit generalku tela a aj generalne upratovanie doma,skor nez odidem,teraz sice nadavame ako sa nam nechce,ale potom sa nam nebude dat robit uz nic ,takze nemam velmi ani na vyber...

terina25
27. jan 2009

ináč lulusy mne čo písala tá baba tu z koníka,tak ma upozornila,aby som si na ,,vzdychárni,, obsadila posteľ pri vecku.Mimochodom,tam sú 4 postele,takže to bude teda riadny masaker,keď každá bude bežať na hajzel.dúfam,že ja vystihnem akurát,že tam budem sama alebo tak dve.Ale keď tam budeme 4,tak neviem neviem.asi si vybalím tie pampersky ,čo som pribalila malej 😀

xena22
autor
27. jan 2009

Lulusy myslim,ze ked budes rodit,tak posledne na com ti bude zalezat je ci ide okrem babatka aj nieco ine z teba 😉 Nemam sice vlastne skusenosti,ale zeny co normalne rodili,tak hovoria,ze vtedy to mas na haku ako vyzeras,ci kricis,alebo kandis do lavora 😀 vsetko jedno 😀

lenk30
27. jan 2009

ja som dnes mala inú rozcvičku.......ak ma niekto sledoval. Mi spadol v aute telefon a zošuchol sa až pod pedále. tak som zastala na ceste vystúpila z auta a nejako sa mi nedalo zohnúť, tak som sa dala na štyri a bol môj. fakr hroch

terina25
27. jan 2009

xena:to som počula aj ja.tiež si myslím,že nám to vtedy bude jedno.

ináč, začínam mať poslíčkov.žeby z toho niečo bolo??hádam sa malá chce narodiť presne na termín?pochybujem. 😖

xena22
autor
27. jan 2009

Baby Janula fakt este nakupuje??? 😀 To je drzka - asi si mysli,ze s prichodom babatka bude aj koniec sveta a zavru vsetky obchody? Ale mozno len niekde kavickuje s kamoskami...

muriel293
27. jan 2009

xeni 😀 😀 😀 😀 dobréééééééé
že manžel robil pedikúru ....to ten môj mi akurát tak rátal chlpy na nohách!
😀

terina25
27. jan 2009

baby, len aby nedávali raz v TV novinách,že nejaká baba rodila v obchode 😀

muriel293
27. jan 2009

xeni no ona je v tomto zúfalo hrozná 😀 😀 😀 ja som tuším väčšieho maniaka nevidela,ale možno jej krivdím a reve dakde na koze! 😀 😀 😀

lulusy
27. jan 2009

asi mi to bude fakt jedno, ale pre istotu budem radsej prosit o viac klistiru 😅

xena22
autor
27. jan 2009

Veru chudiatko Janula,kto vie ci uz neprosi o epidural 😉

lulusy
27. jan 2009

teri:
dobra rada, dakujem ! 😉
najlepsie asi by bolo keby tam boli 2 baby, ja a este jedna, aby som v tom boji nebola sama ...

muriel293
27. jan 2009

lulu ja si klistír nesem so sebou....svoj vlastný pre istotu 😀

lulusy
27. jan 2009

😀 😀 😀 budeme sledovat spravy ... lebo pri janule to fakt hrozi 😀 😀 😀

lulusy
27. jan 2009

muriel
aj ja si beriem svoj Yal ...

lulusy
27. jan 2009

lenka
to by som si rada pozrela 😀

muriel293
27. jan 2009

hej Yal je mi sympatický,neni tam toho tak veľa xixi,však keď mi povedala sestrička že tam by do mňa natlačili pol litra gebuziny tak som mala dosť 😅

lulusy
27. jan 2009

fuj fuj .... mne to pride zase velmi nehygienicke, ta hadica -... brrr

muriel293
27. jan 2009

zase som pažravááááá! 😅 😠

muriel293
27. jan 2009

lulu hadicaaaa??? jaká hadicaaa? oni tam majú dáky iný než vypadá náš yal??? 😕

terina25
27. jan 2009

ja si neberem žiaden vlastný klystír.veď mám jedno z čoho sa poserem.a ešte aj nato vyhadzovať peniaze...do sú doslova ,,spláchnuté,, prašule dole kanálom 😀

terina25
27. jan 2009

a ako sa poznám, ja sa doma od strachu aj sama poseriem,takže mi možno ani nebude treba dať klystír 😀

xena22
autor
27. jan 2009

Muriel je to taka hadica ako na vino 😀 a asi tak liter mydlovej vody - standart slovenskych porodnic 😀 ale da sa to prezit...pohoda

xena22
autor
27. jan 2009

Niekde ten yal ani neuznavaju,treba si zistit

terina25
27. jan 2009

muriel:takže sa mám na čo tešiť.niedosť ,že sa mi budú hrabať v šuške, ešte aj v zadku.tak super.

muriel293
27. jan 2009

terina 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 skoro mi zabehlo! chceš ma zabiť? 😀 😀 😀 😀 😀

xeni aha,tak to nič moc potom,no my si to možeme doniesť,to nám vlastne odporučila na predpôrodnej

terina25
27. jan 2009

tak to teda bude zážitok 😀 najprv mi ju vyholia, potom sa zoserem jak malé decko, tak ma nastrihnú, potom budem kričať.no paráda,čo si mi ženy musíme všetko vytrpieť.a chlapy, tí len zasunú a potom idú oslavovať,že akého majú syna alebo dcéru.

terina25
27. jan 2009

a ešte som zabudla dodať,že aj na tie hromadné vizita sa straaaaaaaaaaaašne teším,jak budem rozťahovať nohy pred nejakými 10 ľuďmi.

muriel293
27. jan 2009

terina ááááno,presne o tomto som sa dneska bavila (teda rozčulovali sme sa) s kamoškou čo už rodila,že ona tam trpela 16 hodín jak blázen a ten chuj si hneď zorganizoval oslavu a ten môj už teraz si robí plány čo kde a s kým vypije a bude v liehu aj tri dni,je to hrozne nespravodlivé,zmrdi zasraní a ešte podaktorí si aj milenky nájdu lebo my už nemáme pôvodné tvary ale ktovie kôli komu tak žeee?! vrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr 😠 😠 😠

lulusy
27. jan 2009

😀 😀 😀 ano ano ..dlha hruba hadica a liter mydlovej vody do teba nacerpaju, kamoska ktora rodila pred 2 tyzdnami, a davali jej klystir, tak po chvilke povedala sestricke ze uz ma pocit ze je plna, ze to uz sa do nej viac nezmesti a ze uz ju tlaci ... a sestricke jej na to povedala, ze este nie ze ma za sebou len polovicu....
a ked docerpali, vzala toaletak a kazali jej zadrziavat tak dlho ako sa len da a ze ked sadla na wecko tak tam ostala aj pol hodinu, aby jej ho niekto nahodou neobsadil a ze je dobre zobrat si zo sebou aj vlke obrusky, lebo ze uz z normalneho papiera ju stipala rit...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre