Február 2009 III.

xena22
22. jan 2009

Ja ja ja,,,, vytvorim 😉 No kuk podte sem teda 😉

terina25
21. jan 2011

a keďže nemám čo robiť,tak sa lúčim a idem sa venovať deťom a nie nakupovaniu alebo osočovaniu a urážaniu,tak ako niekto.

evkastipka
21. jan 2011

@terina25 chodim na modry konik, ale nie vzdy pridavam prispevky. Vies casto sa tu stazujes ako nemas cas, ako ta boli chrbat atd., ked mas cas vypisovat na MK i FB, tak to s tým časom asi nemáš také náročné. Neboj mam prehlad o februarovkach, vsak sme sa vsetky spolocne tesili s rastucich brusiek, tesili i tesime sa s dalsimi tehotenstvami priateliek, kt. sme si tu nasli. A dobre priatelstvo vydrzi, zle sa nastastie rozpadnu ako je tvoj pripad.

Ked si hladala kocik pre maleho, kedze sa ti Nurse Mega pokazil, pomahala som ti tiez v hladani. Snazila som sa byt priatelska, ale su ludia kt. si nevedia vazit druhych. Texty sprav druhych pretvaras vo svoj prospech, je to barbarstvo. Ale kto chce kam, pomozme mu tam. A ten Hotel za 25 EUR ma v jednom termine k dispozicii tolko izieb, je natolko vybaveny aktitivami pre detičky vo veku 2 rokov? Ci su vonku 3 lavicky na sedenie, jeden altanok a 4 hojdacky?...Vies ponuk hotelov je vela, informacii je vela a dolezite je vybrat si tu, ktora je najvhodnejsia.

Mňa ľutovať nemusíš, ja sa teším z toho, že zvyšujeme svoju kvalifikáciu vysokoškolským vzdelaním a štúdium jazyka...Myslim, ze investicia do seba je najlepsia co clovek moze urobit i za ukor casu tomu venovanemu. Len vies, danou problematikou nezatazujem kazdy svoj prispevok, ako zvacsa ty...

Ostávam s pozdravom Terina a Váž svoje slová, lebo uraziť človeka je jednoduché, ale nájsť si cestu k nemu späť je už druhá strana mince.

A neunúvaj sa nájsť si čas, čo sa týka mazania priateľstva, ja som to urobila za teba...nech Ti to uľahčím, povinností máš asi dosť.

terina25
21. jan 2011

a keďže nemám čo robiť ,tak som hľadala aj ja na nete ubytko:
http://www.oravskyhaj.sk/index.php

sú tam len raňajky v cene,ale obed a večera sa dá dokúpiť.no ale to by už vyšlo na rovnako tých 35 eur.ale dieťa má ubytovanie zdarma,postieľku tiež zdarma.a hlavne je tam viac izieb.a nie je to žiadna chatrč ako niekto spomínal,žeby som asi ja šla...

havi
21. jan 2011

boozeee,no us som si to rozmyslela,zaujalo ma ten nazov-februarovky 2009,ale idem dalej...papa

vanilka2612
22. jan 2011

Baby, nehadajte sa,myslim,ze je skoda sa takto pourazat 😉 😉 😉

martinka17
22. jan 2011

@janula10 prepáááč ☹ ☹

martinka17
22. jan 2011

@evkastipka písala som unáhlene, nebudem si teraz sypať popol na hlavu. Ja som myslela, že stále platí to, čo Janula písala ako tehu, ja na FB nechodím. Jej som sa ospravedlnila.

Ostatným tiež PREPÁČTE, nikomu som nechcela ublížiť alebo sa dotknúť.
@janula10 ináč to chudera, tak dobre 😒

martinka17
22. jan 2011

@terina25 terka, na FB som ,ale ja tam čítam len poštu od sesternice, dodnes neviem, ako funguje, len že moju nástenku vidia aj ostatný, to je všetko.

martinka17
22. jan 2011

@janula10
@krasulka
@evkastipka
@andrea142
asi mi nikto už neodpovie, ale až teraz som pochopila, prečo ste sa na mňa nahnevali....nemala som napísať zasponzoruje. Mala som napísať pomôže zaplatiť. Nesprávne sa to pochopilo. Veď aj preto tam bol smajlik. Ja som to myslela tak, že ja nemám muža, čo by mi pomohol. Asi si niekto povie, že moja vec, len ja som tou jednou vetou chcela povedať len toľko, že ja si to musím platiť sama a od rodičov na takéto veci by som peniaze nikdy nevzala.Radšej kúpim malému kolobežku a neviem čo, ab ymal všetkého dosť a aby mal krásne detstvo, ale seba rozmaznávam inými vecami, takými, ktoré mi treba-oblečenie, plecniak a tak. Celé je to nedorozumenie a mrzí ma to. Ak viete dajte to prosím vedieť aj Janule , aj ten príspevok je už zmazaný. PRepáčte, 😢

janula10
22. jan 2011

@martinka17
Mati ok len vies bolo to myslene tak ako si to napisala ale beriem spat lebo vazne som verila ze ty si to necitala ten FB lebo ty by si tak nereagovala keby si vedela ako to bude....aj mne prepac za to slovicko ch....to bolo na margo toho sponzorovania
Je to ok a drzte sa

Plne suhlasim s Evkou 😉 a ja dufam ze uz taketo riesit nebudeme

Mati neboj raz to vide a stretnes sa aj ty 🙂

martinka17
23. jan 2011

@janula10 janka dík 😵
a ked budem pracovať, malo by to byť lepšie, potom sa pridám 😉

andrea142
23. jan 2011

@martinka17 : ja sa nehnevám ,len som bola mimo ani neviem čo sa deje . idem to prečítať. dúfam nikoho som neurazila 😖

andrea142
23. jan 2011

no baby poviem vám ,že je mi ľúto ako sa to tu zomlelo ☹ 😔

andrea142
23. jan 2011

@terina25 : rušíš aj s nami kontakty ak si si už všetko vymazala ? ☹

lawli
23. jan 2011

uuuuff.........kočky som tu v tejto diskusii asi tak tri mesiace, často s vami nepíšem ,veď toho času nieje až tak veľa.....ale to čo tu teraz čítam je snaď len chvíľkové nedorozumenie a skoro sa to dá do poriadku. Nechcem písať na nikoho či už v dobrom ,alebo zlom ,keďže vobec netuším o čom to všetko je. Nakukla som tu celkovo asi zo 5-6 krát a asi 3 krát som sa zapojila do diskusie ,no všetko sa tu pekne nieslo v priateľskom duchu....a toto všetko ma nejak rozhádzalo , mam zmiešané pocity hlavne koli nepekným slovam až urážkam čo padali... ☹
Nechcem sa vam do toho pliesť a mrzí ma že je to takto ,ale dúfam ,že sa to zas vráti do starých koľaji....človek je tvor ,ktorý občas robí chyby a kona unáhlene pod vplyvom emócii....len dúfam ,že všetky v sebe najdete pokoj a budete chvíľu premýšľať v kľude a hlavne srdcom.......................v poslednom rade držím pršteky nech sú z vás opäť kamošky 😉

martinka17
23. jan 2011

@lawli
@andrea142 už som si to s janulou vysvetlila, takže ja už pohoda🙂

Ináč Samko dnes zažil šok až sa rozplakal. Sedel na nočníku (skúšame sa s ním naspäť skamarátiť), potom sa postavila a skontroloval pišky. a čo nenašiel, on sa vykakal, takže tam bola taká riedka zelená kaka....až sa rozplakal, že je tam škaredé ba a bol z toho v šoku 😀 😀 😀 Sme ho pochválili, povedali, že ani netreba sprchu, lebo je čistučký, tak sa ukľudnil. Až mi bolo do smiechu aj som ho ľutovala....asi nás čaká dlhá cesta k odúčaniu 😲 😵

lawli
23. jan 2011

@martinka17 ja doteraz nerozumiem čo sa vlastne stalo ,čítala som to tak narýchlo...pri Filipkovi sa to ani inak nedá 😅 a popravde ani do toho nechcem vidieť 😔 Je super ,že ste si to vysvetlili a ste v pohode a dúfam ,že si z vas aj ostatné kočky zoberú príklad 🙂

Filipko mal na nočníčku podobnú skúsenosť , ale to už bolo dávno.....tiež pri kladení na nočníček sa len vyčúral a raz sa mu podarilo sa aj vykakať....jeho reakcia bola asi podobná ,len neplakal ,ale sa toho bál a cúval. Bol zlatý a aj teraz občas kuka ,že čo to tam ??? 😕 😕 😕 Predvčerom som s nim mala dokonca takú milú príhodu ,keď potrebuje na veľku ,tak si zvykne čupnuť a po každom popozerať. Ja tieto situácie využívam a hneď ho dávam na nočník ,alebo WC (bývame v rodinnom doma a na poschodí WC nemáme ,tak podľa toho kde sme). Lenže bolo už neskoro a plienka už bola špinavá. On keď ju zbadal....tak povedal BOŽE !! 😀 😀 😀 😀 všetci sme sa rehotali ,aký bol z toho zhrozený chudáčik 🙂

martinka17
23. jan 2011

@lawli krásny zážitok s tou plienkou 😀
Aj ja viem väčšinou,kedy Samko kaká, ale bez šance dať ho na nočník. Ako sa v lete zaťal, tak len postupne povoľuje a ja nechem nasilu, aby sa mu to ešte viacej nezhnusilo 😀

lawli
23. jan 2011

@martinka17 jasne rozumiem ,nieje dobré nútiť....my sme mali tiež obdobie vzdoru čo sa týka nočníka ,no ono to samo prešlo ani neviem ako. Teraz tiež nechce niekedy ,keď ma "doležitú robotu" (myslím pri hraní) 😀 😀 😀 ale inak sám uteká po nočník ,alebo na WC. Aby si ma rozumela ,nepýta sa ,to ja vycítim kedy potrebuje a tak ho poženiem a on bez trucu pekne ide... 🙂

andrea142
24. jan 2011

ahojte

@martinka17 😀 ...dobrý s tým nočníkom.
Lili zvykne kakať ráno keď sa zobudí ale to do nočníka ,lebo ju tam dávam .....keďže po lete tiež navykla späť na plienku....................občas aj cez deň ale to ani nezaregistrujem kedy ,len už keď dôjde a smrdí 😀 ........ale ráno si beuz problémov sadne na nočník...........a potom keď je hotová tak si vytiahne gate a dôjde za mnou ,že je hotová a roztrie po celých nohaviciach 🙄 😀 ....

v sobotu som si kúpila konečne šaty na svadbu ,tak sa vytešujem,ináč som už mala poriadnu depku,že nepôjdem ,lebo vo všetkých som vypadala ako slon 😖 😠 😀 ..s tým bruchom.

martinka17
24. jan 2011

@andrea142 máš krásne bruško 😵 😵 😵 , už len pár dní a bruško nahradí bábo 😀 😀 😀 😀 😀

Ináč Samko mal v noci 38,5, takže sme boli u doky,ale zbytočne,nič mu nie je, tak dúfam, že tie teploty rýchlo prejdú. Teraz asi nemá, ani nemám odvahu merať, lebo je studený a hrá sa, nechem si pokaziť raňajky. 😉
@lawli krásne spolupracuje, to je len krôčik ku odplienkovaniu, super. 😅

martinka17
24. jan 2011

@havi ahoj havi, to čo si zažila, to sa su tu stalo len raz a bolo to nedorozumenie 😲 , a ty si to práve chytila ☹ . Skús nám dať ešte jednu šancu....my sme mierne dušičky 😀 Píšeme si hlavne o našich krpcoch a takých tých problémoch okolo nich, tak nakukni ešte raz, teraz riešime práve nočníky a veci s tým súvisiace 😵

andrea142
24. jan 2011

@martinka17 : minule aj Lili bola tak a nakoniec sa z toho vykľuli zuby ,takže sme mali sirup proti kašľu( lebo aj kašľala) a nosné kvapky a na horúčku nurofen ......

...........že pár dní 🙄 🙄 🙄 😀 😀 😀 .......ešte týždne 😝 😝 😝

martinka17
24. jan 2011

@andrea142 asi aj u samka to budú zuby, len toneviem zistiť, na ne nevydím. Dávam mu nurofen, len mi Katka práve radí, že pri teplote nad 38 dáva diazepan a ditiaden a mne v nemocke lekár povedal, že to nemám robiť, lebo to neodhadnem a ak nevystihnem správnu chvíľu,t ak je to zbytočné, jej vravel lekár opak...teraz neviem. Sa drží okolo 38 tá teplota, teraz som dala miesto panadlolu Nurofen, som zvedavá, či zaberie ten. čipok paralen ráno zabral asi na pol hodiny a aj to po hodine.

joj, tehulky sú krásne, Aj Katka má krásne bruško, ja sa na toho jej krpčeka teším, to bude prvé bábo po mojom pôrode, čo si vychutnám, ako rozmaznávajúca teta. Len sa chystá k rodičom, tak si to asi veľmi neužijem 😅

vanilka2612
24. jan 2011

ahojte baby, mate nejaky typ na valentina?? alebo valentinsky vikend?? 🙂

havi
24. jan 2011

@martinka17 tak to momentalne riesim aj ja 😀 moj maly ma z toho hrozu,na nocnik nesadne,a na zachod,z jeho doskou,ak by dal,hoci mi povie,mami cikam,kakam,ale len do plienky 😀 vsak snad v lete sa nam zadari bez plienok 😀 ale kukam ze ste si to dali doporiadku,to je fajn.

andrea142
24. jan 2011

@martinka17 : ani moja neotvorí ústa ,len minule revala tak som videla, tie dve zadné má už vonku 😀 😀 😀 ..................
neviem ktoré z tých aj moja lekárka hovorila ale ja som Lili nedala nikdy......... ale mne to hovorila až od teploty 39°C nad 38°C jej dávam každé 4 hodiny panadol alebo nurofen .................a nech pije veľa tekutín 😉
@vanilka2612 : ja som plánovala romantický víkend vo dvojici sú všelijaké akcie ............no ale s bruchom sa mi nechce veď sa ledva hýbem 😅 ........včera mi volala kamoška ,že sa budeme variť guláš oni popíjať ,a potom na večer zavoláme chlapov a dáme im darčeky 😀 a dostanú najesť 😀

martinka17
24. jan 2011

@havi tak to poznám.SAmko bol v lete mesiac bez plienok, potom sa zaťal a z nočníka sa stal úhlavný nepriateľ. TEraz je pchotný si sadnúť, ale trvalo to asi 2 týždne, kým si zvykol ako tak.Ale ešte stále občas plače, že nie. A nebijeme sa, mama ustúpi.

@vanilka2612 možno otrepané, ale Tatry? Víkend v tatrách vie byť fakt krásny, ak je dobré počasie

martinka17
24. jan 2011

@andrea142 dík, ja mu dávam každých 6 hodín sirup, na noc asi dám fenistil a ináč sa zalieva čajom sám. Už vipil asi tak liter a ešte polievka a mlieko dokopy minimálne pol litra, tak si dbá poriadne o pitný režim🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre