Február 2009 III.

xena22
22. jan 2009

Ja ja ja,,,, vytvorim 😉 No kuk podte sem teda 😉

krasulka
29. jan 2009

a jeeeeej dalsi tyzden mam za sebou, huraa

katulikzlatulik
29. jan 2009

krasulka... dobru chut.. mna cakaju palacinky zo vcera.. som bola maskrtna a urobila som ich pre styroch 🙂

janula10
29. jan 2009

kvietok mali by byt zevraj ale nemam to od najvyssieho takz eneviem nebol tam....ja to mam chvalabohu vsetko 😵 😵 😵
tak by som tam zavolala na tvojom mieste nech mi povedia ci mam ratat s tym a ked ti povedia nie na 100% urcite by som skusila inde lebo uz bude nova skaredsia kolekcia 😀

evkastipka
29. jan 2009

Krasul...ty budes mat pizzu, inak aj ja by som si dala..mnam...

kvietok23
29. jan 2009

no len to je najhorsie, ze nikde nemaju... co som tam pisala - babetkovo, bambino, babyland... ☹
a nechcem z tej novej kolekcie, to je moc rozdielne, ta seda farba tam

janula10
29. jan 2009

no hej to nie to musis mat presne to......je to super...to vlastne celu jar a jesen sas vyuziva nanoznik

miskelka
29. jan 2009

Pripájam sa ku gratuláciááám.veľa zdravíčka maminám aj detičkám!!!! Už je to tu ako dobrodružná literatúra...skvelé čítanie.., normálne mám zimomriavky.. 🙂 🙂 🙂

mamamima
29. jan 2009

ahojte, tak uz aj Molly? gratulujeeem, dnes sa to rozrodilo 😀 som pisala matke ze na nu myslime 😅

ja som prisla z poradni a prietokoch, mame cca 3,5 kg ak porodim na termin, tak to bude maly slonik 😀

len som mala zevraj podla sestricky vysoky tlak, podla mna nie 😀 130/80, za aby som si ho merala doma a ak bude vyssi ako tento a k tomu tie moje clenky co hovorila ze no fakt hrozne, ze idem lezat a ze hrozi cisarak kvoli tlaku, si myslela ze ma vystrasi, ale ved to neni vysoky tlak, ale ze vzhladom na to, ze som mala predtym dost nizky 90/60 ze ten rozdiel...no ale nevystrasila ma 😝 ja cisarak nebudem mat hehe 😀 😝

pati aj ty sa drzkaj 😉

janula10
29. jan 2009

mima tak to budeme rovnako mat slonicata 😀 asi uvidim ako ja v pondelok no ked pred tyzdnom a pol mal 3,10kg tak aj som na tom asi rovnako 😀

neni podla mna vysoky...neviem ci aj patka taky nemavala tlak.....

mamamima
29. jan 2009

janula on neni normalne vysoky, ale ze tym ze je to velky rozdiel ked doteraz 90/60...ale tak uz finisujem, aj ona hovorila, ze uz pri konci aj opuchy uplne normalka...

kuknite do albumu co som miske kupila za 4 eurasky 😀 nazivo nadherne... 😅

mamamima
29. jan 2009

katulik, ked si na prst otvorena veru nic neznamena ja som na prst od 28tt a uz dost dlho na dva aj nieco 😉 ale mozno u teba to pojde inak a coskoro pojdes 😉

janula10
29. jan 2009

mima krasne velmi a velmi lacne 😵 😵 😵 😵

no hej normalne je to aj ja to mam sem tam opuchy a tak je to uplne normalne.....

hej niekto je otvoreny aj na viac a prenasa a niekto hned je to indi vindi no treba byt uz zbaleny 😀

katulikzlatulik
29. jan 2009

mima... nestras... ja idem dnes na kontrolu do nemocnice, kde su Matka aj Terka 🙂 tak mozno sa pridam k nim 😉

mamamima
29. jan 2009

janula tu bundicku s uskami myslim, asi si pochopila 😀
no v sekaci, ale uplne ako nove...mam tam kamosku, tak vzdy zavola ked ma tovar...

mamamima
29. jan 2009

katulik nestrasim, ja len pisem ako som na tom ja... ale ja dufam ze pojdes uz dnes 😵

janula10
29. jan 2009

no hej jasne aj s rukavickami neboj ja som spinava blondina ale rozumna 😀 😀 😀 😀

katulik vsak uz mozes mas na to tyzden si myslim drzime palceky s maximkom 😵

mamamima
29. jan 2009

no janula o tom nepochybujem 😀 😀 mame podobnu farbu 😀

katulikzlatulik
29. jan 2009

janula... dakujeme 😉

mima... ta bundicka je kraaasna 🙂 inac min. tyzden mi na sone povedali, ze nas drobcek je zachmurene babatko... ale ked som pozerala na Tvoju Misku, tak mi pripadalo, ze take iste "ksichtiky" hadzal aj nas drobcek... takze to vsetky babatka su take zaskerene 😀
a martinka Ti nieco pisala? mne len, ze uz ju prijali, a to bolo nieco pred 10 hod...

sue13
29. jan 2009

Tak stale sme pri dvoch babatkach dnes??? 😵
Len pekne pokracujme v takomto tempe dalej 😵 Hned je lepsia nalada 🙂
Bubatenko sa ma ako? Dnes tu tusim nebola este. Vieme o nej nieco?

Ja som trosku upratovala, bola som vo vani, vyvesala jednu pracku, druhu nahadzala a unavena som z toho akoby som robila vianocne upratovanie celeho bytu 😀 😝 😝 😀
Este idem poumyvat riad nech to tu nejako vyzera ked pride pan domu 😀 😀 😀

xena22
autor
29. jan 2009

Ahojte,dalsie babatka nic??? Dnes som mala v plane konecne preorganizovat izbicku do hotovej podoby,pofotit a tak... hmm a drichmala som doteraz,z dvadsatminutoveho slofika sa vyklud pol dnovy spanok 😀

Katulik ja som izbicku vyriesila tak,ze tam mam vsetky farby,stenu mam do polovice nebickovo-modru a vrch bledoruzovy,medzi tym macikovu borduru a k tomu doplnky ako mam v albume - taky neutral,vsetko take pastelove,nechcela som besne farby...

Mne sa tiez zdaju vsetky babatka take s pusou naopak na tych snimkoch zo sona 😉 takze to asi len tak skresluje,nebojte sa nase sa budu vyskierat od narodenia 😀

bubatenko
29. jan 2009

bubatenko sa má skvelo........... až moc 😀

Našemu Adamčekovi sa nechce ísť do takej zimy, on je radšej v mojom brušku... teraz som nachodila aspoň dva kilometre, bola som u kaderníčky, na nákupoch a teraz ma bolí celý človek, ale príznaky žiadne.... 😠

Pekne sa to tu čítalo teraz... babulky moje držte sa všetky a moly gratulujem ku krásnej bambulke , s krásnymi mierami.... Terine som už ráno... dnes som sa už hlásila, že nič sa nedeje 😉

sue13
29. jan 2009

Xeni aj ja by som stale spala ale snazim sa niecim zamestnat radsej lebo prespim aj porod 😀
Mrkla som tvoj album, ty si minuly tyzden hrala bowling?????????? 😲 😅

sue13
29. jan 2009

Ok Bubu, dakujeme za infosky 😉 Vies aby nam nieco neuslo... 🙂
ani sa Adamkovi necudujem ze sa mu nechce do tohoto necasu, ved v brusku sa ma ako v balvlnke a este ked aj ty sa dobre citis tak potom nie je o com 😵 😵 😵

mamamima
29. jan 2009

katulik no nasa mala sa vtedy vyskierala 😀 jazyk vyplazovala, to bola sranda, ale stale ked to pozeram, vidim tam natalku 😅 som zvedava v skutocnosti aka bude, ci sa budu podobat 😀

mamamima
29. jan 2009

katulik, nie mata mi nepisala, asi fuci chuda 😅 ale urcite ked bude samko na svete da vediet 😉

xena22
autor
29. jan 2009

Sue hrala 😀 ale len tak rekreacne s detmi,tych 5 krokov este pobehnem 😀 horsie bolo potom sa vystriet 😉

mamamima
29. jan 2009

sue si mala vidiet ako sme sa my vcera s natalkou po dome nahanali okolo stola a tak, no som bola jak pinqui 😀

ozaj nekupila si knizku? nebola si v PR?

xena22
autor
29. jan 2009

Mamamima,tvoja mala je inak hrozne vydarena... chodim sa kochat do tvojho albumu - ze si aj ja vykukam taku blondynecku,,, no ale neviem neviem,,,nemame na to velmi velke geneticke predpoklady ...

mamamima
29. jan 2009

xeni dik 😅 no neviem neviem ci by ti drahy veril ze je jeho 😀 😀

xena22
autor
29. jan 2009

Nahodou,on bol blondak ked bol maly - modre oci... starsi syn je tiez modrooky,ale ten blond asi nebude 😀 ale uz mi je to jedno - clovek ma predstavy vslelijake a nakoniec budem rada,ze je to vonku,nech vyzera ako chce 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre