Február 2009 III.

xena22
22. jan 2009

Ja ja ja,,,, vytvorim 😉 No kuk podte sem teda 😉

janula10
30. jan 2009

tak zbal do kufra aj tasku preistotu 😀 😀

kvietok23
30. jan 2009

tak to snad az tak nie 😀

bubatenko
30. jan 2009

čaute žienky...

mne dnes síce tvrdne bruško, ale bezbolestne a preháňa ma na WC a som zlá teraz večer... nejaké nervy ma chytili. a neviem z čoho.... čo porábate?

janula10
30. jan 2009

bubu tak uz sa to blizi 😵 😵 😵 😵
ja som tu mala kamaratku s malym sebastianom ma on 7mes boze tý chlapci su taky tutu mutu tulia sa len mame sa naco tesit 😵 😵 😵 😵 😵

janula10
30. jan 2009

Baby ako sa pocitaju tyzdne termin porodu ked je to je zaciatok 40tt alebo koniec 40tt??? 😕 😕

bubatenko
30. jan 2009

ja tiež, pred chvílou odišli, on bude mať teraz v pondelok 1 rok... no maminin cecok je to.... ale strašne zlatý... moj Peťo sa na ňom rehotal ... strašné ksichty dával 🙂

kvietok23
30. jan 2009

bubu ja som tiez nervozna 😉

bubatenko
30. jan 2009

neviem.... ... ja som dnes 39+6 a termín pôrodu mám v nedeľu keď dovršim 40tt...takže asi tak nejak

kvietok23
30. jan 2009

bubu my sa asi na tych kramaroch stretneme 😉

janula10
30. jan 2009

presne aj tento take usmevy a ksichtiky..... 😵 😵 😵 😵

tak sa vam to blizi uz baby necudujte sa 😕 🙂

sused napis IP bubu ze kde to maju v cr aby vedela keby nahodou..... 😉

klementina
30. jan 2009

caute, uz mame doma kocik 😵 sme ho doteraz skladali.
inak ja som na materskej od 28.12. -adresu mam nahlasenu uz vyse pol roka v ba, dokonca ked som bola na nemocenskej, tak mi normalne posta chodila do ba a vcera mi volala mama, ze mi vymer materskej poslali na staru adresu k nasim. 😠 tam musia mat iny bordel...

janula10
30. jan 2009

ahoj klem
tak super konecne 😵 😵 😵 😵 😵 vsetko nachystane pre Žofku 😉

no hej asi maju bordel a poriadny hlaven ze to prislo.... 😉

bubatenko
30. jan 2009

kvietok hodím ti do IP moje číslo, aby sme sa vedeli aj skontaktovať, nie že tam budeme okolo seba chodiť a nebudeme o sebe vedieť... 😉

blíži, blíži.... toto môže trvať ešte týždeň.... ja dúfam, že takto o týždeň už bude po všetkom... a možno by sme aj doma mohli byť ... to mám ale predstavy.... 🙂

kvietok23
30. jan 2009

ja si hovorim tiez, ze toto je posledny kludny vikend, potom sa uz starat budeme 😀 a najneskor v nedelu chcem byt doma 😅

bubatenko
30. jan 2009

kvietok a aký je aktívny malý, lebo ten môj je posledné dni veľmi lenivý.... neviem, čito je v poriadku ako sú na tom vaše detičky?

Klem super... hoď nejaké foto.... nech vieme ako vyzerá vaša teutonia 😉

klementina
30. jan 2009

hej, v poslednej chvili ale predsa 😉 este pojdeme zajtra pre stojan na baldachyn a bude to vsetko-si pri tom sice vypocujem brblanie mojho muza, ale co uz 😉

janula10
30. jan 2009

budem na vas mysliet 😵 😵 😵

janula10
30. jan 2009

moj sa natahuje myslim si ze stale je to zadok co vytrca stale..... 😀

kvietok23
30. jan 2009

no, nas maly sa furt hybe,...stale, .. som mu vcera dohovarala, lebo co hovorila krasul, ze ked bola na tom utz, ze mala sa nehybe a lekar jej povedal, ze sa teraz babo menej hybe, ze cerpa silu na porod.. no prd, ten nas ma teda energie... on sa hybe podla mna stale viac a viac.... 😀 😀 😀

BUBU - IP 😀
ale ja dam urcite v pondelok vediet, ako som dopadla - len aby si tam teba uz zajtra nenechali a ty uz budes aj doma nez ja tam pridem ☹

klementina
30. jan 2009

zajtra pofotim uz vsetko a vytvorim si album, dnes sa mi uz nechce. ale zajtra nemam co robit, tak nafotim. slubujem.
bubu a povedal ti, ze ked nic, tak ostanes uz v nemocke, ci nie?
janula, ako si dopadla u ocnej?

bubatenko
30. jan 2009

janul ale stále, alebo tak raz za pol hodku niečo spraví... o to mi ide... že to tempo je nejaké pomalé.... taký je lenivý... dlho, dlho nič... potom niečo natiahne... potom zase nič a takto to ide celý deň

kvietok23
30. jan 2009

no janul, ozaj, co ta ocna ? a vysledky skusky poslednej uz mas? dobre si opisala? stacilo to? 😀

klementina
30. jan 2009

bubu, moja sa tiez moc nehybe, ale to ona nikdy, je dost leniva, len sa tak natahuje, ziadne prudke pohyby.podla mna, hlavne ze ich je citit z casu na cas-nemusia sa moc hemlesit, nie?

klementina
30. jan 2009

pozerata spravy? akurat davaju o tych vymenenych detoch z porodnice..celkom dobre vysudili, jedny dva miliony a jedny milion

kvietok23
30. jan 2009

muselo to byt strasne... neviem si to ani predstavit

kvietok23
30. jan 2009

ak nas maly bude taky akcny, ked sa narodi, tak dakujem pekne

klementina
30. jan 2009

mne sa na tom zdalo najviac haluzne to, ze tu vymenu si vsimol otec. na tom je vidiet, ake dolezite je aby bol pri porode 😉

janula10
30. jan 2009

hej mam D ledva ledva..... 😅

k ocnej idem v pondelok az ale vam poviem ze idem porodnicke na 10h ale myslim ze si ma nechaju tam zasa mi tak opuchli nohy ze clenok nevidiet a tlak som mala tak tak teraz v pondelok sakra.....

mam pocit ze tam ostanem neviem 😕 🤐

no veru to muselo byt hrozne to menenie....neviem co by som robila veru ked clovek caka babatko pozera na to iank uz fakt

kelm aku farbu ste brali ten kocik ten taky cerveno bordovy?

kvietok23
30. jan 2009

cesnak jedz janula, nech ti tlak znizi 😀 alebo daj trosku mne, ja mavam v rozmedzi 80/60 az 100/80 😅

janula10
30. jan 2009

teraz som mala 140/70 v pondelok ale opuchy mam viete ake zasa dnes a to som nechodila sakra nikde.....len skola a to autom tam a spat co ma brala spoluziacka....
juj moj ty boze.....pisala mi odtialto marrrka ze uz lezi na antolskej ze opuchy a tlak tak si ju nechali mam pocit ze vam budem pisat z nemocky v pondelok neviem preco

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre