Február 2009 III.

xena22
22. jan 2009

Ja ja ja,,,, vytvorim 😉 No kuk podte sem teda 😉

vanilka2612
4. feb 2009

Ahojte baby,tak ja som mala vcera uraz. Ked som sedela za PC,natiahla som sa za snurou,stolicka na kolieskach smyk na podlahe a ja som letela na zadok.Skrikla som,nastastie som si brucho neudrela len zadok, ale bol to naraz.Tak som volala dr. a ona nech teda idem do nemocky na prijem, urobia mi CTG,ci je vsetko ok.Tak nastastie bolo,srdiecko malej bije tak ako ma. Uz som cakala,ze to pride,nastanu kontrakcie a v noci rodim.Ale teda nic, a teraz sedim pred PC na fit lopte.

zuzi26
4. feb 2009

vanilka tak konikovanie ta stalo uraz - fuuuha davaj si pozor, este ze sa nic vazne nestalo..

nada.hope
4. feb 2009

vanilka davaj si pozor, ja viem z eto chces nastartovat. ale takymto nebezpecnym sposobom? 😕

vanilka2612
4. feb 2009

No ved moj na mna krical ako blazon,ci som sibnuta a co robim 😉 ...no ale poviem Vam zlakla som sa.Davajte aj vy pozor. I ked som si myslela,ze uz si ma v tej porodke nechaju 😉 ,ja by som uz to tak strasne chcela mat za sebou.Som uz nervozna a vrciiiim na kazdeho naokolo.A z toho nicnerobenia mi asi sibne 😀

miruska78
4. feb 2009

Ahojte maminky ešte čo ste tu ostali 🙂 mám správičky od Sue, ešte je stále v nemocke, ako mala naposledy trošku kontrakcie na monitore, už aj tie jej prešli a zas nič, malinkej sa teda tiež nechce, ale písala, že ona pôjde z nemocnice už len s malou Karinkou v náručí 😵 , prvý termín má 7., druhý 14., tak asi tam už ostane a hádam sa jej to spustí samé a potom nám už pošle ďalšie modelkovské miery.... 😀

Gratulujem všetkým novým maminkám čo to už majú za sebou a svoje pokladíky pri sebe.... držím päste tým čo to najbližšie čaká, ja som dnes tiež bola na poradni a na monitore už na pôrodných sálach /som si to tam aspoň omrkla, nech viem, do čoho idem... 😅 /, zatiaľ nič, malý nestresuje, ani jedna kontrakcia, krčok zavretý, tak to tiež vídim na pekné numero za nickom.... 😀

miruska78
4. feb 2009

jeeej vanilka my máme rovnaký termín....no dávaj si pozor, ja keď som šla včera z mesta, som sa tak šmykla pri vystupovaní z električky, že keby sa nedržím toho zábradlia, tak sa tam statočne vysypem na schody, ale keď ja už som taká nemotorná tiež.... 😝 😅

katulikzlatulik
4. feb 2009

vanilka... davaj pozor!!! a vlastne VSETKY SI MUSIME DAVAT POZOR, ked sme to uz taaak daleko dotiahli, tak si to azda nebude kazit, no nie?! 😉

miruska... pozdrav Sue, ze na nu myslim a ze nech sa nikam neponahla... Karinka sama vie, kedy ma prist na tento svet!!! a Ty sa tiez drz... ja idem dnes na poradnu, tak som zvedava, co mi povedia.. minuly tyzden tvrdili, ze som uz otvorena na spicku prsta... 🙂

nada.hope
4. feb 2009

katulik na spicku prsta som otvorena aj ja 😉 😉 😉

vanilka2612
4. feb 2009

No to uz sme nemotorne asi vsetky v tomto stadiu 😖 ...Baby myslite,ze ten malinikovy caj pomaha?

nada.hope
4. feb 2009

Miruska pozdrav sue, ja viem ze to tam je otravne len lezat a pozerat do plafona, ale lepsie nech je pod kontrolou, ako keby sa malo nieco stat doma 😉

miruska78
4. feb 2009

jasne, sue od všetkých pozdravím, katulik dnes na poradni len dobré správy a daj potom vedieť 😵

miruska78
4. feb 2009

vanilka neviem ako ten čaj, asi ako ktorej, myslím, že patka ho pila poctivo a super rýchlo sa otvárala a mala rýchly pôrod, tak jej to možno zabralo, ja to nepijem, ja mám taký tehu čaj, ktorý obsahuje aj maliník, tak taký samostatný som si už nekúpila....nechám to na náhodu, uvidíme... 😵

katulikzlatulik
4. feb 2009

nada... no tak som zvedava, ktora z nas pojde prva do nemocnice 🙂

miruska... diiik... dufam, ze ked nie dnes, tak v piatok to uz na mna pride, lebo uz by som veeelmi chcela 🙂

vanilka... ci pomaha malinovy caj alebo nie.. podla mna u kazdeho zabera, resp. pomaha inak... takze podla mna, ked ho pijes nemas co stratit... iba ziskat.. ja som ho pila raz denne... a od vcera uz 2 salky denne...

clarissa
4. feb 2009

ahojte
ja som dnes vypila prvu salku maliniku 😉 som zvedava ci mi pomoze,planujem vypit denne tri salky
uz totiz chcem upalovat za sue 😵 ozaj,vsetky vas pozdravuje 😉

janula10
4. feb 2009

ahojte

tak skuska za 1- este ze som sa pripravila z europskeho a ustavneho prava robila som ju sama....

idem citat kto a co.....

PS este sa mi ziadna neozvala ze je nove babatko ☹

krasulka
4. feb 2009

janula no teda, ty si hlavicka!!!!! GratulujemMaximko sa narodi uz v talari.Tolko vzdelania sa mu dostava.A z teba bude pravnik? 😕 😕 🙂

ja si robim toho maliniku dve salky denne..Rano aj vecer.to neuskodi. A mne nastastie velmi chuti, aj med si donho obcas dam. A som zistila ze ma po nom nepali zaha..Sledujete? ze uz sa tolko nestazujem na zaludok?

janula10
4. feb 2009

juj caly super spravicka gratulujem 😵 😵 😵 😵 😵

krasul no ja studujem socialnu pracu a tam mame vsetko asi tazke joj ty boze ale tym ze som robila o materskej s pravom neni to cudzie aj ked je to ine bankove ako europske a ustavne....no ucila som sa a vyslo musia aj otazky sadnut to je jasne 😀

som rada ze nas je tu este tolko skalnych co mame neskor termin..... 😵 😀

nada.hope
4. feb 2009

no Jani vitaj, som sa bala ze uz rodis, gratulujem ku skuske, ja uz nedokazem moje mozgove bunky donutit k nicomu a veru ucit by som sa nedonutila 😀 😀

janula10
4. feb 2009

nadi neboj mne to leze na nervy.....co ti poviem len 5ty rok by bola skoda nechat.....neni mi co zavidiet veru preto sa nemozem na 100% tesit na prcka mojho stale to 1% je tam myslenie na skusky....ale 12feb ked urobim este jednu najtazsiu tak po porode ma cakaju dve lahucke.....potom len statnice

ako sa citis ty???snad pojdes s nami partickou po polke februara planovanych??? 😀 😀 😀

nada.hope
4. feb 2009

jani citim sa ..... nebudem sa stazovat som to slubila mime, tlak ako u slona, no neviem co mi povie v piatok na poradni, a polka februara nie je to trochu neskoro? 😀 😀 😀 ja budem rodit na valentina 😉

janula10
4. feb 2009

ja ten caj nepijem zacala som pit tu weledu na podporu tvorby mlieka chuti mi ten caj len vam poviem je tam aj fenikel tak si viete predstavit 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

janula10
4. feb 2009

nadi no tak to mozes len myslim tie co mame termin po polke aby nsli teraz, vsak ja tiez po valentonovi uz mozem ist 😵 😵 😵 😵 😵

nada.hope
4. feb 2009

ja ho tiez nepijem, ved ked ta nasa bublinka este nechce ist von, tak ju cajom nedonutim 😀 😀

janula10
4. feb 2009

no veru nadi aj ja tak beriem ked sa vypyta tak sa vypyta....

ozaj baby musim vam napisat co sa mi stalo v noci.....normalne som sa zobudila a musela postavit som sa bala ze sa nenadychnem....ako keby mi tlacil maxim na cele pluca neviem popisat ten pocit uz nie len rebro ale uz aj na pluca ide ale preslo to som sa presla po byte a bolo dobre normalne som sa nemohla ohnut dopredu nic ma tlacil jak neviem co......no je velky sakra uz 😀

nada.hope
4. feb 2009

jani bude ako bude, ale aj tak Ta obdivujem v tomto stave a este sa ucit, ja mam problem zapamatovat si co potrebujem kupit v obchode a to vacsinou kupujem iba sunku a rozky 😀 😀 😀

janula10
4. feb 2009

😀 😀 😀 neboj ale keby si bola donutena ver tomu ze by si musela..... 😀

nada.hope
4. feb 2009

jani ak si lezala na chrbte vola sa to syndrom dutej zily, treba si lahnut na bok. 🤐 Zazila som to v nemocnici, ked sa jedna babula nemohla nadychnut, tak to spomenula sestricka

janula10
4. feb 2009

nadi neviem moze aj byt ze som sa tak dala.....ako mohla som sa nadychnut no take to bolo cudne.....myslela som si aj ze mozno tym.....
ked spi sa mi dobre len uz neviem ako by som si mala lahnut ten maly je tam velky a tak sa roztahuje ze az vam poviem velmi.....neviem ci skusa ze prejde cez kozu alebo co.... 😀 😀 😀

bubatenko
4. feb 2009

baby som len na skok,

ale hlásim ďalšie februárčatko, od Klementíny.... dnes o 8,38 sa jej sekciou narodila Žofka, váži 3260g a má 49cm a obe sú v poriadku 🙂

Ja utekám , večer ešte prídem sa rozlúčiť ako kinderko.... a dúfam,ž e čoskoro sa pridám do skupine mamičkovskej 😉

bubatenko
4. feb 2009

janul gratulujem....... ty si proste 1 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre