Februárové bábätká 2007 - Slovensko. Mamičky, píšte!

lenrie
26. sep 2007

ahojte viem ze je tu uz jedna rtema ale pozeram,ze su tam vsetko baby z ciech zo slovenska snad nikto nemam take babatka??? 😉 😉 ja mam dcerku narodenu 2,2,2007 a rada sa s vami podelim o nase radosti aj starosti a najma o zbojstva...budemrada ked pisnete dobru

tinka10
17. okt 2007

Ahojte, ak môžem pridám sa aj ja, mám synčeka narodeného 13.2.2007.Mi tiež ešte nelozíme po štyroch aj keď nejaké pokusy už sú ale za to zúbky máme už 4.Ste tu niekto?

katka432
17. okt 2007

yesno,vraj koli zltacke ci co.a zltok ma byt poriadne uvareny.nasa mala ma rada bananove monte a pribinacikov..

katka432
17. okt 2007

ozaj,drzim palceky neh ten domcek vide
tinka,jasne ze sa mozes pridat,vitaj medzi nami 😀

lindda
17. okt 2007

cafte tak ja chodim do tych ceskych 🙂 ale zakladala to pred tym slovenka a j nas tam lae 10 bolo len casom sa niekde vytratili ☹
Tak teda pridavam sa ja ja ku vam 🙂

tinka10
17. okt 2007

Mi sme boli teraz v utorok na poradni a vážime 9700g a 75cm,katka a vy už papkáte pribináčikov mne to doktorka neodporúčala kvôli tvarohu že ten sa do roka nesmie tak neviem ale už som sa chystala tiež dať

katka432
17. okt 2007

lindi,aj teba vitam medzi nami 😉
inak mas tusim novu fotku 😀 pekna

yesno22
17. okt 2007

tinka, lindda ahojte 🙂
ja mam uz nachystany zoznam potravin pre doktorku na zajtra do poradne, uvidime co mi povie...ale je pravda, ze kazda hovori inak... dnes som mu dala ochutnat aktiviu bielu sladku, tu mam rada a ani Jakub neprotestoval...no on neprotestuje skoro nikdy, pokial ide o jedlo a to uz olizol vselico, aj kyslu uhorku 😀 😅

katka432
17. okt 2007

mi uz papame vsetko,nam lekarka sice nepovedala,ze mozme pribinaky,ale dovolila jogurty a tak sme po 2t.jogurtovania presli aj na pribinaky...ked sa z toho nevyhadze,nieje podlamna natom nic zle
inak mate krasnu vahu,som zvedava ako sme natom mi,no ideme do poradne az v novembri

tinka10
17. okt 2007

ahoj lindda aj ja som chodila do tých českých keď som bola ešte tehotná, nuž potom sme sa fakt odtial vytratili.yesno aj ja som išla k lekárke s dlhým zoznamom 😀 hm je pravda každá lekárka hovorí niečo iné, ale tu activiu sladkú papáme aj mi aj bielu tú mu rozrábam s ovocím alebo domácim džemom sa môže

katka432
17. okt 2007

babule,ako je to uvas s uspavanim??bo nasa ma s tym hrozne problemi,postavi sa v postielke,pozera namna a rehoce sa...a ked odidem tak diostane hrozny zachvat placu.uz sme z nej zufali

tinka10
17. okt 2007

no mi sme na tom podobne, ja ho musím najprv uspať a potom preložiť do postielky

yesno22
17. okt 2007

jajajaj, uspavanie a spanie kapitola sama o sebe...to jedine ma trapi...dlho zaspaval na rukach...potom som skusala lahnut si s nim na postel, lenze to trvalo min. 2x tak dlho a nie vzdy uspesne...teraz je to tak, ze cez den zaspi vonku v kociku, ak sme doma, tak na rukach alebo pri kojeni a vecer vylucne pri kojeni...nechcela som to takto,bude tazke ho to odnaucit 😒 a spinkanie v noci tiez nie je ktovieco, aj ked posledne dni je to lepsie...spinka tak od pol osmej do polnoci, papame...potom tak do tretej, obcas do stvrtej, znova papame a potom aj kazdu hodinu...vstavame vacsinou nieco po siestej, pol siedmej...no a medzi nocnymi kojeniami sme hore este tak 2-3x 😒 😔

katka432
17. okt 2007

unas uz tini nefunguje ani to, 😖 a vzdy ju uspavame aj 2hod a stale nic len sa rehoce a rehoce,ale je unavena,pretiera si oci,mrnci,no v postielke vydy zazrakom ozije.skusali sme ju nehat aj vyplakat ale ani to nepomohlo,skor z toho dostala take zachvaty,ze ked visi ze je sama v izbe,vrieka tak ze sa pomali ide zadusit,takzemusime byt stale tam kym nezaspi,ked bola mensia sa mi zda ze tak nevymyslala,alebo som uz nato zabudla 🙂 ??? 😀

lindda
17. okt 2007

katka ,tinka, yesno a vsetky dakujem 🙂 ano mam novu fotku aj s ninkom 🙂 sme boli za tatinom na hokeji 🙂

lindda
17. okt 2007

no stym uspavanim u nas je to naststie uz teraz max 10min 🙂
Ale do 4-5mes uplna katastrofa vecer od 19tej rev ako sialeny ....hnusna kolika a reflux fuj hura je to uz za nami nastastie 🙂

katka432
17. okt 2007

tak neita aspon v noci spinka dobre to jej dame flasu a haja
mne zaspavala tiez pri kojeni potom som ju naucila zaspavat pri flasi na rukach potom v postielke tak,ze som jej flasu podopierala,ale odkedy sa zacala prevalovat tak jej flasa zacala vypadavat a bolo to vseliake,no potom ked sa zacala sadat tak uz som sa isla zblaznit,no teraz ked sa dava na nohy a stava sa v postielke,tak som uz uplne nanervy,uz sme vyskusali asi vsetko neviem co budeme robit dalej..hehe

katka432
17. okt 2007

lindi aj mi sme mali reflux a to teda bolo,nastastie uz sme sa ho zbavili a teraz toto...
ako si ho naucila spinkat??

katka432
17. okt 2007

no letim k neite bo tato uz nevladze,papa a pekny vecer 😀

lindda
17. okt 2007

ja ho dam do postielky na bok tlapkam ho po zadocku a drzima bud za ruku alebo ja jeho za tvaricku a robim šušušu a proste zaspinka 😀 hudak vie ,ze nama na vyber musi 🙂 ako vam spia deti cez den?

lindda
17. okt 2007

katka mozem sa opytat,ze kde mas fotenu malinku tak kde je ta trampolina ?? dik 🙂

yesno22
17. okt 2007

lindda, cez den spime vacsinou 2x po 20-60min...aj ked sa to meni, pred 2 tyzdnami spinkal 3x20min, posledne dni doobedu 1,5hod, pobede 1hod...ako kedy 🙂

tinka10
17. okt 2007

tak mi našťastie zaspíme rýchlo a v noci tiež dobre spinkáme budíme sa okolo šiestej, potom sa ešte do siedmej prevalujeme v posteli.Mi cez deň spinkáme dvakrát okolo 9:30 doobeda a poobede okolo druhej a keď ideme z plávania aj neskôr, chodíte tiež niektorá plávať s detičkami?

lindda
17. okt 2007

aj u nas je to nejake rozhadzane ,ale vacsinou doobeda 40min a poobede 2-2,5hodky a potom az vecer,ale donedavna si este tak 40mis zvykol pospat okolo 17-18tej ,ale to som uz zrusila 🙂

lindda
17. okt 2007

idem ja spinka s Ninkom v noci bol nejaky mrchavy tak dufam, ze dnes to bude ok 🙂 majte sa peknu dobru nocku vsetkym .-)

yesno22
17. okt 2007

ahojte a dobru nocku...ja idem na chvilku k muzickovi sa pritulit, vraj ide dobry film v telke 😀

okacka
17. okt 2007

Ahojte,
tak ak dovolite, pridame sa aj my. narodili sme sa 28.2., ale prispievam k marcovkam, kedze termin sme mali 19.3.
Pozeram, ze tu mam aj par znamych 🙂

lindda
18. okt 2007

krasne dobre ranecko i ked sme sa zobudili do zimi a dazdu 😒

sakura77
18. okt 2007

ahojte!tak vidim ze zo spanim sme na tom presne rovnako,my to iste,vecer ho okupem,nakrmim- to uz v takej polotme,ze mi pri tom zaspava,dam do postielky,zavrem dvere a hotovo.ale cez den cista pohroma,hlavne teraz ked sa postavi v poostielke a tvari sa ze je plny zivota,tak tiez musim uspat na rukach a potom prelozit do postielky.a to prevazne otvori oci a rehoce sa,jak ste aj vy pisali.tak na nejaky treti pokus to mozno vyjde,ale to uz som vytocena jak poistky 😝
a mame 8,83kg,vcera sme boli vazit
no a lozi mi po celom dome,o vsetko sa chce zachytit a postavit,takze ani na sekundu z oci nespustit,lebo sa stale niekde vyruti.sa mi zda ze najhorsie obdobie mame pred sebou.

lindda
18. okt 2007

no nejako sem moc nechodite ?? ☹

tinka10
18. okt 2007

Ahoj lindda no veru aj ja som pozerala

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre