Februárové bábätká 2007 - Slovensko. Mamičky, píšte!

lenrie
26. sep 2007

ahojte viem ze je tu uz jedna rtema ale pozeram,ze su tam vsetko baby z ciech zo slovenska snad nikto nemam take babatka??? 😉 😉 ja mam dcerku narodenu 2,2,2007 a rada sa s vami podelim o nase radosti aj starosti a najma o zbojstva...budemrada ked pisnete dobru

tufa
6. júl 2008

Ahojky,
linda: Nino ma este dost casu stat sa hviezdou 😀 😀

a inac ako sa dari? U nas pohodicka, Terezka je usmievave slniecko, akurat ze uz sa zacina hanbit, ked sa jej niekto prihovori a skryva sa mamine pod suknu 😀 😀

zgurkaa
8. júl 2008

Ahojte. Co nove? My sme uz dva tyzdne bez cicka v noci a zacime aj od denneho kojenia oducat 🙂

tufa
9. júl 2008

Tak sme vas predbehli 😀 uz 3 tyzdne zaspavame bez cici a dokonca sa aj babke podarilo uspat Terezku bez placu 😎
Akurat, ze dnes sa Terezka vyhadzala - kopu malych vyrazok a ma aj zvysenu teplotu ☹ tak zajtra asi navstivime doktorku,ked sa to nezlespi 😖

yesno22
10. júl 2008

ahojte...a ja som si myslela, ze tu uz nikto nechodi 😅

My sa mame dobre, tak ako aj Terezka, aj Jakub je viac hanblivy ako byval...ale po niekolkych minutach sa vzdy osmeli, len to trva dlhsie 🙂 Zacina sa mu rozviazovat jazycek, vie povedat dost vela slov ale este netusi ich vyznam...nase najoblubenejsie je stale "zaba"...vieme ju aj najst na obrazku ale oslovujeme tak vsetky male dievcata 😀

drzime palce v oducani a chorym detickam skore uzdravenie 🙂

dorotka
9. okt 2008

caute baby tusim tu skapal pes to vase deticky nic nepokrocili
amelia sa uci spavat v novej posteli a zatial si mozem zaklopat ze to nie je az take zle ako som sa bala tak dufam ze aj moj pobyt v porodnici zvladne ok
uz skusa vsetky slova opakovat a s vynimkou zopar slov neviem kolkych uz nepocitam su to len take roztomile komoleniny ako tau namiesto cau a podobne

aarwen
10. mar 2010

🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre