Februárové bábätká 2007 - Slovensko. Mamičky, píšte!

lenrie
26. sep 2007

ahojte viem ze je tu uz jedna rtema ale pozeram,ze su tam vsetko baby z ciech zo slovenska snad nikto nemam take babatka??? 😉 😉 ja mam dcerku narodenu 2,2,2007 a rada sa s vami podelim o nase radosti aj starosti a najma o zbojstva...budemrada ked pisnete dobru

lindda
12. feb 2008

mimulik 14,2 ma narodky 🙂 jasne ,ze si nepameta ale fotky budu 😀

kakatka1
13. feb 2008

Pekny den vsetkym aj ked je u nas dost zamracene a riadna kosa.Zase sme toho v noci moc nenaspali,dufam ze dnes to uz bude lepsie.Trapi nas 7 zubok ako vsetky ostatne doteraz. ☹

mimmulik
13. feb 2008

Ahojte!Hej,uz mi ten UM dosiel,YESNI,ale dik.Ja si to s tym mozgom davam trosku nacas 😅 LINDI-teda uau-akurat na valentina.Ze ake decko to je(super valentinsky darcek)?Tak to si si vypocitala...Gratulujem!U nas svietilo slniecko,takze sme si pospali v kociku doobeda 2hodinky,ale trosku pofukovalo,takze naobliekana bola ako cibula.Asi by aj dlhsie pospala.Poobede si dala slofika na pol hodku,ale inak noc bola aj nas zla...Kazdu chvilku bola hore.Skusila som ju dat do jej postielky,ze sa vyspime konecne a prdlajs.Spala tam ani nie hodinku a ked zistila,ze sa tam nie som,ked sa otocila,vyplestila okale a taky plac ste nazezili.Ja neviem co budeme robit a to je u nas v spalni,takze na nas vidi.Uz zacinam byt zufala a chyba mi moja polovicka postele,na kto rej uz rok spim ako prisliapnuty pavuk... ☹ My mame uz 7 a snazi sa vyjst 8,tak sa utesujem,ze snad tym je ta nespavost.Alebo to je zavislost od matky 😒

yesno22
13. feb 2008

mimmulik ved ja viez, ze vies..ja som uz len srandovala 😉
my mame za sebou prvu fazulovu polievku a take strasne bruskobolenie ake sme mavali na zaciatku...poobede som s nim bola vonku a po 20min zufalom placi, kedy najprv skoro vypadol z kociara a potom som ho nevedela ani na rukach udrzat co sa krutil od bolesti som zavolala manzelovi nech po nas pride...bolo to strasne, ani to neviem presne opisat....ukludnil sa az doma, ked som ho povyzliekala, poriadne pomasirovala a nakojila 😒 potom uz bolo nastastie ok, len az do vecera sa odo mna nepohol, chudacik...s fazulov sme nadlho skoncili 😒
inak konecne davame papa na poziadanie a strasne sa nam to paci 😀 😵

mimmulik
13. feb 2008

Ahojcek!Tak nastastie ,ze som nedala na svokru.Ta by uz jej davala aj sosov a fazulovy privarok...Chudacik maly,viem si to predstavit ako ho muselo bolet.Moja to mala raz,ked sme zacinali s dokrmovanim,ale kupila som pupik krem,premasirovala a bolo ok.Od vtedy ho mam stale po ruke,keby nahodou.No moja sice nespi sama,necika..na serblik,ale papa uz dava asi mesiac,aj ukaze aka narastie,.vie kde je nostek,pusa ,ocko a pozna asi 10 zvieratiek.Ja vzdy tvrdim,ze kezde dieta je svijske a hlavne ine.Ale tesime sa s tebou,ze da papa 🙂 Len dufam,ze kym pojde do skolky,tak sa tie ostatne veci nauci a neostaneme pri ukazovani a hovoreni 4slov...Inak,od kedy sa naucila havo,tak je vsetko havo.Aj mama je havo 😒 Zacinam mat pocit,ze mama je len na cici 😀 OK,dobru mamicky,dako ma pobolieva hlava 😖

lindda
14. feb 2008

Dnes ma NINUSKO_VALENTIN 1 rocik 😀 😀 😀

katka432
14. feb 2008

no ja davam uz dlho aj fazulu aj hrach,aj sosovicu,kyslu kapustu,cesnak,bielko,no niete z toho nic nieje,tak papame vsetko,ved preco nie...
Yesno,ty s tym budes musiet asi este chvilocku pockat 😉
a tesim sa,ze drobcek uz vie papa..my ho uz vieme dlho ale problem sme mali s tap tap,uz ho ale ssama odseba robi asi 3tyz..takist vieme aka je velika a nono,nene..a podobne blbosticky...no co nevieme,a to ti gteda yesno velmi zavidim,sediet na serbliku,a nieto ju este donutit aby tam aj daco sporavila,to by som uz asi chcela velmi vela 😅 snad sa to niekedy naucime aj my 😖 😠 😀

kakatka1
14. feb 2008

Pekneho valentinka vsetkym a Ninuskovi vsetko naj 😵

cemi
14. feb 2008

ahojte, pridam aj ja ze ako sa mame.hanka cez den zaspava tak okolo 11 a niekedy spi pol hodky,hodku a dnes spi uz 2 a pol hodky 🙂 niekedy si zdriemne aj tak okolo 4 v kocari. vecer mame rezim o osmej, ci sa chce alebo nechce, ale nastastie sa vacsinou chce 😉 v noci byva hore ked jej vypadne dudka.
prave dnes som jej spisovala do dennicku co vsetko vie do 1.roku - papa, aka velka budem, vie ukazat kde je lampa, jej fotka - babo, ako robi macko, kravicka, ako robia indiani, ako fuka vietor, tap tap. pred dvoma dnami polozila dve kocky na seba prvykrat. strasne som jej za to zacala tlieskat, tak odvtedy vzdy ak nieco polozi na seba, strasne si zacne tlieskat 😀 inak stale si nieco hmmka,ale vyznam to nedava ziadny. strasne by chcela nieco povedat, ale este to nejde.
na nocnicek ju nedavam, este mi to pride skoro, pise sa ze dieta si uvedomuje ze cika a kaka az od 18.mesiacov, tak az v lete zacneme. ale vidim ze vase deticky su velmi sikovne, tak drzim palce 🙂 :

kakatka1
14. feb 2008

Podla mna vsetky deticky su krasne a sikovne.Kazde je v niecom ine a nikdy sa nemaju porovnavat medzi sebou.A pre kazdeho rodica je aj tak vzdy to jeho NAJ...... 😵

katka432
14. feb 2008

cemi,vsade sa pise inak..
kati,presne tak,kazdemu nieco ide lahsie nieco tazsie ...a ajtak su vsetky super a sikovne..a nezbedne..atd..a kazde je niecim vynimocne 😀

yesno22
14. feb 2008

Krasneho Valentina zela Kubko s mamkou 😵

Ninuskovi zelame vsetko najlepsie k rociku 😉
musim pochvalit toho mojho zlobrika, aj dnes doobedu pekne zaspal sam v postielke s mackom, bez cumlika...som rada, dufam ze to takto pojde aj dalej...sice pospi len svojich 30min ale nevadi, aspon ho nemusim 20min uspavat... 🙂

kakatka1
14. feb 2008

No my este nespinkame len sa tak tulka.Teraz je nalepeny na tatikovi.Az dnes som zistila ze mu idu stolicky,tak to asi preto mame take zle noci.Tak dufam ze uz tuto noc bude lepsie spinkat 😔

lindda
14. feb 2008

Dakujeme 🙂 🙂 Stary chlap 😀 😀 dala som foto s prvej oslavy este potom dodam so sobotnajsej 🙂

cemi
15. feb 2008

ja som sa nechcela porovnavat, len som sa chcela pochvalit ze aki sme sikovni 🙂
ved ako kazda mamina 😉
a jasne ze vsetky deticky su sikovne a hlavne kazde je uplne svojske a to je na tom najkrajsie.
linda: maly, teda pardon, uz velky 🙂 ...je hrozne zlaty. a ma pekne meno, kedy oslavujete meniny?

lindda
15. feb 2008

cemi cafko 24,6, na Jana uz je to aj v niektorxch kalendaroch 🙂

yesno22
15. feb 2008

ahojte...
lindda, tak vas caka zajtra oslava...super...nas o tyzden 😉 😵
Jakub minulu noc po 1x vobec nepapal...okolo 4tej chvilku protestoval, lebo vtedy som zvykla nakojit ho, ale tatko ho pomojkal a bolo dobre...papal az rano o siedmej 😵 nuz uvidime dnesnu noc 😉

tufa
15. feb 2008

ahojky,
tak ako linda aj my uz jednu oslavu mame za sebou a druha zajtra 🙂
citam, ze vsetko uz mate "selmy zubate" 😀 😀 len my stojime na cisle 2. Ale uz som dnes zazrela, ze sa nam dasienko belie, tak dufam, ze to bude dalsi zubok 😝
a co sa tyka spania, Terka spi doobeda 1 hod. ak sme von , dnu len 30min. a pobede to iste. v noci sa budi 2 - 4x podla nalady, to jej dam cicu a spinka dalej v postielke. Pomalicky prechadzam na UM, lebo mliecka uz je malinko ☹
a dnes jedla hrachovu kasu, tak som zvedava ci nebudu problemy
😕

katka432
15. feb 2008

detickam oslavencom prajem vsetko naj...my uz mame za sebou oslavy dve,jedna s manzelovou rodinou a jedna s mojou,bo naraz by sme sa vsetci nepomestili 😀 bola pred dvoma tyz,no kedze sme boli chory,tak s detickami sme oslavu racej odlozili,takze v nedelu nas tiez jedna caka,uz sa na nu velmi tesime 😀 😀 😀 😀

kakatka1
16. feb 2008

Cemi to vobec nebola narazka na teba,to som tak vseobecne pisala pre vsetky maminy.Lebo aj u nas sa stretavam s mamickami ktore su nestastne ked ich dieta nevie co ine. 😒

cemi
16. feb 2008

ved ja som to ani tak nebrala 🙂 porovnavat nema vyznam.
dnes mame oslavu, tak sa tesime.pekny den 🙂

tufa
16. feb 2008

my uz sme po oslavach 🙂 dojedame chlebiky a torty 😀 po dnesku kilecka zase pojdu hore 😝
Terka dostala hojdacieho konika, tak sa vytesovala, ze teraz ani zaspat nemohla 😉

cemi
16. feb 2008

ahoj tufa, my sme tiez prave dooslavovali. akurat som hodila fotky do albumu. hanicka dostala kopec hraciek. ale bola uplne hotova a uz hodinku spi.

tufa
16. feb 2008

cemi kukla som fotky, to je super tricko, frajerka je 😎 😎 skade ste take vykuzlili? 😀
mne sa uz nechce babrat s fotkami 😝 zajtra dodame

cemi
17. feb 2008

to zelene som objednala z netu a to cervene ma futbalovy dres manchester united aj s podkolienkami a trenirkami🙂 tatinko je velky fanda, tak museli sme to skratka mat 🙂

cilka167
17. feb 2008

Ahojte kocky, prave sme oslavovali 1 rocik. Citam, co vsetko uz vase deticky vedia, musim aj ja nanho trosku , Adrianka zaujimaju len auticka, a hlavne kolieska na nich. Ale nocnicek nam ide, hlavne rano pravidelne uz 2 mesiace 😎

yesno22
17. feb 2008

ahojte....takze oslavencom dodatocne vsetko najlepsie, nech ich rodicia posluchaju 😀
cilka, aj nam sa pacia kolesa...a cim sa krutia rychlejsie, tym lepsie...obcas nejake stratime, ale nevadi 😀 najnovsie ho zaujimaju vselijake krabicky, misticky,plastove flase takze to u nas vyzera ako na smetisku....co uz, hlavne ze je dieta stastne a da mamke pokoj 😀 😅
inak, dnes sme ho ostrihali prvy krat na kratucko, tak som zvedava co povedia babky na sobotnajsej oslave 😉

mimmulik
17. feb 2008

Ahojte!
Aj mi prajeme vsetucicko naaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaajsamlepsie vsetkym,ktory to uz maju za sebou a vrhli sa do druheho rocika 😀 Nas to este len caka,ale som straaaaaaaaaaaaaasne stastna,pretoze konecne cikame do nocnicka 🙂 Uz ju to ucim dlhsie,ale tato dnes s nou tlacil a od vredy je to super vec 😀
Inak tusim sme na tom podobne,tak to je aj u nas hit-auticka a vsetko na kolesach,flase,ale ruzova lucka vedie a asi bude smetiar,bo po asi 1999 upozorneni...som rezignovala,ked mi vsetko vyhadzuje z kosa.Samozrejme,ze sakel vyberiem,ale to uz je strasne zle.No,po chvili trucu je aj prazdny a umyty kos dobry na hadzanie...Presne ako yesna pise,hlavne ze je dieta spokojne a ja mozem v klude navarit.Teda este pred tym mi vyhadze vsetky kuchynske pomicky zo sufikov,takze varenie je tak z polovice pozemske 😀
Teraz ma trosku aj susinku zaparenu-neviem sice z coho,ale kamilky zaberaju a snad aj ten nocnicek.Uz ju asi nebavia plienky...Ved nakoniec ani mna 😉 Majte sa!

cemi
18. feb 2008

ahojte,
my mame taku novinku, ze hanka sa nechce vykakat do plienky. uz viem ze kedy kakava, ale poslednu dobu nebolo v plienke nic. tak som jej ju dala dole a v tom okamihu sa pokaka. a takto je to uz tyzden. skusali sme aj nocnik, ale ona skratka neobsedi, takze mame pokakanu celu obyvacku... 😀 porazi ma 🙂

yesno22
18. feb 2008

mimmulik, ja mam radsej vsetky skrinky a sufliky v kuchyni zaistene (az na jeden, kde moze), lebo potom by som nenavarila nic...extra zaisteny mam aj suflik, kde mam prazdne tesko tasky, sacky a podobne...to som zberala po celom byte kazdy den aj 5x a uz ma to nebavilo 😅
cemi...takze uz len Hanku naucit na nocnik a mate to vybavene 😀 alebo natiahnut po celom byte igelit na zem 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre