Februárové bábätká 2007 - Slovensko. Mamičky, píšte!

lenrie
26. sep 2007

ahojte viem ze je tu uz jedna rtema ale pozeram,ze su tam vsetko baby z ciech zo slovenska snad nikto nemam take babatka??? 😉 😉 ja mam dcerku narodenu 2,2,2007 a rada sa s vami podelim o nase radosti aj starosti a najma o zbojstva...budemrada ked pisnete dobru

cilka167
1. mar 2008

ahojte kocky, tak som sa tu dlhsie neukazala, zarezavam poctivo v skole 😝 . Neviem cim to je ale aj nas maly prcek spal vcera 3,5hodiny,...az som chodila pozerat, ci dycha. My sme zatial zdravi, dobre naladeny, tak nam to dufam vydrzi co najdlhsie.
Vsetkym mamkam aj detickam prajeme skore uzdravenie 🤐

kakatka1
2. mar 2008

Ahojte ako travite uprsany den?My sme sa doobeda len tak doma hrali,teraz spinka uz 3 hodky a ked sa napapame asi sa vybehneme vyvencit do Tesca a cukrarne.Keby uz prestalo prsat 😖

yesno22
2. mar 2008

ahojte...
tak to zvrackanie bolo urcite len z tej pazravosti mojho synatora 😠 😅 na dalsi den toho vela nepopapal, ale asi mal podrazdeny zaludok, dnes uz to bolo lepsie...inak sme cez vikend oslavovali, aj ked nas bolo podstatne menej, ako sa planovalo...aspon som mala menej starosti 😅 maly dostal kopec darcekov, uz ma plnu izbu...do najblizsieho sviatku nedostane nic 😀

cemi
3. mar 2008

yesno: ja som uz aj na narodky zakazala kupovat darceky, lebo po vianociach uz ich fakt nemame kde davat, kedze nemame detsku izbu ☹ ale kedze pribudne dalsi clen, hladame si vacsi byt. ale je to bieda s tou ponukou... 😖
ako pokracujete v serblikovani? ja som to vzdala a budeme sa oducat az cez leto.

kakatka1
3. mar 2008

Cemi a odkial ste? S tym bytom je to ozaj tazke,my mame tiez len dvojizbak a uz teraz sa tlacime s hrackami 😝 Ozaj a ako znasas tehotenstvo,urcite sa velmi tesite.

kakatka1
3. mar 2008

Ozaj a Katka sa tu tiez dlhsie neukazala.Dufam ze sa mate OK 😵

cemi
3. mar 2008

kakatka: my sme z pn, zhaname trojiizbovy.mne by nevadil aj dvojiizovy, len problemom su schody... 3. poschodie bez vytahu. mala po schodoch tak skoro nebude chodit, ja budem mat cochvila brucho... 😒 akurat k nam pride nejaka pani z realitky.musime najprv predat stary byt.

yesno22
3. mar 2008

ahojte 🙂
cemi, tak tieto starosti ti teraz nezavidim....my mame 3izbovy, no len v prenajme od mojich rodicov...minuleho roku sme ale kupili nedokonceny domcek, takze buduci rok uz dufam budeme vo vlastnom 🙂
a co sa tyka nocnika, mame krizu....aj na nom posedi, ale to je vsetko...nedrzim ho tam nasilu ale stale ho davam, nech si zvykne...a tiez sa chystame v lete na oducanie 🙂

tufa
3. mar 2008

Ahojky,
Terezke idu dalsie zubky, tak je sem-tam mrzuta, ale co je dobre, ze mi zacala spat doobedu aj 2 hodky, tak to je super 😀
Problemy z byvanim vam nezavidim 😒 nastastie nas obisli, kedze teraz byvame v sluzobnom bytiku s velkou zahradou akurat, ze bez susedov a skoro na samote ale nestazujem si - sami si gazdujeme a sme spokojni 😀

kakatka1
3. mar 2008

Aj my sme nejaky mrzuty uz asi tyzden.Vecer spusti aj poriadny plac,chudatko urcite ho velmi hnevaju tie zubadla ☹

cemi
4. mar 2008

vidim ze aj my sa pridavame do klubu mrzutych. normalne sa hadze o zem, cela sa vystrie a sup na zem. dokonca ked jej na nieco poviem ze nono, tak ma postipe. potvora mala 🙂

kakatka1
4. mar 2008

No cemi tak toto velmi dobre poznam a krpec dokonca aj hryzie. 😒

kakatka1
4. mar 2008

Pekny vecer maminy kde sa tulate?Nejake je to tu vymrete 😲

yesno22
5. mar 2008

ahojte...normalne som rada, ze aj ine deticky maju take stavy mrzutosti, aspon viem, ze nie som sama 🙂
ja som si bola vcera posediet s kamoskami, dobre mi padlo...a dnes joga.... 😎

cemi
5. mar 2008

ja som tiez chodila na powerjogu. bolo to super. ja mam momentalne nejaku krizu. neviem ci je to tym ze som tehu a hormony blbnu.... 😖 ale tak nejako to musim prekonat,ale straaaasne sa mi nic nechce 😒

yesno22
6. mar 2008

ahojte....zase je nas tu poredsie...nevadi 🙂
ja som sa v noci rozhodla, ze skusim prestat kojit...tak som zvedava... 🙂

zgurkaa
6. mar 2008

yesno22, drzim palce. Potom daj vediet ci si bola uspesna. Skusim aj ja 😉

kakatka1
6. mar 2008

Ahojte No ja som tiez nad tym rozmyslala ale neviem,neviem co na to ten moj zavislak. 😀 Parkrat som to uz v noci skusala ale bezuspesne,asi som moc makka.A vraj deticky ktore sa prestanu kojit prespia aj celu noc.To si neviem ani predstavit,tolko radosti. 😵

cemi
6. mar 2008

ahojte, ja som bola nutena prestat kojit, kedze som tehu a uz som bola uplne vystavena. najprv som davala hanke cez den sunar, rano, poobede tak 1 dcl. nastastie jej chutilo. potom aj v noci, ale to nechcela pit, iba kojit. a potom uz ani neviem ako sa budila v noci uz po menej, tak som jej aspon davala caj. ale ani ten nechcela. ked sa zobudila dala som ju k nam. plakavala aj cez, bolo vidiet ze sa jej nepaci ze uz ju nekojim, alecelkom rychlo to preslo. a tera veru prespi celu noc, len sem tam zamrnci, ked jej dudka vypadne. drzim vam palce, musite sa trosku zatat.

kakatka1
6. mar 2008

cemi a ktory sunar Hanke chuti? Ten od 10mes.,alebo od 12mes.ochuteny?

yesno22
6. mar 2008

cemi, tak to je super ze to slo tak v pohode...a nemala si problem s prsnikmi? nenalievali sa ti velmi...?
kati mi pijeme od 10m obyc...mala som aj bananovy, ale ten mu az tak nechutil...a ten obyc davam obcas aj do jedla 🙂

kakatka1
6. mar 2008

Dik vyskusame 🙂

tufa
6. mar 2008

ahojky,
tak aj ja pomaly prestavam kojit, aj ked nechtiac ☹ , nechcu nam uz doviezt mliecko 😝
Terka sa zlosti pri zaspavani, ale inak mi nechce cez den spat, len pri cice alebo v kociku.
Ale uz spava ovela lepsie, niekedy potiahne aj 1,5 hod. A v noci sa budi len raz az 2x 😀 a to nam idu zubky a vyzera to na 3 naraz 😝
Zajtra ideme na vylet do Zvolena na krstiny, huraaa, vypadneme medzi ludi 😀 😀

zgurkaa
7. mar 2008

Ahojte. No ja som to dnes v noci skusala bez kojenia. Ked sa zobudila, poslala som manzela. Miska sa riadne nasrala, ked zistila, ze to nie som ja....no po 10 minutovom intenzivnom kriku ju manzel uspal. Ale zial len na hodinku ☹ ..... tak o 3.00 som jej to mliecko dala.........potom spala az do 6.20 hod. 😒

cemi
7. mar 2008

ucila som ju na sunar od 1O mesiacov. az vcera som jej kupila ten od 12 mesiacov svanilkovou prichutou a chuti aj ten. dokonca sa ani raz nezobudila.
uz som kojila iba z jedneho a nalieval sa, tak ked to bolo kriticke tak som jej dala, stale som robila vacsi rozdiel, raz za den, potom po dni a pol. a preslo to. dokonca uz ich mam aj rovnako velke, comu som neverila ze sa to da na poriadok... 😀
ale nebolo to az take jednoduche, hanka smutila, ale vydrzali sme. bolo obdobie ked sa v noci zobudila a musela som si ju polozit na hrud, iba tak bolaschopna zaspat. hlavne som rada ze jej v noci nemusim davat nic pit,niektore deti vymyslaju aj ked nie su kojene.
drzim vam palce 😉
zda sa mi, ze nam zacinaju rast dalsie zuby.

yesno22
7. mar 2008

hlasim dalsiu noc bez kojenia...zatial v pohode, ale prsia su uz naliate ale zvladam to, kupila som si aj homeopatika Lac caninum 30CH tak som zvedava...a nosim podprsenku o cislo mensiu, aj na noc 😉 ale ak sa mi velmi naleju, dam malemu cez den potahat...hlavne v noci nech nepapa....nedavam mu ani cajik, ked sa zobudi, to by bolo dalsie oducanie a neskor by mohol byt problem oducit od plienky 🙂

kakatka1
8. mar 2008

Ahojte Pekne MDZ maminy 😵

lindda
9. mar 2008

cafte mamicky a deticky ako sa mate my mame dva nove zuby 😀
nino beha ako by uz chodil rok uz vyleze na sedacku 🙂 krpec sikovny 🙂 az moc 😠

lindda
9. mar 2008

este som zabudla cemi Gratulaacia k tehu 🙂

cemi
9. mar 2008

dakujem lindi 🙂
pomalicky sa prehupneme cez kriticke obdobie. a veru dost mi byvalo zle, pri hanicke mi ani zdaleka tak nebolo. som spominala ze zhaname byt, tak vyzera to ze sme ho uz nasli, ale stahovat sa budeme az v lete. este predat tento stary a budeme spokojni 🙂
nam asi tiez idu zuby dalsie ale ako jej kukam do pusinky nic tam nevidim, ale mrzuta je teda riadne a zase si dava vsetko do pusinky.
uz mate zdrave deturence? dufam ze ano 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre