Februárové bábätká 2007 - Slovensko. Mamičky, píšte!

lenrie
26. sep 2007

ahojte viem ze je tu uz jedna rtema ale pozeram,ze su tam vsetko baby z ciech zo slovenska snad nikto nemam take babatka??? 😉 😉 ja mam dcerku narodenu 2,2,2007 a rada sa s vami podelim o nase radosti aj starosti a najma o zbojstva...budemrada ked pisnete dobru

kakatka1
9. mar 2008

Ahojte Tak nas teda zubky trapia poriadne,v noci sa Simko budil s placom,od rana ho zacalo prehanat a aby nebolo malo este sa mu zvysila teplota.O 15h mal 38,6C,nastastie cipok zabral super a teraz vecer mu vsak znova vyskocila vysoko tak sme nasadili druhy cipok.Dufam ze rano uz bude OK.Dobru nocku vsetkym 😔 ☹

yesno22
9. mar 2008

ahojte...nam vysla prava dolna dvojka a horne su na ceste, zatial bez teplot....nekojime 4 den a uz to bude ok, maly sa netvari, ze mu to chyba, skor mne 😅
kati...drzim palce, nech teplota ustupi a nech vas dlho netrapi 😉

kakatka1
10. mar 2008

Ahojte tak dva nove zubky su vonku ale horucka nas trapila celu noc.Ako vzdy 40C.Chudatko ale zvlada to lepsie ako ja 😒 Ale myslim ze tato hurucka prinesie dalsie zubky stolicky,stale si dava nieco do pusinky do zadu.Pred tyzdnom mal tiez horucku a teraz mame nove dva zubky,tak preto si myslim ze ako vzdy do tyzdna budu dalsie.Pa pa pekny den 😵

cemi
10. mar 2008

yesno: mne kojenie tiez chyba, este by som ju urcite kojila, kebyze mozem. uz sa tesim ked budem druhe kojit, dufam ze to bude takisto bez problemov.
vidim ze nejako sa to tu "zazubilo" 😀

tufa
10. mar 2008

Nam idu hned 3 zubadla naraz 😀 ale nastastie, len slintami, sem-tam poplaceme ale ziadne horucky 😉

kakatka1
11. mar 2008

Dobre ranko Tak my sme od rana bez teploty,tak dufam ze uz ani nebude.Aj v noci sme po dlhom case spali Vyborne.Ja neviem Simko ma pri kazdom novom zubku taketo problemy ☹

yesno22
11. mar 2008

kati som rada, ze je uz dobre 😉
tufa nastastie aj nas to obchadza bez horuciek 🙂 a spali sme aj my celkom dobre...vraj sa zobudil okolo pol stvrtej, ale ja som ho nepocula...mozno to bolo babo pod nami...a potom az 5.44, spravila som mliecko, vzala k nam a spali sme do 7.06...po dlhej dobe 😵 teraz uz zasa spinka, ale zaspaval s placom, aj mrzuty bol tak neviem co sa deje, mozno tie zubky 🙂

kakatka1
11. mar 2008

Veru veru zubky asi trapia vsetky deticky akurat kazde to znasa inak. ☹ My sme dnes OK akurat este 2krat hnackoval.Vecer sme fesaka ostrihali znova strojcekom na vlasy,trosku sme to prehnali ale ved narastu 😉

lindda
11. mar 2008

cafte my mame tiez dva zuby vonku sice bez horucky ale s revom a soplom opet ☹ kedy sa ja vyspim ☹

yesno22
12. mar 2008

ahojte
lindda...nas tiez trapia sopliky pri zubkoch+celodenna mrzutost k tomu 😅 ale v noci spinkame uz paradne, oproti tomu co bolo...uz 2 noci po sebe od cca 7.30 do 6.00 😀 asi mu posunieme vecerny spanok na osmu, mozno casom potiahne dlhsie 🙂
kati...aj my sme nedavno strihali 😉

cemi
12. mar 2008

jeeeej. aj my by sme sa chceli dat ostrihat, ale stale sme skoro plesavci 😀
ja ju ukladam tiez na osmu. momentalne ma nejake spave obdobie, spi 2x denne a v noci spi do pol siedmej. co mne teda uplne vyhovuje, lebo som stale dost unavena.

tufa
12. mar 2008

cemi sme na tom rovnako 😀 😀 aj s vlaskami aj so spanim 😀 😀 a aj unavena som jak kon a to nemam ani upratane doma a ani sa mi nechce 😝

kakatka1
13. mar 2008

Dobre ranko Tufa a ako to myslis s tou unavou Jarna alebo zeby Tehu? 😉 Pretoze viem Cemi uplne pochopit aj ja ked som bola tehu tak som bola strasne unavena, v kuse by som len spala 😔

tufa
13. mar 2008

ja mam tu jarnu 😀 😀 na tehu si este trosku pockam 😀 😀 😀

kakatka1
14. mar 2008

Ahojte Tak to sme na tom rovnako,my planujeme druhe babo az tak o 2 roky najskor.Teraz si naplno uzivame maleho zbojnika.A to doslova. 😀

yesno22
14. mar 2008

ahojte...
nam sa posledne dva dni nejako pokazilo denne spanie...alebo sa mu meni spankovy rezim?...doteraz totiz chodil spinkat okolo 9.30 ale teraz az o 11stej....no ale noci su v pohode...okolo piatej Sunar a potiahne do siedmej 😵

cemi
14. mar 2008

yesno a uz nekojis vobec? ja som nedavala v noci nic pit.
nam sa spankovy denny rezim meni skoro stale, vzdy vydrzi tak 2-3 tyzdne a uz je tu novy. nastastie v noci spi, len tu dudku si nejako neviem sama najst a dat do pusky.

cemi
14. mar 2008

a pre planovacky tehu... len aby vas to neprekvapilo 😉
ako ratam plodne dni tak ratam, stale mi to nejako nevychadza, ze ako som vlastne mohla otehotniet... 😵

kakatka1
14. mar 2008

Ved ano plany sa planuju.... 😀 Ale aj keby babo prislo skor tak by som sa len a len potesila.A dennym spankovym rezimom je to aj u nas rozne.Presne ako pise Cemi 2-3 tyzdne a zmena.Teraz prisla ta horsia,rano sa budi o 6h a uz pred 10h spinka a potom este okolo 15h tak na hodku.

tufa
14. mar 2008

my zase spinkame super cez den mi spi aj 2 hod. v kuse a bez pohybu,teda kocik odstavim a ani pes ju nezobudi 🙂 no a v noci 2x hore a okolo piatej si ju beriem k sebe s pospi tak do 6. a dost 😠 aspon tato nezaspi do prace 😀 😀 a dnes sa nam predrali von 2 zubky -uz mame 5 😎 😎

yesno22
15. mar 2008

cemi uz nekojim...najprv som skusala dat mu Sunar az uplne rano, ked vstane ale vzdy sa budil okolo pol piatej, nejako zaspal ale o siestej uz bol definitivne hore...a tak som skusila mu dat mliecko o tej piatej, pol siestej a teraz este pospi do siedmej 😉
cez den ako kedy...teraz spi od pol desiatej...a poobede zvykne este 30-60min...zatial stale musi spat cez den 2x

kakatka1
18. mar 2008

Ahojte Kde ste vsetky???? 😨 My sme prave prisli z nakupov,pocko je hrozne.Rano aj snezilo.A to som sa tesila ze uz bude teplejsie.

yesno22
18. mar 2008

ahojte...ja som zdrhla k starkej na dedinu tak nemam vela casu...zmaha nas cerstvy vzduch 😀

tufa
25. mar 2008

Ahojky,
tak vas Velka noc nejako zmohla ze ani na MK nekuknete 😀 😀
My sme prezili sviatky v pohode - den u jednej babky potom u druhej a v pondelok sme cakali olievacov /aj ked len tak naooko, lebo k nam je odvsadial daleko 😝 / a nakoniec prisli aj k nam na samotu 😀 😀 Terka bola statocna ani raz nezaplakala a dokonca sa s "cudzimi ujami" dala aj do reci 😀 😀 len vajicka nechcela dat olievacom, len ich pekne popucila v rukach 😀 😀

yesno22
25. mar 2008

ahojte...
aj my sme sviatky "prezili" 😀 tato s Kubkom boli olievat, mamka tiez volaco schytala, nastastie tak striedmo 😅
mam ale kopec upratovania,prania a zehlenia, lebo manzel bol tyzden sam doma a tak to teraz aj vyzera 😠
takze idem na to, nech nezehlim cely tyzden 😅

kakatka1
4. apr 2008

Ahojte No teda, tu uz dlho nikto nebol,volako to tu upada. ☹ Ako sa maju februarove deticky?My sme OK,obcas nas trapia zubky a najnovsie v noci beha drobec po celej postely,stale ho nahanam. 😀

yesno22
5. apr 2008

Veru kati, upada....ale ja akosi nestiham, nieco precitam, pridam foto a idem off 😅

my sa mame fajn, spime stale 1x cez den a v noci 1x hore 🙂

cemi
7. apr 2008

ahojte....my smeprekonali nejaky hnackovy virus ...bol to des, lebo mala nemohla pit mlieko, na ktorom je doslova zavisla. inak jej strasne chuti jest, stale chce nieco papat. je ako psik, ked niekto nieco je, hned pride zobrat 😀

tufa
7. apr 2008

my sme O.K. 😀 akurat nas trapi nieco ako ekzem na rucke a chrbatiku ☹ a kedze masticky nezaberaju tak ideme zajtra k lekarke. Inac sme zdravi, akurat,ze Terke sa stale nechce chodit, len sa pekne drzi maminy 😉

lindda
7. apr 2008

my sme tiez ok uz teda maly sme hnacky bolo to strasne ale uz je potom. Zuby nas tiez trapia nino v noci tak strasne dnes plakal, ze som mala pocit ,ze mal koliku hrozny plac ☹ Dufam, ze uz nikdy tak nebude vrieskat 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre