Februárové bábätká 2007 - Slovensko. Mamičky, píšte!

lenrie
26. sep 2007

ahojte viem ze je tu uz jedna rtema ale pozeram,ze su tam vsetko baby z ciech zo slovenska snad nikto nemam take babatka??? 😉 😉 ja mam dcerku narodenu 2,2,2007 a rada sa s vami podelim o nase radosti aj starosti a najma o zbojstva...budemrada ked pisnete dobru

kakatka1
7. apr 2008

Ahojte To asi vsetky deticky zubky poriadne potrapia.Uz aby bolo vsetkych 20 vonku 😀

lindda
10. apr 2008

ani nehovor my mame este pred sebou 15 😖 dufam, ze uz to bude lepsie lebo tato dvojka nas pekne potrapila ☹

cilka167
12. apr 2008

caute baby, tak ja som tu uz davno nebola,Adko je ostrihany uz asi 3-krát, zubov mame sest, spinkame 1x do dna 2hodky a ja som tehotna 😵 takze okolo 4. decembra bude u nas zasa rusno

tufa
12. apr 2008

Cilka gratulujem 😀 Pomaly sa zacina druhe kolo 😀 😀 aspon doma tak tomu vravime 😅 a uz je rad aj na nas 😀 kedze svagrinka uz caka 2. babatko 😀 A pozerm, ze uz aj Linda je snazilka 😀 .

Asi aj nas zacali trapit zubky, lebo 3 noc mame velky plac, aj ked v ustockach nic nevidno. Ale pre istotu som dnes vysadila krem, co nam dala Dr. na ekzem,ci nahodou to nerobi galibu ☹ Zatial je ticho a konecne zaspala bez placu a behom 10 min.

cilka167
13. apr 2008

tufa, ja sa tesim z toho aj sme to tak viac-menej planovali 2 deticky za sebou, aby som po dlhsom case nevysla z cviku. takze aspon sa budu spolu hrajkat a mamina si trosku oddychne (si to predstavujem ruzovo nie? 😝 )

kakatka1
14. apr 2008

Ahojte Cilka gratulujem k tehu.My sme ok,samozrejme s vynimkou mrztusti zo zubkov ☹ Ja by som uz tiez brala druhe babo ale ked si predstavym ake kruhy by som mala az po bradu od nevyspatia tak radsej este pockame so snazilkovanim.Mozno tak o 2-3 rocky ked bude Simko samostatnejsi a hlavne vecer lepsie buvat. 😵

lindda
14. apr 2008

cilke jeeeeeeeee gratulacia uzivaj si tehu 😀

lindda
14. apr 2008

uz ste boli niektora na tom ockovani v 14 mes? my ideme v stredu

kakatka1
15. apr 2008

No my ideme az v 15 mes. Daj potom vediet ako to fesak zvladol,tato by mala byt do pliecka.

dorotka
15. apr 2008

my ideme buduci pondelok na ockovanie

dorotka
15. apr 2008

a co sa strihania tyka tak to u nas stale nehrozi ale lindda ma v tomto asi chape 😉 a zubov mame devat uz aj dve stolicky ale dvojka nam stale jedna chyba

dorotka
15. apr 2008

cilka aj gratulujem

lindda
15. apr 2008

dorotka sem prisla jeeej ahoj ako ?? my mame iba 5 zub. ale pri spodnej dvojke teda vrieskal 😒 a co strihanie ???

lindda
15. apr 2008

katka ano to mam byt do ruky ja tak strasne neznasam ihly fuj ☹

kakatka1
15. apr 2008

To ani ja, ked sme boli so Simkom na uplne prvej injekcii tak som sa normalne otocila od strachu.Drobec to vzdy zvlada lepsie ako ja.

lindda
16. apr 2008

aj ja si otocm hlavu ja injekcie nemusim ble 😕

lindda
16. apr 2008

uz sme doma bolo to celkom ok iba troska placu 🙂
robila som si test a nic uz my 2 tyzdne meskaju tak som myslela ale nic 😒

kakatka1
16. apr 2008

Vidis akeho mas doma statocneho chlapa. 😉 Lindus niekedy aj testy zlyhaju,pockaj este 2-3 dni a skus dalsi. 🙂

tufa
16. apr 2008

Ahojky
aj nas cochvila caka ockovanie, uz teraz mam strasie ked si predstavim ako Terka bude plackat na cele mesto, ked pojdeme domov 😢
ale dobra novina je, ze sa Terke dnes narodil bratrancek Jurko 🙂 , naobed sme boli u nich na navsteve a kym sme prisli domov tak uz bol na svete 😀 😀 a svagrinka sa ani nahodou najblizsi tyzden rodit nechystala, tak taku rychlovke prajem kazdej mamine 😀

kakatka1
19. apr 2008

Dobre ranko My sme vcera cely den behali po vonku bez kocika,tak sa Simko unavil ze uz o 19,30h spal.Zato rano o 5h uz buntosil ale nakoniec potiahol az do 8,30h.Vcera som zazila ze netreba asi nikomu verit.Stretli sme mamicku asi s dvojrocnym dietatkom ktore utekalo k Simkovi s nejakym konarom v ruke,ked som videla ze mieri Simkovi rovno do oka stihla som len skriknut na pani pozor na tu palicu.Myslela som ze da pozor na svoje dieta aby neublizilo druhym a bola k nim aj blizsie ako ja.Ona sa na mna len nechapavo pozrela a ako sa zohla k dcere tak Simka zhodila rovno do kanala.Chuda musel zle padnut lebo take slzy ako hrachy mu padali.A z jej ust ani prepacte alebo neublizil si nevypadlo.Tak som sa zase poucila,len skoda ze na dietati. ☹

kakatka1
19. apr 2008

A este som chcela napisat ze Simko sa strasne tesi z deti,hned za nimi uteka a chce sa hrat.Nikdy druhemu dietatku neublizil ako to niektore male deticky robia.Ale vzdy mi je do placu ked vidim mamicky takym malych bitkarov ako sa na to usmevom pozeraju.Myslim ze by mali hned svojim ratolestiam vysvetlit ze nie je spravne bit druhe deti. Prajeme Vam vsetkym pekny vikend 😉

cemi
19. apr 2008

ahojte...gratulujem cilke k tehu a snazilkam drzime palce 😉
jamam terajsie tehu uplne ine ako prve, asi nemam cas sa tolko sledovat 😉
Hanka je dobra, zubov mame stale sest, uz skoro polroka.
pekny vikend aj vam, neskor popisem trosku viac, snad 😵

tufa
20. apr 2008

my sme boli pozriet na vystave psikov a to bolo hafkania 😀 este vecer pred spanim bolo same haf, haf 😀 az sa babka cudovala, ci sme nahodou nevymenili Terku za nejakeho psika 😀

dorotka
21. apr 2008

linddi no teraz soplime tak nie az tak dobre mala to chytila odo mna ale mne vyzera ze uz to preslo a ona je tiez asi z najhorsieho vonku
inac zistila som ze uz mame tych zubov jedenast doknca uz aj jednu trojku a to este stale nemame jednu dvojku hore

kakatka1
23. apr 2008

Ahojte Ake mate pocasie?U nas sa to stale strieda,ozaj je april.Momentalne nic moc.Krpec spinka uz hodku, unaveny z plavania.Pekny den 😵

tufa
28. apr 2008

Ahojky,
tak novinka, Terezka sa konecne osmelila a uz sama chodi 😎 😎

kakatka1
7. máj 2008

Ahojte Ako sa vsetci mate?My sme OK v pondelok sme boli na krv a vysledky su perfektne,zeleza ma Simko dostatok.Tak som sa moc tesila, na buduci tyzden ideme na ockovanie a este nam budu robit vysetrenia mocu tak dufam a verim ze aj to bude v poriadku.Teraz nas trosku trapia stolicky,najma v noci ale jedna uz je vonku a druhej moc nechyba,najradsej by sme boli keby uz mame 20 zubkov. 😉 A este mame novinku Simko uz sam krasne plava,samozrejme s plaveckym opaskom,tak v lete budeme vymetat okolite kupaliska.Pekny den 😵

lindda
13. jún 2008

cafte jeej ako vela vas sem chodi 😅
My sme mali uraz zhodil jeden chlapec Ninka a mal otras mozgu a narezeny chrbatik som skoro umrela od strachu ☹ inak vsetko ok idu nam zuby tak kazdu chvilku teplota hnacky a podobne zabavicka 😀

lenki13
25. jún 2008

ahojte babulky, sice k vam nepatrim ,ale kedze som este nejaky ten tyzden v pracovnom procese a zhodou okolnosti hladame do reklamneho tv spotu na detsku vyzivu babatko vo veku 9 - 18 mesiacov , tak posielam avizo aj cez konika, kedze mate babatka v tom veku. bohuzial je to dost narychlo, casting je uz zajtra poobede v bratislave. dalsie info rada poslem cez ip. dakujem. pekny vecer

lindda
4. júl 2008

aj baby skoda ze sme si nevšimli Ninko mohol byt v reklame ako mamka juuuj skoda 😠 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre