Februárové bábätká 2007 - Slovensko. Mamičky, píšte!

lenrie
26. sep 2007

ahojte viem ze je tu uz jedna rtema ale pozeram,ze su tam vsetko baby z ciech zo slovenska snad nikto nemam take babatka??? 😉 😉 ja mam dcerku narodenu 2,2,2007 a rada sa s vami podelim o nase radosti aj starosti a najma o zbojstva...budemrada ked pisnete dobru

yesno22
23. okt 2007

....tatko ukazal malemu ako sa stoji a teraz sa chce stale stavat na nozicky, sam sa vytiahne len obcas v postielke, ale inde este nie a tak krici a krici, kym ho na chvilku nepostavim... 😠 😀 a dnes sme si fajne podriemkali poobede 2hod.. 😅

katka432
23. okt 2007

yesno,nebala,lebo uz mame odskusae,ze jej o nic nerobi,a chlieb je iez nakysnuty a moze ho..inak tez sme boli v tatrach,ale vikend pred vami 😀
lindi,to teda,mame 😀 ked je pekne,tak mame kusok do lesa 😉 a mas prevdu,ze tam to viac zije...ale tu mi to vyhovuje,bo mi aspon nic neuje 😀 tam kym som si nasla o com je rec...no nemala som kedy si tam citat co mi uslo,tak som bola vzdy uplne mimo 😅

katka432
23. okt 2007

lindi,ajj nas drzal kasel a kychanie,nastastie len 3dni...ale niet sa comu cudovat v takomto pocku 😠

yesno22
24. okt 2007

dobre ranko....kati mas pravdu s tym, ze tu ti nic neujde 😀
idem dat maleho spinkat, lebo si sucha ocka a potom nieco ukuchtim, len neviem co...a taaak sa mi nechce 😅

sakura77
24. okt 2007

yesno,bud rada ze sa ti este inde nepostavi,moj sa vesa totalne na vsetko co dociahne,hlavne na take co ho urcite neudrzi a potom si vykroci ako keby vedel chodit.ale nevie 🙂 takze si vies predstavit ako to dopadne,stale ho zbieram odniekial,horor.

yesno22
24. okt 2007

sakura, ved ja som rada...a viem, ze ma to neminie...kubko je strasne zivy, vsetko chce vidiet, vziat do ruky... 😅

yesno22
24. okt 2007

takze dnes poobede kubko zacal lozit...nezajde este daleko, ale uz sa to blizi...obliekala som ho na posteli a na opacnej strane boli hodene kluce, ktore ho vzdy veeelmi zaujimali...len co som sa otocila pre ciapocku uz bol na styroch a pekne krasne si to smeroval priamo k nim... 😵

sakura77
25. okt 2007

no vidis aj u nas to zacalo z nicoho nic-v cukrarni v detskom kutiku zbadal traktor a isiel si pon a odvtedy lozi jak taky pavucik 🙂 gratulujeme 🙂

yesno22
26. okt 2007

dakujeme...len by ma zauijimalo, kde sa statili ostatne baby 😉

dnes svieti slniecko, takze hned po obede utekame vonku 🙂

janka_d
27. okt 2007

Ahojte,

my ešte stále nelozíme, snaží sa každým dňom ale ešte sa nám to veľmi nedarí. Zadoček dvíha občas troška cúvne ale od lozenia to má stále ďaleko.
Za tých pár dní čo sme tu neboli nám pribudli ďalšie dva zúbky, dvojky hore a stoličky hore sú už už vonku za chvíľočku tiež.
V stredu sme boli na poradni a malá má 73cm a 9580g.

Yesno gratulujem k lozeniu 🙂

yesno22
29. okt 2007

hmm, dievcence...to mozme nechat zmazat temu, ked sem nikto nezabludi ☹
ale mozno mate vsetky vela prace 😀

katka432
5. nov 2007

babule,kde sa vsetky tulate???ja som to teraz mala trosku nabite ale snazim sa sem prist a vas stale nikde....to asi preto,ze sa nam drobci dali viac do pohybu.. 😀

katka432
7. nov 2007

tak to uz sem vazne nik nechodi...no skoda ☹

lindda
8. nov 2007

ahojte tak konecne som sa sem dostala okrem toho ,ze prerabame byt tak som dostala zapal obliciek a mechura s 40teplotami skoro som umrela fuj ☹
inak co nove ??
U nas je nastastie vsetko ok 🙂

katka432
9. nov 2007

lindi,a ked si to chytila??to ti teda nezavidim..prerabate cely byt??ja som rada,ze to uz mame zasebou,tak ti prajem vela energie a skore dokoncenie 🙂
mi sme boli vcera v poradni neita ma 7740g takze uz je z nej velka babizna 😅 lekarka nam kazala zacat umyvat zubky,tak dnes sa nato chystame,som zvedava ako nam to pojde 😀

lindda
14. nov 2007

ahojte nejako som nikto nechodi haaalo februarovky ?????!!!!!! kde ste ???

Katka uz som nastastie zdrava bolo to hrozne fuuuj 😒 😒 ☹
byt sa preraba ale uz iba rool dor nam pridu spravit to najhorsie mame nastastie uz za sebou 🙂

lindda
15. nov 2007

halooo februarky kde sme teda ste 😀 😀 😀

lindda
19. nov 2007

no teda je to mozne ze nikto sem nechodi ☹ 😒

yesno22
19. nov 2007

lindda, ja mam strasne malo casu na net a kedze tu skoro nikto nikdy nie je, vratila som sa k marcovkam...aj katka sa pridala 😉 😅

yesno22
19. nov 2007

a som rada, ze si uz zdrava...nas nastastie choroby obchadzaju, zato spime katastrofalne...vcera vecer sa budil skoro kazdu polhodinu, kym som si k nemu nelahla...a uz od 5.30 sme boli hore... 😒

zgurkaa
19. nov 2007

Ahojte. Aj ja patrim sem. 2.2.2007. Pisem do januaroviek 2007. Idem si vas precitat od zaciatku. 😉

lindda
19. nov 2007

yesno hmm je to skoda ved aj ja chodim do unoroviek lebo tu stale nik nieje 😒
uz som zdrava nastastie,ale aj nas Nino strasne zle spi tiez je kazdy hodku hore ☹
zgurkaa jasne ved viem 😀 ako inak ??

zgurkaa
19. nov 2007

Michalke vysiel dnes stvrty zubok. Zato tie sopliky.

lindda
19. nov 2007

my stale nic ☹ a soplik mame inak tiez iba odsavam a nino seve ako kon chudacik 😒

zgurkaa
19. nov 2007

nasa to odsavanie uz berie celkom statocne. 🙂

lindda
20. nov 2007

to nas nino reve ako sialeny urcite je to pocut az ku vam 😀 😀
ale vzdy potom zaspi ako by ho to uspavali 🙂

lindda
20. nov 2007

halo kde ste vsetky ☹

lindda
20. nov 2007

😕

lindda
20. nov 2007

lenrie ani samotna zakladatelka sem nechodi teeda 😠

katka432
20. nov 2007

ahojte babule,ahoj lindi,no ja som to tu spehovala,a stale tu nebolo nikoho,tak som zbehla na par reci do januaroviek,a teraz som zasa prezmeniu pichnuta v marcovkach...skoda,ze nemame pisatelky februarovky 😠
som rada,ze si uz zdrava....aj ze bytik sa dostava do normalu 😀
neita mala dnes 1.x teplotu,ale nastastie nea sopliky,bo sa toho odsavania desim... 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre