Februárové bábätká 2007 - Slovensko. Mamičky, píšte!

lenrie
26. sep 2007

ahojte viem ze je tu uz jedna rtema ale pozeram,ze su tam vsetko baby z ciech zo slovenska snad nikto nemam take babatka??? 😉 😉 ja mam dcerku narodenu 2,2,2007 a rada sa s vami podelim o nase radosti aj starosti a najma o zbojstva...budemrada ked pisnete dobru

katka432
28. dec 2007

jej,lindi,tak to je super 🙂 a co zubky,uz sa objavili dake??

tufa
28. dec 2007

Ahojky,
a uz je pomaly po sviatkoch 😝 prejedeni spokojne odfukujemem na gauci, kym nas nasa princezna neda do pozoru 😀 Stale sa budi a strasne place 5-6 a viac x za noc. Ale uz sa sama stavia okolo nabytku a zo dna na den robi pokroky a stale sa mi zda nejaka ina 😀 asi preto, ze furt nas prekvapi nejakou grimasou 😵 😵

katka432
28. dec 2007

tufa,tak to s tym placom je aj unas tak,asi koli tym zubadlam

tufa
29. dec 2007

len tie nase zubadla idu von uz vyse mesiaca 😠 ale tuto noc spala pod dlhej dobe super tak nech jej to ostane 🙂

katka432
29. dec 2007

no dufam,ze nase uz tiez dolezu,bo my aj teploty mame ze 39 a taak ...

lindda
30. dec 2007

no zuby nam lezu dva naroz je to na porazku ☹

katka432
30. dec 2007

no super,konecne 😀 a mate aj teplotky??ako to znasa..ked na porazku,tak asi nie moc dobre,vsak 😅 alebo je to skor horsie pre teba ako prenho 🙂

lindda
31. dec 2007

katka ani nehovor stale mu to nechce ist von je to cele napuchnute a biele strasne reve ako kon chudatko ☹

Inak Vam vsetkym prajem len to naj do roku 2008 😉

kakatka1
1. jan 2008

Vsetko dobre v Novom roku vsetkym 😵

katka432
1. jan 2008

ahojte,aj ja vam chcem zazelat vsetko naj naj naj 😉
tak nam idu hore dalsie 3 zubky a to naraz... ☹ ale aspon bude skor pokoj 😅
lindi,am davas malemu aj ten gelik na to??alebo mu skus dat na ukludnenie homeopatikum..chamomila sa vola a su to take gulicky je to od bolesti a na ukludnenie,pouziva sa aj pri prerezavani zubkov..mne ho lekarka odporucila aj pri refluxe..takze ho mame vzdy po ruke uz od 2mes.ked je treba,tak jej ho dam..a sme obe kludnejsie 😉

yesno22
2. jan 2008

Ahojte 🙂 Najprv zelam vsetko dobre do roku 2008, nech deticky su zdravucke, pekne rastu a posluchaju...a oteckovia tiez 😀

Ja mam strasne malo casu na net, maly je v pohybe ale vyzaduje moju pritomnost...dnes som nemohla skoro nic robit, len sediet pri nom v detskej izbe...stacilo, ze som ho sledovala a on sa pekne hral...akonahle som napr. zobrala do ruk casopis, bolo zle...a vcera som si nemohla vychutnat ani horuci kupel, lebo maly stal pod dverami a mamamamama...tatko si nevedel rady...a to vsetko tie horne zubky, ktore nie a nie vyjst a este moj jednodnovy vylet so svagrinkou a jej priatelom po nakupoch...maly ostal so starkymi a tatom, ale cely den len mama a mama, hladal ma po izbach, stale vraj pozeral na dvere...odvtedy ma musi mat nonstop na ociach, vecer ho mozem ulozit len ja...dufam, ze coskoro ho to prejde 🙂

zgurkaa
2. jan 2008

Ahojte. Vsetko dobre v novon roku. My sme boli tyzden prec. Najprv u svokrovcov a potom u svagrovcov, kde sme stravili aj Silvestra. Miska nam dala najkrajsi darcek do noveho roka. Zacala chodit. Tak sa vytesujeme 😵 .

tufa
2. jan 2008

Ahojky,
v novom roku prajem vsetko dobre hlavne vela lasky, pohody a zdravicka pre mamicky aj ich drobcov 😀

yesno22
3. jan 2008

ahojte...boli sme dnes na poradni, tak sa idem pochvalit mierami : 10980g a 76cm 😝
vecer nas maly opat potesil svojimi pokrokmi v chodeni...niekolkokrat sa sam pustil chodit, bud ku mne alebo k manzelovi...nebolo to nic svetoborne, tak 3-5 krocikov, ale bol zlaty 😵

eveen
3. jan 2008

ahojte
predstavime sa vam mame malu Ninku, ma desat mesiacov
vcera sme boli na poradni, ma 8,5 kila, takze oproti yesno drobec 😉 a 74 cm a aj vas ockovali?
nasa este len stvornozkuje a chodi okolo nabytku

yesno22
4. jan 2008

ahoj eveen...budeme sa ockovat az na dalsej poradni 7.2 😉

katka432
4. jan 2008

eveen..tak konecne dalsi drobec..uz som si zacinala mysliet,ze to len neita je take fifipierko 😀 😀 😀
tiez sa budeme ockovat vo februari 😉

yesno22
4. jan 2008

ahojte
maleho som konecne ulozila, mali sme navstevu a len nedavno odisli...boli u nas kamosi s dcerkou, ktora je skoro presne o rok starsia a ked som si predstavila mat takto doma takych dvoch sibalov a neposedov...ufff....kati, uprimne ti nezavidim a obdivujem ta, ze si sa na to dala... 😅

katka432
4. jan 2008

yesno,ja sa na to tesim..bo sa spolu zahraju..teda dufam 😀 ...budem si moct skor zacat budovat aku taku karieru a tym ze budu rovnako stare so vsetkym zacneme skoro sucasne..skolka,skola...kruzky atd..viem,predstavujem si to jednoduch.. 😅

yesno22
5. jan 2008

kati ja ti drzim palce, nech to presne tak dopadne ako si predstavujes...ja zase chcem este pockat, nech Kubko podrastie a uvidime, ci zacneme na buduci rok alebo az o dva 😅
a musim dnes pochvalit toho mojho zlobrika-milacika....sa dnes zacal spacirovat sam s usmevom od ucha k uchu...v pohodicke cez celu izbu, ruky a nohy nasiroko akoby mal vypite 😀 ale bol perfektny 😵 hned sme volali babkam, nech sa potesia a svokra si spomenula, ze aj moj manzel a jeho sestra zacali chodit ako 10,5mesacny...navyse manzelik vraj ako rocny celkom slusne rozpraval 😉

biancarv
6. jan 2008

ahojte, naposledy som sem písala ešte ked som bola tehu, takže asi pred takým rokom. Všetkym mamičkám a ich detičkám a príbuzným, prajem všetko len to naj naj najlepšie do roku 2008, nech vás všetko dobré sprevádza a všetko zlé obchádza. byť mamou je to najlešie na svete čo sa mi mohlo stať a verím že aj pre vás 😀 pa pa

tufa
6. jan 2008

Katka aj my mame drobca. My nemame ani 8kg , ale hlavne ze nam chuti 😀 Terezka sa az teraz rozjedla 😀 tak hadam to nejako dobehneme.

yesno22
6. jan 2008

bianka dakujeme a tiez vsetko dobre...kludne zavitaj castejsie 😉
ja som vas len prisla pozdravit a bezim do hajan...neviem ako pojdem zajtra s malym von...tu je tolko snehu, az sa manzel spotil, kym sme sa vratili z prechadzky...a cestari samozrejme nestihaju 😅

katka432
7. jan 2008

yesno,dakujem 😉
tufa,my ideme 17 do poradne a to dufam,uz tych 8kg mat budeme 😖 nasa papa tak vseliako,ma take dni ked je od rana do vecera vsetko co vidi a potom take ked do nej dostaneme ledva nieco malo...niekedy ma to velmi trapi,ale zdasa,ze je zdrava,je velmi ziva,nevyzera,ze by jej daco chybalo..snad sa rozpapa neskor 😅
yesno,my sn eh nemame ale poladovica je dobra,chodniky neposipane,a dlho sme uz neboli vonku,lebo kym vydeme von tak je mala spotena a bojim sa aby neprechladla..tak chodime aspon po navstevach

tufa
7. jan 2008

tak mi chodime von furt, akurat, ze teraz je super cas na sanky, len Terezka v nich nechce zaspat tak sa mordujem s kocikom

katka432
7. jan 2008

u nas sa dalo chodit so sankami len dvakrat a to sme jasnacka vyuzili 😀 mala v nich raz sedela a cumela von,som sa cudovala bo v kociku neobsedi...a raz v nich dokonca aj spinkala,ale to mi zaspala na rukach tak sme ju tam len prelozili,inak nieje sanca,ze by tam spinkala 😅

tufa
7. jan 2008

my sme boli cez vikend na rodinnej sankovacke tak tam mi 1x a asi aj posledy 😠 spala vyse hodiny v sankach 😎 , ale museli sme byt stale v pohybe a neboli tam ziadne rusive vplyvy, kedze sme boli sa prejst v lese.

katka432
7. jan 2008

jej,alo vam zavidim ten snezik 🙂

yesno22
8. jan 2008

ahojte 🙂
ten kon ide straaasne pomaly 😠

dnes som bola s malym pozriet kolegyne v praci, boli z neho hotove...ukazal im pekne vsetko co vie...tapi-tapi, aky velky vyrastie, robil papa a samozrejme spaciroval sa od jednej k druhej...normalne som bola nanho hrda 😵 😅

kakatka1
11. jan 2008

Ahojte kocky Dlho som tu nebola,lebo maly bol marod tak som sa mu naplno venovala na dedine bez internetu.Nastastie uz je to za nami, na 40 nam zabrali az zabaly.Aj Simko sa takto predvadza, hlavne ked ma publikum.Je z neho taky papagaj,vsetko hned po nas opakuje aj recni tou jeho hatlaninou.Niekedy sa mu to dokonca podari povedat super az sa cudujem.Strasne zlaty. 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre