Februárové bábätká 2007 - Slovensko. Mamičky, píšte!

lenrie
26. sep 2007

ahojte viem ze je tu uz jedna rtema ale pozeram,ze su tam vsetko baby z ciech zo slovenska snad nikto nemam take babatka??? 😉 😉 ja mam dcerku narodenu 2,2,2007 a rada sa s vami podelim o nase radosti aj starosti a najma o zbojstva...budemrada ked pisnete dobru

zgurkaa
26. feb 2008

nam pomohla aj vyziva, ktoru mala zapila vodou 😉

kakatka1
26. feb 2008

ved ano, tie pady uz budu na dennom poriadku.U nas uz su ☹ Len nech to nie je nic vazne.Kubkovi prajeme skoro vyliecenie,nech uz je zubok vonku.Aj my mame pri kazdom jednom problemy.Ked to nie je hnacka,tak teplota, vtom lepsom pripade je len mrzuty. 😝

kakatka1
26. feb 2008

Ano aj nam na zapchu vzdy pomaha vyziva ale cucoriedkova,alebo hruskovi dzusik Hipp.

kakatka1
26. feb 2008

A v mudrych knihach pisu na zapchu je najlepsie surova mrkva a varena pri hnackach.Treba skusit,nieco urcite pomoze 😵

yesno22
26. feb 2008

cilka u nas pomaha slivkova frutapura alebo stava so slivkoveho kompota zriedena s vodou...alebo nejaka hruskova vyzivka ako pise katka 🙂 mne maly ovocne a zeleninove stavy nechce pit...ked sa nahodou aj napije tak to len omylom 😀

cilka167
26. feb 2008

baby, dakujem za rady, idem nieco skusit. Lebo chudak maly, niekedy mu ide az krv. 😖
yesno, to moj maly zje vsetko, co mu dam, on je taky papkac po ockovi 😵

yesno22
26. feb 2008

cilka drzim palce 😉
a s tymi stavami nastal obrat...vcera mu tato doniesol Kubika mrkva+pomaranc a dnes ho vypil cely...a asi ho aj zasytil, lebo olovrantu sa skoro nedotkol 😅

lindda
26. feb 2008

no cafte tak streptokok je prec Huraaaaaaaaaaaaaaaa 😀 😀 😀 Vysledky su ok tak sa velmi tesim 🙂

cilka167
26. feb 2008

lindaa, tesime sa s tebou. Mozno ani dieta tak netrpi, ale my mamy o to viac, ze sme bezmocne,...
yesno, ja som mu Kubika davala este skor ale dost mi z neho vracal. No mozno bo na to este maly, tak skusim teraz. Kupila som hruskovy dzus, tak uvidime, ci zaberie

yesno22
27. feb 2008

linda, to je super...citala som tvoju temu a tesim sa, ze je Ninko uz v poriadku 😉
cilka, drzim palce...

kakatka1
27. feb 2008

Ahojte aj my sa pridavame Nech su vsetky deticky zdrave.My mame za sebou dalsiu strasnu noc,skoro celu ju preplakal.Urcite ho nieco boli,asi sa tlacia zubky. ☹

cilka167
27. feb 2008

Katka a kolko mate zubkov? nas Adko pekne v postielke sam zaspi ale potom v noci okolo 2,00h sa pyta do postele.Nevie v postielke sam zaspat, tak sa tam prehadzuje a obucha.Hned ako ho prelozin na postel spi. Mne sa zda, ze ma tam malo miesta,.....Najlepsie by bolo, keby mal svoju postel, len v noci by mohol spadnut. On v noci neplace ani nic, len ked lezi na posteli, tak sa stale tlaci ku mne, ked sa odsuniem, uz je na styroch a hlada ma a stale mi taha vlasy,... Ale aj tak je krasnucky, lubime nasho chrobacika

kakatka1
27. feb 2008

Cilka mame 6 zubkov, tie hned vidno ako sa usmeje a ci su tam nejake nove zatial neviem,nechce si dat pozriet do pusy.Simko uz spava vo velkej postely,dali sme ju hned vedla mojej aby nespadol a tiez je v noci doslova nalepeny na mne. 😝 A samozrejme ze aj my nadovsetko Lubime nasho chrobacika,denne aj 10krat mu to povieme 😵

kakatka1
27. feb 2008

Cilka a ako Adrianko,uz sa lepsie kaka,dufam ze nieco pomohlo. 🙂

zgurkaa
27. feb 2008

Linddi supeeeeeeeer. My sme dnes cely den nemali elektriku.........tak som chytala abstaka 😀

cilka167
27. feb 2008

kati, tak davam mu hruskovy dzus, tak uvidim rano, mozno mu to uz pojde uz lepsie.
zgurkaa, to to verim ze si mala abstaky 😀 ja som tu sice nova, ale konik ma teda zobral, nezehlim, neumyvam riady,.... 😝

kakatka1
28. feb 2008

Donre ranko Simko sa dnes rano zobudil so zvysenou teplotou.Mysli ze to budu zubky,nasvedcuju tomu aj tie zle prespate noci.Hned som mu dala nurofen,dufam ze nevyleti vysoka teplota,uz sme to raz zazili,pomohli iba zabali. ☹

yesno22
28. feb 2008

pekny vecer 🙂
kati povedz teplote nech odide z kadial prisla 😀 😅 my mame stale len 4zubky, ale asi pojdu uz horne dvojky...stale soplime, ale nastastie uz je to lepsie...len mame nejake vykyvy nalad...chvilku usmievavy spokojny chlapec a o chvilku mu nieco sadne na nos a len mrcny a vsetko mu vadi...netusim co sa deje, snad sa to rychlo vrati do normalu 🙂

kakatka1
28. feb 2008

Ahojte Simko uz spinka.Cely den bol v pohode a teraz na vecer mal znova zvysenu teplotu.Dnes crobacik urobil rekord v poobednom spani,viac ako 3,5h,no super.Normalne som sa aj nudila 😀

zgurkaa
29. feb 2008

Ahojte. Aj nam stupla na vecer teplota.......asi sa jej prediera 9 zubok. A tiez sme cez obed potiahli 3 hodinky 😀 Horsie, je ze Simonka nam od 3.00 rana zvracia. ☹

cemi
29. feb 2008

ahojte🙂
nam sa nastastie choroby, teploty vyhybaju. ale moze to velmi rychlo prist, to mi je jasne. inak mi mame teraz celkom dobre obdobie. hanicka je hrozne dobra, v noci spinka, pekne papa. kazdy den nam sice pribudne nejaka ta modrinka, ale to uz patri k tomu vsetkemu. zubkov mame stale 6, styri hore a dva dole. asu to teda riadne lopataky 😀 ktore pridu teraz na radu?
inak uz sa zacina prejavovat svojvola - ked sa jej nieco nepaci, sadne si, najprv ide hlava dopredu na zem a potom si lahne. musim povedat ze sa na to celkom zabavam 🙂
tak drzim palce nech sme vsetci zdravi 🙂

kakatka1
29. feb 2008

Ahojte zgurka ako je Simonke? Dufam ze uz je OK.U nas je teraz dost rozsirena crevna chripka,dufam ze my sa jej vyhneme.Preto teraz ani moc nechodime medzi ludi,ked mal oslabenu imunitu so zubkov.

lindda
29. feb 2008

cafteeeeeeeeee ako sa mete ???? U nas ako tak ninovi idu hadam vsetky zuby alebo nechapem preco ale jeeeduje sa ako blazonko 😠 😠 😠
Inak je zivy az moc 😀 😀
Cilka a Yeson no jo bolo to strasne ta choroba ako kazda nastastie uz je po tom a dufam, ze nas uz bude vsetko obchadzat 🙂

zgurkaa
29. feb 2008

kakatka, nevyhli sme sa ☹ Simonka ma crevnu chripku. Nedavno sme sa vratili od lekarky.

kakatka1
29. feb 2008

Boze ta chripcina je vsade.Tak nech sa Simonka rychlo uzdravi a vela vela tekutin nech pije.Ale ona uz je velka kocka,urcite s nou nemas problem. 😵

yesno22
29. feb 2008

zgurka, to mi je luto...drzime palceky, nech to cim skor prejde...
linda, zda sa ze vsetky deticky maju teraz obdobie jedovania sa a zlostenia...Jakub ma tiez chvilky, kedy je mrzuty az strach a nic sa mu nepaci...nastastie to nikdy netrva dlho... 🙂
cemi, bud rada ze nie ste chory...my sa trapime s kaslom a soplikami uz dva mesiace a nie a nie sa toho zbavit...ak to nebude lepsie do pondelka, idem s nim znova k lekarke nech nas posle aj na ORL 😒

kakatka1
29. feb 2008

Yesno to mi je divne ze vas uz davno neposlala,alebo ste este u lekarky ani neboli.Ja mam nadchu dva dni a uz som z toho nervozna.A take malicke deti sa musia citit este horsie,ked sa im zle dycha.Aj vam prajeme skore uzdravenie,choroby by mali spom deticky z daleka obchadzat.

yesno22
29. feb 2008

ahojte...prave sa mi maly strasne pozvrackal...na dvakrat ☹ ...a to bol vyumyvany, prezleceny do cisteho pyzamka aj vaku...nechcel ani cajik zapit, ani MM...no tvari sa, akoby sa nic nestalo 😕 ...netusim z coho, nic zvlastne nejedol...akurat ze mliecko vypil teraz vecer dost rychlo tak len dufam ze to z toho...no budem spat v noci s nim v izbe, keby nieco...strasne som sa zlakla a manzel este viac...zazili sme to len raz a to bolo davno...vtedy som po 1x skusila na vecer UM a tiez ho vtedy vypil strasne rychlo... 😒

cemi
1. mar 2008

ahojte...drzime vsetkym palce nech sa uzdravite. 🙂

kakatka1
1. mar 2008

Ahojte Tak mi sa stale trapime so zubkami,ale teplota uz nastastie nie je.Este sme len 2 hodky hore uz sme mali dva urazy, najskor pricviknuty prst v skrinke a potom si zahryzol jazyk.Najskor som sa zlakla odkial sa ta krv vali, vyplachli sme pusu vodou a uz je dobre,dufam ze sa mu to skoro zahoji.Co nas este dnes caka? 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre