Februárové bábätká 2007 - Slovensko. Mamičky, píšte!

lenrie
26. sep 2007

ahojte viem ze je tu uz jedna rtema ale pozeram,ze su tam vsetko baby z ciech zo slovenska snad nikto nemam take babatka??? 😉 😉 ja mam dcerku narodenu 2,2,2007 a rada sa s vami podelim o nase radosti aj starosti a najma o zbojstva...budemrada ked pisnete dobru

yesno22
14. dec 2007

jeeej, Kati gratulujem...az teraz som si vsimla, ze si tehulka 😵
a presne ako pisem, skriabe sa po nohach, chce ist na ruky a mrnci pri tom...posledne dva dni ale robim to, ze si len k nemu cupnem, pomojkam ho a robim si dalej...zatial nechape o co mi ide, ale on pochopi, ze ho lubim, ale obcas musi pockat...dnes som sa s nim cely den nahanala po byte, ako inak po styroch...az ma bolia kolena 😀 ale stalo to za to..zaspal za sekundu, uvidime co bude v noci, lebo dnes rano sme mali budicek o piatej 😠

katka432
14. dec 2007

yesno,dakujem 😀 no mi davame v noci neitu do postele k nam uz asi tyzden,bo jej idu zasa zubky asi..tak je taka vseliaka.ale vecer zaspapa dobre..
no v nedelu cestujeme prec a neita tu ostava s mojou maminou,som zvedava ako to beznas vydrzi..ked je stale namne nalepena,ale mozno to zvladne lepsie ako my 😅

cemi
14. dec 2007

dobry vecer 🙂
katka 432 a nechas malu mamine aj na noc?

yesno22
14. dec 2007

kati neboj, zvladne to aj ona, aj vy...co ine vam ostava, ze? 😀 😅
ja sa tesim, az prestanem maleho kojit, ze si niekde vyrazim na vikend s kamoskami...no, mozno aj s manzelom 😀

katka432
14. dec 2007

cemi,keby len na jednu.ideme do skotska za tatinom ale naspet ideme autom tak ju nechavame doma bo by mam asi tu cestu nevydrzala
no mna vola kamoska na velnes vik.ale asi ani nepojdem ked som tehu,nemozem ist na masaz ani nic,tak neviem.no ale zasa ked nevypadnem teraz,potom sa zasa nikam nedostanem

cemi
14. dec 2007

tak na to sa tesim aj ja... 😀
aj ked neviem si predstavit ze nebudem malu kojit 😒 neviem si to vynachvalit 🙂

katka432
14. dec 2007

no ja som to teda rada nemala..bolo mi to dost neprijemne

tufa
15. dec 2007

Aj ja este kojim a to pri zaspavani. Ja si neviem predstavit ako budeme zaspavat bez cici 😀 😀 Takze asi to potiahneme co najdlhsie 😝
Nevyhoda je, ak by som mala malu nechat samu, tak neviem -neviem. Babka cicu neda 😀 😀 😀

katka432
15. dec 2007

no ja som z cici presla na flasu a to tak,ze som ju mala na rukach a drzala jej flasu..a potom som ju s nou zacala davat do postielky..
ale kym mozte kojit,len kojtre..aj vam to zavidim..nie koli mne,bo mne to b olo vazne neprijemne,ale koli detickam,ved to je prene najlepsie 🙂 keby som mohla kojit kojila by som aj ja 😉

tufa
15. dec 2007

Katka sak cochvila kojis opat 😀 😀

katka432
15. dec 2007

no ,vyzera to tak 😀
tufi,darceky kupene??pobalene??

lindda
15. dec 2007

jeeej ako sa to tu rozkecalo 😀

lindda
15. dec 2007

katkaaaaaaaa jeeeeeej gratulujeeeeeemeeee 🙂 🙂 🙂 k tehu 🙂

katka432
15. dec 2007

ahoj lindi 🙂 si sa tu dlho neukazala

katka432
15. dec 2007

dakujem lindi..

katka432
15. dec 2007

babule,tak ja sa lucim a ukazem sa asi az cez vianoce,mozno az po,tak tu toho vela nepopiste.papa 🙂

lindda
15. dec 2007

kati a kam ides ??

yesno22
16. dec 2007

ahojte...sa vam musim pochvalit, ten moj drobec sa dnes sam postavil na posteli a stal dobre 2minuty...sa "pozabudol" ze on este nevie sam stat a chodit bez opory, ale ked sa spamatal, hned bol na zadocku 😀

tufa
16. dec 2007

Kati stastnu cestu 😀 😀

My zase si uz vieme sami sadnut cuvanim vzad 😀 a ukazeme aka velka vyrastiem 😀 a vecer sa nam nechce spat ☹ , dnes sme bojovali 1,5 hod. 🙄 a v noci je strasny plac a kopanie - aka je cez den dobra taka je v noci zla 😖 Zeby nam niekto na noc vymenil drobca? 😝

kakatka1
17. dec 2007

Kocky kazde babo ma na vsetko svoj cas.My mame kamosa,tiez februaroveho a ten uz sam pekne bezka.A este si aj rano pospinka do pol desiatej,tak to je paradna vec.To im teda zavidim, lebo ten moj drobec sa v poslednej dome zacal rano budit nieco po 6h.Parada 😀

yesno22
17. dec 2007

ahojte...kakatka, tak my sme kedysi vstavali o piatej rano 😀 😠 teraz okolo pol siedmej...obcas skor, obcas neskor(ale to len fakt obcas 😔 )...nastastie knizka o spinkani pomohla, uz sa tak casto nebudi v noci...ale cez den je to stale o nicom...dufam, ze sa to zmeni a ze Kubko nepatri k tym deturencom, ktorym staci malo spinkat 😅

lindda
18. dec 2007

cafte my tiez v noci nic moc nespime kazde 4 hod alebo kazde dve mu davam caj a jeme jeden krat o 2 hej ale rano spi aj do 9tej.
Uz spravi aj sam 2 kroky ,ale neiste ja ho do nicoho nenutim 🙂

kakatka1
18. dec 2007

To je presne moj nazor, do nicoho nenutit. Ved aj nam by sa to nepacilo keby mame stale robit nieco, co nam druhy rozkaze.Aj ti drobci su osobnosti a kazde ine.No dnes sme spali o trosku dlhsie az do 7h 😖

zgurkaa
18. dec 2007

Ahojte. Prave sme sa vratili z plavania, mala spi 😔 . My tiez este v noci papame MM, okolo 4.00 hod a potom o 6.00, vstavame tak okolo 7.00. Niekedy skor, niekedy neskor. Mala sa od minulej soboty, ked spravila prve dva kroky zdokonalila. Teraz bezne robi tie dva krocky od stolika ku gaucu. A tiez uz krajsie a dlhsie stoji bez opory. Az teraz ocenujem ze sme nepouzivali choditko, Miska sa naucila nespoliehat sa na oporu a ked ju postavim do priestoru, stoji.....alebo si pekne sama supne a stvornozkuje 😀

kakatka1
18. dec 2007

Ahoj aj my chodime s krpcom plavat a veeeeeelmi sa mu to paci.Zajtra ideme prvy krat pod vodu, tak uvidime.A plavanie je super na spanok, zaspi uz v aute a obcas si potiahne aj 3 hodky. 🙂

lindda
18. dec 2007

mne spi nino tak max 2 hodky poobede,ale vdaka ja zato 🙂

zgurkaa
18. dec 2007

My uz sme boli na 7 plavani, a pod vodu sme sli uz na 3 hodine. Teraz je Miska uz expertka 😀 Uz aj zaviera oci ked ide pod vodu 😖 Aj mne dnes zaspala v aute. Kakatko, kolkeho je Simonko narodeny? Pozeram ze sme rovnako stari....

kakatka1
18. dec 2007

Simko sa narodil 3.2. a Miska?

kakatka1
18. dec 2007

Ale mam trosku strach z toho ako to pod vodou zvladne.Dufam ze sa nic zle nestane 😨

zgurkaa
18. dec 2007

Miska je narodena 2.2. Neboj zvladne, taketo malicke deti su este v pohode 😉 , horsie je to s tymi vacsimi......co maju vyse roka. Ale ja som este nepocula zaplakat ani jedno.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre