Februárové bábätká 2007 - Slovensko. Mamičky, píšte!

lenrie
26. sep 2007

ahojte viem ze je tu uz jedna rtema ale pozeram,ze su tam vsetko baby z ciech zo slovenska snad nikto nemam take babatka??? 😉 😉 ja mam dcerku narodenu 2,2,2007 a rada sa s vami podelim o nase radosti aj starosti a najma o zbojstva...budemrada ked pisnete dobru

lindda
21. nov 2007

katka ahoj a co stretko, ze neprides ??? pris ved to uz je od 15tej otvoreme kedy ti chodi mala spat ??

katka432
21. nov 2007

ona poobede malokedy spinka cize je o tom case dost neprijemna uz,a ked nahodou tak zaspi az okolo 4tej.. 😠 no nicto,ved este bude dake stretko hadam na ktore sa dopravime.. 😀

lindda
21. nov 2007

hmm skoda mne nino spi doobeda tak 2hodky a poobeda tak 1,5hod nastastie a vecer zapi okolo 20,30 a spi az do rana 8,30 a raz papkame okolo 0,2 v noci

katka432
21. nov 2007

aj neita sa budi v noci raz,okolo2 dakedy papa,dakedy len pije...potom sa zobudi okolo 6 a spime asi do 8..no ako kedy,no cezden nespi skoro vobec..dakedy sa podari,ze spi doobeda 2hod,ale to sa vtedy cudujeme a chodime pozerat ci j ok,je to taky nezvyk
dnes ma uz 2hy den teploty,takze je nekludna aj v noci a mi sme z nej obaja vystaveni 😅

lindda
21. nov 2007

hmm to je blbe to Nas nino je spachtos 🙂 uz aj teraz spi 🙂

yesno22
21. nov 2007

ahojte...ja fakt na vas nemam cas...maly mal dnes celkom dobry den, po dlhom case, som zvedava, co bude v noci..vcera som sa nastvala a ked sa tatko vratil z prace, mamka isla zurovat 😅 vysla som si s kamoskou prvy krat, co je Kubko na svete a bolo nam paradne 😉 dala som si aj vinko, domom som prisla okolo pol jedenastej...Kubko relativne v pohode zaspal, ale ako vzdy sa budil kazdu hodinu... 😒 od dnes som mu zacala davat chamomillu, som zvedava na ucinok 😔

katka432
21. nov 2007

lindi,tak to ti zavidim....ja sa mozem cudovat,ze tu tie maminy maju kedy vypisovat...normalne si dakedy myslim,ze mam neako divne rozlozeny den,ked ja vobec nic nestiham..ale to bude asi tym,ze neita je taky nezmar 😀

yesno,chamomila je podla mna super,nasu malu vzdy ukludnila.. 😉
ja som bola s babami tiez raz vonku(ajked ma volali viackrat),ale som zistila,ze som dako zlenivela,bo sa mi ani nechcelo ist,no potom mi to padlo dobre...

yesno22
27. nov 2007

uff, vidim ze sa nepretrhnete...u nas nic nove, ani chamomilla nezabera...vcera som zo zufalstva dala ten novy sirup spanok a pokoj, zatial ale ziadna zmena...posledne noci su strasne...nielen ze sa budi kazdu chvilu( aj kazdu polhodinu 😒 ) ale medzi 3 a 5rano voben nespi, stale sa prevracia z boka na bok a nie a nie zaspat...no a to nevravim, ze dnes v noci mi skoro zletel z postele, zaspala som tvrdo a on ako spal na brusku, posuval sa a posuval az na kraj postele...mam tam sice naskladane periny, ale zobudila som sa na rev a maly visel cez tie periny a asi si udrel hlavu o okraj postele...tak som sa zlakla, ze som uz nezaspala ☹ 😔

lindda
27. nov 2007

no nase dobre spanie je prec je umrncany celu noc sa mrvi po posteli no strasne ☹

katka432
27. nov 2007

no unas su problemi so zaspavanim,ked zaspi,uz je dobre..a v noci sa zobudi raz dva krat,davame jej vodu,cajik,alebo mliecko a spime dalej,nastastie..ale teraz sme zacali s tou metodou co je o nej kniha...kazde dieta sa vie naucit spat,tak dufam,ze to zaberie.. 😅

tinka10
28. nov 2007

Ahojte, ako sa máte?no fakt je málo času na popísanie,akurát mi malý zaspinkal,no mi chvalabohu cez noc nemáme problém pekne prespí celú noc.Horšie to je z obedmi to musím pomaly stojky robiť aby mi niečo spapal ale ostatné všetko v pohode papká asi mu tá zeleninka už nejde.Inak máme už 8 zúbkov,loziť nelozíme ale skôr už to vyzerá na chodenie ked ho pustím spraví aj 2-3kročky sám.

katka432
28. nov 2007

tinka,to je sikula...a este ktomu zubkaty 😀 simonko mozno aj to lozenie preskoci,ale to vobec nevadi 😉
neita chodi zatial iba za ruku pripadne sama,ked sa dacoho drzi,no putit sa zatial boji 😅

yesno22
28. nov 2007

ahojte 🙂
maly tiez chodi len okolo postielky a nabytku a som rada, ze sa neponahla z chodenim, to sa nezastavim vobec 😅

tinka10
28. nov 2007

katka no z toho lozenia už asi nič nebude ale nevadí,mi rovno na nohy a šup rozbehnúť sa.Kati a ty si snažilka?ťa teda obdivujem že takto skoro,môj malý je za dvoch takých chalanov 😝,mám čo robiť, si teraz neviem predstaviť hneď ďalšie baby.

tinka10
28. nov 2007

ahoj yesno no veru to sa nezastavíme,ale má to aj pozitívum nebudem ho musieť nosiť toľko na rukách lebo už predsa nie je najlahši,takto sa ponesie pekne sám 😉

yesno22
28. nov 2007

tinka...to hej, veru zajtra uvidim ake su nase aktualne miery, ale cez 10kg to bude urcite 😝

tinka10
28. nov 2007

mi ideme až 27.decembra,ale čo ho doma vážim tak 10,2kg tak to neviem či aj doktorka zváži lebo má váhu len do 10kg 😀

yesno22
28. nov 2007

nam nasa vaha ukazuje 10,5 😝 a moj sa na doktorkinu vahu uz nezmesti 😀

katka432
28. nov 2007

no trosku snazilujeme..vies nasa mala je tiez poriadny cert,ale chcem aby vyrastali spolu aby om nevysla z cviku,a ked budu dve,lahsie sa zahraju 😀 ajked si uvedomujeme ze najsor to bude urcite mtne narocne 😅
ja inak malu moc na rukach nenosim,ale tieto dva dni mi dala zabrat,prerabame trosku byt a vsade je prech a spina a srobi a tak..takze uz druhy den sa ju snazim nepokladat na zem,no dnes si uz ani krize ani ruky necitim.. 😅 uz nam to dufam zajtra dokoncia,b o ne dojdem asi 😀
tak vam teda to nosenie nezavidim😉 😉
mi sme boli v poradni tusim 8 a mala myslim 7,78?myslim,ze tlkono... aj by som kukla do knizky,ale v tomto bynci ju nenajdem..
😅

tinka10
28. nov 2007

hm tak tu prerábku nezávidím,mi sme to všetko našťastie stihli ešte keď som bola tehotná,ja tiež malého nenosím stále,to by sa ani nedalo lebo je fakt už dosť ťažký a on si to ani nevyžaduje takže v pohodke.

yesno22
28. nov 2007

kati my sme v 8m mali 9,9kg 😝
nuz idem ja do postele, majte sa 😉

katka432
28. nov 2007

no neita je taky maly drobec..he oproti vasim deturencom..ale ved je baba,tak neh je😅
yesno,krasne sny
tinka..mo sme vsetko prerobili ked sme este nebyvali,ale ja som si vymyslela do obky sadrokartonovu stenu tak nastastie robime len to,ale no je to strasne...keby som vedela co to bude ani to nechcem..vsade,vazne vsade je prach spina a bordel.. 😝 ale aspon to tu potom bude pekne 😀 😅

lindda
29. nov 2007

cafte dnes je Nino extremne zly stale place nejako sa nam ten spankovy rezim meni ci oc 😠

tinka10
29. nov 2007

Ahoj lindda a nebude to zúbkami?mi dnes v pohode sme boli plávať aspon máme nejaký program keď už von sa nejako moc nedá chodiť

yesno22
29. nov 2007

ahojte...nuz vazime 10,53kg a meriame 76cm 😉
lindda, aj Kubko ma take chvile a relativne casto...nastastie posledne dva dni su celkom ok 🙂 ja to pripisujem zubkom, pripadne aj nie 😀

lindda
29. nov 2007

zub nemame ani jeden uz som s toho smutna ☹ on si podla mna iba vyzaduje pozornost ked sa snim hram tak je ok ale ani na minutku si nemozem sadnut je to na nervi 😒
ale zas ked sa rehoce je na zjedenie 😀

yesno22
29. nov 2007

lindda, to je normalka...proste sa sam nudi...aj Kubko je taky, ked som s nim doma a nema prave najlepsi den, musim sa mu nonstop venovat, inak je zle...ale ked ideme von, je v pohode...pozoruje ludi, deti alebo spinka 😉 alebo ked ideme na navstevu, alebo niekto k nam, tak je vsetko ok, ma velmi rad spolocnost...dnes sme boli u kamosky s krasne sa hral sam v ohradke, sem tam skontroloval kde sme 🙂

lindda
29. nov 2007

nino ma rad ked pride niekto k nam ale u cudzich sa neciti dobre iba u babaky 🙂
vonku vydrzi, tak 1,6hodky potom ho poraza aj v kociku 🙂 chcel by lozit aj vonku asi 😀
spi ti maly aj doobeda este ?? Mne Nino uz nie iba poobede 2hodky

yesno22
29. nov 2007

no, s tym spanim je to u nas biedne...doobeda ho ucim spinkat v postielke, ale to pospi tak 20-30min 😒 ...poobede chodime vonku, to pospi 1-1,5hod 🙂 inak by zase spal len kratko...ale ked si k nemu lahnem, pospime aj 2hod 😀

yesno22
29. nov 2007

lindda, utekam spat, maly sa tam nejako kruti...pa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre