Februárové bábätká 2007 - Slovensko. Mamičky, píšte!

lenrie
26. sep 2007

ahojte viem ze je tu uz jedna rtema ale pozeram,ze su tam vsetko baby z ciech zo slovenska snad nikto nemam take babatka??? 😉 😉 ja mam dcerku narodenu 2,2,2007 a rada sa s vami podelim o nase radosti aj starosti a najma o zbojstva...budemrada ked pisnete dobru

kakatka1
18. dec 2007

Ahojky kocky.Co mate nove?My sme prave prisli z prechadzky a je tam riadna kosa. Teraz drobec spinka v tepluckej postielke a maminka sa bavka. 😵

yesno22
18. dec 2007

ahojte...kati, my chodime von kazdy den o 13.30 plusminus 10min a neprejdem ani 5m a maly spi...vonku sme 2,5-3hod a ja vzdy riadne vymrznem...ale aspon nie som chora 😀

tufa
18. dec 2007

My sme boli dnes na nakupoch v meste. Stihli sme skoro vsetko a minuly sme kopu penazi ☹ ale uz sme konecne komplet zariadeni. A darceky na vianoce kupujem len malickosti krstnatkam - ti sa aj tak nevedia z nicoho tesit dlhsie ako 5 min 😝 . A nasim listky do divadla nech maju kus kultury 😀

kakatka1
19. dec 2007

Ahojte Tak mi sme dnes boli prvy krat na plavani pod vodou.Simko bol strasne zlaty, je sikulka a ja som sa tak bala ze sa napijeme vody.A mame aj prve foto pod vodou.Krasne az na to ze si drzi uska. 😵

lindda
19. dec 2007

Ahojte mne Nino najradsej spi v postielke aj 2 hodky v kociku ani za svet ☹
ja som rada aspom si porobim doma co treba

zgurkaa
19. dec 2007

No vidis Kakatka, ja som ti vravela, ze to zvladne. Sikovny je 😉 Aj my spavame v postielke radsej......ale ani kocik jej nerobi problemy.

kakatka1
19. dec 2007

No mne Simko od malilinka nebol kociarove babo.A ani teraz tam dlho nepospi,max tak 45 min.

tufa
19. dec 2007

Baby to plavanie musi byt super. Ked som pozerala fotky babatiek pod vodou tak to bolo perfektne. Skoda, ze u nas nie je taka moznost ☹

A dnes zacala Terka chodit po styroch a dokonca velkou rychlostou 😀 tak som rychlo presuvala koberce nech nechodi po podlahe 😀

lindda
19. dec 2007

Tak Ninko uz ma zasebou prve kroky dnes spravil 2 kroky 😀

kakatka1
20. dec 2007

Gratulujweme k prvym krocikom 😉

tufa
20. dec 2007

Gratulujeme "turistovi" 😀 😀

lindda
20. dec 2007

dakujeme strasne sa mu to paci 🙂)

kakatka1
21. dec 2007

Ahojte ako sa mate s drobcami?My fajn, prave buva po plavani.Dnes sme mali take vianocne pri stromceku a aj deticky z materskej skolky boli zaspievat. 😵

lindda
21. dec 2007

aj mi spinkame nastastie potom ideme troska von aj ked tam je taka kosa brrr ☹
ale inak je vsetko ok ninko stale robi dva tri kroky a potom bum na zadocek strasne je zlaty 😀

tufa
21. dec 2007

U nas Terezka sa prvykrat postavila v postielke 😀 Za tento tyzden urobila straaaaaaasne pokroky 😀
Asi nam chce dat pekny darcek pod stromcek 😀 😀

yesno22
21. dec 2007

ahojte...Kubko od vcera nebojacne chodi za jednu ruku ...a hore schodmi ako maly horolezec 😀 😵 som zvedava co povie na stromcek, chystame sa ho zajtra vyzdobit 😅

lindda
21. dec 2007

aj my ideme zajtra stavat stromceka a netusim kam ho dat aby ho nezhodil 🙂 asi ho uviazem o radiator preistotu😀

katka432
22. dec 2007

Ahojte,tak uz som spet a som rada,ze som doma..l😅 lindi,bola som s muzom v skotsku na par dni
Nakupili sme malej kopu veci na oblecenie,no sebe skoro nic zasa ☹ ale hlavne ze ma mala 😅
ale co sme videli,sa mi este teraz rozum zastavuje:v dubline na letisku vidim matku s dietatom v kociku,a to dieta bose a bez ponoziek..zachvilu mi manzel ukazuje dalsie...v skotsku,dalsie take deti..a to bola kosa okolo nuly ked nie menej..my sme sa drkotali,ja som tam nosila este pancusky pod gatami co totalne neznasam..pred shopingom stala matka s dietatom asi 2 mes.bolo v autosedacke,bez pancusiek pod hgatami,nozicky uplne cervene..tak mi ho bolo luto,ze som az plakala(bo teraz ked som tehu,tak ma secko dako rozplace)ale hlavne ze matka bola naobliekana...a deti s ciapkou na hlave tam vidiet malokedy..az v londdyne sme videli deticky akotak zakryte a zababusene..
no a teraz vas idem precitat 😉

katka432
22. dec 2007

yesno,tak gratulujem,uz sa nam to tu pomalinky vsetko stava na nozky 😅
kakatka,neboj,simonko to zvladne,nasa mala so potapa uz aj sama 😀

katka432
22. dec 2007

tak to tu mame takych sikuliacikov 😀
no my ked sme sa vratili,tak sme sa prekvapili piatym zubkom a tiez tym ako pekne chodi za jednu rucicku 😅
stromcek uz mame od zaciatku decembra ale zatial si ho nastastie nevsima,co je super,bo by sme uz mali asi po gulach 😀 😀 😀 😀

dorotka
22. dec 2007

ahojte kocky no do tej ceskoslovenskej temy som sa nevedela ani ja zapojit a to som tam chodila v podstate odzaciatku len oni kocky boli zvacsa rizikovky a tak mali na net viac casu
ami sa narodila 18.2. na novy rok zlateho prasata
a lindus sa ospravednujem ze som ta nejak na stretavke nespoznala ale stale som rozmyslala ja niekoho poznam kto ma nina

yesno22
23. dec 2007

kati vitaj doma 🙂 gratulujeme k piatemu zubku, ako to Neita zvladala s babkou?
a dorotka ty vitaj medzi nami 😉
my dnes pecieme moriaka...nasi sa rozhodli, ze tohto roku budeme mat moriaka ako americania na den vdakyvzdania, neviem co ich to napadlo 😅 je obrovsky 😝
vcera dosla sestra so psikom Peperom....no, ono je to este len stena, ale vazi 22kg a mne je tak po pas 😨 Kubko je z neho hotovy,stale si ho obzera, chce ho hladkat...ale Peper sa ho boji 😀

katka432
23. dec 2007

yesno,dakujem,zvladla to super,vraj bola velmi zlata a aniza nami neplakala,narozdiel odomna 😀
ked sme sa vratili a v noci nas zbadala,tak sa tesila,ze sme ju museli vybrat z postielky a hrat sa s nou 😀
jej.,tak moriaka som este nepiekla 😉
yesno,inak ked vravis o tom psikovi,moja mama ma psika,sice maleho shicu(ci jak sa to pise)a mala jej stale robi zle,stale ju taha za cop a prelieza ju,no lucke(tak sa vola ten psik)je to asi 8 nlebo sa vobec ani nepohne 😀
yesno,a budete travit vianoces vasimi a so segrou??to je zlate...aspon sa budete vsetci spolocne tesit ako si kubko rozbaluje darceky 😉 my budeme doma s nasimi aj so segrou aj so svokrovcami a uz sa na to moc tesim 😅

babule,vsetkym vam prajem krasne vianoce 😉

yesno22
23. dec 2007

kati, my stale takto travime sviatky....kym som bola slobodna, tak s nasimi a so starkymi...teraz sa striedame, polovica sviatkov u nasich a druha u svokrovcov...takze stale mame 2x stedry vecer 😀

lindda
23. dec 2007

cafte jeejej katka ako cestovatelka 🙂 tak super aspom ma mala nejake super vecicky 🙂 no to co si tam zazila teda ja niesom tehu ale tiez by som plakala ☹

Dorotka no skoda,ze sme nepokecali ved nabuduce dufam, ze este bude prilezitost 🙂

kakatka1
24. dec 2007

Ahojte Stastne a vesele Vianoce prajeme vsetkym. 😵

yesno22
24. dec 2007

Ahojte...my sme uz napapany, darceky rozbalene a teraz lenosime 😉
Musim sa pochvalit, Kubko dnes spravil prve krociky celkom sam 😵 😵 😵

zgurkaa
26. dec 2007

Cafte. Stastne a vesele............ 😉

katka432
28. dec 2007

u nas boli na sviatky aj nasi aj manzelovi rodicia a moja segra..ale uz odzaciatku som bola vytocena a cele to dopadlo uplne na prd..posledny krat sme travili vianoce so svokrou..do vsetkeho sa montovala,nic co som spravila ja jej nechutilo,stale jej daco chybalo kazdemu hovorila co komu kupila a kolko o stalo a taaaaaaak..no hruza
Lindi,vraj to tam je tak normalne ☹ asi by som take matky dorazila 😠
babule neita urobila vcera dva krocky a potom baaaaaaaaaaaaaaaac...na zadok 😅 a uz mame konecne aj 5ty zubok,vysiel ked sme boli prec..ale teraz mam pocit,ze pojde dalsi bo mala 2dni vysoke teploty 😒 uy neh su setky vonku
ozaj lindi,vy ste na tom ako so zubkami??
Yesno,blahozelam 😀

lindda
28. dec 2007

cafte tak u nas vianoce celko ok 🙂
A uz dva dni Ninko chodi teda chodi no spravi aj 5 krokou

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre