Februárové zlatíčka 2006. Pridajte sa

kala
29. okt 2006

tak začnem aj ja lebo mi to tu strašne chýba naše zlatíčka narodené vo februári tu si povymieňame rady a skúsenosti ale sa aj pochválime čo už zlatíčka vedia 😉

tinakul
18. mar 2008

Ja som okná umývala 😀 ale len znútra, lebo furt prší, a to nemá akosi zmysel 😖 ale dnes som už dve aj zvonka, inak bytík mám vytepovaný, vymopovaný, jarné upratovanie za sebou, lebo na sviatky fičíme preč, však vieš 😉 Čo si dnes varila,?? 😕

bejula
18. mar 2008

sme papali u tety 😉 ale pre ocko niečo ukuchtim a vy co ste mali dobre, daj typ, asi 15 min cesty autom

bejula
18. mar 2008

haloooo 😉 si tu?

sulamith
19. mar 2008

Ahojte,tak prispievam,aby ste si nemysleli,ze ste tu uz same 😀 😀
beji,ja som mala v skolke dvojrocne deti,cerstvo odvyknute od plienky,a stavalo sa ze pocas poobedneho spanku sa pocurali(niektore),a raz sa mi stalo ze pocas zamestnania (mala som s nimi HV) sa mi jedno dievcatko pokakalo 😀 .Ja som si najprv myslela ze si niekto iba prdol 😀 Ale to sa stalo iba raz.Ale inak dvojrocne deti sme prijmali uz len bez plienok,cumlikov. Niekedy sa stane ze aj 3rocne dieta sa popiska pocas spanku.Ale to by uz nemalo,ale stane sa. ak sa to stava pravidelne,tak samozrejme by si rodic mal dieta zo skolky na nejaky cas zobrat a nechat doma. Mozno len prezivalo stres z odlucenia od rodica,alebo si dlhodobo nevedelo zvyknut v kolektive 😔

a co sa tyka mna,este stale som 2v1.Ale uz citim ze babo sa posunulo dole,a dost a boli pravy bedrovy klb. Ale vzdy mi sarka vycari usmev na tvari,ked objime brusko a povie ze lubi babatko 🙂 🙂

bejula
19. mar 2008

suli 😉 držíme palce,
ja viem ako to je so škôlkami ktoré su preplnené, tak samozrejme maju podmienky ako ty vravíš ale tie ktorým chýbajú deti su ochotné zobrať aj s problémom dieťa, samozrejme, že je to na rodičoch, ale aj ja sa snažim aby cely deň nemala plienku a robim to už viac ako pol roka a vidim, že vie ,teraz sa mi dlho nestala nehoda, ale vonku bez plienky len na krátku vzdialôenosť , lebo sa bojim, že sa počúra a nachladne - na ulici, ale moja sa už pýta 😉
ja len som reagovala, že keď tam bola na zápis tak povedali, že nie je problém, len nech skušaju a tak.. a teraz ked už sa to blíži a ma deculo trošku problém mamičku odbijú, že ...

cumel, moja ma teraz take obdobie, že cumel musi byt, len vonku nie, ale minule u našich som jej nezobrala, no ked si spomenula, tak aj poplakala no ale som nemala... ale chce ...

tinakul
19. mar 2008

jéééééj Suli ty si učka??? 😕 To mi akosi uniklo 😖 No a ako to myslíš s tým cumlom že nesmú mat??? Na spanie , alebo na denné nosenie??? 😕
Moja sa raz pýta, raz nie a to už trénujeme ozaj tiež dlho ako píše Bejka - pol roka určite 😝 No spolieham sa na leto... 🤐
Bejka včera som ti ušla , ale teraz som tu... Sophi mi neskôr zahajala 😔 Je tu ešte niektorá z vás?? 😕

sulamith
20. mar 2008

tina,my sme brali deti do skolky uplne bez plienok a uplne bez cumlov.Cize vobec,nemohli mat cumle ani pocas spanku.Mali sme niektore mamicky,ktore sa obavali ako to ich deti zvladnu tak,im do skrinky zbalili nejaku plienku alebo cumlik,ale to sme hned upozornili rodicov aby to zo skrinky vybrali,pretoze deti si vsimnu ze v skrinke maju tu svoju poistku.Potom je to ovela tazsie oducit od toho deti. Ale su skolky ktore v pohode beru tie malicke deti aj s plienkami,pretoze nemaju deti.
Ale toho sa neobavajte,ani ty ani bejka , pretoze vase slecny ak pojdu do skolky az v septembri,a to uz budu vediet vsetko 🙂 Za ten polrok sa deti este taaaaaaaak zmenia a dozreju,ze budete prekvapene 🙂 🙂

bejula
20. mar 2008

ahojte 😉
suli 😉 ano aj ja si myslim, že sa zmenia a obe pojdu bez všetkého, mojej idu asi zubky, len preto pýta dudu,s plienkou sa tiež neobavam, že to nestihneme... 🙂
proste davam tomu voľný priebeh, ale už sama vie, že je to ine keď nemá plienku a vonku dudu nedávame 😅

sulamith
20. mar 2008

beji,najlepsie je tomu nechat volny priebeh ako pises.nasilu nic nepojde rychlejsie.
My sme uz nastastie 4 mesiace uplne bez plienok,ani na noc ani na navstevy ani na prechadzky.Tak sme si trochu oddychli od kupovania plienok.Sarka uz nema problem ist aj na velky zachod,ked ju podrzim.Doteraz sa bala,ale uz aj to mame bez problemov.Napr.ked ideme niekam na vylet,alebo na navstevu kde nemaju nocnik, v pohode pouzijeme velke WC. Je to super 🙂 A stale sa pekne pyta 😉 A ked sme doma,tak ide sama vtedy ked potrebuje.
Uz mame kupene plienky pre babatko,a az som sa cudovala ake su malicke.Uz som aj zabudla 😀

Inak uz mi asi odisla hlienova zatka 😉 pred troma dnami...

tinakul
20. mar 2008

ooooooo Suli tak to tu už bude zachvíločku- myslím pôrog 😉 a dík za povzdbudnie 😵 Ja viem že 6 mesiacov roí strašne vela 😉
ale si šikulka, teda tvoja malá ked sa takto pekne pýta zakaždým a nechala si volný priebeh 😉 Nuž ostáva nam iba čakat 😵
a to vážne už sama chodí piškat - páni tak také dvojročné dieta som ešte fakt nevidela... no klobúk dolu suli 😉

Bejka dnes odchádzame na sviatky k rodičom , prídeme niekedy v pondelok večer - takže nebudem na nete... ale potom pokecáme 😉

KRASNE VELKONOčNE SVIATKY VáM PRAJEM, VELA VODY, šIBAčOV A VODKY , ABY STE BOLI ZDRAVé PO CELUčIEKý ROK 😵 😵 😵

sulamith
20. mar 2008

aj ja sa pripajam a prajem vam krasne a pozehnane velkonocne sviatky,vela prijemnych navstev a pokoj v srdci.A hlavne si to rodinky uzite spolu...

tina,tak my v niecom ideme mozno rychlejsie a v inom pomalsie.Vase dturence su sikovnejsie v inych veciach 🙂 🙂 🙂

My cez velku noc neideme nikam,len na kratke navstevy ku rodicom.Ved ja uz nic nevladzem 😝

bejula
21. mar 2008

ahojte kočky 🙂 , najskôr aj ja Vám prajem krásne Veľkonočné sviatky plné pohody a samozrejme normálnych oblievačov, .... 🙂

suli 😉 dakujeme za povzbudenie, Sárka je šikovná a dobre píšeš, že naše sú možno šikovné v iných veciach... 😉
tak len oddychuj , ak sa dá a dávaj na seba pozor 😉 papa

tinka 🙂 my dnes odchádzame ku známym a zajtra frčíme ku babičke, kde budeme do pondelka, takže asi až v utorok sa ukážeme tu 😉 papa

sulamith
26. mar 2008

Ahojte,tak ako ste sviatkovali? K nam prislo niekolko navstev a Sarke sa sibanie velmi pacilo 😀 .

uff,uz sa mi to krati...v piatok idem na prijem do nemocnice 😉 Tak drzte prsteky.

Prajem vam krasne slnecne dni, a deturence nech pocuvaju 🙂 🙂

tinakul
26. mar 2008

Suli a máš mat ten cisársky alebo normálne ideš??? 😕
Práve včera mi kamoška rodila - uf to má za sebou - chalana ako buk 😉 Budeme určite na teba mysliet 😉

sulamith
26. mar 2008

tina,tak to este stale neviem,doktorka povedala , ze po vysetreni na prijme sa rozhodne ci ma budu rezat,alebo budeme cakat na kontrakcie. Neistota je najhorsia... 😒
Ja sa vam po vsetkom urcite ozvem...

tinakul
27. mar 2008

Tak ti teda držím palčeky suli, nech to máš rýchlo za sebou 😉 a určite budem čakat aj s babami na infošky po pôrode, juj som napätá aj za teba 😉 a som zvedavá aj na to ako to bude Sárka snášat 😕 určite daj vediet, zatial sa držkaj moja 🙂

bejula
28. mar 2008

ahojte 🙂 🙂 🙂
suli 😉 dnes myslim na Teba a držíme prsty , aby to netrvalo dlho 😉
my sa mame ok, počasie sa konečne umudrilo, takže aj vychádzky budu častejšie a menej asi na nete 😉
Tinka 😉 fotka super, mne tiež administ... zmazal fotku a neviem aku si dať ???? 😠

bejula
30. mar 2008

haloooooooo 🙂 dufam, že si tu teraz nebudem pisať sama ☹
suli 😉 😉 😉 už si len jedna ????????
Tinka čo je s tebou ???? pisala som mailik hm ??????? ☹

tinakul
30. mar 2008

Bejka a prečo ti zmazali fotku??? 😕
Suli už má asi po pôrode - tuším v piatok mala íst však?? 😕 To som teda zvedavá 😨
Bejka už som odpísala - boli sme na relaxačnom pobyte v ČR- predlžený víkendík - ôsmi - partia - no úžas - masáže, bublinkové kúpele, levandulové vodokúpele, a party na izbách 😉 No nenormálne som si oddýchla 😉 😵
A vy čo nové???

bejula
1. apr 2008

cau cau 😉
Tinka 😉 fotku mi zmazali, lebo mam tam bať ja a nie mala 😉 to už bola debata, že oni namátkovo si pozeraju admin.... fotky, že ako na OP al. v pase máš ty fotkunie dieťa 😖
už som pisala mailik

suli, keď budeš môcť tak len napiš ako ... miery - výška váha a aky pôrod a..... 🙂

tinakul
1. apr 2008

to som ani nevedela Bea 😒 No na tejto ta ledva je vidiet 😀 ale pekná fotka 😉
Bejka už som odpísala... aj ja som zvedavá na Sulamith 🤐
A ostatné babenky čo mate nové??? 😕

bejula
3. apr 2008

ahojte 🙂
Tinka zatial som nedostala mailik ☹ , nevidieť, ale možno zmenim

SUL... 😉 😉 😉 ako sa mate ????????? aspoň, napis , že ste v poriadku .... 😉

tinakul
3. apr 2008

Beji ked je Suli po sekcie - to je šest dní - tak možno je ešte v nemocke.... 😉 No a čo sa týka mailu, odpíšem ako budem môct, sa mi to kopíííííííííííííí 🙄 🤐

bejula
4. apr 2008

tinka nevadi, že nepíšeš, ja to chapem, držte sa ..... 🙂

sulamith
4. apr 2008

Ahojte,tak uz mame po....dakujem, ze ste na mna mysleli 🙂
Bola to sekcia...
Miery: 3 650g, 52cm...
Sarka prijala braceka,uzasne.Pusinkuje ho, chce prebalovat,stale ho strazi,a boji sa,aby nam ho nikto neodniesol 🙂

Po sekcii ma pustili domov na 5.den.Dost skoro...a dnes na 7.den som bola vyberat stehy.

Tak zatial tolko,ked budem mat viac casu tak sa ozvem.

Majte sa 🙂 🙂

bejula
4. apr 2008

hurááááááááááááááááááá 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

BLAHOŽELÁME PRAJEME ABY STE BOLI ZDRAVÍIIIIII A ŠŤASTNÍIIIIIIIII 😅 😅 😅

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

tinakul
4. apr 2008

Jééééééééééj Suli to je kráááááááásne 😵 tešíme sa s tebou a gratulujeme 😵 😵 želám ti skoré zotavenie sa a taktiež vela zdravíčka a štastíčka celej vašej rodinke 😵 😵 😵 😵 😵 A malý mal akurát miery , musí byt ozaj fešáčik, a potom ked si nájdeš nejaký režim , určite sa nám zase ozvi, papá 😉

bejula
16. apr 2008

kde ste všetky ?????????????? ☹ ☹ ☹

☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

tinakul
17. apr 2008

bea ja tu, ale nechcela som prispievať zase len ja... však vieš 😝 no ale ty tu o tomto čase asi nie si však,?? 😅
Inak pekné foto v pase 😉

tinakul
24. apr 2008

Babenky zase nik?? 😠 bejka ani ty sa neozývaš , aj v maili si na rade tuším 😝
Suli ako sa darí ??? 😕 Všetko oki???
Katka čo nové s vami??? 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre