Februárové zlatíčka 2006. Pridajte sa

kala
29. okt 2006

tak začnem aj ja lebo mi to tu strašne chýba naše zlatíčka narodené vo februári tu si povymieňame rady a skúsenosti ale sa aj pochválime čo už zlatíčka vedia 😉

bejula
5. máj 2008

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Tinka poslala som mailik 😉
suli ako sa dari aj mňa to zaujíma ???????????? 😉

sulamith
21. máj 2008

Ahojte kocky,vidim,ze tu nikto neprispieva ☹ Myslela som si ze tu bude tolko toho popisane...
Ako sa mate? My sa mame dobre,vsetko zvladame v pohode.Niekedy sice mame narocnejsie noci,ale da sa to zvladnut. Matko pekne papka aj pribera,je taky spokojnucky.Z detmi chodim kazdy den vonku,aj dvakrat ak je pekne,Sarka sa krasne vysanti na preliezkach a Matko sa vyspinka 🙂 🙂
Napiste ako sa maju vase deti,ake pokroky ste spravili...

bejula
22. máj 2008

🙂 ahoj, tak to som rada, že ste ok, a Sárka zatial chce surodenca 😀 neciti sa ináč, fakt máš to už za sebou, pôrod a tak, tak len sa držte a buďte zdravíííííííííííííí 😉

no neozývam sa lebo tu chodim buď ja alebbo Tinka a to mi kecáme aj cez maily, iné neviem kde su ??????????? 😠

no mi sme choručké máme teploty, ale už dufam z najhoršieho sme von 😉 bambula stale s niečim prekvapí čo sa týka aj otázok, plienky len na noc, ale aj to ma už suche, takže je to super, do trávy mi však piškať nechce ale už dala mi radu Tinka tak to skusime, stale vydrží domov 😒

petikd
9. jún 2008

🙂 AAhojte.Chodí tu teraz niekto?Lebo ja mám tiež jedno zlatíčko,ktoré sa narodilo vo februáry 2006,tk by som sa k vám chcela pridať.

tinakul
9. jún 2008

čauko babenky 🙂
Petikd my tu chodíme 😉 vitaj medzi nami 🙂 A povedz nám niečo viac o sebe a o malom Diamiánkovi 😉
Babenky ktoré to ešte neviete čakáme druhé bábenko - Suli takže ta prenasledujem 😀 A už si si našla aj režim??? Ako vidím áno a zvládaš to na jednotku 😉 Potom mi musíš dat tipy 😉

petikd
10. jún 2008

Dakujem.Damiánko je také naše slniečko,ktoré velmi lubime,aj ked niekedy je to taký čertik.Akurát sa odučame od plienok,takže mame doma veselo.Tina blahoželám ti k tehotenstvu a prajem tebe aj babetku vela zdravia,sily, aby všetko dobre dopadlo 😉

tinakul
10. jún 2008

Petikd dakujem moc 😵 A ja zase držím palčeky pri odúčaní plienok.. My máme už len na noc... Letné obdobie je na odúčanie ako stvorené 😉 Petikd a vy druhé ešte neplánujete??? 😕

miriamkac
11. jún 2008

Ahojte dievcata.....sem tam vas precitam, ale zatial som sa nepridala....tak to urobim teraz. Aj ja mam doma jedno februarove zlaticko 🙂 a rada s vami pokecam, ako zvladate toto obdobie 😝 a ine veci...napr...co varite? 😝

tinakul
11. jún 2008

No to je dobré miriam, že sa pridávaš a vitaj 😉 Ja toto obdobie zvládam ťažko , kedže mávam tehu nevolnosti, takmer nevarím 😖 ale inak malá zje všetko - najoblúbenejšie sú cestoviny.. fíha a teraz vidím, že máš tri detúrence - wau klobúk dolu... zvládaš to v pohode??? 😕 A Ladislava kedy plánujete dat do škôlky???

miriamkac
11. jún 2008

ahoj tina 🙂 tak ti drzim palce v tehu...aby ti to dobre dopadlo, a kedy cakate prirastok? Tak to mas stastie, ze ti mala spapa vsetko, mne praveze moc nepapa a ja uz neviem, co mam varit... 😠 ....ona tak maximalne ryzovy nakyp a od masa....
Laduska pojde do skolky od septembra 🙂 ...este neviem, ako to budem riesit, ale nejako to zvladneme...zatial sme zvladli vsetko...

tinakul
11. jún 2008

Vieš čo??? Ale počúvam od mnohých, že detičky teraz menej papajú - možno to je tým teplom - a aspoň ti vela pijee??? 😕 Fíha už od septembra??? 😕 No dobre, kamoškin išiel ked mal 2,5 roka a zvláda to perfektne, dokonca sa teší každé ráno do škôlky, žiadny plač nezažili 😉 Ak je zvyknutá na kolektív nebude problém určite neboj 🙂 Ježiš prepáč ja som predtým prehliadla , že Ladislav 😝 veď to je Ladislavka 🤐 A malá je už bez plienok, nemá cumlík, ani cumlové flaše??? 😕

miriamkac
11. jún 2008

Teraz to jedenie moc neriesim, lebo mi prisla pred dvoma dnami z nemocnice, mali sme brusnu chripku a zostala mi dehydrovana...musela na infuzky, takze teraz este dietujeme.... ☹
Vsak vyskusame uvidime (tu skolku)....ona ma rada deti, tak uvidim....
Plienky mame na spanie, inac sme bez plienok (dokonca aj v nemocke sa nam to podarilo udrzat , bola tam s tatinkom 😒 ), dudlik neriesim, ona s nim len spava nikam ho nevlaci a von chodime bez dudla hadam od 10tich mesiacov.... (v nemocke ho nemala a nechybal jej, doma nech si dudle v posteli... 😉 ) a cumlovu flasku ma rano aj vecer s mlieckom, ale tiez doteraz mlieko nemohla tak bola na caji a ten pije len zo salky....podla mna to zlikvidujem velmi rychlo a bezbolestne 😉 ...len to vyhovuje mne...napr. rano (byvam s detmi sama manzel robi na tyzdnovky) vopcham flasku vsetkym trom a mozem sa v klude aspon umyt... 😉
A vy ako ste na tom....to by ma zaujimalo...

tinakul
11. jún 2008

No by si sa čudovala , ale s dudlom sme na tom presne tak ako vy... len každý mi hovorí, že v škôlke už nesmie mať - a akonáhle jej nedám na spanie poobede, tak mi nespí a má viac energie 😒 Tak to si neviem v budúcnosti predstavit , cumlová flaša tiež funguje ráno, večer a len na mliečko - ako u vás... je mi lúto jej to zatrhnút a mlieko z hrnčeka ani nechce piť - ostatné čaj, vodu áno....
Plienky iba na noc... v podstate sme na tom rovnako - však nech si naše detúrence užijú čo najdlhšie detstvo a pohodlie no nie?? 😅 Inak to mi je lúto s tou nemockou - a tam bola sama bez teba??? Alebo ako?? 😕 Neplakala??? Neviem si to ani len predstavit 😔

miriamkac
11. jún 2008

No bola tam s tatinkom 🙂 a zvladli to spolu perfektne...ja som mala doma chlapcov...tiez chorych...takze... 😖
Vidim, ze sme na tom uplne rovnako...ja si nemyskim, ze by bol problem s dudlikom v skolke...proste ho tam mat nebude...ved ani ostatne deti nemaju...a ona to zoberie...keby ho nemala v posteli, ani si nan nespomenie.... 🙂 ...

tinakul
11. jún 2008

Aj ja sa spolieham vlastne na to, že sa prispôsobí ostatným detičkám a hoc len ležať bude poobede a nie spať, aj to je výhra 😝 Však uvidím podla teba - ma potom musíš informovat ako to bude malá zvládat v septembri... Naša by mala ist od januára... ale uvidíme, kedže mám aj termín na január - to budú chaosy - ach jaj 😔

miriamkac
12. jún 2008

To teda budu 🙂 ...zvladnes to...a dam vediet 🙂 ...a to tu sme len my dve? alebo tu nema nikto narodene deturence vo februari?

petikd
12. jún 2008

ahojte.
Tina nie druhé ešte neplánujeme,ale človek nikdy nevie.Pozerám,že ste sa bavili o škôlkach.Damušo by mal ísť do školky vo februári.Uvidíme ako to zvládne,ale má tam sesterničku s ktorou vyrastá tak dúfam,že sa bude tešiť. 😀

petikd
13. jún 2008

Ahojte.Damušo pozerá no počkaj zajac tak mám trochu času.My už dudlík nepoužívame.Iba ked sa Damko zobudí nadránom s veľkým plačom.A cez den (okrem spania)sme cumlík nenosili od kedy prestal spávať v kočíku.to je tiež od nejakých 10 mesiacov.Flašu tak isto iba ráno a večer s mliekom.No a to odúčanie od plienok už vyzerá lepšie.dúfam,že som to teraz nezakríkla. 😒

miriamkac
13. jún 2008

petikd 🙂 drzim palce, aby ste to zvladli... 🙂

petikd
13. jún 2008

Miriam dakujem veľmi pekne.Dúfam,že aj vám sa bude v škôlke dariť.Ladislavka to má už o chvíľu,tak jej budeme držať palce 🙂

tinakul
13. jún 2008

No miriam táto téma viazne od začiatku, občas niekto prispeje 😒 ale lepší sa to - vy to tu rozbiehate trošku 😉
A Miriam zvládnuť to musíme a všetky... musíme byť ozaj silné - držím aj vám palce a som zvedavá ako bude v škôlke 😉
Takže petikd cumlík existuje ako tak aj u vás... 😉 Ja sa s týmito vecami neponáhlam , pokial dieta nemá všetky zúbky a to ukludnuje, tak prečo nie 🙂 Inak vaše detúrence už majú posledné zúbky vonku??? 😕

petikd
13. jún 2008

No Damčo má 20 zubov,ale ked ja si nejako neviem zapametať koľko ich má mať malé dieťa. 😖

tinakul
13. jún 2008

No práve 20 😉 tak tvoj Damčo má všetky 😉 Našej Sophie rastú posledné, ale celkom nie sú vonku 😝

petikd
13. jún 2008

No vidíš tak to si už zapametám.Dakujem. 😉

tinakul
13. jún 2008

neni zač... 😉 A čo malý ešte pozerá zajaca, alebo išiel hajať??? 😕

bejula
13. jún 2008

🙂 🙂 🙂 ahojte dievčence 🙂 🙂 🙂

je to super ked vidm, že to tu žije, pravdupovediac chodila som tu, ale nik tu nebol, vitam všetkých nových a pozdravujeme 😉

Tinka 🙂 ozvem sa napíšem, ale nestihačka, drž sa 😅

keby nepršalo, čo aj to treba, tak sa mame super, klopklop, veľa kecáme, básničky už je to super, že aj sama od seba aj čitať chce a vie presne na ktorej strane je čo 😀 plienky nemáme ale v noci jej stale ked zaspi dam a ona potom v noci si sama da dole, dnes som kupila podložky, lebo ja potom neviem spať a stale pozerám či nepiškala, už je veľká slečna a vybita ako žito 😉 zatiaľ papa

tinakul
13. jún 2008

Jéééj Bea, už som sa aj obzerala po tebe, kam si zmizla 😝 Tak malá je ozaj šikovná, nedávala by som jej plienku na noc, ak už sama nechce 😉 Určite sa ozvi 🙂

bejula
13. jún 2008

🙂

bejula
13. jún 2008

ja jej dam len preto, že ked v postielke spi tak tam by mi to nevadilo, že sa popišká ale ona v noci prichádza k nam a to by sme sa museli zobudiť všetci a prezliekať 😠

bejula
13. jún 2008

tinka 🙂 spinkate, moja zaspala o 13:30 a veľmi dlho mi ťahá a potom večer niekedy o 23.00 😠 inoked do 22:00 spi, ale aj vonku su dlho deti a kričia a...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre