Februárové zlatíčka 2006. Pridajte sa

kala
29. okt 2006

tak začnem aj ja lebo mi to tu strašne chýba naše zlatíčka narodené vo februári tu si povymieňame rady a skúsenosti ale sa aj pochválime čo už zlatíčka vedia 😉

sulamith
1. dec 2008

ahoj gabrielka tak vam srdecne blahozelam 🙂 ,vidim ze si beriete postupne vsetky priklad a svojim ratolestiam zaobstaravate surodenca 😀 .To je super.tesim sa s vami. A ako sa citis? Na kedy mate termin?
Drzte sa,aby vsetko dobre dopadlo 🙂

miriamkac
1. dec 2008

gabrielkabj gratulijeeeeem 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 Sarka bude mat tiez pekne skoro surodenca....supeeeer...

tinakul
1. dec 2008

Jééééééj Gabi super, dalšia tehulka 😵 Tak Sarka nebude sama, supiš, drž sa 😉
A Suli to je super, že ste sa už presťahovali, a ako sa vám býva v novom,??? 😕

sulamith
2. dec 2008

tinka,snazime sa pekne si to zaiadit,a trochu sa tu udomacnit. Tak spokojne...
Sarka to prijala krasne,ze sme v druhom byte,a aj Matko. To je pre mna najdolezitejsie.A zvyknut si musime vetci.

gabrielkabj
2. dec 2008

ahojte tak vychádza to na 22.7. 09 tak dufam že všetko bude ok a dik za gratulky. Kontrolu mam presne na Silvestra tak potom dám vediet čo a ako.Ved naša Sarka pozerá do každého kočiara na ulici. Chodím tu teras menej lebo mam vela prace do školy. tak sa zas niekedy ozvem.

miriamkac
8. dec 2008

Caute, caute Aky bol Mikulas?
No my sme mali sou....mala mala v skolke vystupenie na Mikulasa...boli sme vsetci aj s chlapcami, no a do telocvicne prisiel Mikulas + cert+anjel a nasa princezna zostala sediet chrbtom k obecenstvu, stiahla si mikulassku ciapku na usi a na nikoho ani nemrkla... 😨 ...ked som prisla za nou, ze ona sa boji certa...baby, ja som s nou ani nepohla...takze mala po vystupeni 😔 ....no potom sme boli este na Mikulasa u nas v dedine, tam certa nezobral Mikulas "on sa zobral len sam"..to bol hlod naseh herecky...a este sme boli u babky v Meste na Mikulasa a tam:"Uz sa certika nebojim 😅 "...tak na koniec sme to prekonali.... 😀

tinakul
8. dec 2008

Suli určite si zvyknete a je super, že malá to tak krásne prijala 😵
Gabi to máš dobrý taký už letný dátumík - môžeš si uviesť aj do pasu, aby sme sledovali v ktorom si tt 😉
Mirka 😀 😀 no podarená malá 🙂 Ale tí čerti vedia detičky vystrašiť 😖 😝 No my sme s malou tiež boli na dvoch akciách a našťastie sa nebála, len spievať nechcela nič mikimu -akosi mala z toho strach - však kuk pár mikulášských fotiek som pridala do albumu 😉

sulamith
11. dec 2008

tinka pozrela som si vae fotky,pekne su 🙂 🙂 🙂
My sme Mikulasa pŕezili fantasticky.Sarka si sama umyla cizmicky a rano vstala s ocakavanim co v nich najde...obaja aj s Matkom pricupitali na chodbu a s udivom obdivovali vsetky sladkosti.....no krasny to bol pohlad na rozziarene ocka nasich deti....
...a boli sme aj v meste na programe, a fotili sm sa a Mikulasom 🙂

sulamith
12. dec 2008

tinka,ved ty o chvilku rodis 😵 ,ten cas letiiiiiii.Este nemate vymyslene meno?

Velmi sa tesime na vianoce,ako ich prezivate vy?Co na stole nesmie chybat?Peciete kolaciky?Ja dufam,ze nieco pri mojich dvoch strelach nieco upeciem. 😀 ....ze Mirka 😀 ako to zvladas?

tinakul
14. dec 2008

No veru Suli, mne to hovor - to letíííí ako vietor 😝 a díky za pochvalu fotiek 😉 No meno už máme dávno, len som ho neuvádzala, kvôli tomu že každému sa iné páči, aby mi ho niekto neznechutil 😝 😎 Ale odhovoriť sa nedáme a prezradím vám ho - prvá je Sophia , druhú chceme Cynthiu - čítaj Sintia 😵 No nám sa to páči 😉
My sme v Maďarsku v sobotu nakúpili kopec vianočných koláčikov - krásne vyrobených ako domáce - takže ja piect nemusím, ani sa moc už nechcem namáhať 😝 No a darčeky sme tiež v sobotu dorazili, už zostáva len baliť 🤐 😉 Upratané máme tiež pekne, stromček už je vyzdobený, byt ozdobený... takže vianoce sa môžu začať a dúfam teda , že aj ja vydržím ešte čo najdlhšie -teda do termínu 😝

sulamith
17. dec 2008

tinka Cynthia je krasne meno. Obe mena su sice nezvycajne,pre mna exoticke,ale velmi pekne 🙂 No my ked sme oznamili rodine ze nasa prvorodena dcerka sa bude volat Sarka,tak vsetci kruzili ocami,co za meno sme to vymysleli. A teraz si uz ani nevedia predstavit,aby ju volali inak 🙂 🙂

...ja som taka unavena,Matko sa v noci budi aj tisickrat-idu mu zubky.On si vstane,naje sa a ide sa hrat...
Chcela by som upiect nejaky kolacik,uz len koli tej voni a atmosfere...ale som taka unavena 🙄

petikd
17. dec 2008

Ahojte baby.Ja som tu už jedným časom písala.Mohla by som sa k vám znovu pridať? 🙂

sulamith
18. dec 2008

petkid,iste ze sa mozes pridat.Ako sa mas? 🙂

sulamith
18. dec 2008

prepac ze som ti skomolila nick 😀

tinakul
18. dec 2008

ahojte 😉 No to počasie je desné, len leje a leje ako z krhli a ja behám dnes aj zajtra na vyšetrovania 😝 😒 Suli díky za pochvalu mena 😉 A mne sa aj Sárka moc páči 😵 No zúbky to je kapitola samá o sebe, Inak s tou únavou Suli nie si sama - ťa povzbudím, ja už ledva dýcham... Strašne rýchlo sa unavím a všetko ma pichá ked vstanem, alebo viac idem 🙄 Už to nie je sranda ku koncu tehu 😝 No ale čo už musím vydržať 😝 Darčeky už máme všetky našťastie aj pobalené, stromček vyzdobený, byt uprataný, ja zbalená do pôrodnice,
koláčiky nachystané - síce len kupované - ale domáce pravé 😵 😉 A v materskom centre sme vlastne robili aj medovníčky - takže aj vlastná výroba je 😉 Vianoce môžu teda prísť 😵 😉
Petikd len smelo sa pridaj 😉

sulamith
18. dec 2008

tinka,ty si sikulka 🙂
My postavime stromcek az den pred stedrym dnom. Postavime ho z manzelom v noci aby mali deti v stedry vecer prekvapenie. Uvidia ho az po stedrej veceri-krasne rozsvieteny a s darcekami pod nim 🙂 .Uz sa tesim na tie rozziarene ocka 😵
A darcek mame zatial iba pre Sarku,este musim kupit nieco manzelovi a Matkovi....a este pobalit.No a zajtra by som chcela napiect aspon vanilkove rozky 🙂 .Dam vediet ako sa mi dari.
Uz sa tesim 😵

sulamith
18. dec 2008

tinka,a este daj vediet ako si pochodila na vysetreniach 🙂

petikd
19. dec 2008

No ahojte.Ja už darčeky mám všetky.A vianočný stromček budeme robiť asi v nedelu.No u nás momentálne (konečne) sneží.Neviem ako vy ale mám na vianoce sneh rada.Ked sneží tak sa dá chodiť von ale ked prší tak iba s dáždnikom..Aj ked tento dážd sa moc nechytá.No mi máme dnes zabíjačku svinky.Tak sa zatial majte

sulamith
19. dec 2008

peti,ej tak to mate veselo,ked dnes zabijate 🙂 .To je krasne ked u vas snezi,u nas len prsi a prsi a chodime z dazdnikmi,aj teraz idem deti poobliekat a hajde do obchodu.Aspon keby snezilo...

petikd
19. dec 2008

Suli ale keby si vedela aký je mokrý ten sneh.Aj ked sa drží ale na cestu muselo veľa nasnežiť aby to bolo vidno.A potom vídatnom daždi máme na dvore také blatoooo. ☹

tinakul
19. dec 2008

čaute, tak mám po vyšetreniach 😉 Našťastie vyzerá byť všetko oki, aj dia, aj poradňa - teda neotváram sa ešte - klop.,klop - no a v pondelok idem na prietoky, a dozviem sa kolko váži bábenko 😉
Teraz oddychujem, ale však aspoň víkend budem mať totál volný, kedže malá je u babiny a vyšetrenie mám až v pondelok 😉
No u nás tiež iba leje, už druhý deň ☹ Ja ceeeeeeeeeeeeeeem sneh 😝 Petikd tak príjemné zabíjanie 😉
No Suli to bude krásne prekvapenie 😵

sulamith
22. dec 2008

Ahojte,dnes rano krasne snezilo,no len skoda ze sa nic neudrzalo ☹
Sarka v noci strasne kaslala a nakoniec z toho kasla aj vracala,teraz spinka a namerala som jej teplotu 38,2 ☹ .Chudatko moje,teraz pred vianocami nam ochorela. ☹

tinakul
22. dec 2008

Suli ☹ skoré uzdravenie prajem - ozaj smola takto pred vianocami 😒 Bežte k lekárke, ale to už si určite s ňou bola však?? 😕

petikd
22. dec 2008

Suli no to viem ako to je.Mne Damián ochorel minulý rok v sobotu a v pondelok bol štedrý den.a to v piatok som bola s neterou u doktora a na druhý den s Damiánom na pohotovosti a službu mal náš pediater tak sa smial či mi chýba.Tak sme si Vianoce prežili doma.No baby máme nového psa.Ale keby ste vydeli čo to bolo kým sme mu vybrali meno tak by ste sa za hlavu chytali 😀 .Fotku mám aj v albume.Je trošku zlá ale bola robená narýchlo.Tak zatial sa majte 🙂

tinakul
23. dec 2008

Jéžiš to je zlatučké šteniatko petikd 😉 A nakoniec aké meno zvíťazilo??? Pochvál sa, hm?? 😕

sulamith
24. dec 2008

Ahojte,so Sarkou sme boli na pohotovosti,takze berie lieky a cez sviatky sme doma,ale to nevadi,hlavne ze sme vsetci spolu 😉

Dnes tu uz asi nebudem,lebo idem pripravovat vsetko na stedru veceru,ale chcela som vam zapriat pozehnane vianocne sviatky,aby ste boli so svojou milovanou rodinou. A hlavne vam v tento zazracny cas prajem vela pokoja a aby laska vstupila do vasich srdc 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

petikd
24. dec 2008

Tinka zvíťazil Ozzy,ale som sklamaná lebo kamarát od ktorého ho máme povedal že tie psy najlepšie reagujú ked majú v mene r. ☹
No baby tak aj ja prajem krásne,šťastné a veselé Vianoce.Aby tebe Tinka vydržala Cythia do termínu v brušku a tebe Suli aby bola Sarka čoskoro zdravá. 🙂

tinakul
26. dec 2008

Petikd díky, a to meno je perfektné - páči sa mi na havina 😵 a určite si na to meno zvykne aj ked tam nebude r..neboj 😉

😵 😵 😵 KRÁSNE VIANOCNÉ SVIATKY AJ VÁM BAMBULKY, ABY NÁM TIE NAŠE FEBRUARČATKÁ KRÁSNE RÁSTLI 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

gabrielkabj
26. dec 2008

ahojte nebolo kedy napísať tak až teraz. U nás všetko ok 31.12. idem na kontrolu tak potom nap... ako som dopadla a ak by som sem už do vtedy neprišla tak prajem všetko dobre do nového roku hlavne veľa veľa zdravia, šťastia a lásky pre vas pa pa 😉

sulamith
27. dec 2008

Ahojte kocky,ako sa mate?
Tinka ja by som ta este doplnila 😵 nielen aby nase februarovcatka rastli ale aj ostatne deticky 🙂 🙂 🙂 ,ktore pribudaju 🙂 🙂 🙂
Aj ja vam prajem krasny novy rok ,aby bol este krajsi ako tento 🙂 🙂 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre