Februárové zlatíčka 2006. Pridajte sa

kala
29. okt 2006

tak začnem aj ja lebo mi to tu strašne chýba naše zlatíčka narodené vo februári tu si povymieňame rady a skúsenosti ale sa aj pochválime čo už zlatíčka vedia 😉

petikd
28. dec 2008

No baby tak ako.My sme dnes boli s Damčom trošku lyžovať,teda on skúšal a riadne sme vymrzliAle sme sa prevetrali aj Ozzyho sme vzali.
Aj ja vám prajem,keby som sem do vtedy náhodou neprišla,krásny,šťastný,zdravý a úspešný rok 2009. 🙂

sulamith
29. dec 2008

Ahojte,co varite na silvestra? My sme vyzdy varili to,co na stedru veceru 🙂 ,ale len teraz sme vsetko dojedli 😀 ,takze asi budem varit nieco ine.
Tinka, pekne sa drzte do noveho roku,aby vam vsetko dobre dopadlo 😉

....nas Matko nas veeeelmi prekvapuje,uz stoji sam 🙂 .Pri Sarke sa uz tolko toho naucil,a uz sa aj spolu zahraju,takze parada

petikd
30. dec 2008

Ahojte maminy.Tak pozerám že dnes ste sa tu neukázali. ☹
Suli Maťko je šikovný.Aj náš Damián ked mal 9 mesiacov začal chodiť.
No ja som dnes robila punč,som zvedavá ako bude chutiť,ale pila som ho u sestry tak bol super.A čo robíte zajtra?
No nič idem pozrieť telku a do hajan.Tak pekný silvester 🙂

petikd
31. dec 2008

Babenky tak vám prajem šťastný,veselý,krásny,zdravý a úspešný nový rok 2009 🙂

sulamith
31. dec 2008

Ahojte,je tu niekto? 😕
Ja travim Silvestra sama - teda s detmi. Manzel ma sluzbu,je na nocnej.
Takze kukam telku a hram sa s detmi 😉
peti tak tvoj Damian je velmi sikovny,on aj liezol,alebo to rovno preskocil a zacal chodit?

sulamith
31. dec 2008

PRAJEM VAM KRASNEHO SILVESTRA a v novom roku,aby sa vam splnili tie sny,ktore v tom starom neboli naplnene...
🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
...moj rispevok budde v tomto roku posledny?? 😉

sulamith
31. dec 2008

Stastny novy rok 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Kedze tu nikto nie je ,tak aj prvy prispevok tohto roku je moj 😀

sulamith
31. dec 2008

teraz ma napadlo,ze som dobry samomluvec dva roky sa rozpravam sama so sebou 😀 😀 😀 😀 😀

gabrielkabj
31. dec 2008

tak aj ja prajem vam všetko len to najlepšie do noveho roku aby sa vam splnilo všetko čo si prajete. 😉

petikd
1. jan 2009

Ahojte.Suli on aj liezol trošku

sulamith
3. jan 2009

gabrielka,uz si bola na vysetreni?daj si do pasu,v ktorom si tyzdni,aby sme videli ako rastiete 😉 Ako ti ide skola?
tinka,kde si ? ozvi sa nam 🙂

tinakul
3. jan 2009

čaute, no malá bola zase chorá - sa jej vrátil kašel a vysoké teploty, zdá sa že to ustupuje, no bojím sa, lebo už tretí krát sa jej vrátilo to isté, akoby sa to slabo tými homeopatikami preliečovalo 😒
Suli som zúfalá, Sophi sa nám mení pred očami, strašne začala žiarliť, a ešte nikde nič ☹ Je vzdorovitá, bezomňa ani krok, pomaly ani najesť sa mi nedovolí - vykrikuje, že nechcem aby si jedla 😒 Včera už aj na verejnosti spravila výstup ☹ čo ozaj nemáva vo zvyku, ved to bol anielik.... Trvá to asi týždeň a každý deň plače o dušu a vyžaduje si obrovskú pozornosť - akoby len ona bola na svete a ked niečo nie je po nej tak konec, len lapá po dychu, a nepomáha nič, ani dohováranie, objatia, či krik - proste nič 😖 sme zrazu na vrchole vzdorovitosti - si ani neviem predstaviť, čo bude robiť, ked budem v nemocke ☹ - toto som ozaj nečakala, a to mám ochvílu rodiť a Sophi mala v stredu nastúpiť do MŠ 😢 No teraz zvažujeme, či ju vôbec dáme ☹

sulamith
4. jan 2009

tinka ip 😉
myslim na vas 🙂

tinakul
5. jan 2009

Sulamith dakujem 😵 potom odpíšem..

petikd
5. jan 2009

Ahojte baby.Tak ako ste prežili silvester?
Noo mi sme teraz prišli s vonku sme išli na sánkach a aj ked sa zdálo že napadlo dosť snehu,aj tak bolo pod sánkami cítiť cestu.Ale Damčo sa aspon vyšantil.

sulamith
5. jan 2009

tinka pozerala som si tvoj album,vidim,ze si ostrihana,pristane ti to 🙂

peti,aj u nas je krasne vsetko zasnezene. My sa chodime s velkou oblubou prechadzat.Sankovat sme sa este neboli,ale uz musime ist,lebo aj snehu nebude... 😀 .Dnes som bola s detmi v meste riadne sme vymrzli,ale Sarke som slubila,ze jej kupim prasiatko kde bude setrit eura a centiky 🙂 .A ked prisiel tatko z prace tak ona od neho pytala jedno euro do prasiatka 😀
ozaj uz platite eurami?

tinakul
6. jan 2009

ahojte 😉 Suli dakujem za pochvalu, no moc mi padali a aj zavadzali - tak som si to poistila 😎
My sme si včera tiež spravili peknú prechádzku - celý den krásne snežilo 😵
Peti my sme boli domka na silvestra - s velkým bruškom už neriskujem a pripili sme si presne o pol noci - malá sa tiež zobudila - tak takú hodinku sme pozerali ohňostroj z centra - kedže sme na 13.poschod. krásne sme ho naživo videli 😉
No a čo sa týka eur ja mám pocit stále, že som niekde v zahraničí a prepočítavam 😝 ešte moc nezvyk 🤐 Napr . ked mi manžel nabil telefon o 6eur namiesto 200sk - tak ma to zarazilo tiež 😎 Ale je to sila zvyku 😉

petikd
6. jan 2009

No s tým eurom som na tom podobne ako ty Tinka.Mne už z toho haraší.Som povedala že aspon uštríme lebo nebudem chodiť do obchodu iba tak kde sa platí kartou alebo už len v krajnom prípade.A tiež som pozerala na mobile mimo predplatené že 2 eur a si myslím že tak málo to je fajn a potom som si uvedomila že to niesú koruny ☹ No ale si musíme zvyknúť čo iné nám ostáva.Naše detičky to budú mať ľahšie

miriamkac
8. jan 2009

Ahojte
Vsetkym zelam krasny novy rok, aby bol lepsi ako minuly.... 😉

Suli tvoje "dvojrocne" prispevky boli super 😀 😀 😀

Tina dufam, ze Sophinka vyzdravie co najskor, a nieco k tej vzdorovitosti, nie je to nic ine len strach 😉 ...takze zapajaj malu do vsetkeho, co robis, nechaj ju nech ti pomaha vesat pradlo, skladat....pripravovat veci pre sestricku, kupovat...a pod. A nech sa na nu tesi....U nas to pomohla....nasa mala mi normalne posklada bodynka sice zadom na vrch, ale to nevadi, aj tak ich chytim a dam so skrine, ked ich je 10-12 tak sa mi ich nechce preskladavat. 😝 A do skolky ju daj.....budes mat perny tyzden, ale potom to bude OK.... 😉

sulamith
8. jan 2009

mirka,dakujem.Aspon ty si ocenila moje dvojrocne prispevky 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

tinakul
8. jan 2009

Mirka díky za rady aj od teba 😉
Baby dnes som vybavila konečne epiduralku, keby bol normálny pôrod, predoperačné, keby bola sekcia.... a Sophinke sme predsa zrušili škôlku, necháme si ju do septembra domka a v septembri určite nastupuje 😵
A aké dvojročné príspevky?? 😕 😝 Som akosi mimo... ale to celých deväť mesiacov tehu 😀 😎
Zajtra klusám pre zmenu do poradne, možno poslednej 🤐

miriamkac
8. jan 2009

tina....pozri si prispevky o par riadkov vysie a zistis, kto mal posledny v roku 2008 a prvy v roku 2009....
😝 😀

sulamith
8. jan 2009

zase o mne rec? 😀 🙂

tinka,dobre ,ze mas uz vsetko vybavene.A je to urcite posledna poradna,pretoze ked si mala sekciu,tak ta nenechaju prenasat 😉

miriamkac
8. jan 2009

suli a o kom inom, ked si mala taky koncorocny a novorocny "preslov"... 😀 😀 😀

tinakul
9. jan 2009

čaute, dnes idem na príjem aj s batožinou, držte palčeky 😉 Vraj sú zlé pečeňové testy - bábo tlačí na pečeň a idem najskôr na infuzky a ak to nezabere, čím skôr sa vyvolá pôrod 🤐 potom sa vám až z domu ozvem..... papa a myslite na mňa

petikd
9. jan 2009

Tanka silno ti držím palce nech všetko dobre dopadne a nech ste obe zdravé.Veľa šťastia 🙂

gabrielkabj
9. jan 2009

ahojte tak aj ja držim Tinke palčeky a samoška že som už pisala k vam ale ked som mala nap. celu spr. tak sa akurat vyskitla sistemová chyba a ani neviem, ako si to mam pridat do pasu že som tehu teraz som akási vymletá. Ale to nič ospravedlnujem sa tym že mi preskakuje z tej školy od 12 do 14 mam skušky každy den 5 predmetov tak držte palce a potom sa ozvem pa pa

sulamith
9. jan 2009

tinka,silno na teba myslim 😉 ,vsetko zvladnes...
daj nam vediet co a ako 😉

gabrielka tak aspon informativne nam napis v ktorom si tt 🙂 aj na teba myslime,urcite to nemas lahke,uff

gabrielkabj
11. jan 2009

Dík suli si poklad no nie je to ľahké, ale dá sa. Tak som v 13 týždni termín mam 22.7.2009 cmuk vám pa pa 😵

sulamith
12. jan 2009

gabrielka chod hore na nastavenia,otvori sa ti okno a napis tam udaje 😉
tehulkam sa ospravedlnuje vymlete spravanie 😀 😀 😀 Ved aj tinka minule prisla na to ,ze nase deti su rovnako stare 😀 😀 😀
aj ja pocas tehu som niekedy hovorila take perly ,ze sa vsetci rehotali.A to uz nehovorim o tom co som niekedy vyviedla... 😀 ,napr.som v obchode zabudla zaplatit 😀 😀 ....proste TO JE NORMALNE,ze sme v istom case....NENORMALNE 😵 🙂 🙂 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre