• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Februárové zlatíčka 2006. Pridajte sa

5. februára 2015 
bejka,chapem :pensive: .Len sa drz a vela zdravicka tebe aj babu :dizzy_face:
Ozaj ked sme pri tom Polsku,kde sa da kupit nabytok?V ktorom meste?
16. feb 2009 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj mi chodievame do Krosna. No ,ale už som nebola asi 2 roky naposledy na buginku kupovala som tam aj veľký kočiar bol 4 kombinácia za 10 200 sk. Takko ale špeciálna edicia bolo ich len zopár nestalo sa mi aby som stretla niekoho s takým istým kočiarom ale je trocha veľký a ťažký. A buginku za 2500 a už som ju aj predala.Ten takko mi ostal tak už nekupujem nový. Až potom športiačik. :wink: No a ten nábytok to neviem lebo už aj tu je všetko z Poľska tak na nábytok tam nechodíme. Na značkové kočiare by som sa pozrela do Nemecka alebo Rakúskaalebo cez net aj na zahraničných stránkach. :slight_smile:
16. feb 2009 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoooojte.Dakujeme ku gratulácii.Dala som aj fotečky z oslavy tak kukuk.
No moje drahé dieťa by malo už v marci nastúpiť do škôlky :frowning2: Ale bude chodiť iba doobedu,zatial kým som doma.
17. feb 2009 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej peti,pekne fotky,Damian je chlapisko.Kolko meria,asi je vysoky podla fotky....tak sa mi zda :slight_smile:
...chce ist maly do skolky?
17. feb 2009 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,tak do albumu som si dala aj Matka :dizzy_face:
17. feb 2009 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sili zlatučký sú. :slight_smile:
No do škôlky chce ísť,kedže tam má sestrenicu,tak to tam trochu pozná a sa teší.Uvidíme čo bude :wink: A meria neviem sme ho merali.Asi okolo 105?
17. feb 2009 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Suli posielam ti ten sľúbený recept , ale nie do IP-čka ale tu aby aj iné babenky si ho odskúšali pokiaľ chcú: Poterbujeme: 2 kuracie cicky :grinning:
2 hermelíny
3 šampiňóny
olej, soľ, korenie, trocha bielého vína
-Prsia prekrojíme posolíme, pokoreníme a opečieme na oleji. Na výpeku orestujeme pokrajane šampiňóny a podlejeme ich troškou vína. Maso uložíme do pekača a podlejeme výpekom spolu so šampiňónmi.Na každý plátok masa položíme plátok hermelínu a zapečieme v rure. Podávame s pečenými zemiakmi a zeleninkovým šalátom. Ale ja som tých šampikov dala viac.a cickoch treba vecej hi hi hi :wink:
17. feb 2009 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky, aj my sme februarovi- Angelika mala13.2. 3 roky. Gratulujem vsetkym februarcatam. :slight_smile:
18. feb 2009 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky :slight_smile:

takže renka9, blahoželám Tvojej dcerke všetko najnaj :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

no nás oslava čaká dva vikendy, raz s jednou časťou rodiny a potom s druhou :wink: , aby som toho nemala veľa :wink: Dnes Bianka mala karneval prišla domov ako šidlo bidlo, nevedela čo skôr, taká bola roztržitá, bolo vidno, že sa šalili dostatočne :slight_smile: Tak potom hodim nejake foto, lebo ich mali fotiť :sweat_smile:

suli- tak ten Tvoj Maťko ale vyrástol, už ste taká kompletná rodinka, alebo nie ??? :grinning:

gabi- čo to zmenené foto, aká baletka, hm ??? :wink: ja som tiež mala predtým kočík asi niečo take ako ty ale kupovala som ho tu v KE, ale mal 16kg ufff :angry: a tym, že výťah mam medzi poschodiami bol to horor

peti aj Tvojmu chlapčekovi všetko najnaj :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: inak podľa mňa je dosť vysoký, ale ved je chlap !!! a v škôlke mu bude dobre, moja je veľmi rada v škôlke a včera napr. som ju ťahala domov, lebo sa ešte chcela hrať s kamoškou ... tak čo Ti poviem, ... :wink:
18. feb 2009 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tak Bejula aj mi radi chodíme do školky len teraz marodujeme aj ja som zasoplená a mala je zakašľaná mame to podelené fifty fifty :sunglasses: Vitaj Renka :grinning:
18. feb 2009 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievcata

Vsetkym oslavencom zelam vseeetulko dobre do zivota, vela zdravicka a stasticka, nech maju ten zivotik vydareny... :dizzy_face: Nas caka narodeninova oslava teraz cez vikend....aj ked narodky mame 24.2...
18. feb 2009 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj mi 24.2. ale nebudeme oslavovať do predu vraj sa to nemá možno len povera , ale istota je istota :dizzy_face: takže to posunieme na víkend na 28.2. aj
tak to bude tiež na 2x robené lebo niektorý členovia rodiny sú zahraničí. :frowning2:
Suli ta čo mame ti tu dať veľké A-čko teda absencia :grinning:
19. feb 2009 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj gabi,som tu ako na zavolanie :grinning: ,no si zlata,ze tak na mna myslis :dizzy_face:
prave tu luskam zlozitejsie temy ... :confused:
ako sa mate?neviem ci deti nedostanu kiahne,bol u nas synovec s kiahnami blahozelat Sarke :angry: ...och
19. feb 2009 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta si ho mala zavrieť na balkon. Jasan že na teba myslím ale asi idem hodiť spršku a krém na seba lebo to zanedbávam a už som pribrala 3 kg tak sa bojkam aby som nemala strie. :grinning:
19. feb 2009 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok tak keď nič nepiškaš tak idem pa pa a brú nocku :grinning:
19. feb 2009 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem uz spat,nejaka som unavena,papa,dobru :wink:
19. feb 2009 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gabi,a nemame balkon :grinning: :grinning: :grinning:
19. feb 2009 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,zatial sa nam kiahne neprejavuju,takze uvidime ,ako bude dalej...
U nas dnes krasne svieti slniecko,ale vonku je mraziva zima,brrrr.
Ako sa mate?
21. feb 2009 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Celkom ok nechce sa mi upratovať ale aspoň som upiekla ovocný koláč. :grinning:
21. feb 2009 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,my sme dnes boli na poradni s Matkom aj so Sarkou na preventivke na tri roky.Sarka bola velmi zlata a vkuse daco doktorke rozpravala.Matka ockovali a Sarka ho upokojovala,bola zlatucka,a hlavne bola hrdinka,lebo ona vcelicku nedostala.
Teraz si vyrabame kvietocky a prasiatka z papiera,lebo uz chceme jar....
23. feb 2009 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To vieš suli ved Sarkočky su inteligentné :grinning: :dizzy_face: Ja mám zajtra pojednaného maliara čo príde maľovať Sarke princezničky na stenu potom hodím foto aj z oslavy ale až cez víkend :wink:
23. feb 2009 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sarke,Laduske,a Bianke vsetko najlepsie :dizzy_face: ,vela zdravicka,tvorivych napadov a huncuctiev a milujucich rodicov.
24. feb 2009 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky, takže konečne mam čas aj sem prispieť, tak oslavu podotýkam prvú máme za sebou, druhá nás čaká tento víkend :wink:
Bianka bola zlatunká, pridám potom foto, dostala kopu veci na oblečenie, z čoho na moje prekvapenie mala veľku radosť - už sa asi chce parádiť :sweat_smile: a hračky tiež veľmi dobre, pretože mam aspoň na pár týždňov kľud, lebo stale ich vyberá a hraje sa s nimi :slight_smile:
Tento týždeň maju prázdniny, tak ani teraz neriešim sladkosti pre deti do škôlky, ale až v pondelok :wink:
Mali sme aj bujnu noc medzi štvrtkom a piatkom, lebo okolo 1:00 mi začala vravieť, že nech jej vyčistím uško, lebo ju boli :unamused: , tak už som vedela, že nieje niečo v poriadku, do rána som nespala vôbec ona tak pol hodinu a plakala a naspäť zaspala na polhodinky a zase plač - hrozné :frowning2: :frowning2: :frowning2: Hned ráno sme išli na výplach uška a bolo fajn, mala slabý zápal a trochu viac mazu :stuck_out_tongue_closed_eyes: , inak Dr. bola výborná velmi zlata žena :wink: takže oslavu som neprekladala, lebo po obedňajšom spánku bola už Bianka vymennená a bola plna radosti a šťastná, že uško už neboliiiiiii :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

suli - držim prsty na tie kiahne, ak už budu tak veľa sil :wink: potom hod foto z výzdoby :wink:

gabi- nech Ti to namaľuje pekne a prečo nie sama ???? :sweat_smile:
24. feb 2009 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no baby radost z malby bola veľká aj obliečky som jej obliekla aj záclonku zavesila a k tomu aj hojdačku do izbičky sme jej dali a oblečko a barbi DVD tak myslím že až až ale tešila sa veľmi v sobotu pofotíme.

A maľovala som aj ja len kontúry spravil maliar a aj tieňovanie to by som nezvládla. A dik Suli za prianie a aj ja sa pripájam že vše len to najlepšie ostatným detičkám. :grinning:
24. feb 2009 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
heh baby ta čo s vami? Polepšiť sa treba a príspevky piškať :grinning: .
26. feb 2009 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.Dakujeme za gratulácie a ja sa pripájam a všetkým februárovým oslávencom prajem všetko,všetučko len nejlepšie :slight_smile:
Máme sa celkom fajn.Damčo zdravý a ja si riešim moje krčné problémy.Bola som aj zub trhať,takže veselo.Ale trošku mi to aj pomohlo lebo ma menej bolí hlava.
Včera som bola Damčovi kúpiť papučky do škôlky.Už sa to blíži :frowning2: :slight_smile:
27. feb 2009 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No a asi z toho nič :frowning2: .Dnes Damčo soplí a kýcha.Tak som nasadila kvapky do nosa,vitamány a veľa čaju.Juuj som myslela,že jaký je zdravý a teraz toto a to ešte ani v školke nebol :frowning2:
28. feb 2009 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte , petikd aj mňa čosi chytá - asi nádcha :unamused: Aj Sophi začína kýchat viacej.. och bože, to je na nervy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Baby pridala som nejaké fotečky do dvoch albumíkov, môžete kuknút ako rastieme...
No a Bejka , to je supiš, že si zvládla prvú oslavu, možno aj druhú máte už za sebou však?? :confused: Si mi neodpísala na mail,hm? :sunglasses:
1. mar 2009 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tinka krásnučká je :slight_smile: Zlatá ste rodinka.
A dúfam,že ti tá nádcha rýchlo prejde aj Sophinke.Damčo má menej soplíka,tak hádam z toho nič nebude
1. mar 2009 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Petikd to je dobré, že sa to zlepšilo... a díky za pochvalu :dizzy_face:
Bejka pre teba som teraz pridala konečne a náš kočík - máš to v albume druhé tehotenstvo :wink: Kupovali sme cez internet :wink:
1. mar 2009 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok