Februárové zlatíčka 2006. Pridajte sa

kala
29. okt 2006

tak začnem aj ja lebo mi to tu strašne chýba naše zlatíčka narodené vo februári tu si povymieňame rady a skúsenosti ale sa aj pochválime čo už zlatíčka vedia 😉

tinakul
19. apr 2009

Bejka 😀 práve som na teba myslela, aj mailík posielala 😉 tak kuk... a babenky neviem kde sú - asi všetky vonku ked je takto krásne, aj ja sa chystám , ked sa Cynthi zobudí - a Sophinka je s tatinom u našich 😉 majú prísť až večer....
Veru sme rodičia a nesmieme sa nechať - musíme tým našim ratolestiam neustále dohovárať - to poznám 🙄 je to niekedy ťažké a na porazenie, ale inak sa nedááááá 😝

gabrielkabj
19. apr 2009

ahojte u nas všetko celkom ok len mam choru Sarku kašle a mala aj teplotku ale už len kašeľ ja idem vo Štvrtok ku dokimu tak som zvedava čo nové. Akosi ma boli zadok tie kosti.

A máme problém nevieme sa rozhodnúť ake meno by sme dali mimku pre chlapca Sven, Maximilian a pre dievčatko Ella, Alexis, Lauren no čo poviete? 😵

tinakul
22. apr 2009

gabi mne sa páči Sven a Ella 😉 ale aj ostatné spomínané mená sú pekné, alebo ja by som spravila lístočky a vyžrebovala z klobúčiku a to by bolo definitívne ak sa ozaj neviete rozhodnúť 😉

miriamkac
23. apr 2009

Aaaahojte!
Trosku som vas pocitala....
Bejula a gabrielka....vam to teda nejak pribuda rychlo....drzim vam palceky nech vam to dopadne dobre.

Som citala, ze mate dievcata "barbiovske" 😉 ...tak ja sa priznam, ja barbie ako hracku nemusim a z toho aj ten vztah k tym ostatnym veciam ☹ ...ale viem, ze sa tomu urcite nevyhnem a cakam, kedy to mala donesie zo skolky, samozrejme, ze jej to nebudem zakazovat....len nech je to co najneskor.... 😝

No a mali sme tiez siestu chorobu doma...mal ju Petrik...len je mi divne, ze Palko to vobec nedostal, Laduska ju prekonala uz skoro pred dvoma rokmi. 😨

A este zacala som pracovat, takze preto aj moja ucast na fore je trosku slabsia... 😀 😀

Drzte sa!!!

tinakul
23. apr 2009

Mirka ty už pracuješ?? Wau a detúrence ti niekto stráži??? Alebo ako??? Nám zase zrovna idú prvé zúbky, tak z toho teplotkujeme , slintáme a mrnčíme, nech je to čím skôr za nami chudatenko - je z toho trošku mrzutáááááá ☹

gabrielkabj
25. apr 2009

Dík za radu Tinka... som rada že tu sem tam niekto napíše ano príbuda nám to rýchlo a to je dobré už aby bol August. A baby koľko ste pribrali v tehu? Ja do teraz 10 kg. A to už ma lekár trochen zjazdil 😀 😀 😀

miriamkac
26. apr 2009

Caute
Tinka...no snazim sa....to mam zatial na dohodu (mi to vychadza cca 4-6 hodin denne)....a mam opatrovatelku ku chlapcom....velmi prijemna. 😉

Gabrielka...ja som pri malej pribrala 18 kg.... 😝 ...a pri chlapcoch 7kg... 😝 😀 (nepomylila som sa)

gabrielkabj
27. apr 2009

dík miriamkac aspoň si ma trocha uspokojila 😵

tinakul
28. apr 2009

Ja som pribrala pri prvej 11kg a pri druhej 6kg 😅 No myslím Gabi že si stále v pohode s kilami 😉
Mirka , tak super že si si našla takú prácu a aj opatrovatelku 😉 a že detičkám nevadí, že nie sú s tebou 😉 A teda zíram, že pri chalanoch len 7kg 😕 😉

miriamkac
30. apr 2009

ahojte
Tinka dik 😉 ....no a deckam vadi, ze idem prec....hlavne malej...lebo sa mi stalo parkrat, ze som ju doviedla zo skolky a musela som odist... 😠 ...vtedy to zle znasa....tak ked sa taketo nieco stane, tak to "revansujem" ze ked sa da, ju zo skolky beriem hned po obede... 😉 ...a pani "operka" v pohode zvlada aj vsetkych troch. 😎
A tych 7kg...sak som este mala po malej dost na sebe, som to nestihla zhodit.... 😀

bejula
4. máj 2009

ahojte 🙂

takže mi všetko po starom, ja som ešte 2v1 😉 a bolesti aj su aj nie, nohy mam opuchnuté, zajtra idem na poradňu tak uvidime. Dnes som po 2 týždňoch dala Bianku do škôlky, lebo kôli tym kiahnam som nedávala, taka bola ráno zlatá, aj sa tešila aj sa hambila 😀 ale p. učiteľka ju veľmi pekne prijala 🙂 a samo aj deti 😉

gabi s tými menami Ti neporadim, my sme sa až včera dohodli naša trojka , že bude MATEJ 😅 😅 😅 , lebo už som sa bála, že pôjdem rodiť a čo poviem ,,,, 😕

mirka 🙂 čo ty už pracuješ, tak to klobuk dole, dufam, že to zvládaš a deťurence tiež bez Teba. Ty si potom ako v Paneláku, dufam, že Tvoja opatrovateľka sa nevolá Vierka 😀 😀 😀

priberanie pri Bianke 8kg a teraz 7kg uvidim ako zajtra, len pri Bianke som bola taka macatá aj v tvári a teraz len bruško, no uvidime aký bude Matej 😉

Tinka ako dievčence sa mate, kedy máš krstiny a čo nové, niečo napíš nám , posielam pusinky dievčatam 🙂

inak mam stavy, že musim spať, bolesti ako na krámy, v noci neviem vždy spať, ... aspoň že manžel chodi teraz cez vikendy s Biankou či v dobrom alebo v zlom počasi vonku na rôzne podujatia 😉 len nech mu to vydrží 😉

tinakul
4. máj 2009

Tak ešte aj vás pozdravím na skok kým sa mi babenky nezobudia 😉 No Bejka máš IP 😉 Dnes sme boli v poradni - všetko oki, malá Cynthi má 63cm a 6250g 😵 a bola očkovaná, sledujem teploty či nemá, zatial v pohode 😉 No a neviem či som spomínala Sophinku zobrali na september do skôlky 😉
čakám manželíka má doniesť nový vysávač, čo sám vysáva - tak som zvedavá čo to za zázrak 😀 😝 dúfam že mi ulahčí robotu 🤐 nemáte ho niektorá??
Bejka krstiny ešte neviem kedy budú , ale asi v júli 😉 tak mala aj Sophi a máme po nej krásne šatičky 😵

gabrielkabj
5. máj 2009

ahojky tak taký vysávač nemám čo sám vysáva no zišiel by sa ja mám doma Zepter vysavač a som s ním spokojná. Je to zároveň aj ako pračka vzduchu.

Bejula a dokiho si vybavuješ alebo to nechávaš na náhodu?

Tinuš a ty si mala vybaveného? Neviem sa rozhodnúť. U nás zatiaľ všetko ok. Len Suli tu akosi nechodí. Bej tak potom daj vedieť ked budeš mať po všetkom. Držím pršteky. Cmuk cmuk vám

kala
autor
5. máj 2009

ahojte kočky
tak ja sahlásim my už viac ako 1 mesiac škôlkujeme, malej sa páči aj keď rána sú ťažšké, malá sa stále pýta či potom po ňu prídeme, juj aj mi do plaču býva, hlavne prvý týžden som na wc presedela s vreckovkami, som myslela že mi srdce pukne, ale teraz už je to ok, My sme dávali malú očkovať proti kliešťom, máme už 2 vakcíny a 3 bude až po roku, tak chvala božku sa tak nebojím tej pliagy, fíha tini my máme takú kosačku zasa čo sama kosí ale ten vysávač asi tiež je super nie?koľko ste zaň dali, tiež to funguje tak že ak sa narosípa tak sa púšťa? pekne vás pozdravujeme Inak čo dovolenka v lete? my stále nevieme ale asi to necháme na last minute a hotovo, bude pokoj zatial pa

gabrielkabj
5. máj 2009

dovolenka no jasnéééééééé ale materska 😀 😀 😀 čo sa týka nás tak o 2 ročky najskor. Možno o rok ale len do nemecka ku segre. 😵

bejula
6. máj 2009

ahojte 🙂
tak taký vysávač nemám ☹ ale čo to Tinka už nič nebudeš robiť v byte ??? 😀

gabi dokyho nevybavujem ani pri Bianke som ho nemala, ja mam tam známu a ona mi vyberie toho ktorý bude mať službu najlepšieho 😉 dufam, že aj teraz 😅

kala neboj v tej škôlke je jej určite super medzi deťmi, ale je to aj normálne , že si si poplakala, ja som neplakala ale nervozna som bola ale iba prvý deň, lebo hned potom Bianka vyspevovala škôlku 😅 a chcela isť aj na druhý deň 😉

a dovolenka uf neviem, možno v septembri Chorvátsko ale to bude musieť byť všetko ok s babom 😉

inak ja mam bolesti ako krámy kríže ma už bolia, no neviem neviem, už sa aj bojim a nie je mi jedno radšej aj viacej ležim 😉 Babenky budem sa snažiť ozývať tu, ak nie potom sa niečo deje 😅

gabrielkabj
7. máj 2009

ahojte dnes mi mala priniesla srdiečko zo školky a aj básničku mi povedala vraj ku dňu matiek.

no nieje zlatá? 😵

tinakul
14. máj 2009

No čaute 😉 ale ste sa rozpísali, fíha 😉 No a Bejka tebe tie týždne ale naskočili kočka 😉 ved už máš pomaly potom 😉 alebo nebodaj už??? ked sa neozývaš??? Daj vediet v každom prípade čakám 😵
No a pýtate sa ma na vysávač - už má aj meno 😀 Sophinka ho nazvala Nunu - z rozprávky teletabis 😅 No je to super vec a funguje tak, že si ho naprogramujem napr. na pol hodku - zatvorím do jednej izby - odstranim všetko z koberca, podlahy a nechám ho vysávať - sám sa vypne a aj sám nabije 😉 Napr. ked ideme s babami na prechádzku von, vrátim sa do čistého bytíku a je to sakra dobrý pocit 😝 Bejka 😀 ja už nič nerobím 😀 😝 ale nie , však umývačka riadu umyje, vysávač povysáva, ešte by sa nám hodila pračka so sušičkou čo je už na trhu - žeby som nemusela vešať prádlo 😅 Lenže u nás v panelákoch sú tak malé kúpelne že som rada, že vôbec vaňa vojde 😒 No a dovča u nás tento rok nehrozí, lebo s babom ja nepôjdem, až ked vyrastie - to znamená asi o dva roky 😉
Gabi to je krááááááásne 😵 mňa by to dojalo tiež 😉 A pekne ti naskočili týždne tehu tiež 😉 To ale letííííííííí - a stále neviete pohlavie??
kala no malá je šikulka, ja sa tiež bojím tých začiatkov v škôlke, že to horšie budem ja prežívať 😔

gabrielkabj
16. máj 2009

Ano už viem čakáme dievčatko 😵 😵 😵

Ja som rada,že to ide tak rýchlo možno potom budem frfľať ako dobre mi bolo ked som bola tehu ale myslím že ani nie. Aj sa teším aj trochen obávam. Ale viac teším 😉

tinakul
18. máj 2009

Gabi gratulujeme 😵 No tak to bude babinec aj u vás 😉 Je to super, však uvidíš 😉 A hlavne sa teš a vychutnávaj každú minutku celého tehu 😵

Možno Bejka už rodí alebo čo, ked sa nám neozýva 😝 Snád dá nám vediet - už na teba myslím mojko 😉 😉

gabrielkabj
18. máj 2009

ano vložkáreň no ale ja som spokojná mne to neva len mm by trochen chcel aj chlapčeka, ale čo nie je može byť.

A Bej čo s tebou? 😵

tinakul
19. máj 2009

Baby mi máme teraz obdobie - Sophi objavila noštek a dve dierky a huráááá špárame sa 🙄 už dva x jej krvácal noštek ani z toho sa nepoučila ☹ ja už neviem ako jej to vysvetliť -nestalo sa vám to??? Máme to asi druhý týždeň a radšej sa beží schovat do izby aby sme ju nevideli že to robí 😖 No na nervy... neviete poradit?? Dúfam ,že toto obdobie čoskoro prejde - no neviem kde to vykukala 😠 😝
Gabi - že vložkáreň?? 😅 😉 dobre si to nazvala 😀 No ja si myslím, že Beja je už v nemocke 😉 No a do tretice vám ten chlapček určite vyjde 😉

bejula
20. máj 2009

ahojte 🙂

takže 14.5.2009 ráno 4:45 uzrel svet môj syn MATEJ 😉 3600g 49cm, pôrod sponntány. Už sme doma, všetko je v poriadku spinkame, papame, Bianka je zatial zlatunkáááá 🙂 , ozvem sa neskor

všetky Vás zdravíííííííííím 🙂

sulamith
20. máj 2009

Ahojte dievcata,dlhsie som tu nebola,ale mam vas precitane 🙂
beji,srdecne vam blahozelame z celeho srdca.Ak budes mat viac casu,mozes napisat aj ako to prebiehalo a ako si zvykate.Budte zdravi a opatrujte sa 😵

gabrielkabj
20. máj 2009

jééééééééééééj Bejka gratulieren som rada že to máte za sebou a že je všetko ok. Ano ak budeš chcieť tak popiš troška ten porod a tak aspon či druhý je ľahší a kratšie bolesti ako pri prvom

tinakul
21. máj 2009

Bejka gratulujeme, ja som si to myslela, že to príde skôr u teba, ked si sa nám neozývala 😝 😉 Tak všetko dobré želáme a skoré zotavenie sa 😵 a určite popíš viac potom - sme zvedavé, ako píše Suli 😉

gabrielkabj
23. máj 2009

tak aj mne držte pršteky aby som to už mala za sebou. Ale ešte nie až tak rýchlo to by bolo priskoro

miriamkac
25. máj 2009

bejula.... 😵 😵 😵 😵 😵 😵
vseeetko najlepsie zelam celej rodinke...a Metejkovi vela stastia, zdravia a spokojnosti na tomto svete.

gabrielkabj
2. jún 2009

ahojky babky ta čo nepišete novosti? Ako sa máte a čo deturence? Ja stale 2 v 1 Teraz ma čakaju skušky v škole od 9.6. do 11.6. každý deň 5 predmetov.

pište pište píšte

tinakul
3. jún 2009

Juj Gabi už aj tebe sa to blíži 😉 Držím ti palčeky ku skúškam 🙂 My sa máme dobre - klop-klop... babenky poslúchajú, len by sa mohlo aj počko umúdriť už 😒 No že vraj budúci týždeň horúčavy majú byť, tak uvidíme 🤐 Včera bola Cynthi očkovaná na pneumokoky, tak dnes sme teplotkovali, ale hrdinsky to zvládla -som rada 😵
Sophinka mi čím dalej viac pomáha - je to neuveritelné ako začína lúbiť sestričku 😵 robia mi radost, čím dalej väčšiu - je to teraz ozaj krásne obdobie 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre