Februárové zlatíčka 2006. Pridajte sa

kala
29. okt 2006

tak začnem aj ja lebo mi to tu strašne chýba naše zlatíčka narodené vo februári tu si povymieňame rady a skúsenosti ale sa aj pochválime čo už zlatíčka vedia 😉

gabrielkabj
22. júl 2009

hlásim,že som celáááááááááááááááá 😎 tak zatiaľ stále nič len už moje nohy vyzerajú ako jedna veľka katastrófa 😠

jasne že dám vedieť keď to budem mať za sebou tak pa pa

sulamith
27. júl 2009

gabi,uz asi mas po tom ,vsak?myslime na teba 😵

gabrielkabj
2. aug 2009

Ano už to mam za sebou Malá sa narodila 25.7. o 4,25 h. Z domu sme išli o 2,10h. Tak to bolo dosť rýchle, ale aj bolestivé. Už sme domka, zabehávame sa ale je to o držku. 😉

sulamith
2. aug 2009

gabrielka,blahozelam 😵 ,nech je Ella zdravucka... 🙂 🙂 🙂 Tesime sa s vami.Ked budes mat cas,napis nieco viac

gabrielkabj
2. aug 2009

ano dik Suli

tak v Piatok večer sme boli ešte grilovať u naších, prišli sme domov okolo 20 30 ešte som uložila Sarku upratala trocha kuchyňu dala sprchu a sadla k notebooku a začali kontrakcie okolo 22 00h. Začala som si to zapisovať a boli hned každých 10 min. tak som to vydržala do pol noci a šla si ľahnuť ža to hádam do rána prejde dalo sa to ešte vydržať no ked som si ľahla začalo sa to stupňovať tak som radšej zavolala naším nech prídu keby sme museli isť do nemocky aby sme nenechali Sarku samu doma. Ked prišli okolo pol 1 v noci ešte sme pozerali telku nechcelo sa mi isť rodiť mala som zamluveneho doktora na pondelok a bol odcestovany tak som to natahovala. 😀 😀 😀 Ale začali sme sa pomali zberat ja ešte raz sprcha holenie a išli sme z domu asi okolo 2 hod. Príjem 2,30 všetko v nočnej spalo natočilo zaznam a doki ma vyšetril že na 3 a pol prsta otvorena a vraj ideme rodit ešte mi tam niečo napichali aj infuzku a prepichol plodovku mm bol pri porode. Tak a začali otrasné kontrakcie a začali sme tlačit asi na 3 zatlačenie bola mala von ale to šiťie som citila riadne fuuuuuuuuj. Ale hlavne že všetko dobre dopadlo a že sme obe v poriadku klop klop klop. Tak nam držte palčeky nech už mame aspoň pol roka 😀 .8.8. máme krstinky. 😵

sulamith
3. aug 2009

gabi,takze ty si to stihla len tak tak,to este dobre,ze si neporodila doma 😀
Si kocka,este raz vam zo srdca blahozelam,a prajem vela zdravicka.A mate pekny datum ked budete krstit.Tak nech vam to vsetko vyjde tak ako ma.Drzkajte sa mi 😵 😵

tinakul
7. aug 2009

Jéééééééj Gabi gratulko 😵 a malá poslúcha?? 😕 spinká pekne aj v noci???
My už máme konečne krstinky za sebou a Suli - kočky to zvládli ukážkovo, no počko vôbec nevyšlo 😢 ale nakoniec sme si tým nenechali pokazit náladu 😵 Cynthi nám dokonca v reštike už zaspala , taká bola vyšťavená 😀 Gabi pridaj potom fotečky 😉 pa kočky zatial

gabrielkabj
9. aug 2009

ahojky tak už aj mi máme po krstinách všetko ok. Malá počúva, ale niekedy aj poplačká ale veď aj to musí, že? 😵

Fotočky pridám asi až cez víkend dík za pochvalu a za gratulku pa pa pa

V noci vstávame tak na 3x. 😝

tinakul
15. aug 2009

😵 čaute, Gabi pozerám fotky si ešte nepridala ☹ Ja som sa poznažila a mám popridavané do všetkých albumíkov, tak mrknite potom 😉 Inak nemám kočky domka, prvý krát máme víkend sami s manželíkom - tak oslavujeme výročie svadby, kupujeme doplnky do kúpelne a robím poriadok medzi šatami... a proste veget, ale hlavne nezvyk 😅 No snažím sa čo najviac oddychovat... Sophinka je v Polsku so svokrovcami na svadbe a Cynthinka u našich v rodinnom domčeku... a obe sú ok 😵 zlaté moje.... sa na nich už teškám 😵 ale som rada, že si porobím konečne riadny poriadok.... 😉

gabrielkabj
15. aug 2009

čawes tinka krááááááááásné fotočky neviem ako pridám ja svoje lebo su dosť veľké musím pošpekulovať alebo to dať mm aby to spravil asi zajtra ok? 😵

sulamith
29. aug 2009

ahojte kocky,ako sa mate?My sa mame dobre,stale niekde s detmi cestujem,a este trochu uzivame prazdniny,pretoze o chvilku je tu september,a ja ani neviem ako nam to leto rychlo zbehlo.
Sarka v septembri nastupuje do skolky,a ja mam trosicku obavy ako to zvladne.Ona sa na to velmi tesi,ale ja som asi ako kazda mamina 😉 .Dajte nejake povzbudive rady 🙂

gabrielkabj
29. aug 2009

no suli neboj určite to zvládnete na 1. Aj moja sa teší ale ona už chodila do školky nemám veľa času sem chodiť prispievať ale polepším sa a fotky čo najskor pridám ok? pa pa 😵

tinakul
10. sep 2009

fíha, toto tu akosi stojíííííííííííííí 😝 Gabika kde sú slúbené fotoše??? 😠
Suli ahojček, díky za návštevu 😉 Už som odpísala IP 😉 No a babenky aj naša Sophinka začala chodiť do MŠ - ale začiatky boli pernééééééééééééééééé ☹ plač,hysterické záchvaty, hrozné rána nás teda neobišli... no teraz klop-klop sa to zlepšilo a už tretí deň išla pekne bez plaču, aj sa začala zapájať do aktivít a papkať, lebo zo začiatku nič nejedla ☹ Tak dúfam, že nám to zostane takto - zatial tam chodieva od siedmej do dvanástej 😉
a vy ako??? 😕 Dajte vediet ako sa darí vasím detičkám v MS??? 😉

sulamith
13. sep 2009

ahojte,takze Sarka nema ziadne problemy so skolkou,a to som veeelmi prekvapena a o to viac stastna.Kazd rano vstane,pride ma zobudit a povie,aby sme uz isli do skolky.Je zlata.Ucitelky v skolke hovoria,ze ma Sarka tvorive napady,ako vylepsit triedu a pod....no co uz asi je po mne 😎 😀 😀 😀

gabrielkabj
15. sep 2009

ahojky nestíham sem chodiť je to o držku škola a 2 deti , domácnosť a tak juj....

školka v našom prípade ok radšej už ani nesľubujem kedy tu tie fotky dám och....

internet mám len večer ked pride mm z práce dom a to akurat okolo deti mam behačky kupeľ, večera a tak...a Ellka mi chodí spať tak okolo 21 30 tak som suca akurat na sprchu a do postele už sa mi ani notebook nechce rozkladať ☹

sulamith
21. sep 2009

Ahojte zaneprazdnene mamicky 😀
ako sa mate?Nam dni ubiehaju velmi rychlo,ale da sa.
Boli ste pozriet Janosika v kine?Ja sa chystam tento tyzden,tak som velmi zvedava ake to bude,uz som kadeco pocula...Ale tesim sa ,ved treba nejak pri beznych,kazdodennych povinnostiach aj zrelaxovat 😵

gabrielkabj
22. sep 2009

suli v mojom prípade ani reči o kine schade , ale neni šanca 😠 no ale o pár ročkov to už bude malina 😵

sulamith
23. sep 2009

gabi,uz buduci rok to bude malina 😵

tinakul
25. sep 2009

Janošik?? 😅 Ja ani neviem, že je takáto novinka v kine 🤐 Som akási ulietaná - mali sme už aj prvý soplíky v MŠ - 20 detičiek nakazených... tak týždeň sme sa liečili - myslím moje baby - aj Cynthi to dostala od Sophi ale našťastie bez teploty a kašla... tak týždeň stačil a sme boli fit 😵 Sophinke sa v MŚ začína lúbiť, chcelo to možno iba čas - už ide s úsmevom tam aj späť- čo som velmi rada 😵
No a Cynthi mi krásne hajká dve hodky každé doobedie na balkoniku, tak to je pre mňa čas na relax 😵 ako hovoríte malina 😵 Suli daj vediet aký bol ten film, pa kočky zatial 🙂

gabrielkabj
27. sep 2009

ahojte aj u nas v školke je veľa detičiek choručkých aj sme soplili ale už je to ok a hlavne že Ellka sa drží zatiaľ klop klop klop tak pa pa a držkajte sa

sulamith
28. sep 2009

Ahojte kocky,Sarka nam teraz trochu kasle,takze som ju nechala domka.Matko sa zatial statocne drzi 🙂
Minuly tyzden som bola v divadle v KE na Johanke z Arku,bolo to uzasne,kazdej prajem vidiet tak famozne spracovane predstavenie.Bol to uzasny zazitok 😵

gabrielkabj
1. okt 2009

suli ta ty dajaká rozbehaná, ne? 😀 😀 😀

no v lete už dáme stretko čo povieš?

sulamith
2. okt 2009

gabi,ja sa nezastavim 😀
teraz v lete som bola pozriet Tinku,ved vies mala som cestu okolo Bratislavy 😀 ,asi som fakt rozlietana 😕 😀
A ty tu na vychode...tak to by sme mohli pokojne aj skor 😉 ,ale viem,ze teraz je to pre teba asi komplikovane,tak pockame na to leto...Alebo na nejake najblizsie trhy 😵

sulamith
4. okt 2009

Prajem vam peknu,pozehnanu nedelu 🙂

gabrielkabj
12. okt 2009

jasné mám teraz toho veľa začala mi aj škola,Sarka je teraz choručká kašleme a mali sme nábeh na zápal uška. Tak marodka až do konca týždňa ☹

Ellka mi večer zaspáva až okola 21 30 a cez deň má 10-minutové spánky uf

Ale ide to nejak.....

bejula
23. okt 2009

ahojte 🙂

tak konečne aj to nas par minut sa Vám ozvem, všetky Vás pekne pozdravujeme ako rodinka,

Bianka chodi do škôlky, prihlásila som ju aj na gymnastiku tam v škôlke a je velmi spokéojna aj ja lbo opat niečo nove pre ňu, Matej už sa pretáča ako vrtuĽa, mame dva zubky, smeje sa aj počas spánku, spinka všelijako, normáln NOC JE DVE KOJEnia a niekedy aj každu hodinu čo bolo nedávno asi zubky, papame kašu a už pojdeme aj na niečo sytejšie, lebo usta otvára ako vtáčik, nôžky si papatakže s nim je to ok.
Inak som ako slamená vdova, mažel celé týždne je preč momentálne je v BA zdravim Tinka 😅

Bianka sa chova veľmi pekne k Matejkovi aj mi pomáha, len ocko chýba tak niekedy aj poplače, llebo vie, že ja ju na ručky nevládzem. V škôlke mi nechcela zo začiatku spinkať ale už je to v starých koľajach, na buduci týždeň maju helloven karneval, mali výstvu gšTANOV, TAKžE JE TO PESTRé, MOMENTáLNE HUTAM NAD KOSTýMOM A ROBENIM TEKVICE, žE ččO VYMYSLIME

preboha, píšem raz velke raz male, prepáčte ale som rada, že už píšem tu 😀

zatial sa majte a stretko by som brala baby.....

miriamkac
2. nov 2009

Ahojte dievčatá.
Stráášne dávno som tu nebola tak gratulujem Gabrielke a dievčatkám nech sa darí. 🙂
Vidím, že už skôlkujete všetky... 🙂 ...
U nás to je tiež tak, chodíme do škôlky všetci ale len do dvanástej. Teraz majú v škôlke epidémiu ovčích kiahní ☹ tak čakám doma pohromu, len akosi ich to obchádza. Niektoré deti sú už po chorobe opäť v škôlke a tá moja trojica žiadny náznak choroby 😲 . No veď uvidíme ako to dopadne.
Tak želám veľa šťastia škôlkárkam a málo chorôb.... 😎
Ahojte.

petikd
12. nov 2009

Ahojte no aj ja som tu už dlho nebola 😅 Ospravedlnujem sa 😉
Blahoželám k novým prírastkom 😉
Damián sa už tiež škôlkuje.Ked v septembry nastupoval,tak som si myslela,že to v pohode zvládneme,ved kedže už chodil od marca.No lenže to dieťa tak revalo a nezaberala ani neter čo chodí do veľkej triedy.Som si pripadala jak krkavčia matka,lebo jeden den sa ma držal ako kliešť som ho musela od seba otrhnuť,dať učitelke a utekať kade ľahšie ☹ Ale po týždni to bolo v pohode,dokonca mi raz aj plakal poobede,že chce do škôlky 😀
Miriam my sme mali tiež pred prázdninami kiahne v škôlke,aj neter dostala,aje sme k nim chodili,že sa naberie a on nič 🙂 Som myslela,že bude pokoj,ale no dúfam,že do 15 dostane,ja som mala v sedemnástich 🙂
Tak sa baby majte 😉

gabrielkabj
15. nov 2009

ahojte baby priložila som 2 fotočky do albumu z malej aspoň zatiaľ potom dám v lepšej kvalite a aj viac

Sarka mi dnes začala horučkovať tak som zvedavko čo z toho vznikne dúfam, že nič

inak všetko ok a pozdravujem vás pa pa

gabrielkabj
3. dec 2009

baby ta co z vami?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre