Februárové zlatíčka 2006. Pridajte sa

kala
29. okt 2006

tak začnem aj ja lebo mi to tu strašne chýba naše zlatíčka narodené vo februári tu si povymieňame rady a skúsenosti ale sa aj pochválime čo už zlatíčka vedia 😉

gabrielkabj
9. dec 2009

ta ja som už aj fotočky pridala a tu nikoho...čo mate H1N1? No ale srandy bokom. 😉

sulamith
12. dec 2009

ahoj Gabi,fotky su krasne a tvoje dievcata nadherne 😵

gabrielkabj
12. dec 2009

suli dík potešila pochvalka
A ako sa mate vy?

tinakul
12. dec 2009

ahojte 🙂
ja som vás tiež zanedbala, ale už som tu 😉 No mali sme fofry, Sophinka bola iba šestnásť dní v MŠ, chytila infekciu tak do konca roka vylúčená z kolektívu 😒 No ale prežili sme to, a v januári má opäť nastúpiť...
Gabi krásne fotečky, tá posledná sa mi strašne páči 😵 ste pekné..
Bejka ty aj žiješ??? 😀 😀 😀 Ozvi sa častejšie, zdravím 😎
Suli aj teba pekne zdravím, ako detičky?? Občas si spomeniem na teba, aká príjemná návšteva tu bola 😉 A ozik ako dopadla tá tvoja kamoška vtedy?? Zobrali ju na to miesto?? 😕

Babenky mám na vás otázočku, aj vám sa stáva že detičky len pokašliavajú napr. len tri x za deň...- tak škaredšie a nemajú ani teplotu, ani iný príznak ??? 😕 Je to bežné u škôlkarov, alebo ojedinelé,hm?? 😕

gabrielkabj
14. dec 2009

ahoj Tinkakul no nám sa to nestáva keď kašleme tak to už sme choručký inak ništ. Teraz chvála bohu sa držíme klop klop klop neviem do kedy. Zajtra majú v školke besiedku veľmi sa teším už viem zmenšovať foto tak možno niečo doložím ak sa bude dať lebo mala ma už 2 zúbky a je z toho trochen nervos. 😵

petikd
16. dec 2009

Ahojte 😉
Tinka moja neter tak sem tam zakašle
Pozerala som fotkečky,juuj nádherné detičky 🙂
My sme mali ísť včera vyberať nosnú mandlu s Damiánom.Lenže minulý týžden nám brali krv,vrámci predoperčného a mal zlé výsledky,tak nám pre istotu vzali ešte raz,či to nebola chyba,ale nebola.Takže musíme v pondelok na hematologiu ☹ Som si myslela,že to budeme mať za sebou,lebo sa mu čoraz horšie dýcha.Dorástla mu do 4 stupna,takže je to nutné.Tešili sme sa,že,mu vyberú a bude konečne môcť dýchať nosom,lebo zima a on dýcha ústami 😒 Takže neskôr.Ja som bola vyberať krčné v lete,no katastrofa 😀

miriamkac
17. dec 2009

Čaute dievčatá
Ej aké novoty...

Tinka moja malá má také "kašľavé stavy" hlavne keď je prechladnutá, lebo jej vtedy zateká soplík a z toho ju dráždi. Pokiaľ to nie je nejaké časté, alebo moc dráždivé tak to už neriešim....ak sa mi zdá, že je to už moc kruté, tak nasadím cibulový čaj, ten zaberá na 100% 😉

petikab...držím vám palce, my máme nosnú mandľu vybratú už rok a mám pocit, že ju máme znova narastenú - začala mi v noci chrápať ☹

my sme od septembra neboli chorí...klop, klop,klop, prežili sme bez ujmy aj epidémiu ovčích kiahní v skôlke, čo doteraz neviem pochopiť, prečo nás obišla... 😎

Krásne sviatky želám ak sa neukážem....

tinakul
17. dec 2009

ahojte 😉 dík za odpovede ohladom kašla, no Sophinka mi sem tam zakašle, ale niekedy len tri x denne, inokedy raz, a už asi tretí mesiac takto pokašliava, dr. nepočuje nič, všetko má čisté, a nerobí z toho paniku , tak ja len , či to je normálne aj u iných detičiek 😝 Je to škaredý dráždivý suchý kašel 😒
Miriamka a máš nejaký receptík na ten cibulový čajík a kolko sa má piť??? 😕 Prosím napíš..
A teraz ani my nie sme chorí, odkedy Sophinka nechodí do MŠ je pokoj 😉 No desím sa ked v januári nastúpi, lebo to furt bola v kolobehu chorôb 😒
Gabi gratulko k dvom zúbkom 😵 Našej išli neskoro až v deviatich mes. - teraz má 4 zúbky a už začína slintať zase, ale našťastie to zvláda v pohodičke zatial - klop,klop 😵

sulamith
23. dec 2009

Dievcata,ak tu uz nahodou nebudem,tak vam prajem krasne a pozehnane vianocne sviatky,aby ste ich prezili v teple domova so svojou rodinkou v laske a pokoji 🙂 🙂 🙂

petikd
23. dec 2009

Ahojte
Tak boli sme v pondelok na hematologii.Zase mal zlé výsledky,jeden vedia ovplyvniť druhý nie. ☹ Takže nám dali vitamín K a v januáry ideme zasa na kontrolu.Povedali nám,že tie výsledky ohli byť skreslené.Ale ak bude mať aj v januáry zlý výsledok,tak vraj to nevedia riešiť v PP,ale až v BA ☹

Neviem či sa mi podarí zajtra dostať na net,tak aj ja vám prajem šťastné a veselé Vianoce,plné pohody,šťastia a radosti 🙂

gabrielkabj
25. dec 2009

ahojte aj ja prajem krasne sviatky pa

tinakul
31. dec 2009

čaute 😵 šťastný Nový rok 2010 😵 😵 nech je ešte lepší ako boli predtým 😉 😵

PS: Petikd to mi je lúto, ale držím palčeky nech to v januári dobre dopadne 😉 A možno to ozaj bolo skreslené 😉 potom nám daj vediet ok?? 😉

gabrielkabj
1. jan 2010

Babenky všetko dobré v novom roku veľa sily do rozkroku 😀 😀 😀

Tinka dík 😵

petikd
15. jan 2010

Ahojte
Tinka dakujeme,no ideme dnes ,tak potom napíšem ako sme dopadli 😉

petikd
15. jan 2010

No tak sme sa dozvedeli,že výsledky sú stále zlé,nezabrali ani kvapky,takže v pondelok mám volať do BA,tej doktorke,čo sme pri nej boli ona tam robí a pôjdeme tam na odbery.

tinakul
20. jan 2010

Och bože petikd, to mi je lúto ☹ Tak ten vitamín k nezabral?? 🙄 Ale nevešaj hlavu, odborníci určite vedia ako na to... držím palčeky aby malého moc netrápili...
my sme po siedmych dňoch v MŠ soplavé - takže Sophi soplíkuje a Cynthi už tiež, mám čo robiť - ach jaj ta škôlka, a to už tam chcela aj hajať- čo tak sa jej tam páči, len tie choroby.... 🙄

petikd
21. jan 2010

Tinka moja neter,ked nastúpila do škôlky,bola stále chorá,ale vždy ked sa vyliečila išla naspäť.No a terza už ju to prešlo 😉 Prajeme dievčatám skoré uzdravenie 😉
No 1.2 ideme,tak budeme mať taký menší výletí na vláčiku.Prídeme tak odoberú a ideme domov. 😉 No ten vitamín nazabral ale kázali nám ho dobrať,len musíme dávať pozor,lebo ked sa skombinuje s kyslým,vyhádže sa 😒 Teraz je doma,lebo mal nádchu,tak aby sa z toho nevyhodila chrípka,lebo na krv musíme ísť zdravý 😉

tinakul
26. jan 2010

Petikd dík za informáciu, aj ja čakám, že sa jej pomaly vybuduje imunitný systém 😉 tak dúfam, že sa dočkám. A neboj, dobre to bude, už aby to bolo za vami- držím palčeky, zase daj vedieť ako 😉
A ostatné kde ste?? 😕

gabrielkabj
30. jan 2010

ahojky ja som túúúúúúúúúúúúúúúúúú , ale nemám veľa času veď viete maturita a tak... a dávam aj prihlášku na PG do Po tak som zvedavko ako dopadnem dám potom vedieť mám šalený dom veľa učenia a drobec málo spinká.Inak všetko ok zatiaľ klop klop klop tak sa držkajte a zas niekedy pa pa 😉

petikd
2. feb 2010

Ahojte
Tak sme boli včera v tej BA,sme sa poflákali,sme boli v avione,len ma mrzeli,že sme nevideli ani hrad,ale ked sme mali čas do odchodu vlaku,tak sme sa šli prejsť a videli sme prezidentský palá aj ako sa menila stráž 😉 aj hrad z dialky.Ved pôjdeme k bratovi,tak si urobíme výlet.V nemocke sme sa trochu zdržali,ale neplakal,ked mu brali krv no a 12 bude tá doky v PP,tak si mám zavolať či má výsledky. 😉
Gabi budeš maturovať?Budem ti držať palce 😉

gabrielkabj
2. feb 2010

Ano maturujem toho roku hoci som ročník 1981 no kto sa za mladá neučí ta musí v starobe 😝

petikd
4. feb 2010

Jaaj Gabi tak ti budem silno držať palce,nech to máš lavou zadnou 😉

gabrielkabj
4. feb 2010

Dík budem to potrebovať taká psychická podpora 😀

tinakul
5. feb 2010

Fíha Gabi - si o rok mladšia ako ja 😀 😉 držím palčeky aj ja..
Petikd tak už to máte za sebou?? 😕 super, že malý ani neplakal... to naše ked idú na odber, akoby z kože drali 🙄 Ja mám výhlad na celú Ba - som na 13.posch. A brat ti býva tu v BA?? 😕

petikd
6. feb 2010

Tinka nie on býva v Trnave 🙂 to máš super,taký výhľad 🙂 ,juj a tý čo bývajú na tých kopcoch,závidím,mne sa to veľmi páči 😉
No on len raz plakal,ke mu brali krv ale to bolo za mesiac 4 krát,tak už mu to liezlo na nervy 😉

gabrielkabj
6. feb 2010

Tinka Cynthia mala asi rok že? Tak všetko naj najsamlepšie k narodeninkám nech vám prináša len radosť. Ja bývam na 6 poschodí a celkom ok výhľad. Dík, že na mňa myslíte. Tinuš ta dúfam, že niekedy dojdem k vám do BA a dáme spolu kafé.
Pozdravujem aj ostatné baby

petikd
7. feb 2010

Jaaj no veru aj ja prajem Cythii všetko najlepšie 😉

tinakul
7. feb 2010

No jasnačka Gabi, ale musíme si to naplánovať - ja sa len poteším v tom stereotype... a detská tiež 😉 Však minulé leto bola aj sulamith ale tak narýchlo s kamoškou a to sme boli aj pred prerábkou kúpelne a wc, tak to bolo všelijaké 😝 ale potešila ma určite jej návšteva 😵

a dakujeme Vám za gratulácie, už asi týždeň mi chodí krásne sama po bytíku, sa vytešujeme, ale staršia Sophi začína byť zas vzdorovitá - asi druhá vlna žiarlivosti - alebo to bude tým, že druhý týždeň hajá v MŠ, čo nebola zvyknutá - 😖 😖 už čakám, aby bola rozumnejšia... Ozaj aj vy budete mať karneval v škôlkách??? A aké masky budú mať vaše detičky??? 😕

petikd
7. feb 2010

Tinka my sme už mali karneval a sestra mala po deťoch kostým čerta,tak Damián ho mal 😉

gabrielkabj
9. feb 2010

aj u nás už bol karneval a Sarka bola nevesta mala moj závoj dala som jej spraviť aj svadobnú kyticu 😵 a mala dlhé svetlulinko modré šatky lebo biele som nezohnala. V školke bola jediná nevesta bolo tam kopec princezien, anielov a tak... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre