Februárové zlatíčka 2006. Pridajte sa

kala
29. okt 2006

tak začnem aj ja lebo mi to tu strašne chýba naše zlatíčka narodené vo februári tu si povymieňame rady a skúsenosti ale sa aj pochválime čo už zlatíčka vedia 😉

petikd
12. feb 2010

Ahojte.Tak bola som na hematologii,doky mi dala papier s ktorým mám ísť na krčné a oni sa rozhodnú či sa na to podujmú.A keby nie,tak mám povedať,že by sa to dalo urobiť tak,že on bude na intenzívke,hodinu pred operáciou mi dajú plazmu a po zákroku ho vezmú späť na intenzívku.Nieje to dedičné,takže to má asi z nejakej infekcie.Máme dávať pozor aby sa nezranil.A že sa to pravdepodobne samo upravý a že možno ked mu vyberú mandlu.Doktorka ale napísala,že nepredpokladá pooperačné krvácanie 😉

tinakul
17. feb 2010

Petikd tak to sú asi dobré správy však??? A kedy má byť tá operácia??? 😕
No my máme tiež po karnevale a )Sophinka bola jediná snehulienka 😵 bola krásnučká, potom pridám foto 😉 , pridajte aj vy oki?? 😉 Som zvedavá na toho čertíka a nevestičku 😉

gabrielkabj
22. feb 2010

pridám Tinka ale ešte ich nemám lebo ja som nebola sfotiť ale vraj riaditeľka fotila a bude davat CD tak som zvedavko kedy. 😠 Ale pridám aj s malej a inák aj narodky budú mať naši drobci tak šup šup popridavať každa mamina fotečky na MK aj ja pridám my oslavujeme až v Nedeľu hoci narodky ma 24.2. v Stredu
oslavencom všetko najlepšie 😉

gabrielkabj
26. feb 2010

Babenky pridala som fotečky tak kto chce tak kuki kuk 😀

petikd
5. mar 2010

Ahojte
Tak boli sme sa objednať na krčnom.Primár nám povedal,že oni by mu aj v Poprade vybrali,ale keby náhodou nezareagoval na plazmu,alebo by bolo niečo zlé,tak by sa ho hned pýtali,že prečo nás najprv neposlal na hlavné stredisko či čo a to je až v Košiciach.Takže musíme do Košíc a ked nám povedia,že oni vyberú tak tam a ked povedia že nie tak vyberú v PP.Ale že nechce riskovať,lebo že keby niečo tak by ho museli previesť tam kde majú potrebné veci či čo.Takže pôjdeme na výlet 🙂

petikd
5. mar 2010

Gabrielka krásne fotečky,krásne dievčatká 😉
Ja už mám fotečky aj z karnevalu aj z oslavy v albume 😉

gabrielkabj
6. mar 2010

Pet dík aj vy máte suprové fotočky máme ale pekné deťúrence 😉 😉 😉

bejula
9. mar 2010

ahojte maminky moje, ako sa mate, dakujem za upozornenie Gabi, no my sa trápime ako sa dá, boli aj choroby, zajtra ide po dlhoooom čase Bianka do škôlky a potom oslavy boli takže zatial pa potom pozriem aj Vaše fotečky ... 😉

gabrielkabj
21. mar 2010

dodali sme nové foto

petikd
23. mar 2010

Jeej Gabi krásne fotky 😉 ,to si cez čo robila,máš na to nejká úprogram?

gabrielkabj
24. mar 2010

ahojky nie ja som to nerobila to mi jedna pani upravila 40 fotiek za 3 eura. Neviem cez čo. A dík za pochvalku 😵 😵 😵

tinakul
26. mar 2010

😉 babenky ahojte, máte krásne fotečky... Dnes som sa konečne dostala aj sem, tak som si dala aj ja tú námahu a pridala zopár aktuálnejších aj z karnevalu....
Máme sa fajn, Sophinka zarezáva v MŠ a Cynthi hajká na balkone spravidla také tri hodky, tak mám vtedy čas, len teraz sa snažím upratovať - každý deň jednu izbu a aspoň jedno okno - nech do Velkej noci sa to tu blišťííííííííííííí...........
Peti a kedy idete do tých Košíc???
No Bejka že aj ty sa ukážeš, to zíram..... napíš viac...
My sme s dievčatami boli na preventívke - raz ročne odber krvi - Sophi má akurát trošku zvyšený cholesterol- pritom nejeme tlsté, asi z nervou , nemáte s tým skúsenosť?? To môže mať asi každé druhé dieťa, no nesleduje sa to.... hm.. Inak sa máme dobre a zatial nás úspešne choroby obiehajú už asi druhý mesiac - klop-klop... pa zatial

petikd
26. mar 2010

Jeej Tinka,dievčatké sú kočice 😉
Ja tiež tak robím,že každý den aspon jednu izbu,akurát musím pridať lebo kým sa celý den uprace,tak bude aj po veľkej noci 😀
Do Košíc by sme mali ísť po veľkej noci 😉

gabrielkabj
29. mar 2010

ano pekné detičky máme 😵 😵 😵

tinakul
21. apr 2010

čaute, tu je akési ticho..hm... No Petikd už ste aj boli??? A ako ??
My sme boli marodi - Sophinka chytila nejakú pliagu predsa - ale vydržala dlho- tak som to už čakala -- no tri dni vysoké teploty a potom kašel - Cynthi to isté chytila po týždni a my s manželíkom sme to prechodili... Baby marodili takmer tri týždne... no uf ten apríl je hrozný na choroby... Ale na druhej strane sme boli v Piešťanoch na romanticko-relaxačnom pobyte... mám fotky na fb - ak tam chodíte niektorá.... sme si dobre oddýchli.. tak ozvite sa čo a ako sa vám darííííííííííííí....

petikd
21. apr 2010

Ahoj Tínka,no neboli sme ešte,lebo bol po velkej noci chorý 😒 ale hádam sa nám už podarí v utorok
Jooj to musel byť veľmi pekný pobyt,iste ste si ho užili, 🙂 ste boli aj s dievčatkami? Ja chodím na FB 😉

petikd
27. apr 2010

Ahojte.Tak boli sme v Košiciach.A dopadli sme asi takto.....sedeli sme tam 2 hodiny,vzali nás aale nevedela vyčítať z výsledkov z bratislavy,tak nás poslala na hematologiu.Tam nám povedali,že môžu vybrať,ale ona potrebuje nové výsledky.Tak mu šli brať krv,decko revalo,čo on nereval ked mu brali krv,ale už mu to ide asi na nervy ,no ale krv mu nesla tak na chodbu a natlačiť do neho vodu,potom mu už šlo v pohode.Tak sme sa vrátili na krčné a tam povedali,že ked budp o 2 týždne výsledky a prídeme pre nich tak sa máme staviť aj na krčnom a nám povedia že čo No a kým sme sa dotrepali do tej nemocky a našli tú ambulanciu,joo ta jaké katakomby a tam sme strávili od pol 10 do 13
No boli sme aj na námestí a sme chceli nájsť pizzerku,ale sa nám nepodarilo,tak sme šli do mekáča a tam mi damián povedal:mamka ja som taký rád že sme tu
No a hlava ma bolela až v PP mi zabrala tabletka

gabrielkabj
18. máj 2010

ahojky juuuj ta máte trempoty s drobcami, ale dobre že ich máme... Ja som tu nechodila kôli škole ale dnes som úspešne zmaturovala a čaká ma ešte skúška na VŠ tak som zvedavko ako to zvládnem a tinka napíš do IP tvoje meno ako ťa nájdem na FB.. oki držte sa mi papik

petikd
19. máj 2010

Gabi gratulujeme k mature a držíme palce na skúšku 😉

gabrielkabj
23. máj 2010

Dík 😵 , dám vedieť ako dopadla 😎

tinakul
27. máj 2010

čaute 🙂 Gabi aj ja ti držím palčeky, nech ti to dobre dopadne a gratulko k mature.. a na akú výšku sa to chystáš??
Som rada , že vás mám aj na fb 🙂 len Gabi ty tam nemáš žiadné fotoše??? Hm???
A Petikd teba som ešte nestihla pokukať, ale pozriem... Dnes išla Sophi do ZOO - dobre že nepršííííííí a Cynthi nám začína teplotkovať zo zúbkov - idú očáky, tak to máme pestréééééééééé...

gabrielkabj
22. jún 2010

Ahojky na Pedagogickú, ale nič z toho asi lebo koooooooooooooooooopec báb tam bolo a prijať majú asi 35 a bolo nás okolo 400. Ta asi tak ale neva. Ďalšia nová skúsenosť. A aj ja mám maroda doma čiže Sarku škoda ešte si tých pár dni v škôlke mohla užiť. Tak skore nesoplenie

petikd
23. jún 2010

@gabrielkabj malej skoré uzdravenie 😉
No my sme tiež chorí a to sme mali ísť 13.7 vybrať tú mandlu a nič z toho,lebo musí byť 4 týždne bez antibiotík,takže nás preobjednali až na september,som im už chcela povedať,že či nemôžu nám vybrať v PP,možno by nám skôr,ale nechala som to tak

tinakul
23. jún 2010

😉 Baby ja sa ani nečudujem že každé druhé dieťa je choré, ved to počko je strašnééééééééééé 😠 My sme už zdravé asi dva týždne - klop,klop - Sophi už nechodí do MŚ a je klud.... len ani von sa nedá moc chodiť, čakáme na krajšie počko 😉
Gabi ved čo ty vieš, možno si uspela 😉
peti čítala som aj na fb ☹ no to mi je lúto. .... všetkým skoré uzdravenie prajem 😵

kala
autor
3. júl 2010

ahojte babulky, tak ako sa máte a ako prázdninujete? my máme ovčie kiahne hneď tako na začiatku prázdnin, máme ich už 4 deň tak dúfam že už začnú ustupovať. Inak Mišenka musí byť cez prázdniny v škôlke keďže pracujem ☹ alezasa jej to vynahradím v zime keďže mám takú prácu, pekné leto želáme 😉

petikd
3. júl 2010

@kala ahoj,tak skoré uzdravenie 😉 ,ale aspon to budete mať za sebou 😉 ja som kiahne dostala tiež presne o takom čase,ale to som mala 17,aj synovec mal vtedy.A neterka tiež presne pred rokom.A s Damčom sme hodili k nej nech sa naberie,že máme pokoj,radšej skôr ako neskôr a on nič 😕

gabrielkabj
3. júl 2010

Baby nič z toho neprijali ma ale neva bolo nás tam kopec tak v pohodke netreba rozdýchať. 😀

tinakul
4. júl 2010

Kala tak skoré uzdravenie prajem 😉 A akú prácičku to máš, ked v zime nerobíš??? 😕
My sme očkované proti kiahniam, lebo ani ja som nemala a v tehu by som bola riziková 😝 Tak ešte vtedy sme sa stihli dať zaočkovať....
Gabi to mi je lúto, ale dobre, že to takto berieš a rátala si s tým, ale aspoň si skúsila, čo sa cenííííííííííí 😉 😵
My už chodíme na pláž vo velkom, babenky majú radosť z leta a z krásneho počka 😉

gabrielkabj
11. aug 2010

Tinakul si fakt cool správna baba keď budem niekedy v Blave tak dáme kafé...

tinakul
21. aug 2010

Gabi moja kludne sa ozvi... ja budem len rada 😉
A čo ostatné??? Ako si užívate leto??? My len o dva týždne ideme k moru - no dúfam, že to vyjde a všetko bude oki. Okrem toho sme začali prerábku chodby 😝 no nenudíme sa 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre