• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Februárové zlatíčka 2006. Pridajte sa

5. februára 2015 
@adupal Ahojte všetky veru ten čas rýchlo letííííííííííí :wink: no čo za chvíľočku budeme sedieť nad knihami pri našich drobcoch . U nás všetko o.k. Sarka chodí na tanečný krúžok do Keselu u nás v Bj asi ten najlepší. A potom majú ešte v škôlke výtvarnú tiež ako krúžok. Tak zatiaľ jej to stačí, hoci nejaký cudzí jazyk by tiež bodol. A potom ešte na hudobnú by chcela ísť , ale na bicie chápete to? :fearful: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: A ako vaši drobci?
10. okt 2011 o 09:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte
@adupal no veru už hladáme školskú tašku,že dostane na vianoce :wink: Damčo má v škôlke pohybový,krúžok šikovných rúk a aj lego stavitel
@gabrielkabj tiež som rozmýšlala,že ho dám na angličtinu,ale zatial som to nechala tak,tie základy ho učím doma ja trochu.Hmm takže bicie...teda :slight_smile: Ja som povedala,že pôjde na gitaru,povedal že dobre,ale na takú kde nemusí spievať :grinning: a pritom ho ludové bavia :grinning:
10. okt 2011 o 16:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@petikd
@gabrielkabj
som rada, že ste tak rýchlo odpísali. V škôlke začali s angličtinou a majú ešte krúžok niečo ako vlastiveda- učia sa o zemeguli, krajinách, aký ľudia tam žijú, malujú na tému.
Aj ja mu chcem školskú tašku pod stromček, zatiaľ som mu kúpila perečník.
Ak ju baví hra na bicích, treba ju v tom podporiť, môj na hudobnú nechce ísť, radšej doma aj s malou pískajú, búchajú na bubon.
10. okt 2011 o 21:49  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte, tak tu som už dávno nebola, ale vďaka @adupal som si na túto našu tému spomenula :wink: Vidím, že téma je o krúžkoch... no u nás zostala tá anglina - čo si vlastne opakujú zo začiatku(čo sa naučili z min.roka) a postupne pridávajú ďalšie veci - napr. vedeli sme napočítať do desať, teraz do dvadsať, vieme angl. základné farby, teraz pribudli dalsie... atd... a ešte nám pribudol balet :wink: keďže Sophi mi s tým pílila uši už celý minulý rok!!! Zatial sa držíme... a pomaly rozmýšlame na ktorú ZŠ podať prihlášku...
11. okt 2011 o 11:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aj ja riešim akú školu vybrať, ale asi sa rozhodnem pre tú kde pôjde najviac detí zo škôlky. Aby mal spolužiakov deti, ktoré už pozná a hlavne kvôli úlohám.
12. okt 2011 o 21:45  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte,mozem sa k VAM pridat? :slight_smile:
1. jan 2012 o 23:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj @silvia10131 ,najako nám to tu mrzne,ale možno to rozbehneme :wink: vitaj :wink:
3. jan 2012 o 15:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@petikd dakujem za privitanie :slight_smile:
3. jan 2012 o 20:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@silvia10131 pozerám,že čakáš druhé bábo :wink: a kráti sa ti to,ako sa cítiš?
3. jan 2012 o 20:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@petikd no ano cakam a taktiez vo februari,,,citim sa celkom dobre,len som uz nemotornejsia niekedy,ale velmi sa tesim,,,, :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: super by bolo kebyze sa maly narodil na Lukaskove narodeniny :dizzy_face:
3. jan 2012 o 20:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@petikd no idem ja ulozit starsieho spat bo uz nevie co so sebou by robil,,,, :angry: tak zatim papa :slight_smile: :wink:
3. jan 2012 o 20:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@silvia10131 a ktorého sa Lukáško narodil? Ja som už tiež dala Damiána spať :wink:
3. jan 2012 o 20:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@petikd 6steho a tvoj?
3. jan 2012 o 21:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@silvia10131 môj je 12 :wink: Tak to máš pekné,že akurát ked ti pôjde do školy tak ty budeš doma nie? :wink: ja som tiež tak chcela
4. jan 2012 o 15:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@petikd no to neviem ci pojde teras do skoly,ale asi nie lebo on je dost zdravotne na tom zle,, :frowning2:
4. jan 2012 o 18:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@silvia10131 prepáč :pensive: a čo mu je ak sa smiem spýtať?
4. jan 2012 o 18:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@petikd DMO,ale lahka forma,mal aj epilepsiu :cry:
4. jan 2012 o 19:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@silvia10131 to je mi lúto :frowning2: ale zvládate to nie?
4. jan 2012 o 20:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@petikd zatial ano,od kedy mame psika tak je to len a len lepsie :slight_smile:
4. jan 2012 o 21:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte, my sme tiez februarovy, Tamarka je narodena 5.2. co sa tyka kruzkov, dlho som meditovala, lebo moje dieta je neunavitelne :stuck_out_tongue_closed_eyes: v pondelok mame anglictinu, utorok flautu, stredu tanecnu (latino) no v lete plava, bicykluje, korculuje a teraz momentalne lyzujeme, ja pridem domov s :stuck_out_tongue_closed_eyes: jazykom a ona ako by sa prave zobudila. :grinning:
4. jan 2012 o 22:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@silvia10131 psíkovia dokážu veľa :wink: a akú rasi máte?
@minuska1 vitaj,teda riadne šidlo máš doma,ale je dobré ked ju krúžky a šport bavia :wink:
5. jan 2012 o 15:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:grinning: @petikd mame yorkshirskeho teriera,fenku kiku :grinning:
@minuska1 vitaj,,,jeee vy ste o jeden den starsi od nas :grinning:
5. jan 2012 o 21:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@petikd no tak to ti poviem, bavit sice bavia, ale niekedy som :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ja neviem ake su ostatne dievcatka, ale to moje, ani babiky ani kociky :frowning2: my iba lyze, korcule, bicykel, lezenie po stenach, stromoch, trampolina a ine vylomeniny. a aka som bola stastna, ze mam dievčatko :grinning:
6. jan 2012 o 19:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@silvia10131 ja som mala prvy termin 6.2 potom to doktor prepisal na 5 :grinning: a Tamarka je fakt narodena piateho... :grinning: presne na termin, ani sa nedivim,ze isla presne, ved ona aj v tom brusku bola nejaka besna :slight_smile: sa doktor vzdy smial :grinning:
6. jan 2012 o 20:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte,tak ako sa maju deturence?
6. jan 2012 o 21:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
haloooooo :slight_smile: je tu niekto?
14. jan 2012 o 23:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja som sa tu už dávno neozvala
@minuska1 ja mám teraz 15 mesačnú dcéru a tiež už v brušku vyvádzala, oproti Patkovi je riadne šidlo
12. apr 2012 o 22:29  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
ahojte kočky!!! ako sa máte, čo detičky? aký program máte na leto?
9. máj 2012 o 12:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kala ahoj, my sa držíme, Patko si vychutnáva posledné 2 mesiace škôlky, tému dovolenky sme otvorili len tento týžden, tak uvidíme, či pôjdeme k moru alebo zostaneme na Slovensku. Patko sa už teší do školy, už sa sám naučil aj čítať, tak som zvedavá čo bude v škole.
9. máj 2012 o 13:23  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
čaute
Ale som tu nebola dááávno
Budeme mať školákov a školáčky...ako to zvládate?
My sa už nevieme dočkať....keby jej ten optimizmus vydržal aspoň do druhého stupňa... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
15. máj 2012 o 21:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok