• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Februárové zlatíčka 2006. Pridajte sa

5. februára 2015 
no ahoooooj sulamith,
ešte si tu? :confused: lebo ja som odbehla od netu, pretože sa mi zdalo, že tu nikto nie je, tak som išla radčej požehlit :wink: ale pomali sa mi má Sophi zobudit... ale zatial možeme pokecat, teda ak si tu :sweat_smile:
22. máj 2007 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano,este som tu :wink:
ty zehlis? vtej horucave by sa mi veru nechcelo.Ja som len prala, a vsetko som pekne vyskladala :slight_smile:
Ako sa mate? Idete po obede von?
22. máj 2007 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Chcela som napisat ci sa nestretneme? :grinning: :grinning: :grinning:
22. máj 2007 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No jasné že sa možeme stretnút a to myslíš v Prešove??? :grinning: :grinning: :grinning:
Akosi mám spomalený počítač, už som ho aj reštartovala a nič... :unamused:
No dnes sme aj prali a žehlili :wink: a aj varili :wink: no a jasné že ked sa Sophi zobudí, ide sa von :slight_smile: To by ani neprežila do večera doma.... :sweat_smile:
My chodievame 2x von od narodenia.... tak je zvyknutá a aj nám rychlejšie odíde čas... :wink: Tak kedy to stretko??? :confused: :grinning:
22. máj 2007 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to stretko? No predsa dnes ked nam kocky vstanu ide sa von,najlepsie niekde v Banskej,aby ste to ani vy ani my nemali daleko? :grinning:
Aj my chodime dvakrat von...
Vy ste ale sikulky...A co fajne ste navarili?
22. máj 2007 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No dobrú jarnú zeleninovú polievočku :wink: to je taká hustejšia aj so smotanou - recept polský, ale malá sa nevedela dobastit :wink: a manžel tiež :grinning: :grinning: , no aj ihrisko sme stihli :slight_smile: :slight_smile: a vidíš, ešte si aj pokecám....no to je žúžo na tej materskej, ne??? :wink: O.K. tá Banská može byt :sunglasses: ..
Akurát teraz niečo pod nami prerábajú vonku - ani nechápem ako malá moze hajat :confused: no je to pokladík...
Jáááj a s tými plenkami - aj ja si myslím, že netreba nútit,a zvlášt ked sa toho ešte tvoja malá bojí, tak sa na to asi necíti.. :frowning2: ale to príde a majú ešte aj tak čas.. :wink:
22. máj 2007 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prave nam zatepluju bitovku,a cely den vrrrrrrrtaju,az ma z toho boli hlava.Je tu taky hluk az sa cudujem ze mala tak pekne spinka. A robotnici su prave na nasom poschodi. Tak sa na seba pozerame....oni ma nevidia,ale ich ano...
22. máj 2007 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja uz musim,Sarka vstala(ani sa jej necudujem),ideme sa napapat, a odchadzame niekam kde je ticho.... :slight_smile:
Prajem vam krasny dnik...papa
22. máj 2007 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, mozem sa pripojit, my mame po burke :wink:
Bianulka spi, takze surfujem po ... a co nevidim :sweat_smile: niekto tu je,
ja som robila malej zemiaky s brokolicou a sebe vselico v zapekacej mise
co davate na nozky dcerkam ? vonku
22. máj 2007 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak papa, teraz som skontrolovala Sophi a hajá stále už viac ako 3hod., tak ja si idem dat niečo pod zub - sladkého :wink:
No ako vidím, nie len u nás je dnes hluk :sweat_smile:
Pekný dník aj vám ,tak pa v tej Banskej - :grinning: možno tam bude tichšie.. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
22. máj 2007 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nic niekedy nabuduce :frowning2:
tinka ozvem sa :slight_smile: pa
22. máj 2007 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale ja som ešte tu bejula. malá ešte búva :wink:
22. máj 2007 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som musela odbehnut, mala sa prebereala ale spi dalej, vy ako dlho teraz spite?
22. máj 2007 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz si napapana ?
ako to robis ze ti spi 3hod ???????????? :frowning2:
22. máj 2007 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No myslíš po obede? Minimálne 3 hodinky, ale stane sa aj že 4 hod. - no teraz hajá od 11:30, takže už čakám, že sa Sophi zobudí a už sa aj nudím :frowning2:
A Bianka čo robká??? Inak som ti posielala aj IP - ty si inak Beatka??? :confused:
22. máj 2007 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano, ano, Bianka spinkaaaaaaaa :slight_smile:
22. máj 2007 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som myslela len na niečo sladké, že si dám, lebo už som obedovala až ma bruško zabolelo z dvojitej porcie :wink: :wink: ale dnes každému moc chutila tá jarná polievočka, tak som spokojná :slight_smile:
Teraz papám zmrzku a už čakám kedy Sophi vstane, vieš??? A teším sa ,že pojdeme zase von :grinning: :grinning: :grinning:
Že ako to robim, že tolko búva??? :confused: No sama netuším, ale do obeda ju zásadne už od 11 mesiačikov nedávam hajat, lebo vymýšlala, a takto mám istotu, že po obede mi poctivo zahajá, dokonca ked je moc unavená, sama sa pýta... :wink: a v izbe kde hajá jej stále spravím tmu - zatiahnem zalúzie a ona hajinká.... :slight_smile: :slight_smile:
A ty si napapaná??? :confused:
22. máj 2007 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano som napapana, co davas malej nanozky ked idete von?
22. máj 2007 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jááááj Bejula, až teraz vidím, že si sa pýtala, čo dávame dcérkam na nožičky :confused:
Vieš ked ja som odpisovala sulamith, tak tvoj príspevok tam ešte nebol.... asi systém nestihá :unamused:
Ja ked vidím, že ráno ešte pofukuje, dám tenšie punčošky, alebo podkolienky, ale po obede už nosíme ponožtičky v sandálkach, záleží od počasia.. :slight_smile:
No dnes je teplúčko, takže ked pojdeme von určite ponožtičky s nejakými peknými šatičkami :wink:
22. máj 2007 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krásne, joj som rada, ze si piseme :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
mojko uz budem koncit, ozvem sa papa :slight_smile:
22. máj 2007 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som rada :slight_smile: práve sa konečne Sophi zobúdza :wink: aspon dúfam, no idem aj ja .... a nezabudni kuknút IP... :slight_smile:
22. máj 2007 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,mam trosicku cas tak vas aspon pozdravim. U nas je tak strasne horuco a dusno a nie a nie aby zacalo prsat. U vas asi vcera prsalo,a kunam nedoslo... :unamused: a tak sme sa tesili,ze sam nam bude dobre spat.Ale dnes by uz mohlo sprchnut.
V pondelok ideme s malou na ockovanie,tak sa vam potom ozvem ako sme dopadli. Pretoze ta,ked uz len vidi doktorku spusti takyyyyy plac...,a pritom jej este nic nerobi. Ma z nej taky strach.Zapamatala si ze jej dava palicku do hrdla.A tak ked tam prideme hned sa rozplace polozi si obe rucky na usta a hovori NE!NE! tak uvidime ako dopadneme...
Prajem vam pekny vecer. :slight_smile: :wink:
23. máj 2007 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj sulamith :slight_smile:
aj som sem dnes nakukala, ale nikto tu celý den nebol :frowning2: som sklamaná, že tu tak málo ludí chodieva, hm - asi málo žien z netu rodilo vo februári 2006.
No to očkovanie nezávidím, naša robila to isté - len zbadala doktorku a sestričku a spustila plač a tiež výrazne hovorila NE,NE,NE... ale to bude asi tým hnusným obdobím vzdoru :frowning2: ako som to písala aj v téme batoliat - moja dcérka :wink: potom daj vediet.... pa
23. máj 2007 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocky, chystate sa s detmi niekam ku vode? Na dovolenku a tak....?
A neviete nahodou ci uz su otvorene kupaliska? Chceli by sme niekam cez vikend vypadnut...dajte radu... :slight_smile:
25. máj 2007 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj sulamith,
no ja nemám potuchy, či kúpaliská už fungujú... :confused: ale ak bude pekne, aj my sa chystáme niekam k vode - konkretne by sme chceli íst do Rakuska do jednej dedinky na kupko - tam je pekné prostredie a vhodné aj pre detičky.. len bolo by to pre nás tiež po prvé... tak neviem ani čo dat Sophi - či plavky??? Plenku kupaciu??? Ci na nu treba aj tričko dat???? Vy to ako riešite??? :confused: :confused:
25. máj 2007 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tina,myslim si ze najlepsie je dat takemu drobcovi,kupaciu plienku.
Aj my to tak budeme riesit :wink: Natrieme ju opalovacim kremom (40) a ide sa :slight_smile:
do Rakuska idete autom? To je v pohode,neboj sa ved to mate blizko :wink:
Inac mala mi spinka a potom pojdeme na to ockovanie...
Zatial sa majte krasne :dizzy_face:
28. máj 2007 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj sulamith :slight_smile:
no konečne po dlhom čase sa tu niekto aj ozýva :slight_smile: No jasné, že ked ideme do Rakuska, tak autom :wink: a máme to dobre blizučko... No to očkovanie potom daj vediet ako dopadnete, som zvedavá :wink:
Inak už začínajú pomali otvárat kupaliská, tento víkend sa to rozbehlo :wink:
Ale my sme nakoniec neboli ešte, lebo v sobotu sme boli na party a nedela prebehla nakupovaním :slight_smile:
juuuj a včera sa nám stala taká nepríjemnost, že Sophi spadla a udrela si pritom aj tváričku, tak má trošku odretý noštek aj čelíčko :cry: -chúdatko naše, no toto bol prvý ozajstný strašný pád :unamused: Sophi teraz začína viac behat a preto viac pádov... som z toho smutná, ale natieram jej to ostošest... a vy ste´na tom ako s pádmi??? Zažili ste už niečo také - myslím že aj noštek odretý???? :confused:
Katka,Bejula - kde ste všetci????? Halooooo
28. máj 2007 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
konecne nam tie horucavy trosicka ustupili. Veru sa chystam zehlit aj ja ale uz tych par dni pockam na vacsie ochladenie, ktore hlasia:wink:
My sme sa boli pozriet minuly tyzden pri jazere ale nekupali sme sa iba sme hadzali kamienky a malej sa to strasne ratalo, isli sme domov ako take prasiatka - sandalky mokre a potom sme museli ist po takoooom prachu.

tinka tak tu je ta linka ohladom tych osob. udajov http://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThreadID=18482&vSearchOffset=0&q=pedofil
28. máj 2007 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, pekny den vam :slight_smile:
tinka som tu citam, ak mozem, ozvem sa v priebehu dna , dufam ze mi to vide :wink: pa
29. máj 2007 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No čauky bejula,
konečne aj teba vidím :wink:
Jasné, ja sa len poteším, ak napíšeš :wink:
Katka, díky za tú linku, postupne si ju čítam, lebo nestihám :wink: no je to zatial zaujímavé.... :confounded:
29. máj 2007 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok