Februárové zlatíčka 2006. Pridajte sa

kala
29. okt 2006

tak začnem aj ja lebo mi to tu strašne chýba naše zlatíčka narodené vo februári tu si povymieňame rady a skúsenosti ale sa aj pochválime čo už zlatíčka vedia 😉

tinakul
22. máj 2007

no ahoooooj sulamith,
ešte si tu? 😕 lebo ja som odbehla od netu, pretože sa mi zdalo, že tu nikto nie je, tak som išla radčej požehlit 😉 ale pomali sa mi má Sophi zobudit... ale zatial možeme pokecat, teda ak si tu 😅

sulamith
22. máj 2007

ano,este som tu 😉
ty zehlis? vtej horucave by sa mi veru nechcelo.Ja som len prala, a vsetko som pekne vyskladala 🙂
Ako sa mate? Idete po obede von?

sulamith
22. máj 2007

Chcela som napisat ci sa nestretneme? 😀 😀 😀

tinakul
22. máj 2007

No jasné že sa možeme stretnút a to myslíš v Prešove??? 😀 😀 😀
Akosi mám spomalený počítač, už som ho aj reštartovala a nič... 😒
No dnes sme aj prali a žehlili 😉 a aj varili 😉 no a jasné že ked sa Sophi zobudí, ide sa von 🙂 To by ani neprežila do večera doma.... 😅
My chodievame 2x von od narodenia.... tak je zvyknutá a aj nám rychlejšie odíde čas... 😉 Tak kedy to stretko??? 😕 😀

sulamith
22. máj 2007

to stretko? No predsa dnes ked nam kocky vstanu ide sa von,najlepsie niekde v Banskej,aby ste to ani vy ani my nemali daleko? 😀
Aj my chodime dvakrat von...
Vy ste ale sikulky...A co fajne ste navarili?

tinakul
22. máj 2007

No dobrú jarnú zeleninovú polievočku 😉 to je taká hustejšia aj so smotanou - recept polský, ale malá sa nevedela dobastit 😉 a manžel tiež 😀 😀 , no aj ihrisko sme stihli 🙂 🙂 a vidíš, ešte si aj pokecám....no to je žúžo na tej materskej, ne??? 😉 O.K. tá Banská može byt 😎 ..
Akurát teraz niečo pod nami prerábajú vonku - ani nechápem ako malá moze hajat 😕 no je to pokladík...
Jáááj a s tými plenkami - aj ja si myslím, že netreba nútit,a zvlášt ked sa toho ešte tvoja malá bojí, tak sa na to asi necíti.. ☹ ale to príde a majú ešte aj tak čas.. 😉

sulamith
22. máj 2007

prave nam zatepluju bitovku,a cely den vrrrrrrrtaju,az ma z toho boli hlava.Je tu taky hluk az sa cudujem ze mala tak pekne spinka. A robotnici su prave na nasom poschodi. Tak sa na seba pozerame....oni ma nevidia,ale ich ano...

sulamith
22. máj 2007

tak ja uz musim,Sarka vstala(ani sa jej necudujem),ideme sa napapat, a odchadzame niekam kde je ticho.... 🙂
Prajem vam krasny dnik...papa

bejula
22. máj 2007

baby, mozem sa pripojit, my mame po burke 😉
Bianulka spi, takze surfujem po ... a co nevidim 😅 niekto tu je,
ja som robila malej zemiaky s brokolicou a sebe vselico v zapekacej mise
co davate na nozky dcerkam ? vonku

tinakul
22. máj 2007

Tak papa, teraz som skontrolovala Sophi a hajá stále už viac ako 3hod., tak ja si idem dat niečo pod zub - sladkého 😉
No ako vidím, nie len u nás je dnes hluk 😅
Pekný dník aj vám ,tak pa v tej Banskej - 😀 možno tam bude tichšie.. 🙂 🙂 🙂 🙂

bejula
22. máj 2007

no nic niekedy nabuduce ☹
tinka ozvem sa 🙂 pa

tinakul
22. máj 2007

ale ja som ešte tu bejula. malá ešte búva 😉

bejula
22. máj 2007

ja som musela odbehnut, mala sa prebereala ale spi dalej, vy ako dlho teraz spite?

bejula
22. máj 2007

uz si napapana ?
ako to robis ze ti spi 3hod ???????????? ☹

tinakul
22. máj 2007

No myslíš po obede? Minimálne 3 hodinky, ale stane sa aj že 4 hod. - no teraz hajá od 11:30, takže už čakám, že sa Sophi zobudí a už sa aj nudím ☹
A Bianka čo robká??? Inak som ti posielala aj IP - ty si inak Beatka??? 😕

bejula
22. máj 2007

ano, ano, Bianka spinkaaaaaaaa 🙂

tinakul
22. máj 2007

Ja som myslela len na niečo sladké, že si dám, lebo už som obedovala až ma bruško zabolelo z dvojitej porcie 😉 😉 ale dnes každému moc chutila tá jarná polievočka, tak som spokojná 🙂
Teraz papám zmrzku a už čakám kedy Sophi vstane, vieš??? A teším sa ,že pojdeme zase von 😀 😀 😀
Že ako to robim, že tolko búva??? 😕 No sama netuším, ale do obeda ju zásadne už od 11 mesiačikov nedávam hajat, lebo vymýšlala, a takto mám istotu, že po obede mi poctivo zahajá, dokonca ked je moc unavená, sama sa pýta... 😉 a v izbe kde hajá jej stále spravím tmu - zatiahnem zalúzie a ona hajinká.... 🙂 🙂
A ty si napapaná??? 😕

bejula
22. máj 2007

ano som napapana, co davas malej nanozky ked idete von?

tinakul
22. máj 2007

Jááááj Bejula, až teraz vidím, že si sa pýtala, čo dávame dcérkam na nožičky 😕
Vieš ked ja som odpisovala sulamith, tak tvoj príspevok tam ešte nebol.... asi systém nestihá 😒
Ja ked vidím, že ráno ešte pofukuje, dám tenšie punčošky, alebo podkolienky, ale po obede už nosíme ponožtičky v sandálkach, záleží od počasia.. 🙂
No dnes je teplúčko, takže ked pojdeme von určite ponožtičky s nejakými peknými šatičkami 😉

bejula
22. máj 2007

krásne, joj som rada, ze si piseme 🙂 🙂 🙂
mojko uz budem koncit, ozvem sa papa 🙂

tinakul
22. máj 2007

aj ja som rada 🙂 práve sa konečne Sophi zobúdza 😉 aspon dúfam, no idem aj ja .... a nezabudni kuknút IP... 🙂

sulamith
23. máj 2007

Ahojte,mam trosicku cas tak vas aspon pozdravim. U nas je tak strasne horuco a dusno a nie a nie aby zacalo prsat. U vas asi vcera prsalo,a kunam nedoslo... 😒 a tak sme sa tesili,ze sam nam bude dobre spat.Ale dnes by uz mohlo sprchnut.
V pondelok ideme s malou na ockovanie,tak sa vam potom ozvem ako sme dopadli. Pretoze ta,ked uz len vidi doktorku spusti takyyyyy plac...,a pritom jej este nic nerobi. Ma z nej taky strach.Zapamatala si ze jej dava palicku do hrdla.A tak ked tam prideme hned sa rozplace polozi si obe rucky na usta a hovori NE!NE! tak uvidime ako dopadneme...
Prajem vam pekny vecer. 🙂 😉

tinakul
23. máj 2007

ahoj sulamith 🙂
aj som sem dnes nakukala, ale nikto tu celý den nebol ☹ som sklamaná, že tu tak málo ludí chodieva, hm - asi málo žien z netu rodilo vo februári 2006.
No to očkovanie nezávidím, naša robila to isté - len zbadala doktorku a sestričku a spustila plač a tiež výrazne hovorila NE,NE,NE... ale to bude asi tým hnusným obdobím vzdoru ☹ ako som to písala aj v téme batoliat - moja dcérka 😉 potom daj vediet.... pa

sulamith
25. máj 2007

Ahojte kocky, chystate sa s detmi niekam ku vode? Na dovolenku a tak....?
A neviete nahodou ci uz su otvorene kupaliska? Chceli by sme niekam cez vikend vypadnut...dajte radu... 🙂

tinakul
25. máj 2007

ahoj sulamith,
no ja nemám potuchy, či kúpaliská už fungujú... 😕 ale ak bude pekne, aj my sa chystáme niekam k vode - konkretne by sme chceli íst do Rakuska do jednej dedinky na kupko - tam je pekné prostredie a vhodné aj pre detičky.. len bolo by to pre nás tiež po prvé... tak neviem ani čo dat Sophi - či plavky??? Plenku kupaciu??? Ci na nu treba aj tričko dat???? Vy to ako riešite??? 😕 😕

sulamith
28. máj 2007

tina,myslim si ze najlepsie je dat takemu drobcovi,kupaciu plienku.
Aj my to tak budeme riesit 😉 Natrieme ju opalovacim kremom (40) a ide sa 🙂
do Rakuska idete autom? To je v pohode,neboj sa ved to mate blizko 😉
Inac mala mi spinka a potom pojdeme na to ockovanie...
Zatial sa majte krasne 😵

tinakul
28. máj 2007

ahoj sulamith 🙂
no konečne po dlhom čase sa tu niekto aj ozýva 🙂 No jasné, že ked ideme do Rakuska, tak autom 😉 a máme to dobre blizučko... No to očkovanie potom daj vediet ako dopadnete, som zvedavá 😉
Inak už začínajú pomali otvárat kupaliská, tento víkend sa to rozbehlo 😉
Ale my sme nakoniec neboli ešte, lebo v sobotu sme boli na party a nedela prebehla nakupovaním 🙂
juuuj a včera sa nám stala taká nepríjemnost, že Sophi spadla a udrela si pritom aj tváričku, tak má trošku odretý noštek aj čelíčko 😢 -chúdatko naše, no toto bol prvý ozajstný strašný pád 😒 Sophi teraz začína viac behat a preto viac pádov... som z toho smutná, ale natieram jej to ostošest... a vy ste´na tom ako s pádmi??? Zažili ste už niečo také - myslím že aj noštek odretý???? 😕
Katka,Bejula - kde ste všetci????? Halooooo

katka2
28. máj 2007

ahojte,
konecne nam tie horucavy trosicka ustupili. Veru sa chystam zehlit aj ja ale uz tych par dni pockam na vacsie ochladenie, ktore hlasia😉
My sme sa boli pozriet minuly tyzden pri jazere ale nekupali sme sa iba sme hadzali kamienky a malej sa to strasne ratalo, isli sme domov ako take prasiatka - sandalky mokre a potom sme museli ist po takoooom prachu.

tinka tak tu je ta linka ohladom tych osob. udajov https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

bejula
29. máj 2007

ahojte, pekny den vam 🙂
tinka som tu citam, ak mozem, ozvem sa v priebehu dna , dufam ze mi to vide 😉 pa

tinakul
29. máj 2007

No čauky bejula,
konečne aj teba vidím 😉
Jasné, ja sa len poteším, ak napíšeš 😉
Katka, díky za tú linku, postupne si ju čítam, lebo nestihám 😉 no je to zatial zaujímavé.... 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre