Februárové zlatíčka 2006. Pridajte sa

kala
29. okt 2006

tak začnem aj ja lebo mi to tu strašne chýba naše zlatíčka narodené vo februári tu si povymieňame rady a skúsenosti ale sa aj pochválime čo už zlatíčka vedia 😉

katka2
19. júl 2007

🙂 , dnes ked sme sa boli kupat doobeda, boli dva psi, tak som jej povedala, ze ho havko spapal, opakovala som jej to dookola asi pol hodinu.Nastasie nerobila ziadne velke sceny. Uvidim kolko jej to vydrzi 😵

tinakul
19. júl 2007

no super, gratulujem a držím palčeky aby to vydržalo.... už aj ja musím niečo pomaly vymysliet 😉

katka2
19. júl 2007

diky, najhorsie je sa k tomu odhodlat a neustupit.

tinakul
21. júl 2007

No Katka potom daj vediet, že ako ste dopadli nakoniec s tým cumlíkom večer???? 😕

sulamith
21. júl 2007

Caute,nasa Sarka dnes poobede nemohla zaspan lebo jej bolo tak velmi horuco.Stale je spotena,vlasky ma takmer vzdy mokre...Zaspinkala az teraz tak uvidim kedy sa zobudi.Ufff,tie horucavy nam daju zabrat.
O chvilocku asi bude burka...konecne,vyborny vzduch 🙂

tinakul
22. júl 2007

sulamith, no to je asi všade na rovnako.... to horúco 😠
ale dnes tu už pofukuje vetrisko, takže je to o.k. dokonca aj malej sa dobre spinkáááá 😉
V Prešove ste mali búrku???? 😕

sulamith
22. júl 2007

Ahoj tina,tak nakoniec burka ani nebola,sice sa zamracilo,aj pohrmelo,a nakoniec spadlo zopar kvapiek a to bolo vsetko 😒 ,a my sme sa uz tak tesili.
Aj nasa kocka si dnes pospala,takze konecne fajne....,ale od zajtra by mali prist burky...uvidime 😎
Chystate sa dnes niekam?

tinakul
22. júl 2007

No dnes sme opat boli na našej pláži a samoška, že každý večer ideme von bud s byciklom, odrážadlom, alebo s kočíkom pre bábiku 😉 a vždy ideme na kofolku, alebo vinču a malá sa unaví na hojdačkách.... 😉
No sulamith tie burky by už mohli ozaj príst... len sa musíš lepšie snažit a privolávat ich prosím ta...
Čo nového Sarinka??? 😕

sulamith
22. júl 2007

Vam je ale hej! A o ktorej chodi Sophi spinkat?
Sarka mi prave akoze natiera ruku s kremom 😀 ,taka je podarena.

Dnes asi podnikneme vylet do lesa 😵 Tak sa tesim...

tinakul
22. júl 2007

No v tomto teple aj my sme boli pár x v lese... 😉
Poobede chodí spinkat medzi dvanástou a jednou, ale ráno vstáva až okolo deviatej , lebo večer v tomto teple tažšie zaspáva... ☹
A vaša????

sulamith
28. júl 2007

Ahojte,tak my sme vcera rtg zvladli ukazkovo... 🙂 ,no som fakt rada...Vsetkym v cakarni mavala ked uz isla do vnutra...Predtym som jej vysvetlila,ze ju budu fotit tak nech sa usmieva 🙂 😉 .Prisli sme dovnutra a cely cas sa usmievala.Potom sme prisli do cakarne a znovu vsetkych pozdravila ahoj,takmer kazdeho zvlast. 😵
Ako sa mate?

tinakul
30. júl 2007

ahojte, Katka ako s tým cumlíkom, darí sa??? 😕
Sulamith tak malá bola statočná, super...zlatá... 😉
No Bejula ty si sa nám kam stratila,??? 😅
Babenky mi teraz bojujeme asi už štvrtý den s očnými zúbkami - už idú síce tretí mesiac a nie a nie sa poriadne prerezat ☹ Vy už máte očné???

katka2
31. júl 2007

ahojte,boli sme na tyzden u babky, tak som sa na chvilku odmlcla. Joj, s dudlikom je to super, ani som nedufala, ze to pojde tak hladko.Dnes si uz ani nespomenie 😅 Prvy vecer, bol najhorsi,pol hodinu som jej vysvetlovala do kola, kde je dudlik.Asi tri dni zaspavala 1,5 hod. ☹ slak ma triafal. Teraz nam to trva tak 20 min, ked je maximalne vystavena tak zaspi aj za 5min 😀
Sice uz potrebuje aby sme boli aj my v izbe s nou ale nelutujem to, lebo vidim, ze som vybrala vhodny cas na skoncovanie s dudlom 😉
My uz mame ocne a tiez sme sa trapili.

tinakul
31. júl 2007

Jooooooj katka, tak super, gratulujem 😉 Počuj, ja sa k tomu asi nikdy neodhodlám, lebo teraz ked nám idú očné, furt si ho pýta aj cez den, je umrnčanejšia, slintáme a aspon ten dudu jej pomáha 😒 ale ked nám vydú všetky - potom s tým snád už skoncujem.... a vyskúšam ten tvoj nápad, lebo sa mi páči 😉

katka2
1. aug 2007

dakujeme, 😅 .Teraz ju s tym netrap, pockaj, kym jej bude lepsie.
Nasa ma velmi rada psikov, myslela som, ze ci na ne nezanevrie ale nestalo sa tak 😵

tinakul
2. aug 2007

A ešte sa chcem Katka opýtat, nerobí ti problém malú teraz poobede uspávat bez dudu???, Normálne ti zaspí ako predtým, alebo to chvílu trvá??? Más nejaké triky,?? Vieš, lebo fakt si to nedokážem predstavit, že zrazu dudu nie je a malá si ho hned pred spánkom pýta 😅

katka2
6. aug 2007

na zaciatku to bolo zdlhave.Trvalo mi uspat ju taku hodinku a pol 🙄 to som si aj ja podriemala. Ona sa este pytala kde je dudy,hrala sa a zaspala tak ze sa niekde zapozerala a pomaly sa jej ocka zatvarali 😅
Dobre je dat jej nieco, hoci co, co bude chciet zobrat si do postielky (hracky, knihy)

tinakul
6. aug 2007

aha, díky za odpoved, takže to znamená, že aj poobede to bolo zdlhavejšie? 😝 😝 uff, tak to ešte bude boj, ale už je na to aj podla mna čas... a teraz si už nepaamatám, či vaša pije mliečko z cumlíkovej flaše , alebo už z pohárika??? 😕

katka2
7. aug 2007

ahoj,
veru treba nan to pevne nervy 😠 .Mlieko pije z cumla.Nad tym som este neuvazovala, ze by som to zatrhla.uvidim, este pockam.A vy ako ?
Ozaj, nevracia Ti nahodou mala ked cestujete autom ? Z nasej je taky grcko ☹

tinakul
7. aug 2007

Katuš, no naša tiež má ešte aj cumlovú flašu na ráno aj večer, iba počas dna pije z pohárika s nástavcom- čajík, minerálky .... 😒
Vieš, ked nám išli zúbky - mala teploty, hnačky - bola sobota a išli sme na pohotovost s autom - vtedy vracala, ale inak nikdy a to cestujeme skoro každý víkend takú cca hodinku k babičkiným... 😉 A vám pravidelne pri cestovaníííí???? 😕

sulamith
13. aug 2007

Ahojte,dlhsie som sa neozvala,mali sme toho vela.Ale vysetrenia dopadli tak,ze sarke zistili ze ma selest.O tyzden sme isli na ultrazvuk srdiecka.A o pol roka nas objednali opat na vysetrenie.

tinakul
13. aug 2007

O Sulamith, to mi je lúto ☹ Ale je to asi dedičné nie??? Lebo mojmu bratovi sa prednedávnom tiež narodila dcérka a má šelest od narodenia - postupne sa jej to upravuje, ale ešte chodia na kontroly - má to dedičné po švagrinke a jej mame 😒

sulamith
13. aug 2007

moze to byt dedicne,pretoze aj ja som mala selest,ale dr.mi vravela,ze deti ktore sa rodia sekciou maju zvycajne selest.Pretoze dychanie a akcia srdiecka nezacina tak spontanne ako pri normalnom porode...

tinakul
14. aug 2007

Práveže aj ja som rodila sekciou a u nás sa ńič nepotvrdilo 😕 naštastie,ale ani z mojej, ani manželovej strany to nik nemal, ale švagrinka rodila spontánne a v ich rodine to mali všetky baby 😒 Tak neviem 😖

katka2
15. aug 2007

Ahojte,
tinka, uz som sa tesila, ze je to za nami a mala sa zasa povracala 😝 .davam jej aj homeopatika ale nie vzdy.Do jedneho roka sme nemali problem cestovat.Potom sme dlhsie necestovali a takto sa to pokazilo ☹

tinakul
16. aug 2007

ahojte,
Katuš, ak grcká iba počas jazdy - tak to reflux nebude, ale poznám aj som počula o detičkách, čo im býva zle počas jazdy doprav.prostriedkom 😒 Myslím, že ste to aj mohli tým pokazit, že ste mali dlhšiu pauzu od cestovania, a malá si odvykla a teraz má pritom so žalúdkom problémy ☹ Ale ja by som sa informovala aj u pediatričky alebo v lekárni, že čo sa na to dáva a čo zaberá najlepšie.... asi by bolo teraz vhodnejšie menej cestovat,alebo aspon na menšie trate - prečkat nejaké to obdobie kým malá podrastie a skúsit neskor...My s malou cestujeme od dvoch mesiačikov pravidelne - a to mala aj reflux - ale počas jazdy nikdy neblinkala, tak neviem 😒 Každé dieta to znáša ináč....

tinakul
23. aug 2007

Halo februarovky, kde ste, čo mate nové???? Nikto zase nikde ☹ Asi nám to tu zamknú, ak sem nenabieha nik 😒

bejula
6. sep 2007

haloooo mamky ☹ , ta co je hadam uz vsetky nepracujete a ak nie vsak je take nepekne pocasie 😒 ze by ste mohli byt doma
tinakul som tuuuuuu 😅
sulamith je mi to luto, ale tym ze si to ty mala, malo by to bat o to lepsie , drzim prsty 🙂 a ozvi sa nam ako sa mate
nasej zase neviem urobit aby jej ocko neubiehalo, bude asi musiet nosit okuliarky al. neskor operacia, ale neva aj ja aj manzel sme boli ako mali na operaciu ociek 😉
katka2 myslim si to iste ako tinakul, asi treba davat vacsie pauzy pri ceste 😉
no kocky ja som sa ozvala a vy ?????????????
budem cakat papa 😉 😉 😉

sulamith
7. sep 2007

ahoj bejula,nie nepracujeme,teda aspon ja nie 😉 ,mame sa dobre,pred dvoma dnami sa nam sarka prvy krat vycurala do nocnika,no uspech.Aj teraz sedi na nocnicku,tak uvidime co z toho bude 😕
...neboj sa,detom sa to zvykne skoro upravit,aj keby mala nosit okuliarky.Budem na vas mysliet 🙂
Tieto posledne dni sa nam riadne ochladilo,ale nam dnes rano uz isli radiatory.

tinakul
7. sep 2007

No hurááá, bejka , sulamith kde ste sa flákali??? ☹
Ja som si už myslela , že nám to tu zatvoria 😒
Počujte, čo robievate v tomto nečase s detičkami???? Ja niekedy už neviem, čo vymysliet... dajte nejaké tipy...
Vidím každá máme nejaké tie problémiky či už s očkami, alebo šelestom - my sme od mala chodievali na kontrolu s refluxom, lebo Sophi viac grckala, a postupne sa jej to upravilo - asi cca od deviatich mes. negrcká vôbec po jedle, ale na kontrolu ešte máme íst v októbri 😒 dúfam, že bude všetko o.k.
Katka, a ty si kde???

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre