Februárové zlatíčka 2006. Pridajte sa

kala
29. okt 2006

tak začnem aj ja lebo mi to tu strašne chýba naše zlatíčka narodené vo februári tu si povymieňame rady a skúsenosti ale sa aj pochválime čo už zlatíčka vedia 😉

bejula
29. máj 2007

no cau, o 12.30 budu dve hod. co mi spi 🙂 takze rychlo
mam za sebou uz druhu hroznu noc, z toho tepla tak zle spi, mame otvorene okno celu noc spi len v takom tielku ☹ a nedajboze spat to nehovorim , ze to teraz spi len s nami ziadna postielka, vies co som hotova 😠

tinakul
29. máj 2007

No to je strašné mojko, a prečo si sa neozývala ani na IP???? To ani cez den Bianka nehajala??? Alebo si bola asi unavená že??? 😕
Počuj, však naša Sophi bola tiež tieto dni iba v plienke a nič na sebe... v byte sme mali až 30stupnou, no kúpili sme aj nafukovací bazénik a dali na balkon - tam sa člapotala a to ju dost osviežilo 😉 No ale v noci naštastie super hajala, robila som vždy prievan pred spaním ..... ale dnes je len 19 stupnov - ochladilo sa - tak už aj u vás je lepšie, nie???? 😕

bejula
29. máj 2007

joj tinka, musim koncit, ozvem sa ti na IP, al. mozno podla malej ked bude ochotna ma nechat pri PC, papa drzte sa potom vsetko napisem pa 🙂

tinakul
29. máj 2007

o.k. papa 🙂 teším sa... 🙂

bejula
30. máj 2007

halooooooooo halooooooooo, kde ste? mam cas 😀

tinakul
30. máj 2007

no ahoj mojko,
ja nikdy nesklamem - o tomto čase som tu vždy! 😉 Už som ti aj iP poslala

bejula
30. máj 2007

prave mi dosla, no ahoj 🙂

tinakul
30. máj 2007

No tak super, budeš mat čo čítat 😉 Vidím, že tvoja mala už opat poslušne hajinká, to bolo určite tým teplom 😉 A boli ste nakoniec na prechádzke??? 😕

bejula
30. máj 2007

mam pisat tu al. na IP ?

bejula
30. máj 2007

poslala som ti spravu na IP 🙂

bejula
30. máj 2007

idem ti posielat foto 😀

tinakul
30. máj 2007

No, dobrý nápad 🙂 Ja tiež píšem aj do stránky, len ak niečo zdlhavejšie, alebo ak nechcem, aby to každý čítal, pošlem cez IP.... Však ale ked sme tu obe v rovnaký time, tak si možeme aj tu dopisovat... 😉

bejula
30. máj 2007

mojko, poslala som ti foto na mail, mala sa mi zobudila musim koncit, idem robit bryndzove halusky takze papa 🙂 ozvem sa a cakam na komentar ku fotkam pa 😉 😒

tinakul
30. máj 2007

No ja som ti už nestihla odpísat, tie fotky sú super a malá je krásna, teba moc nevidno - škoda ☹ ale malá je úžasná v tom klobúčiku a šatočkach sa mi velmi páči 😉 A takú podobnú trojkolku má aj naša Sophi 🙂 Inak už aj ja som ti poslala nejaké fotečky....

bejula
30. máj 2007

joj ale co moja a vy ako dobre vizerate, a mala je krasna, ani musim si dat zajtra zalezat na vybere foto 🙂 este si tu ? 😒

tinakul
31. máj 2007

Ahoj bejula,
no ty si mi aj odpísala o desiatej a ja som akurát končila debatu s babami s BA, no nevadí ... mna by ani nenapadlo, že odpíšeš o takomto čase, inak by som ešte nakukla 😒 ... ale ja tu bývam vačšinou do desiatej, vieš???
Však si dala krásne fotečky, čo sa stažuješšššššššš 😉
A takého kohúta, ktorý bol na dvore sme mali aj my ako deti... 😀 no teraz ho už nikde nevidno... potom mi odpíš ešte aj na IP - mi to dlžíš... no ak si tu aj tu možeme ešte pokecat... som tu naposledy 🙂

vesi
5. jún 2007

čaute baby, môžem sa pridať?aj moja Saška je februárová (2006).dúfam, že sem niekto ešte chodí?!!!!

bejula
5. jún 2007

vitaj 😉 , prave som prisla ku PC a co nevidim ozilo to, no vies, ja som tu prestala chodit lebo je tu nejak ticho, ja neviem kde su mamicky 😠
odkial si ? a tak 🙂 🙂

sulamith
6. jún 2007

Ahojte dievcata,tak po tyzdni davam hlasenie 😀
Ockovanie sme prezili! 🙂 No fakt,Sarka vobec neplakala,neuveritelne.Tak uz to mame za sebou. Chcem sa opytat boli ste uz s detmi na kardiologickom vysetreni? My sme uz objednane.Ale predtym musime ist na snimok pluc a srdiecka. Vy ste uz boli?? 😕 Ako to zvladli vase deturence?

Vitaj vesi! 🙂 Odkial si?

vesi
6. jún 2007

čaute, my sa ešte len chystáme na očkovanie. ale viem presne ako bude saška reagovať. ona plače len čo zbadá sestričku. takže ako vždy.ani neviem o tom, že by sme mali ísť na také vyšetrenia. moja staršia dcéra ma 4,5 roka a zatiaľ má urobené rtg dutín kôli alergii, ale okrem bežných vyšetrení nič.

bejula
6. jún 2007

ahojte, 😀
vesi poslala som ti IP 😉
sulamith, vitaj, ja som zabudla ze mate ockovanie 😒 a s kardiologickym vysetrenim nemam skusenosti ☹ to musite tam ist, poslala vas pediatricka ? 😨
my chodime s prelepenym ockom, lebo nam trosku uteka, mala sa drzi statocne aj rodicia 😝 , bola som s nou na neurologii, ale vsetko mame v poriadku, bude to asi dedicne ja aj manzel sme boli operovani koli ockam ☹
sulamith ty si priamo z PO ? 😉

sulamith
6. jún 2007

na kardiologicke vysetrenie ma poslala obvodna,vraj je to normalne prve preventivne vysetrenie. Malu mi tam uspia,pretoze tam musi lezat bezhybne,takze si este uzijeme...
bejula,ano priamo,preco? Mas tu niekoho znameho?

bejula
6. jún 2007

studovala som tam 🙂 🙂 🙂 , mam tam znamych, rodinu a stale prechadzam, ked ideme k babke 😉

sulamith
6. jún 2007

aha,takze presov,tvoj druhy domov... 🙂 😉 ,parada...A co si studovala?

bejula
6. jún 2007

strojarstvo, ale to nikto nevie ani Presovcania ze tam nieco take je 🙂

sulamith
6. jún 2007

ale to si na vyske studovala?waw

bejula
6. jún 2007

no asi nato nevyzeram musim dat ine foto 😀

sulamith
6. jún 2007

tak gratulujem,a kedy si koncila skolu? 😕

bejula
6. jún 2007

joj, ty si ma dostala 2001 asi ☹ no neviem rychlooooo

sulamith
6. jún 2007

chapem,to bolo uz davno 😀 😀
a drobec ti spinka?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre