Februárové zlatíčka 2006. Pridajte sa

kala
29. okt 2006

tak začnem aj ja lebo mi to tu strašne chýba naše zlatíčka narodené vo februári tu si povymieňame rady a skúsenosti ale sa aj pochválime čo už zlatíčka vedia 😉

sulamith
8. feb 2009

vitaj 🙂 🙂 🙂

sulamith
8. feb 2009

gabrielka,bola si?ako bolo?my sme mali vcera program,takze som si to este nevygooglila 🤐

gabrielkabj
8. feb 2009

ahoj suli tak v Piatok som bola v Po s ujom, tak som nemala čas sa asi s tebou stretnúť to by som musela ujka poslať niekam na nákupy alebo žeby niekam za babami? No ale podstatne je že je mimo ok pohlavie neviem, a záznam som si nedavala robiť lebo mimko je ešté dosť male aby bol ten záznam pekný teda mne sa to nepáčilo tak som povedala, že snaď neskor okolo 30 týždňa.

Na westton cupe bolo super akurat sme prišli ku hale a pred nami aj drišľak tak sme ich vydeli ako vykladajú nastroje Sára mala s toho takkú radosť že až. Aj keď spievali tak si tancovala. Ten Villko z Drišľaku tam kopal na bránu a tak trafil jedného chlapčeka rovno do tváre až ten drobec spadol chudák. Ale nemal sa tam motkať. My chodievame do Po často tak neni problem zajsť niekedy na pizzu a keby ste boli v Bj vy tak sa tiež ozvy. 😉 Inak všetko ok do školky chodíme a s radosťou tak som rada.

bejula
9. feb 2009

ahojte 🙂
no my sme dnes domka, momentálne spinká, pritom som myslela, že nič neporobim, lebo cez vikend mala teplotu, tak som behala okolo nej, potom bola bolestiva stolica, no proste hrôza 😒 ale dnes už teplota nieje , stolica už bola super, volala som Dr., že to je nejká viroza a že mám prísť na preventivku, lebo očkovať nebudu, ako ste písali 😉 Momentálne mame super obdobie s Biankou je zlatunka tak nech jej to vydrží 😉

vitam nového člena, len píš nech to tu žije 🙂

gabrielkabj
9. feb 2009

bejula tak skore uzdravenie ta maľba je super paráda 😵

bejula
10. feb 2009

gabi - ďakujem pekne , všetko naj naj k meninám 🙂 🙂 🙂

už som sa tešila, koľko tu budem čítať, kde ste všetky, hádam nie ste chorí, moja bambulka už bolo všetko super ale ešte je taká akokeby chorľavá, tak ju mám doma, aby na buduci týždeň ked budu mať karneval bola fit 😉

tinakul
11. feb 2009

Vitaj Anulienuska a prispievaj viac 😉
Bejula skoré uzdravenie malinkej 😉
To počasie je čím dalej hnusnejšie, už aby bola jar 😝 Pozerám, že Gabi 18tt a Bejka 26tt - to ale letííííííííííí, a naša Cynthi mala už mesiačik - to je neuveritelné - mení sa zo dňa na deň- už musíme začať viacej fotiť 🤐

gabrielkabj
11. feb 2009

Ďakujem za prianie k menimám 😀

sulamith
12. feb 2009

Ahojte kocky,pozeram pasy,a sledujem ci uz niekto oslavil 3 rocky 😵. Nas to caka zajtra,a uz sa velmi tesime. Dnes som Sarke upiekla torticku,a zajtra pripravim pohostenie pre hosti 😵 .tesim ,tesim 😉

sulamith
12. feb 2009

peti,Damiankovi VSETKO NAJLEPSIE,k dnesnym narodeninam,vela zdravicka a milujucich rodicov,
kala,aj Michaelke VSETKO NAJ,NAJ,NAJ 😵 😵 😵

gabrielkabj
12. feb 2009

hej suli kde si sa stratila? Takteda všetko naj k narodkám a potom dolož foto. Už aj ja doložím cez víkend nejake. Moja Sára je 24.2. tak tiež pofotíme niečo aj z oslavky. 😀

lienockaa
12. feb 2009

ahojky gabi..🙂pozdravujem rodinku a aj druhe drobciatko..😉a vsetko naj k meninam..🙂

sulamith
13. feb 2009

ahoj lienockaa,my mame rovnako starych mladencov 🙂

bejula
13. feb 2009

caute, tak aj ja potom s gabrielkou mame rovnake baby 🙂

gabrielkabj
13. feb 2009

juj dik Mirka som rada že si sa ozvala. A baby mohli by sme dať niekedy hromadné stretko čo poviete? 😵 . Bejula aj vy ste 24.2.? 🙂

sulamith
13. feb 2009

gabi,mohli by sme dat,ty si z BJ,bejka je z KE,takze sa mozme stretnut v PO 😵 tinka,dojdes? 🙂

sulamith
13. feb 2009

peti,aj ty to mas blizko 😉 ,mirka a kala vy ste dalej.....
ale mohli by sme vazne nieco vymysliet 🙂 🙂

Dnes sme mali krasny den.Sarka bola vysmiata,lebo dnes mala vsetky privilegia,ako oslavenec. Len nedavno odisli hostia.Prave som upratala,a deticky uz spinkaju,takze idem aj ja 😉

lienockaa
13. feb 2009

suli-si ta pamatam, si mi pisala pred porodom IP..🙂gabi je moja sesterka, preto som sem zabludila medzi vas..😉

sulamith
13. feb 2009

lienockaa,spominam si 😉 ,takze vy dve ste rodinka,uz mi to je jasne 😵

tinakul
14. feb 2009

Suli , Peti dodatočne gratulujem k narodeninám vašich ratolestíííííííí 😵 hlavne vela zdravíčka, šťastíčka a lásky 😵
My slávime zajtra - teda ja aj Sophi naraz 😉 Tortu kupujeme, nemám čas robiť...
Babenky velmi rada by som sa s vami stretla, ale teraz to nie je možné, malá je ešte moc malá a neviem ju ani na flaše naučiť, akosi odmieta - že si odsajem a nechce, chce iba odomňa 😝

sulamith
14. feb 2009

tinka,to je dobre ze chce papat iba od teba 😉 🙂 ,pokial nemusis tak na flasu ju este neuc.Ved co je pre babo prijemnejsie,ako citit mamkinu blizkost 😵
Ale v lete by sme mohli dat stretko 🙂 hmmmm?alebo na jar 😵

gabrielkabj
14. feb 2009

Ahojte babennky tak súhlas, ale stretneme sa ked sa počasie trocha umúdri. A Mirka kedy sa my dve stretneme? Prídeš na babkinu oslavu? Aj Alojzko čakaju mimko.

sulamith
15. feb 2009

tinka,ja som bola v Ba,ked mala Sarka 3mesiace,ale to sme sa vtedy este nepoznali ☹
peti,aj do PP,niekedy zajdeme,naposledy sme boli pozriet vas max,vy tam mate tu horolezecku stenu,uz si na nej bola 😀

sulamith
15. feb 2009

do albumu som dala fotky 😉

gabrielkabj
15. feb 2009

Suli idem pozrieť foto a ty čo nespíš vstávaš skoro. Ja o chvíľku bežím ku sporáku. Idem variť kuracie cicky s hermelínom 😀 . A čo varíte vy? No suli šup šup ku sporáčiku. 😉

gabrielkabj
15. feb 2009

júj pekné fotočky mala je zlatunká. Aj tá postielka pre bábiky sa mi páči. Z čoho sa malá najviac tešila. Ach skoro som zabudla všetko najlepšie hoci je to oneskorené. 😵

sulamith
15. feb 2009

cau gabi,a ty tu? 😵
a co to ides varit?to nepoznam.My dnes mame rezne 😎 .Stojim pri sporaku,ale viem si odskocit aj tu 😎 😉 😀
Sarka sa z tej postielky velmi tesila,dostala ju od starych rodicov.

sulamith
15. feb 2009

...a co sa spania tyka,tak my stale vstavame o 6-tej.Neviem preco,ale moje deti su tak naprogramovane,ked vstavame az o 6:30,tak mame sviatok.Naposledy som sa do ruzova vyspala v roku 2005 😕 ,ale ja som si uz tak zvykla,ze ked ma nezobudia deti,tak vstanem sama 😀

gabrielkabj
15. feb 2009

Pošlem ti recept do IP ale až zajtra lebo už prečerpam limit na int... ☹

bejula
16. feb 2009

ahojte 🙂
takže stretko tak to by som brala na 100% ☹ , ale teraz nieeeee, však sme s Gabi tehu, ja viem, že Gabi ty neskôr, ale ja už fučim a musim dávať pozor. Ale určite aj na jeseň by som brala a nemusime na Východe sa stretnuť, asi naj by bol stred Slovenska, však Tinka ??? 🙂

OSLÁVENCOM VŠETKO NAJ NAJ VEĹA ZDRAVÍČKA 🙂 🙂 🙂

suli 😉 , postielka je krásna a ako dopadla oslava,darčeky sa ľúbili Sárke 🙂

nás to čaká tuto sobotu a potom ďalšiu 😉 dúfam, že to zvládneme a darčeky už som niečo bambulke kupila oblečko, knihu ale ešte nejakú hračku 😉

Inak Gabi 🙂 , chcela som sa Ťa opýtať, chodievaš do Polska ??? ak áno do akého mesta, lebo mi do Krosna a išla som tam kupiť kočiar, ale také značkové som tam nenašla ani obchody, ževraj do Noveho Targu, čo ty nato, nevieš poradiť, zn. Casualplay, Jane, Concord

My sme teraz ok, trochu kašľala cez vikend, ale to take akokeby odozvy po chorobe, dnes už fičime v škôlke, v stredu maju karneval 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre